HCE Fórum

1665666667668669671»

Komentáře

  • Ale Salsten nemá Nic. Ani střelu, ani bruslení, ani tvrdost. Možná mu nesedí ta pozice na centru, přijde mi, že hrál občas i křídlo. Každopádně je to teď úroveň Sokolov.

    Reunanen za mě v pohodě. Neplaší, spoustu puku dobře posune. Možná občas přehrává a mohl by více střílet, ale teď náš top bek. 

    Já pořád myslel, že nám chybí jedno křídlo, ale teď to vypadá na dva forwardy. Fakt by bylo fajn, kdyby se už konečně zdařilo i s posilou do útoku. Je to totiž jak loni - spousta hráčů do 3-4 ř ady a málo bombarďáků do prvních dvou.

    Patera má prý cit dát k sobě ty správné hráče, tak třeba někdo udělá průlom … naděje umírá poslední 
  • A ja bych se nebal poslat Salstena na 1-2 zapasy do Sokolova. Nemelo by platit, ze jen proto, ze je import, se ho to netyka.
  • Já bych z toho taky nedělal nějaký drama. Ono všem týmům dojde jednoho dne dech, a může být za par kol vše úplně jinak. Samozřejmě mě ten včerejší výsledek taky netěší, nicméně je to sport, a proto se ta hra hraje. Jednou dobrý pak dvakrát blbý. Pak zase 3x dobrý, jednou blbý. Je to prostě tak.
    Však ono to půjde. Do toho 10 místa to dáme, a pak záleží taky na koho narazíme v předkole. Já si žádný velký iluze nedělám, už jsem z toho za ty roky tady vyrostl.
  • Chce to čas to je jasný ...potřebujou ho jak Kalous tak trenéři tak hráči...z přípravy nic nepoznáš...import zapadne líp do rozjetýho vlaku a ještě když jsou třeba 2 ale u nás jich je 5...Teď tu ještě cca dva tejdny nebyli a navíc měli MS ,takže ta příprava z jejich strany asi taky žádnej zázrak ač třeba testy splněj ...Ilo se zrání, Jaks nemá formu ,Salsten těžko říct působí na mě líp jak Zett ,ale samozřejmě jako cizinec musí něco předvádět ikdyby by byl ve 3 lajně musí kolem 25 bodů udělat jinak nemá cenu aby tady byl ..souhlas ,že na první lajnu nemá to se pozná...
    Už když Ilo byl se mi zdálo, že schází kvalitní křídlo natož teď když je zraněnej... Bery,Víťa, Čeče, Gigi to samozřejmě nemůžou utáhnout musí se přidat další! Ale souhlas ,že na první 2 lajny je tu min hráčů než 3-4 lajnu to je špatně tam to snad Kalous brzo uvidí..
    V době kdy si to začal Kalous a Patera tvořit byl trh vybranej, takže jsme rádi za to co máme ...musejí makat nikoho z posil bych ještě nezatracoval na to je brzo ! Hlavně ty přesilovky si vypilovat hrajou je profesorsky a hrozně pomalu! To rozhoduje zápasy! Výmluva, že tam nemáme beka letos nemůže bejt leda ,že s nima neumíme pracovat nebo to kolem nich neumíme postavit tam je to na trenérech oba byli víc než dobří útočníci tak snad s tím něco udělají..
    Zejtra na Vitky tak snad nám udělají radost a nebudeme tu mít co řešit!
  • @maverick Neříkám, že to samo o sobě bude stačit, protože musí jít ještě někdo do tý kasy. Ale je škoda, že máme min 2 beky s celkem dobrou střelou a technikou hole. Ale my si neumíme dát ani 2 rychlý přihrávky v pásmu, kdy ta druhá by byla fakt na střelu z voleje od toho beka. Příprava takový situace 0 a ta finální přihrávka zatím taky 0...
  • Dlouhá cesta nás čeká. Myslím si, že Patera určitě ví, kdo jsou nedostatky. Pokud se letos zahraje na 8-10 místě mohou být spokojeni. 
    Jak píše Majkl ta fádní přihrávka je hodně znát. Myslím si, že Vary budou dost aktivní na přestupovém trhu. Upřímně Patera s Moravcem už ukázali, že to nejsou ořezávátka a postupně ty puzzle dávají k sobě. 

    Jelikož plánuji malovat tak jsem našel pár starých věcí. 
    Staré ročenky + ta poslední k výročí klubu. Kalendář + Buletin a éry Martin Procházky + ještě mám staré pernamentky a vstupenky :D Je toho mnohem více + xx karet Karlových Varů :D 
  • @Uklízečka_kabiny_HCE

    Moc pěkný! Já před lety povyhazoval některé prvoligové bulletiny a nechal si ten nejstarší - poslední barážové utkání o postup do 1.ligy z roku 1995 😁.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters