HCE Fórum

1663664665666667669»

Komentáře

  • @VANEKnaZDI

    Až bude potřeba, řeknu si. Bude to někdy na jaře příští rok, ale žádná darda není. 

    Spíš se bojím sáhnout do střev, abych to nerozhasil. Potřeboval bych aktualizovat systém, na kterém to jede, ale nějak se mi to posledně nepovedlo. Ale pokud to zatím funguje... :-)
  • @kjetel Pridavam se k děkovačce, že po konci fóra na ofiko webu můžeme mít aspoň tohle. A přidávám se zároveň i k prosbě, že bysme ne mohli, ale měli poslat nějakou kačku ;)
  • Trošku ironie, když jsme se bavili o Plutnarovi tak mi dneska dorazila jeho karta  
    Majitel byl z Opavy, tak to trochu trvalo. Ale trefil jsem i jeho číslo 7/25 limitace. 

    Jinak furt je mi záhadou, proč nehraje. 
  • @kjetel i vzhledem ke svým 2000+ příspěvkům bych velmi rád na chod fóra přispěl :) tak pak prosím dej vědět, nemusíš to táhnout sám! :)
  • Viděl jsem na instagramu příspěvek, jak dával Bery gól do prázdný a byla zabraná střídačka. Plutnar se tam z toho gólu radoval snad nejvíc ze všech, takže si myslím, že v kabině problém nebude nebo že by chtěl odejít. Není možný nějaký lehčí zranění?
  • @kjetel hoď sem QR na korunu a ať každej kdo bude chtít pošle něco na “neočekávané výdaje” 😉
  • Jj, také se přidávám, není problém, také rád prispeji, a děkuji také.
  • Jak se tu psalo, ze byl Sik nasranej, ze ho poslali do Sokolova - neprijde mi, ze by tam uplne zaril a byl nejak vyrazne videt. Obcas nejaka asistence, golu jsem si nejak nevsiml. Nevite nekdo, jak na tom herne je?
  • @kinkis

    Pár zápasů jsem viděl. Nejvýraznější ze Sokolova je jednoznačně Kofroň, první čtyři zápasy bych řekl, že Kupčo byl vidět víc jak Šik, byť nakonec neměl ani bod. Včera ale nebyl vidět ani jeden
  • Zrovna při dnešním volno jsem se chtěl zeptat co říkáte na Sokolov :D 

    Šik zatím neviditelný a nevýrazný. Kofron hraje velice dobře. Boduje často. Ice time 17min. i celkově pilným střelcem na bránu.  
    Vhazování, ale klukům vůbec nejde. Kofron 37%, Šik 44% a Kern 62%. 

    Neviděl, jsem žádný zápas je to cistě pouze hra čísel, ale momentálně si o místo říká Kofroň. 
    Jenomže na centra ho tam dát nemůžeš. 37% je fakt žalostných. Základním pilířem je vždy výhra buly, které se v posledních zápasech nedařilo. 
     
  • Ted jsem videl zakrok Havlina na toho pardubickeho hrace a docela na prasaka…

    Jinak koukam jak se v Kladne dari Hanouskovi..u nas sanci dostal,ale nijak extra se nepredvedl.
  • Kofroň je a byl křidlo to až tady ho Bruk začal dávat na centra, protože jich měl málo...vždycky když jde do první ligy je tam nadprůměrnej ,ale v extralize to ne a ne prodat ( technicky je na tom prej fakt výborně, má i rychlost) jestli mu nevyhovuje ,že je extraliga tvrdší než 1 liga bo má blok v hlavě nevím??
    To je hráč do 1-3 lajny na křídlo a musí mít k sobě hráče si myslím...na centru a nebo aby byl v lajně s Redlichem, Kofferem ,Kružikem pak je ztracenej a průměr co nám nepomůže...
    By mě zajímalo kdyby ho dali na 2-3 zápasy třeba s Berym a Gigim zda by se neukázal...
  • @maverick proto taky hral cast pripravy v prvnich lajnach. myslim, ze v nem porad vidi nejaky potencial, protoze jinak by sel davno pryc.

    jinak musim rict, ze se mi dost nelibili kruzik na centru. tam nebylo z meho pohledu nic. prekavpuje me Sapousek (ale i Cihar), protoze to celkem jde. Sice nezari, neboduji, ale ty zkusenosti ziskavaji a body del meho prijdou (teda pokud jim nebude hrat centra kruzik).
      
  • upraveno 15:40
    1140bxl : jasně v přípravě hrál i v prvních lajnách ,ale to je furt příprava nehráli jsme tam nikdy komplet, že bych ho viděl třeba v té přesilovce a měl tam k sobě ty lepší hráče..., ale tím se ho nechci moc zastávat ne a ne to v lize prodat co v něm je to je fakt...

    Mě pripadalo, že ho hrál Sapi a Kruzik byl na křídle...- Kruzik má střelu slušnou to jo ,ale tím to končí...Sapi s Čihařem se snažej ,ale za mě je tam hrozně váhovej deficit + Kružik a to je lajna nesmysl...tam to musejí nějak rozházet jinak ...
    Post edited by maverick at
  • Jojo, centra hrál Sapousek. A taky nejsem úplně názoru, že ta lajna takhle má vůbec šanci něco hrát. To už bych i vic chápal, kdyby s mladasama hrál na centru Sir a byl aspoň jako defenzivní centr.

    A souhlasím, ze to neni uplne pruser, ale fakt ma z dlouhodobého hlediska vetsi přínos pro Cihare, ze hraje 8-9mim/zapas, nez aby hrál větší porci a ne v tak takticky svázaný soutěži, jako je TELH?
  • Dědkovi evidentně ruplo v bedně. V Pardubicích největší hala na světě...

    https://www.hokej.cz/postavi-dedek-nejvetsi-hokejovou-halu-na-radnici-prozradil-kapacitu/5083620
  • upraveno 21:54
    Ono by to chtělo trochu vybalancovat. Tady jde vidět, že ještě křídlo do 2 formace / center do 2 formace chybí. 
    Salsten se zatím hledá. Nemyslím si, že to je center do 1/2 formace (momentálním stavu. To už raději Černocha. Koukal jsem jak hrál v Norsku a ta úspěšnost prostě bídná pod 50% celkově +- Nyní má 47% Černoch 54%. 

    1. příchod Centra do 2 formace - Salsten křídlo. 
    2. příchod křídla do 2.formace - Salsten Center. To spíš už toto variantu. Ortodoxní křídlo s potencionálem přes 20 golů v lize. (Tady ten prostor je). 

    3.formace
    ČERNOCH + Procházka (Procházka prostě na 1-2 nemá - je poměrně dost nekonzistentní ohledně bodů) + někdo k ním jako doplnění - Cihař/Sapoušek - ale Sapouška bych spíše hodil do Sokolova. 
    4. formaci bych nechal, upřímně kluci hrajou dobře oslabení. Redlich se mi zdá hbitější, více do těla, forčekuje celkem vysoko a při oslabení taky dobrý. 
    Šír zatím pro mě trochu zklamání, ohledně toho buly, protože ta jeho úspěšnost není dobrá a je dost zaočekáváním. Na to, že to měl být center do oslabení co může konkurovat Černochovi to zatím vůbec. Jeho problém je útočné vhzaování, kde má zhruba 25%.  

    Suma sumárum - přivítal bych křídlo  
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE at
  • K tomu Dědkovi.

    Je to nesmysl. Přijde mi, že tam prostě hází random čísla. 100 akcí za rok? Pardubice - where  is this shit? To město není velké, aby dokázalo uživit takovou arenu. Prostě to je nesmysl. Taky jaká banka mu to bude úvěrovat a na jak dlouho. Nedává to smysl, je to spíš taková blackhole, která může dopadnout velice špatně.   

    Jinak naše aréna byla financovaná bankou, na 15 let. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters