HCE Fórum

1663664665666668

Komentáře

  • Chlapci, co jsem rikal? Nejdu a vic jak 5 gólů :D
  • V neděli to zas bude s nulou
  • No tak jestli je tohle to pověstný umlácení zápasu, který týmu dodá sebevědomí... Tak fajn 😁
  • @Xaxxz nechces jet treba nekam na vylet radsi misto hokeje? Body by se hodily 😂
  • Flek dneska -3. Kometa má taky slušnou krizi
  • Xaxxz napsal(a):
    V neděli to zas bude s nulou
    You know what to do to prevent this.  ;)

  • Kohout 2 góly, rozhodující v oslabení :) jemu zrovna to fakt přeju
  • upraveno 24. září
    Umlátit z tohohle zápasu 3 body je strašně důležitý a cenny. Na konci se počítá jen tohle. I tak z toho ale nemam uplne happy pocit. Takze jako obvykle moje postřehy:

    1. Obecne hrozne komplikovany přechod středního pásma + hrozně odevzdaných puků nesehraností nebo nepochopením (nahodím puk, kam nikdo nejde / protečuju do prostoru, kam nikdo nenajíždí / přihrávka naslepo zpětně v útočným a nikdo tam nestojí...)
    2. Individuální chyby na začátku třetiny a 3 goly po naprostým vypnuti a vysrání se na hru…
    3. Buďme rádi za ten Ceceho nahodak, protoze ta přesilovka (obecne vsechny) jsou fakt strašidelný. Hlavně to zavazeni puku, ve kterym neni zadnej system…
    4. Krome Reunanena a Mikysky hrajou všichni beci o fleka. Poměr cena / vykon z toho zatím vychází nejhůř Jaks, ale ja teda nejsem zatím nikak odvarenej ani z Moravce se Saldou treba… O Plutovi nic nepisu, dneska ty minuty dostat mel…
    5. Jak uz tady někdo psal - Salsten neni centr do prvni lajny - za me do treti s Prochazkou…
    6. Necekam od nich nejak extra, ale my mame max 2 lajny a to je hrozne malo
    - ta 3 (dneska ze skřítku a deti) odvede hrozne malo, herne od nich potrebujem zatracene vic
    - ta 4 si neco umlátí, ale potrebujem od nich daleko větší ficak, pohyb, důraz, snaha urvat faul…
    7. Sapousek na přesilovce - byt ma dneska A, tak ten krok porad nechapu…
    8. Cece s Jiskrou skvely duo, ktery dava velkej smysl (jen jim chybi pravaso)
    9. Bery se chvili hledal, ale po tom neuznaným gólu ho to nastartovalo (za me regulérní gól)…

    Ke Kometě - vubec nechapu, na co podepisuju treba Konecnyho ze Sparty, kdyz pak hraje 4 lajnu. Ale zase se ukazuje, že Kladno je dál než loni a tam se nebude úplně lehce vyhrávat. Myslim si, že Bolka nebo Olmik budou pod nima (1 z nich minimalne)…

    Budu samozřejmě rád za Vaše postřehy a případně poupraveni myho nazoru. Na závěr - dekujeme za 3 body, jsou sakra důležitý! Sakra důležitý!
    Post edited by HCE_Majkl on
  • No tak jsem psal "můžeme vypínat" je po zápase. Sice to bylo ukvapené, ale hezky, ukvapené. Ale ruku na srdce, kdo tomu v tu chvíli věřil?
  • @HCE_Majkl uvidime, co udela navrat Ilomakiho, za me to je jednoznacne nas 1. centr a doufam, ze se do 1. lajny i vrati
  • Hradec byl lepší o tom žádná ,ale hlavní jsou body ...hokejů kdy jsme byli lepší a bylo z toho h..no už jsem taky pár viděl tak proč by to nemohlo bejt někdy i naopak...jak tu bylo psáno pro ten tým je i taková výhra hrozně důležitá ! 3 lajna co bude občas schopná dát gól a zavařit trošku to je téma no..Jako Sapi do toho dneska šel nevadí mi tam je to i dobře, že tam roste nějaká naše naděje, ale v lajně s Čihym a Krůžou neudělaj skoro nic bohužel...
    V pátek do Ropákova pro bod !!! 😉
  • Tak Vám teď nevím. V pozapasovym hodnocení píšou využít přesilovek 2:0
    Já bych řekl 3:0
  • Z přesilovky dával Černoch na 2:3 a Beránek na 3:3. Poslední 2 góly jsou do prázdný (Griger za faul na TS a Beránek čistě)…
  • HCE Majkl: Vidím to dost podobně jako Ty. Dneska jako ….. tvl vždyť ten Hradec nás mlel víceméně cely zapas. Po zapase mohlo být už po první třetině, ale Frodo prostě.
    Jinak ten Salsten teda nevím….. zatím jsou teda odehrány jen 4 kola, ale borec mi přijde, ze na to bruslařsky moc nemá ….. Celkove bych teda od importa čekal daleko víc…… kort teda když náš nejlepší centr vloni Griger musí na jeho úkor hrát na křídle !!!
  • Ten kluk je naprosto topovej brankář a ještě fakt naprosto jedinečná osobnost 😁😁
  • upraveno 24. září
    @Flaksa34 Presne tak… Jeste s Ilomakim asi pochopim Gigiho na centru, ale Salsten zatim malo - slaby buly, spatny souboje, nejakej drajv v pohybu tam taky neni. Směrem dopředu ma fakt dobrý věci, ale pokud neda 15-20g za sezonu, tak je to malo. Ale i tak bych mu jeste dal cas, je poprve mimo domovinu a ta liga je taky uplne jina…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Také přidám názor na dnešní zápas a tak jak to vidím.
    První třetina se mi líbila. Byl tam pohyb, rychlí přesun do pásma a dokázali jsme si tvořit šance. Začátek druhé třetiny absolutní selhání. Zbytek zápasu mi připomínal loňský systém hry ale naštěstí to tam pak napadalo . Bohužel mi tam chybí opravdoví střelec, který je schopen udělat 20 gólů za sezonu. Máme sice potencionální střelce ale nemáme k nim zase technicky vybavené nahrávače viz loni Kanga. Sice byl malý a většinou osobní souboje prohrával ale dokázal udržet puk a smysluplně přihrát. Letos se mi líbí Reunanen. U Jakse čekám, že se brzy chytne ale mamcic už z mé strany moc pozitiv nemá.
  • upraveno 24. září
    Dneska i chyběli ty Ilomakiho vyhrané buly…každopádně věřím ze se vrátí co nejdriv a bude se hrát:
    Gigi - Ilo - Bery
    Víťa - Čeče - Sal
    Sapy - Čihi - Prochy
    a čtvrtá zůstane

    Možná jak se tu už zmiňovalo dal bych šanci Plutovy místo Šaldy, dneska zase namazal přímo na hokejku naštěstí z toho Hradecak byl vic prekvapenej než on a tak nejak se to od nej jen odrazilo
    Post edited by FeryBo on
  • Stejnak je to vtipný... prohraješ 1-4 zápasy a už máš krizi a končí svět, akorát se to týká aktuálně asi 5 týmů na chvostu.
    Děsně se to hrotí. Krizí bych nazýval stav po vánoční pauze, ne po 4 kolech ligy, jak to dělaj média.
  • > @kinkis napsal(a):
    > @HCE_Majkl uvidime, co udela navrat Ilomakiho, za me to je jednoznacne nas 1. centr a doufam, ze se do 1. lajny i vrati

    In my view, the important thing is that the team works even without Ilomäki.
  • upraveno 24. září
    Souhlasím s tím co vše tu padlo. Dneska upřímně by Plutnar mohl fakt hrát. Když jsem ho tam viděl vedla Hamalčíka byl to smutný pohled. 

    Reunanen dneska Začínal s -2. Ten druhý gol byl jasný jeho. Celkově dneska ta obrana hrála strašně. Ten blackout jejich 3min 3 goly z toho 2x 1 lajna a 4 lajna něco dobrý extrém. 
    Další extrém je málo střel s 6 goly :D 
    Ta přesilovky byla náhodička. Přihrávka na Beránkův první gol udělal Procházka. Hodně solidní nahrávka na první. 

    Jinak Patera po tom TO neudělal žádné změny. Zajímalo by mě co jim řekl, to co jsem viděl při debatě expertů tak vypadalo, že mluví důrazně a že jim věří. 
    Solidní obrat co dlouho KV Arena nezažila. 

    Salsten není C jeho úspěšnost buly je tristní. Spíš bych to zkusil prohodit s Grigerem, ale všichni víme kdo má být center number one. 
    Šírovi taky momentálně moc buly nejde, přičemž minulý rok byl možná i lepší než Černoch. 

    Mám takové tušení, že možná dají Hamalčíka na Litvínov nebo na Vítkovice. 

    Já jsem spoko vyhrál jsem - Jikra gol, Prochazka bod, Kohout bod, Janis bod. Jsem zvědavá na pátek. 

    Mimochodem Litvínov našel nového Jakse - McIsaac. Zatím co Jaks hraje na úrovni klauzule do VHL :D 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • teď jsem viděl neuznaný Beryho gól a přišlo mi, že si navzájem s Pavlíkem dali rámě, jako by šli na rande. Ale trest dostal jen Bery, což mi hlava nebere...
  • jinak poprvé jsem viděl na živo technický gól (Gigi do prázdné) a strašně se mi líbilo, jak většina fanoušku začala nadávat na faul, že nám vzal gól a chvíli jim trvalo, než zjistili, že je to technický a platí, i když puk nebyl v brance, zatímco já slavil od chvíle, co sudí ukázal na branku :D
  • Za sedm let fungování fóra jsme dosáhli milionu shlédnutí a 20 tisíc komentářů.

    Hezký milník!
  • Kjetel: Gratulace a poděkování!!!
  • Also from me thanks to @kjetel and all users Here.
    The positive tone in this forum is nice - especially in contrast to some 'social media'.  :)
  • @kjetel velke diky!
  • Co Ilomaki, víte někdo jestli je to na delší dobu nebo už nastoupí o víkendu? To je hráč kterého bych nechtěl moc dlouho postrádat...
  • Sezóna 23/24       Sezóna 24/25
    1. Kolo V                1. Kolo P 
    2. Kolo V                2. Kolo P
    3. Kolo P                3. Kolo V
    4. Kolo P                4. Kolo V
  • @kjetel
    Děkujeme za provozování fóra. Pokud je opět potřeba nějaká úhrada, dej vědět. Rád přispěji.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters