HCE Fórum

1660661663665666669

Komentáře

  • Jinak na první místo ztrácíme jen 6 bodů! 
  • No jo, jenže pořád tu máme třeba tu chudou Olomouc,která zase bude asi tvl před námi a ti si o takových číslech nechávají zdát mokrý sny
  • upraveno 21. září
    @Uklízečka_kabiny_HCE Tak mít trošku větší sportovní koncepci loni, už by tady asi byli podepsaní i jiní borci přímo z Extraligy. Takže jde asi spíš o to "doufaní". Protože co si budem, těch posil ze zahraničí jsme tady za celou tu dobu trefili sakra málo. Ale souhlas s tím, že ti letošní borci nevypadaj úplně špatně, tak snad neskončí jako Kanga...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • přiveďte Lučice do 4.lajny at je aspon vzruso furt nema angazma😜
  • @HCE_Majkl Za celou dobu se trefilo málo zahraničních hráčů. V podstatě nejlepší byl Kanga, který sice udělal dojem na fanoušky, ale herně moc platný nebyl a evidentně i v Lahti to momentálně taky není ono. 

    Právě věřím, že tuhle sezonu to bude zlom. Reunanen, Ilomaki, Salsten jsou borci co to fakt dokážou. Věřím v to. A navíc to jsou hráči, kteří prostě chyběli.
    Jsem zvědavý jak budou reagovat, ale jak jsi zminoval, že se někdo řeší. Bude zajímavé co uvaří. 

    K Plutnarovi - ano hatoval jsem ho, ale zase mi nepřišlo fér proč 2x nehrál. Nevím jestli byl na rozbruslení. Ale rozhodně v těch 2 zápasech mohl hrát. 

    Ještě mě bude zajímat kdo dneska nastoupí za Sokolov.  
  • @Screepy Brno bude mít výrazně vyšší rozpočet a loni začlo ELH stejně, jako my letos :) a byla na tom jeste hur, dostala 2x 4:0, takze tohle moc o rozpoctu neni
  • @kinkis musíme věřit ve stejné obrození jako prožilo Brno..jinak to bude průser jak Brno:)
  • > @VANEKnaZDI napsal(a):
    > Jinak na první místo ztrácíme jen 6 bodů! 

    Uhm, it's not perfect - but I think I fixed it...

    😇👇
  • Ta střelcká impotence je stejně daná dresy, takže zítra v bílých dáme bůra…za barák
  • Tak Sokolov je na přesilovkách stejně marnej jak my...asi nějaká západní nemoc
  • Jinak jak zaznelo na TK, prestavba tymu bude jeste nejaky rok trvat. A Kalous uz prisel k hotovymu.
  • Jediné co mě uklidňuje, že majitelé teda asi plánují pokračovat. Což je dobře. Jen teda počítám, že přestavba bude pokračovat bez Froda v dalších letech
  • Nevim jak se ti to zobrazuje, ale mas ode mne ve schrance zpravu.

  • Dneska verim ze uz gola dame…takze 1:4 tam prohrajem
  • Dneska neveřím v body po tom co Sparta bouchla s Kladnem. Hlavní cíl je dneska konečně dát gól a ideálně konečně využít přesilovku
  • Dneska Vary vyhrají. 
    1,4 na Spartu - 6M celkově.  Jak známe v lize tyto kurzy tak většinou ten tým hostující minimálně remizuje. 

    https://www.livesport.cz/zapas/fiHCsnk3/#/prehled-zapasu/prehled-zapasu
    https://www.livesport.cz/zapas/l4c5CWEk/#/prehled-zapasu/prehled-zapasu

    Poslední dobou se Varům na Spartě velmi daří. Rozhodně je zde potenciál si zahrát Vary +3 +4  golů. 

    Sparta, ale zatím letos nehraje dobře. Též je celkem dost impotentní na goly a už několikrát se potvrdilo, že to prostě hraje na poslední třetinu. Vsázet dneska Spartu je veliké riziko. 

    Upřímně dneska v body hodně věřím. 
  • Hlavně oni mají dost velkou marodku, ale taky zázraky nečekám. Rád se budu mýlit, hlavně bych už rád viděl gól, ať tam nejdu zbytečně
  • rád bych se mýlil, ale očekávám skóre 2:4, přičemž ten 4. od Sparty bude do prázdné

    jinak za tohle vyjádření na FB jsem rád, ale chtělo by to i upravit seznam songů :D 

    HUDEBNÍ PRODUKCE | Tohle bylo fakt moc a na základě Vašich četných reakcí a podnětů to víme. Už od úterního zápasu s Hradcem tak odladíme úroveň hudební produkce tak, aby se nikdo z Vás fanoušků necítil na stadionu nekomfortně a zároveň se omlouváme za páteční duel
  • Zápasy na Spartě nemám moc rád, ale dneska jsem se vykopal a jedu se podívat osobně. Každopádně body nečekám, gól už snad ano...

    K hudbě a entertainmentu - je vidět, že ten marketing a obecně aktivity k aktivacím jsou prostě směřovaný na mladší populace s cílem nalákat a možná vychovat další fanoušky nebo vazby na klub. Sice fajn krok, ale nemůže být jedinej. Typ hudby, ani hlasitost mi v pátek nevadily, ale uvítám, když se to trochu srovná...
  • @Uklízečka_kabiny_HCE

    Jsem rád, že se dala dohromady druhá lajna. Ale ostatní 3 mi úplně smysl nedávaj, tak uvidíme  =)  =) U obran nechám otevřený..
  • No Ilomaki ve 3. mi smysl nedává v podstatě nejlepší náš center, ale furt ho mohou využívat na přesilovky. 
    Zajímavý, že Moravec - Jaks. Mamcics mi zatím přišel takový neohrabaný ohledně pohybu a bruslení. 

    Sestava je trochu překvapením, nicméně stále věřím. Moc často slova zpět neberu :D 
  • Treti lajnu misto Koffera by mel hrat Sik. Ale on asi i ten Sik v Sokolove nic moc...
  • @VnZ

    Včera jsem koukal a Kupčo výraznější než Šik
  • 7 třetin bez gólu…a teda nechápu, že ten gól ti dementi uznali, jasný bránění a rozhodčí stal hned vedle
  • Neda se uprit bojovnost..jen ty goly no
  • REUNANEN GOOOOOOOOOOL 
  • Prokletí prolomeno! 😅😅😅 Tarmo!!!
  • Tarmooooooooooo
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters