HCE Fórum

1663664666668669

Komentáře

  • Jinak koukal jsem jak si vedou nasi exhraci a docela jsem prekvapenej. Rachna z 11ti zapasu odehral pouze 3 a uz je docela dlouho na marodce(to jsem zjistil az ted)
    Hladonik 8 zapasu a pouze 1 asistence a 3lajna ve Vitkach s icetime 14minut
    Kohout v Olmiku 3+2,ale vse v priprave a 3 lajna pokazde v lize.
    Havlin pokazde 4lajna
    Bartejs ten se kouse nahoru sestavou

    Jen takove mensi zajimavosti pokud by to nekoho zajimalo 😀
  • Rachna dostal KO v tom zápasu ve Vídni.
    Hlados hraje s Lotyš bratrama. Spíš u něho by me zajímala úspěšnost na buly. Ale ta ofenzíva u nich je ja první lajně.
    Kohout hraje s Fridrichem, ale nevím kdo jim tam dělá centra. Myslím kolem 15-20 udělá.
    Havlin byl často v první lajně počas přípravy, ale jinak 7 bek.
    Bartejs šel nahoru, protože nehrál Davidson
  • Rachna bohuzel otres mozku
  • Bych řekl, že Rachnovi není souzený hrát jinde
  • A na Bartejse na brněnským fóru dost nadávají, na jejich Facebooku taky dostává nálož
  • S tím Plutym..... Strašně se mi líbí, že se tady píše jakou astronomickou cifru bere, to je úplně k smíchu!!! V rámci extraligy je to myslím průměrný plat, resp nemyslím, ale vím. Jasný poslední sezona mu nevyšla /komu jo?/, ale dostávat takovou bídu, co dostával vloni od lidí na fcb anebo od některých statistiků tady..... v globálu si tady svoje odehrál, teďka se mu nedaří a hrajou prostě jiný. Nikde není napsáno, že to za 2 3 měsíce nemůže být jiný. Navíc teda je to typ hráče, který tomu dává všechno, nevymetá knajpy jako to dělal Bartejs třeba vloni skoro celou sezonu. Nezapomeňte na to, že Jaks má klauzuli na to jít ven...... A obecně trejdy žádný se teďka moc dělat nebudou, to až když nějaký tým spadne do sraček a bude to chtít nějak řešit, anebo teda až po vánocích, kdy se žačne dělat na smlouvách na další sezónu..... 
  • dnes 3:2
  • Dneska na hokej nemůžu, takže všichni naložte, že dáme více jak 4.5 gólů :D
  • @Flaksa34 v tom pripade rozhodne nechat, otazka je, co s tou situaci ted? Jestli hrat nebude, muze se taky stat, ze on sam bude chtit odejit (cemuz by se nikdo nemohl zase divit). A predstava, ze by treba ve stejnou chvili odesel Jaks i Pluto a my museli hrat Rulika, je trochu desiva :)


  • Uz to zase zacina... 4 zapasy za tohle? Myslim, ze si Percy za to mohl z velke casti sam.
  • upraveno 24. září
    Za mne naprosto v pořádku, puk už tam dávno nebyl, přistrčení zezadu na mantinel kousek když byl hráč ve zranitelné pozici kousek od něj. Naprosto zbytečný zásah od Doktora.
    Post edited by donald on
  • ja se divim ze jagr nedostal trest
  • Ten nedostane nikdy
  • Zajímavej rozhovor. O tom Pacinovi jsem ani nevěděl, že je tady.
  • Ještě k tomu hatu. Nikdo na komentářích počas těch 3 zápasů nezaregistroval, že Plutnar nehrál. Takže tam není žádný hate na FB, jenom zde výměna názorů. 

    Pokud dneska bude znova vypsán jako 7.bek. Zkuste se mrknout na rozbruslení. Jestli tam bude. 
  • > @Uklízečka_kabiny_HCE napsal(a):
    > Ještě k tomu hatu. Nikdo na komentářích počas těch 3 zápasů nezaregistroval, že Plutnar nehrál. Takže tam není žádný hate na FB, jenom zde výměna názorů. 
    >
    > Pokud dneska bude znova vypsán jako 7.bek. Zkuste se mrknout na rozbruslení. Jestli tam bude. 

    na Spartě bxl na rozbruslení a děkovačce
  • @TomK34
    Jo? Já ho na děkovačce teda neviděl, stejně jako jsem tam neviděl Ilomakiho
  • Pluty byl připravený na všech 3 zápasech, byl normálně na lavičce.
    Uklízečka: Ten hate na fcb jsem myslel především celou loňskou sezonu....
  • fakt nerozumim te diskusi. budme radi, ze mame v obrane z koho vybirat. chces defenzivniho beka, mas Dlapice/Rulika. Chces ofenzivnejsiho mas Pluta (a mozna i Turecka v SO). Tak to ma byt. je treba mit vyber...

    jiank mi prijde ta startegie s Reunanem a Jaksem spravna. Pokud jednou z uvah je, ze Jaks muze zmizet do KHL, tak je dobre mit Reunena trochu odzkouseneho v extralize. Hokejsita je to dobrej, rozehra tky velmi dobra, jen si bude miset zvykanout, ze narozdil od finsky ligy je treba hrat zodpovedneji dozadu...

    jinak jsem zvedav dal na Salstena. trochu Rachna style. Dopredu dobry, dozadu nic moc. Pokud bude mit cisla (a nebude minus 100 v +/-), asi super, ale bez cisel... ale je teprve zacatek, takze uvidime koncem rijna jak se rozjede.  
  • Tak trochu na odlehcenou :) nekdo sdilel na FB :D 


  • Jaks zatím hraje za očekáváním. Kde nechal formu z přípravných zápasů. Takhle si ho nikdo nevezme. Pokud Reunanen se osvědčí bude to první podpis této sezoně a podepíšou ho na 2-3 roky, toho podpisu se dočkáme ještě letos tipují prosinec.
  • Já bych se bál, aby Reunanena nepřetáhl jinej ligovej klub. Pokud by tady podepsal na delší dobu, tak by to byl takovej hidden gem, protože v lize se mi líbí víc jak Jaks
  • Upřímně ostatní mají celkem dost nabité ty obrany - Sparta, Pardubice, Třinec i Brno. Rozhodně to bude zajímavá situace i oni tuší, že Reunanen bude prio. A pokud by se tuto sezónu zahrál výsledek o to by to bylo snazší.
  • No když se bavíte o podpisem tak doufám že už pracujou na Frodovi, že už mu nabízejí minimálně 2 baráky, 3 auta, 10 velbloudu a bůh ví co ještě. Protože si myslim že ten dostane hodně nabídek a určitě ne špatných tak aby se povedlo ho udržet, myslim si ze tomu bude dost nahrávat jak na tom budeme letos v tabulce, jestli to bude zase plácaná dole v tabulce a boj o předkolo tak nevěřím ze by zůstal, jestli se povede byt okolo nebo max do 8.mista tak verim ze uvidi ze to jde nahoru a treba i bude chtit zůstat a pomoct tomu
  • upraveno 24. září
    Myslím, že není na místě přeceňovat vedení a doufat, že tu hidden gemy udrží (není tu jen 1)... Naivky 🤣🤣


    Post edited by three7 on
  • Tak hlavne at jim ta moralka a snaha na treninku vydrzi a opravdu to muze mit sve vysledky. Kez by :) 
  • Co se tyce smluv, par let zpet bych absolutne neveril, ze to vubec nekdo u nas resi. Ted s novym realizakem tomu trochu i verim.
  • > @Xaxxz napsal(a):
    > @TomK34
    > Jo? Já ho na děkovačce teda neviděl, stejně jako jsem tam neviděl Ilomakiho

    ila jsem taky nevidek ale pluto byl na kraji cely rady z prava
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters