HCE Fórum

1663665667668669

Komentáře

  • za nejakyho utocnika by to bylo dobry
  • Za Zdráhala z Vítkovic
  • Prý na jít do Litvínova, za Kobliha 😂
  • @kanis kez by no, ale to bude podobne nerealne prani jako navrat Fleka :D
  • Arttu Ilomäki kvůli zranění bohužel nedohrál nedělní duel na Spartě. O jeho startu v nadcházejícím utkání se rozhodne na základě jeho aktuálního zdravotního stavu.
  • Zajimalo by me az se uzdravi Dlapa kdo dalsi pujde z kola ven(pripadne Sokolova).Zatim to vypada ze ten Plutnar lesti lavku a jsem si jistej ze se mu to ani trosku nelibi.Minulou sezenu nas prvni obrance a ted nahradnik.
  • Ja se divim, ze nehrajeme na 4 obranne pary. Tam by Plutnar s nejakym mladasem par minut za zapas odehrat mohl...
  • @LukasCZ libit se mu to nemusi, ale nema na to vykonost
  • Jinak pokud se resi nebo se resit bude trejd Plutnar-? Tak jsem si jistej ze Pluto furt patri mezi ty lepsi ofenzivni hrace ELH a nejakej schopnej utocnik co ma kvality by za nej mohl dorazit.
  • upraveno 23. září
    Bohužel Plutnar v 1-2 párech nemá co dělat a hlavně nesmí hrát přesilovky. 
    Nemá přehled, nemá techniku, Nevyniká ničím. Bohužel takhle slabý obránce u nás hrál první lajny, protože tu nebyl nikdo jiný. Momentálně jsou lepší Mikeska, Moravec. S tím, že Plutnar by měl být něco jako Reunanen, ale to se neděje. Jedině co nyní lze hrát u Plutnara je defenzivní bek s tím, že ten kdo ho vždy prosazoval byl Dáda Bruk. Takže ten tip na Vítkovice, který se zdál být nereálný, nyní dostává zajímavé skutečnosti a možná se to nakonec i stane. 

    Mě by velice zajímal názor a celá ta situace okolo Plutnara - Majkla, protože on byl jediný, kdo ho prosazoval  vysoko. Já jsem ho samozřejmě hatoval :D :D :D 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Beky si střídá Moravec a taky se divím, že tam Pluta jako 7 nedá ? Jasně neměl loni nej sezónu ,ale zase to neni bek co by na to neměl nebo byl tragickej...k němu mlaďase jak píše VANEKnaZdi a pár minut můžou dát...Sparta včera 8 beků napsanejch měla...Teď to táhnou nejvíc Jaks a Reunanen, těžko říct zda to můžou vydržet bo jestli jim to vyhovuje? Ale ty hrajou i oslabení...Jak se uzdraví Dlapa je jasně out jelikož Moravec ,Mikyska i Šalda až na jeden kiks šlapou...Sem zvědavej jak se to vyvine? Nás tlačí bota na křídlech tam jedno kvalitní schopný dát góla potřebujem...
  • Me jt o obrzek 1 osoba a text

    On to tu snad někdo čte z vedení :D. Dokonce i brzká informace o stavu Ilomakiho. 
  • Tak jestli to tu vedení čte, bylo by to jenom super 👍
    Pak by mohli přitáhnout toho útočníka, o kterýho tu žadonímě už tak dlouho a bude všecko okej 👍


  • Litvínov by mohl o Plutnara projevit zájem. Protože má velikou marodku.
  • Tak snad to nebude za nikoho jako byl Koffer
  • @Xaxxz - A proč ne? My jsme takovej útulek... 🤣

  • No on ten útok Litvínova bude celkem nabitý a navíc jim nehraje Čajkovský. Někdo bude muset dostat černého Petra. Pokud to bude Litvínov. Ale nějaká zajímavá výměna by tam mohla být reálná.
  • Nevěřím že nějaký klub z extraligy si vezme Plutnara, ten by ani pro Kladno nebyl posila
  • co blaznite s tim hejtovani Pluta. ted jsou u nas lepsi obranci do ofenzivy (Reunanen, Jaks a i Moravec), ale zase z neho delat nekoho kdo nema pomalu na Sokolov mi prijde trochu ubohy. on si tu extraligu v phode uhraje. zkusenosti a dovednosti na to ma. jen proste musi sednout do role v tymu. defenzivni obrance s trochu tvrdsi hrou z nej nebude, ale poctem bodu v lonske sezone byl na urovni Pychy a Dalogy... (tim nechce rict, ze hraje stejne jako oni)  
  • Jakoze reci, ze neni ani pro Kladnu neberu :) ale za me ted nema na to byt v nasich 6 obrancich. Je to ofenzivni bek a ty mame lepsi. Za me je nesmysl vzhledem k tomu, ze malo penez mit nebude, takoveho hrace drzet. Zajem o nej urcite bude, ale musi ta vymena aspon trochu davat smysl.
  • jasne Pluto je nas 7 bek (ted). kdyz se vrati Dlapic a budou vsichni zdravi, tak je mimo kadr na zapas. nebo budou hrat na osm beku...

    myslim, ze ho nutne menit nemusime. pokud bude za dobrou protihodnotu, tak o tom muzeme uvazovat. ale rozhodne ho nemusime hned a za kazdou cenu poustet dal... mame za sebou 3 utkani a vsichni v obrane zdravi, to se vse muze rychle zmenit.
  • upraveno 23. září
    Neměl jsem Plutnara nikde vysoko, to bych opravil. A zároveň nesouhlasím s tím, že nemá výkonnost na to, aby hrál a dostal nějakou minutáž (viz @kinkis). Šalda ani Mamčics zatím rozhodně nehrají tak, že by svoje místo měli jistý. Stojím si za tím, že rozhodně by ty minuty odehrál a na ELH výkonnost má. A vůbec to nesouvisí s Davidem Brukem - tady ten hejt @Uklízečka_kabiny_HCE vůbec nechápu. Pluto sem přišel ještě za Pešouta a svoje si tady odehrál velice dobře. A upřímně nechápu, jakej nesmyslnej a naprosto mimo hejt tady dostává, pánové...

    Že nezvládne roli, kdy na něm stojí produktivita v přesilovkách a nemůže v nich být bek č. 1, to je holej fakt. Ani neříkám, že je to borec do prvního páru. Třeba s Moravcem bych si ho uměl ve třetím páru dobře představit. Svoje si tady odehrál a za to zaslouží minimálně uznání a ne ho natírat, jako by neuměl bruslit nebo rozehrávat. Ale být 3x na soupisce a neodehrát ani minutu, za tím musí být něco jinýho..

    U Dlapy - aby se do tý sestavy vůbec ještě někdy vešel... A zase bych neříkal hop - přijde 1-2 zranění a bude ať už Dlapa, nebo Plutnar dobrej materiál.
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Problém je, že Plutovi se extrémně povedla bodově jedna sezóna a tím se dostal v následujících sezónách sám pod tlak. Naopak by teď mohl hrát daleko víc v klidu, když teoreticky máme dva top ofenzivní beky. A pánové ještě jedna věc...Pluto tady začíná OSMOU sezónu a takový kartáč si fakt nezaslouží. 
    Jsem ještě toho názoru, že předchozí trenér se z něho snažil dělat beka kterým on sám není. 
  • Že by ho nechtělo ani Kladno to je nesmysl...4-5 týmů by po něm skočilo hned! Jde o to ,že je pod smlouvou ,takže buď by ho musel někdo koupit a nebo někoho za něj kdo bude vyhovovat nám a to je ten problém...za mě jen škoda aby byl nehrajicí buď má hrát i jako 7 na což určitě má a nebo vyměnit ...takovej hráč aby jen trénoval to není dobrý pro nikoho...čuměl bych kdyby si sám řekl o Sokolov se rozehrát to už by tam asi byl ne ?
  • @VANEKnaZDI s tim naprosto souhlasim, extremni tlak na nej udelal Bruk/Eismann. Do smluv nevidim, ale po te povedene sezone asi Pluto nebude mit uplne malo penez. A je hrac s takovou smlouvou dobry pro pozici na kraji sestavy? Ja ho nehatuju, jen si myslim, ze s tim jake mame hrace v obrane, Pluto nema na to, byt v prvnim nebo druhem paru. A pak jsme opet u te financni otazky. Jestli nejaky nesmysl penez nema, pak zase delat nejaky trejd na silu nedava smysl.
  • upraveno 23. září
    Povedla se sezona 21/22 - 29 bodů jeden z nejlepších výkonů historicky mezi obránci. Souhlasím, že svoji prácí zde udělal stopu. Ale od té dobré sezony, kdy se zranil a podepsal ho Brouk. 

    https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/michal-plutnar-karlovy-vary-trileta-smlouva.A230209_203018_hokej_mama

    Tak je prostě stagnace. Bohužel sedím v sektoru 108 a celkem vidím dobře ty obránce, on tam byl velmi často, když se mu to prostě nepovedlo. Zápasy, kdy byl s Bartejsem nejhorší a další zápas zase první pár. Byl jsem na toto celkem alergický, ale furt ho tam Bruk posílal i když všichni věděli, že na to nemá, ale furt se to dělo. To je to co mi vadilo nejvíce, není to chyba hráče, ale prostě kouče @HCE_Majkl

    A tím, že lehce stagnuje tak bych ho vyměnil, protože i on to bude mít v hlavě. Příprava nebyla ideální a prostě si nezahrál 3 utkání. Nevím jestli byl na rozbruslení. Tak co zatím je. 
    A výměna si myslím, že je vhodná pro obě strany. Plutnar dostane svěží vítr do plachet. 
    Souhlasím si tím, že Mamcics Šalda jsou zatím nejslabší a Plutnar by tam prostor měl. Ale furt je to záhada proč tedy nehrál. Rozhodně výměna není něco špatného. 

    Plutnara bych klidně viděl v Litvínově, Vítkovice, Olomouc Všechny mužstva kromě top 3 tam by mohl v klidu hrát. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • upraveno 23. září
    Extrémní tlak...
    Byl tu prostě domluvenej jasnej přesilovkovej bek, kterýho Bruk chtěl a to se zazdilo. Ta story kolem toho tady byla už xkrát. Takže to celý spadlo na Pluta, kterej předtím nehrál vůbec špatně. Nedal to, nedostál očekáváním a teď je v tyhle situaci. Nemá tu žádnou astronomickou smlouvu. Takže nevidím důvod, aby nehrál svoje minuty, případně v nějakým zápase nebyl ve 3. páru s někým mladším. Když se tu psalo před rokem, že s Koblasou půjde asi i Plutnar do Litvínova, tak z toho všichni byli špatní a bůhví co. Tu smlouvu v tý době bych mu dal taky - jak říkám, žádná astronomická není. Teď nehraje, je to rozhodnutí trenérů, v pořádku. A souhlasím, že loni to bylo fakt špatný, ale taky nebylo moc co jiného nabídnout, však se podívejte na tu soupisku z loňska =) Ale tu nálož, kterou tady čtu, fakt dostávat nemusí... (stejně jako kdokoliv jinej z toho kádru)..

    A to, co tady někdo zmínil, hraje taky velkou roli. Dostat za něj dalšího Koffera (tím myslím mladého útočníka, kterej může a nemusí vyrůst) je nesmysl. Navíc 3/4 Extraligy teď fakt nebude panikařit a dělat trejdy. Ani ten Litvínov, které má možná aktuálně marodku, to radši sáhne jinam, protože tohle by ho nevyšlo úplně levně...

    Jinak mám permice do 109, takže čekám @Uklízečka_kabiny_HCE nějakej mezi-třetinovej pokec!
    Post edited by HCE_Majkl on
  • @HCE_Majkl

    Když mi řekneš, kdo to měl být nebo koho chtěl. Budu klidný. Kofferu nebude nikdy dost. 
    Počkej na nejhorší scénař, kdyby Kofroně a Koffer prodloužili xD 
  • Na druhou stranu radsi bych si nechal Plutnara nez Dlapu.
  • Já se musím Pluta taky zastat. Vzpomene vůbec někdo kdo ho tady hejti,jak dával v playoff 1 ligy na Slavii ten gól od modrý v prodloužení a tim nás poslal dál? Myslím, že to bylo dokonce Frodovi když začínal.
    To, že se mu teď nějak moc nedaří asi ví sám taky. Ono se nelouskne prstem,a hned to jde. Měl by dostat svou šanci a roli v týmu, a ukázat zda jo, bo neni vhodnej. Vysedáváním na tribuně nikoho nepřesvědčí.To ,že to na něm víceméně stalo, není taky jeho vina. Pod tím tlakem na kterej dejme tomu neměl, se sám neocitl. A teď narážím na Bruka, ten ho tam sice dával a ten tlak na něj udělal,ale teď ruku na srdce, koho jinýho zkušenějšího tam měl Bruk dát? Nikoho.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters