HCE Fórum

1663664665667669

Komentáře

  • Beránkův rozhovor odhalil toho dost. Ve stručnosti chtěl říct. Předtím tím to tu stálo za hovno, ale nyní nastala rázná změna! 
  • Tak z lajny Cihar, Sapousek, Kruzik moc dobrej pocit nemam, snad bude Ilomaki brzy fit
  • Jo, ono většině našich současných klíčových hráčů končí smlouva po této sezoně. Vlastně většině týmu. Asi je jednodušší napsat kdo má smlouvu delší než obráceně. Bude zajímavé sledovat jestli dokážeme udržet ty co budeme chtít.

    24/25+1
    Habal, Mikyska, Moravec, Kupčo, Šír

    25/26
    Frodl, Dlapa, Plutnar, Černoch, Redlich

    25/26+1
    Šalda, Jiskra, Šik

    26/27
    Sapoušek

    Zbytku končí smlouva po téhle sezoně.
  • Kinkis - souhlas. Taky té lajně moc nevěřím. Kdyby tam byl aspoň Redlich a Kružík ve 4, tal bych byl radši.

    Jinak jsem rád, že Frodo chytá i přes pumelenici do kulí (i když to nepřekvapuje, protože na Spartě dochytal)
  • upraveno 24. září
    Pluta nechme Plutem a buďme rádi, že ho máme, dneska by mohl dostat nějakou minutu. Jinak i na Sparte na děkovačce byl… A díky za potvrzení @Flaksa34, že zadnou mega smlouvu tady nemá….

    Jinak aktuálně to nevypadá úplně na vyprodáno, takže úvodní euforie z pátku přešla rychle 🫣🫣 A doufám, že Kalous domlouvá s Rulikem ve skyboxu nejakej tip na posilu…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Nepsali náhodou na fb ze upraví hlasitost na stadionu? Změna playlistu tak nejak proběhla ale ta hlasitost trhá uši dal tvl…kdyby někdo nevěřil tak sektor 111 a primo pod reprakem, fakt se to neda
  • Na staďáku bohužel nejsem, gól neuznán správně?
  • Hezky Víťa, takový dělo zápěstím :)
  • > @kinkis napsal(a):
    > Na staďáku bohužel nejsem, gól neuznán správně?

    uplne stejne to nechapu jako na sparte ...
  • upraveno 24. září
    To FeryBo: Probehla, myslim si ze ne na vyskach nebo jen malo..asi ubyly basy. Ale prijde mi ze v zapase jeste stáhli hlasitost. Ty vysky jsou ale vetsi problem reze to do usi
    Post edited by Whisoure on
  • Tak úterý je snad nejdebilnější den, kdy hrát hokej…se nedivim, ze lidi nejsou
  • Jsem nad kotlem (jako obvykle), žádný reprák se nemíří, ale i tak je to záhul...

    Na (ne)gól v přesilovce - faul jsem neviděl, ale až doma se podívám na PC na záznam a snad budu moudřejší
  • upraveno 24. září
    No a ten goal horn je hroznej, si myslim ze mohli vybrat neco lepšího a jak je to jeste uřvaný tak je to jeste horší…nastesti v tu chvíli je mi to tak nějak šumák
    Post edited by FeryBo on
  • Začátek druhý třetiny snů. Zodpovedny bránění a důraz vypadá jinak…
  • Tpč obrana zůstala jeste v šatně nebo cooooo 🤮🤮
  • Wow, 3 goly za míň jak 3 minuty... To jsem nečekal
  • 1. dejme tomu. Čerství hradečtí vs naši uvaření, ale 2. a 3. 🙄
  • A je po zápase, můžeme vypínat 😂
  • To si už ale děláte prdel ne?? Málem dostat gola, když soupeř je ve 3??? WTF
  • No koukám to Kladno jako blázen. To jestli jim vydrží, a nám tohle co hrajeme taky,tak to s nimi bude ještě prdel.
  • Kladno předloni bylo po šesti zápasech třetí…jak skončili?
  • Zázrak, že nakonec 3:3 po druhý. Kdybychom hráli celou třetinu, byl by to super rozehraný zápas. Aspoň ty góly z přesilovek že padly.
  • A teda pozitivní je, že máme “konečně” přestřelku a tým cítí, že může dát góla, dotáhnout to.
  • Ale ty vole tři góly z přesilovky ve dvou zápasech, to je progres
  • Co ten Pluto? Zas jen lávka?
  • 3260 diváků je fakt málo 🤐


  • Já čumim a smekám 🎩👏


  • Uff, zlaté 3 body!!! Přiznám se, po tom nástupu ve 2. třetině jsem tomu absolutně nevěřil. A rozhodnout hned po oslabení, super!
  • VANEKnaZDI napsal(a):


    Uz to zase zacina... 4 zapasy za tohle? Myslim, ze si Percy za to mohl z velke casti sam.
    The attack came at the 'right' time, was unnecessarily harsh and happened at such a distance from the boards that the opponent falls head first into the boards. In my opinion, the penalty is appropriate. 

    I'm just curious to see whether this line to protect the players will be maintained throughout the season.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters