HCE Fórum

1668669671673674700

Komentáře

  • Ale Salsten nemá Nic. Ani střelu, ani bruslení, ani tvrdost. Možná mu nesedí ta pozice na centru, přijde mi, že hrál občas i křídlo. Každopádně je to teď úroveň Sokolov.

    Reunanen za mě v pohodě. Neplaší, spoustu puku dobře posune. Možná občas přehrává a mohl by více střílet, ale teď náš top bek. 

    Já pořád myslel, že nám chybí jedno křídlo, ale teď to vypadá na dva forwardy. Fakt by bylo fajn, kdyby se už konečně zdařilo i s posilou do útoku. Je to totiž jak loni - spousta hráčů do 3-4 ř ady a málo bombarďáků do prvních dvou.

    Patera má prý cit dát k sobě ty správné hráče, tak třeba někdo udělá průlom … naděje umírá poslední 
  • A ja bych se nebal poslat Salstena na 1-2 zapasy do Sokolova. Nemelo by platit, ze jen proto, ze je import, se ho to netyka.
  • Já bych z toho taky nedělal nějaký drama. Ono všem týmům dojde jednoho dne dech, a může být za par kol vše úplně jinak. Samozřejmě mě ten včerejší výsledek taky netěší, nicméně je to sport, a proto se ta hra hraje. Jednou dobrý pak dvakrát blbý. Pak zase 3x dobrý, jednou blbý. Je to prostě tak.
    Však ono to půjde. Do toho 10 místa to dáme, a pak záleží taky na koho narazíme v předkole. Já si žádný velký iluze nedělám, už jsem z toho za ty roky tady vyrostl.
  • Chce to čas to je jasný ...potřebujou ho jak Kalous tak trenéři tak hráči...z přípravy nic nepoznáš...import zapadne líp do rozjetýho vlaku a ještě když jsou třeba 2 ale u nás jich je 5...Teď tu ještě cca dva tejdny nebyli a navíc měli MS ,takže ta příprava z jejich strany asi taky žádnej zázrak ač třeba testy splněj ...Ilo se zrání, Jaks nemá formu ,Salsten těžko říct působí na mě líp jak Zett ,ale samozřejmě jako cizinec musí něco předvádět ikdyby by byl ve 3 lajně musí kolem 25 bodů udělat jinak nemá cenu aby tady byl ..souhlas ,že na první lajnu nemá to se pozná...
    Už když Ilo byl se mi zdálo, že schází kvalitní křídlo natož teď když je zraněnej... Bery,Víťa, Čeče, Gigi to samozřejmě nemůžou utáhnout musí se přidat další! Ale souhlas ,že na první 2 lajny je tu min hráčů než 3-4 lajnu to je špatně tam to snad Kalous brzo uvidí..
    V době kdy si to začal Kalous a Patera tvořit byl trh vybranej, takže jsme rádi za to co máme ...musejí makat nikoho z posil bych ještě nezatracoval na to je brzo ! Hlavně ty přesilovky si vypilovat hrajou je profesorsky a hrozně pomalu! To rozhoduje zápasy! Výmluva, že tam nemáme beka letos nemůže bejt leda ,že s nima neumíme pracovat nebo to kolem nich neumíme postavit tam je to na trenérech oba byli víc než dobří útočníci tak snad s tím něco udělají..
    Zejtra na Vitky tak snad nám udělají radost a nebudeme tu mít co řešit!
  • @maverick Neříkám, že to samo o sobě bude stačit, protože musí jít ještě někdo do tý kasy. Ale je škoda, že máme min 2 beky s celkem dobrou střelou a technikou hole. Ale my si neumíme dát ani 2 rychlý přihrávky v pásmu, kdy ta druhá by byla fakt na střelu z voleje od toho beka. Příprava takový situace 0 a ta finální přihrávka zatím taky 0...
  • Dlouhá cesta nás čeká. Myslím si, že Patera určitě ví, kdo jsou nedostatky. Pokud se letos zahraje na 8-10 místě mohou být spokojeni. 
    Jak píše Majkl ta fádní přihrávka je hodně znát. Myslím si, že Vary budou dost aktivní na přestupovém trhu. Upřímně Patera s Moravcem už ukázali, že to nejsou ořezávátka a postupně ty puzzle dávají k sobě. 

    Jelikož plánuji malovat tak jsem našel pár starých věcí. 
    Staré ročenky + ta poslední k výročí klubu. Kalendář + Buletin a éry Martin Procházky + ještě mám staré pernamentky a vstupenky :D Je toho mnohem více + xx karet Karlových Varů :D 
  • @Uklízečka_kabiny_HCE

    Moc pěkný! Já před lety povyhazoval některé prvoligové bulletiny a nechal si ten nejstarší - poslední barážové utkání o postup do 1.ligy z roku 1995 😁.
  • Jinak Stříteský z 5 zápasů 4 góly...důvod proč tu byl byla jeho střela , ale co se vrátil jakoby to zapomněl a skoro vůbec nastřílel...vím je to 1 liga , ale stejně...
  • Mě spíš přijde,že když k nám přijde nějaký hráč,co jinde střílel,daval goly,tak u nás se boji hrát a vzít to na sebe 🙄
  • No jsem zvedavej dneska na soupisku. Jestli uvidim Salstena na centru prvni lajny, bude to spatny. Nevi nekdo, jak moc vazny zraneni Ilomaki ma?
  • Iikka ve Finsku 7Z 4+4
  • Dneska jim verim trochu vic, takze prohra az v prodloužení bo nájezdy 2:3
  • Já to dnes vidím bledě. Vítkovice jsou taky rozjetý jak parní válec,to samý jak Litvínov.
    Dnes jsem skeptik, 1:4.
  • Tak máme konečně Grígera na centru...plus jsem teda někde zaslechl, že Ilomaki snad dva měsíce mimo, ale tomu ani nechci věřit
  • Moravec na 7. beku, Pluto ve 3. dvojici
    Ilomaki chybi a jestli fakt 2 mesice, tak pane Kalous mame problem

    4. lajna psana jako 1. 🤔 no jedeme zase slusnej kolotoc s tou sestavou
  • A za me teda kombinace Cernoch + Beranek celou minulou sezonu nefungovala. Neocekavam v letosni sezone, ze to bude jinak. Rad budu presvedcen o opaku.
  • Skutečně nefungovala, ale nehráli náhodou spolu i v úterý proti Hradci?
  • Jako nehráli spolu. Ale oba jsou hot tak, proč toho nevyužit. 4.lajna jako první bude ji asi nasazovat proti 1. Vítkovice yetman nellis a abdul
  • Nene, nehráli..
    Každopádně to fórum evidentně někdo čte, nebo už se v tom týmu dostatecne vyznáme 😁 4 lajna jako prvni se dava velmi casto, je to jen ale krok do zápisu a v ramci nasazování…

    Jinak jsem od pátku přemýšlel, zda nepřehodit očekávání. Proste se pokusim to brat tak, ze poslední 2 sezony se prochrapali, letos je prvni nejaka se zacatkem konceptu (snad). Takze letos cekam aspon nejakej průlom do PO, ale spis si to bude sedat. Celej tým i realizak potrebujou cas. Neco si sedne, neco ne a bude se snad dál budovat…
  • Hlavne doufam, ze nebudou nejake ukvapene konce treneru atd. Jestli nebudem brousit dno o 15 bodu, nechat Pateru, Moravce a Mensatora sezonu dotrenovat a resit co dal po ni. To stejny i s Kalousem, ten vlastne moc nemel sanci neco “ukazat”, prostor ma az ted. Koncepce se neda delat za par mesicu, ja novymu realizaku zatim furt plne duveruju.
  • Kinkis 
    Kalous prý přišel z 99% k hotovému kádru. Letos ho skládal Patera s Moravcem a Tobolkou.
  • Prave prave. Ukaze se ted, jestli nepujdou vykony nahoru a Ilomaki bude fakt 2 mesice mimo.
  • Jinak takova zajimavost - pocitove mi prijde, ze loni touhle dobou jsme na tom byli vyrazne lepe. A ona to vubec neni pravda :D meli jsme uplne stejny pocet bodu, jako letos.
  • Tam to značně zkreslila ta příprava, kterou jsme skoro neprohráli...plus ty první dva zápasy se skóre 10:2
  • Jedna věc jsou výsledky, druhá je, že sportovní vedení musí umět vyhodnotit, zda dochází nebo nedochází k progresu. A k tomu mám jen to, že umím pochopit, že neuděláme najednou šestej flek jako výkřik do tmy. Důležitý je, abysme postavili "pevnou konstrukci" a tam čekám, že se vyprofilujou tahouni a opory týmu, a že začneme praktikovat konkrétní herní prvky, na kterých se bude stavět...

    A jinak podepisuju @VANEKnaZDI (ono to ostatně Kalous přiznal nepřímo i v prvním rozhovoru), že Kalous tu nemá nikoho ještě. Možná trochu Jaks, ale toho přímo nedomlouval...
  • Bernovsky nám dneska dá gola.

    K tomu co píšete je tu dost lidí co se v tom vyzná a má následováno. Kdyby to tu někdo četl klidně, proč ne.

    Já si myslím, že Patera s Moravcem tu mohou být nejdéle ze všech trenérů. Protože základní kameny už kluci položili a postupně se to tvoří. Pokud to mužstvo skládal Patera tak klobouček. Reunanen i Ilomaki mě baví. Nějaký čich na hráče má. Navíc nedělají nějaké zbrklé čachry se sestavou.
  • Plutnara je v 1.tretine vsude videt 👍
  • Bernovský? To sis vsadil a modlíš se? 😁😁 Čachry možná ne, ale od přípravy nenašli pořádně sestavu a zatím ne a ne se trefit…

    To propadnutí a pak chaos u prvního gólu, kdy jde 5 hráčů bránit 1 soupeře na brankoviště, je neskutečný. Škoda, že ten náš Norák toho góla “dát nechce”…

    Aspoň že trn Prochy to protrhnul, i když naše potence je fakt neuvěřitelně žalostná. Ne že bysme Vítky přejeli, ale těch gólů mohlo být klidně víc.

    Nejsem dneska v hale, uvolnil jsem místečka jiným, ale čemu vážně nerozumím od obrazovky - Koffer a Čihař na PP? Vážně? Nechci někomu až moc křivdit, ale to se coaches zbláznili? A když už tam dam Mamčise, tak proč nejde před gólmana?
  • upraveno 29. září
    Vsadil za 50, víš jak to chodí. V Litoměřicích hraje dobře. Vítkovice druhá lajna, a historicky se exvarakum daří proti našim.

    2.presilovkova formace byla Koffer, Čihař, Griger, Jiskra a Reunanen - bylo to na cca 30sekund.
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters