HCE Fórum

1661662664666667669

Komentáře

  • Kdo jinej, suverénně nejlepší hráč
  • upraveno 22. září
    Ty vole co to kurva Griger trefil xDDDDDD

    Tarmo se rozjel :D 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • akorát jsem přišel k pc a zapl přenos a zrovna padl gól na 2:0, to se mi líbí :D
  • Frodo výborně, ale to nevypadá dobře  :#
  • dobrý, Frodo z5 v brance
  • Na to, jak jsem vubec nevěřil Vítkovicím, tak to zatím slušně solej 🫣

    Frodo by si ten shutout dneska sakra zasloužil…
  • Volejte sláva a 3 dny se radujte.Škoda toho gólu před koncem =)
  • Tipoval jsem 3 a víc goiů. Ale vyhralo se to je hlavní. Dneska, ale Sparta tlačila a klasický výkon od Froda.

    Frodo a Reunanen MVP. Sapoušek dneska taky dobrý zápas. Jinak Ilomaki dneska 7minut jenom. Co zatím bude?  
  • Ilomaki udajne nenastoupil od 3. tretiny coz vypada na zraneni
  • v kombinaci se 3 řadou bych to viděl, že si to zranění možná udělal už v pátek
  • Tohle jsme potrebovali jako sul, obrovsky dulezite 3 body
  • Já hlavně doteď nepochopil to vyloučení Redlicha do tří. Takových situací vidím v zápase deset, vždy to byl klasický tlak do branky a hlavně puk tam byl celou dobu v dosahu a dokonce skákal i za čarou. No nic. Hlavně že to kluci ubojovali. 3 body doma.
  • Ok, that looks a bit better.  :)
  • Uf ta poslední minuta...jinak konečně hrozně důležitý 3 body ...hoši děkujem ! Frodo klobouček! Pěkné 2 góly...poctivá obrana (podpořená Frodem) a když si pomůžeme presilovkou můžeme bejt úspěšní...
    Trochu se mi nezdálo to vyloučení Redlicha do 3 ,ale možná jsem to viděl špatně- podle mě nedržel Kořenař kotouč a bylo to hodně přísný...
    Neodpustím si jednu poznámku a to je 3 útok kluci se snažili, ale nemyslím, že jsou do budoucna konkurence schopní Koffer a Číhař spolu ...ten Ilomaki je tam zabitej směrem dopředu bohužel...
  • Upřímně Procházka by měl jít do 3 lajny. Na druhou prostě nemá. S tím, že těch 6 borců máš jasný. Černocha bych klidně nechal hrát křídlo. Protože ilomaki je jasný center pro 1-2 lajnu. A fungovalo to, přeci jenom ta lajna, kde byl Ilomaki tak byla nejaktivnější a vytvářela nejvíce šancí. 

    Ale ten přesun do 3. formace a pokud nehrál 3. třetinu (protože ten obraz na tipsportu je sux), tak asi není 100% fit. 
  • Ilomaki ani nebyl na děkovačce, možná zranění
  • upraveno 22. září
    Ilomäki už ve druhý třetině něco řešil na střídačce s Paterou a Bendou, ale na víc si asi musíme počkat. Jak jsem psal už o lajně Čihař - Černoch - Sapoušek, tak souhlasím s @maverick a @Uklízečka_kabiny_HCE . Já bych Ilomakiho teda upřímně viděl v první lajně s Berym a Gigim/Černochem. Procházka do třetí lajny mi přijde jako smysluplnej nápad, ale celou lajnu nemám jasnou. U Koffera to mám celou dobu jasný a dost podobný jako tady padlo xkrát v létě - ten kluk bude buď produktivní a může hrát 1-2 lajnu (samozřejmě i rychlostně by musel trošku zabrat), nebo musí být v Sokolově, protože jeho role ve 3 a 4 lajně nedává vůbec smysl. To bych fakt vzal radši někoho, od koho nečekáme body, ale přidá kila, důraz a pohyb...

    Nervy to byly neuvěřitelný, nemohl jsem na to ani čučet, ale tři body sakra důležitý a jsem za ně fakt happy. Teď bude hrozně důležitý, abyste v úterý udělali další proti sekačkám...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • U Vítek, no…loni jsme měli za dva zápasy skóre 10:2, takže bacha na to
  • Viděl jsem to jen na O2, ale výkon v obraně mi přišel horší než doma. Co se týče rozehry. Body jsou fajn a konečně nějaké góly. V obraně mi přijde zatím nejslabší Mamčins. Ten tam dneska nedal tu tvrdost co potřebujeme. Ilomaki je centr do prvních dvou rad. Problém ale je ze Salsten je nebránící hráč a tak nemůže hrát s “kinder křídlama”.Sapy a Čihař jsou fajn, ale ty váhové deficity zejména v obranném pásmu jsou viditelné. Reunanen top a Jaks dneska trochu za očekáváním.

    jedno vítězství sice nic neznamená, ale vzhledem k životu na střídačce, reakci na změny to vidím zase pozitivně. Každopádně to bude o tom, zda se trochu rozstrilime…
  • Nepolevit, v úterý další body a zkusit v pátek šmiknout Litvínov
  • upraveno 22. září
    To rozmístění formací je jednoduché na základě posledních zápasů. 
    Salsten - center, který byl neviditelný s Procházkou a Jiskrou. Následně se poslední zápas přesunul s Grigerovi a Beránkovi a začalo to fungovat. 

    Ilomaki funguje ve více formacích - Jiskra a Beránek asi nejlepší kombo. Funguje i s Grigerem. 

    Griger - Salsten - Beránek - 
    Jiskra - Ilomaki - (posila) - Černoch. Myslím si, že takhle hráli s MB tu 3 třetinu. A fungovalo to. 

    Procházka ve 3 lajna, ale koho k němu? Viděl bych to klidně i na možnou formaci. Koffer - Sapousek - Procházka nebo Cihař - Kofron - Procházka. 

    Poslední bych nechal Redlich - Šír - Koffer(Sapoušek). Koffer i Redlich hrají své a jsou nepříjemní a rychlý. Dobře hrají i to oslabení. Šír dneska byl první center na tom 5vs3. Co trochu jde mimo ŠÍRa je jeho úspošnost, která byla jenom 36%. 

    Celkově 6 top borců máš poskladané do 1-2 formace. 3 formace s Procházkou tam už je daleko více variant, ale nemůžou tam být Cíhař a Sapoušek. 

    Těch centru je opravdu hodně, ale pro mě momentálně top centři jsou Ilomaki Salsten. Pokud chceš hrát oslabení tak Černoch. Těch variant je opravdu mnoho. 

    Co se týče k dnešní obraně. Tak si nemyslím, že výkon obrany byl horší. Náhodou mi přišel na velice kvalitní úrovni. Protože veškeré ty střely co šli na Froda tak většina z nich byla viditelná a všichni hráči pokrytí. Jediný volný prostor byl frodo a střelec. Ten gol Sparty zřejmě bylo zaváhání obránců, protože byl uprostřed z nich. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Mimochodem, kdy naposledy jsme měli 100% využití přesilovek v zápase? :D
  • Kdyz odmyslim goly do prazdne, dostali jsme ve hre za 3 zapasy 4 goly. To neni vubec spatna vizitka obrany a Froda.
  • @kinkis Souhlasím a to vlastně 2 goly byla chyba jedinců. CB - Jaksovi mezi nohy a mamciscs mimo a 2 útočnici za obranou a MB - SALDA. 

    Nicméně ta obrana se začíná dobře tvořit. Jinak co ten Plutnar vůbec? Byl na rozbruslení nebo? Aby 3 zápas nehrál, to za tím bude něco stát. 
  • Vítky vs OImík je nakládačka, ale Budějky porazily Pardubice 6:1!

    jasně každý tým může mít slabší den, ale tohle je klepec vzhledem k síle Pardubic
  • Hlavne Olomouc ma za 3 zapasy skore 5:15, coz je masakr teda. 
  • Olomouc jsem tipoval na černého koně, ale zatím jim to vůbec nelepí. 
    Měli výbornou přípravu, ale nepromítlo se to do startu ligy. První zápas vypadal dobře, dokonce vedly, ale prohráli. S Pardubicemi dobrý výkon. Dneska ale absolutní vyhoření. 

    Zatím Vítkovice mají vstup ze snů a to tam velí ten vořešprut Bruk. První lajna jim tam šlape. Obránci a golman taky. Uvidíme, kdy se jim to zadrhne. 
  • Já to tady psal, že Vítkovice budou hodně nahoře.
    Je teprve sice začátek, nicméně to náhoda není. Mají hodně vyrovnanej tým, za poslední sezóny nejsilnější co měli.
    A hlavně Bruk si mohl vzít hráče které chtěl, ne které mu řeklo vedení, jak to byl případ tady.
    Taky tady byli téměř podepsání jiní hráči,ale to už je jedno.
  • Má někdo nějaký informace o Plutnarovi? To vypadá, jak kdyby byl v jednání nějakej trejd, když za tři zápasy nemá ani minutu odehranou
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters