HCE Fórum

1669670672674675700

Komentáře

  • @Uklízečka_kabiny_HCE I kdyby na 10, tak jsem se musel podívat tak 3x, abych tomu uvěřil…
  • Tezky no .. presilovky nefungujou, zkousi se asi uz i na papire divny kombinace. A presilovky nefungujou dal :x
  • Co na to rict no.. asi nema smysl rikat nic.
  • Tam je tezka nesehranost.Aktulane nevidim zmenu ve hre oproti minule sezone.
    A uz nemuzem ani rikat,ze jsme na zacatku sezony.
    Jak jsem psal pred chvilkou,zatim Plutnar nejlepsi obrance u nas.
  • Hrůza tvl…tam neni nic. Vítek hratelnej, hraje jim jen ta první lajna která samozřejmě zařídila vsechny góly a my s tím nejsme schopni nic udělat 🤮
  • Vitky hrajou na půl plynu, páč jim to stačí.
  • A jsme zase u téma sehranosti…tak k čemu je tady kurva ta příprava?
  • Zase děláme brankáře na NHL z absolutních hoven
  • Pokuď nepřijdou dvě jména do útoku, tak budeme hrát dole v tabulce, to je jasný. Teď je otázka jestli se chce investovat do lepšího postavení nebo ne. To je tak 600k-700k měsíčně, něco by se vrátilo protože bude chodit logicky vic lidí.
  • Já nechápu, že jim ještě nedošlo, že nejvíc diváků dostanou na stadion ve chvíli, kdy ten tým hraje dost dobře…jako produkce, marketing, socky super, ale nejvíc lidi do haly dostaneš, když se daří
  • Ta sehranost je samozřejmě téma a příprava taky, ale těch změn každý zápas taky není málo. Mě nevadí to hýbání sestavou, ale vadí mi, že evidentně chybí naprosto jasnej plán, kterýmu se věří. Zatím to vypadá na styl "budeme zkoušet a třeba se něco chytí"..

    Souhlasím s tím, že koncovka je prostě naprosto tragická. Ale fakt totálně. A když k tomu přidám to, jaký individuální chyby umíme každej zápas vyrobit, tak je z toho naprosto reálný umístění v tabulce a výsledky. Jak už jsem dneska napsal, beru to jako první budovací sezónu (i když už několikátou) a jsem schopen pochopit, že to bude bolet. Ale nevidím zatím výsledky nebo náznaky zlepšení v rámci systémových věcí. Ty tam prostě nejsou. Máme hrozný herní výpadky v průběhu zápasu, nemáme se o co pořádně opřít herně. Co se musí zase nechat, tak mi nepřijde, že by nám chyběla fyzička...

    A ano, rozhodně by tomu týmu pomohli min 2 extraligový útočníci. Hráčů na pomezí obou lig máme dostatek, takový teď nepotřebujeme. K obraně - Jaks totální zklamání, Šalda pro mě taky, Moravec má ještě roky na rozvoj, toho beru a podtrhnu to, že Pluto do tý sestavy patří, kvalitativně aspoň odehrál svoje...
  • Ten Jaks je zralej na Sokolov, ty vole…horší jak Šalda
  • Kurvafix, však ten Plutnar ho dneska úplně zastínil
  • upraveno 29. září
    Tak možná do prosince přehazovat lajny, sem tam vyhajeme, ale většinou asi ne. A po dnešku se nebudu divit, když na další mač přijde 1800 lidí.

    A to Kladno mi hlava nebere...
    Post edited by three7 on
  • Dneska Jaks nejhorší obránce a hned za nim Šalda. Pluto nejlepší!!
    Útok? Nema cenu mluvit, ta nesehranost je hrozná, sem tam byl nějakej náznak a když už se podařilo něco vymyslet skoro až do kuchyně tak opět střelecká impotence
  • Cestou do garáže jsem potkal Tobolku se Šenkyplem, dost živě a hlasitě se dohadovali o útoku...tak možná můžeme čekat nějaký změny :D
  • Ještě jedna paralela z minulé sezóny - ze 4 proher rozhodla 3x druhá třetina.

    Každopádně máme za sebou 6 kol, už je asi na místě říct, že ten tým nefunguje.
  • 45 střel, dva góly...
  • Pánové jestli se nestane zázrak tak to bude zase sezóna tvl 🙄🥲
  • Pluto dneska MVP. Dobrý defenzivní zákrok a byl u obou golů. Byl ve předu hodně vidět. Pluto si dneska o to hodně velmi řekl! Potěšil mě!

    Jaks - nedaří se mu a jde to hodně vidět, ale co je zvláštní. Na rozbruslení na konci Reunanen a Jaks trénuji střelbu. Reunanen z první nebo golf. 

    Jaks je na středu a potáhne si to florbalovým stylem a vystřelíš tahem, a když jsem to dneska viděl už podruhé tak mě docvaklo další věci - on doslova nestřílí golfem. Jestli někdo taky sledoval Jakse klidně doplnte. 
  • Screepy: Budeme hrát o baráž ….. tomu týmu chybí minimálně dvě křídla domorvnich dvou lajn. Toho Nora bych se okamžitě zbavil…. Nedokážu si představit nic, v čem by tomu týmu mohl být prospěšný🙈☹️Jaks dobrý, proste se mu nedaří na nic na co sáhne, ale tady nezbývá verit, ze se do toho dostane, u nej jsou aspoň ty předpoklady. Grigera nechat určitě v centru (fakt to není jen o statistice na bully!!!), ta jeho lajna byla dneska jediná, která si dokázala něco dopředu vytvořit pravidelně. Dneska se mi Koffer líbil, takhle kdyby hrál každý zapas, tak s nim nemám žádný problém. Pluty dneska náš nejlepší hráč …. Je vidět, ze když na nej ten tlak nebude, tak by mohl být v klidu a pak pro ten tým bude platnej. Jinak jsem si všimnul, ze po druhým a čtvrtým gólu (oba góly Jakse) něco pořvával Bery na Jakse….. snad to v kabině funguje, protože jinak bůh s náma.
  • Jaks silenej. Posila dubnovky a jeste dela hrubky, rozehravka zero
  • Na druhou stranu, ať furt nehledáme jen důvody tady a nalejeme si čistého vína - Bolka taky prodělala špatnou sezónu, taky na tom nejsou nejlíp, změn bylo taky dost a jsou evidentně daleko líp připravený, o Kladnu bysme taky mohli povídat...

    Takže nakonec ta nejrychlejší cesta je stejně přes tvrdou práci, nevypustit souboj, cpát se do kasy, snažit se udělat ten krok navíc. Ale jak píše @Flaksa34, tohle je a bude na baráž...
  • Souhlas,  ze dneska dva góly Jakse. Výkony zatím stejné jako loni. Je to takové čekání, ze buď Frodo ukradne zápas nebo někomu bouchnou saze jak posledně Berymu. První lajna neexistuje. Salsten jen totálně marnej. Nemá vůbec nic. Čihař to odehrál v první lajně asi o 10000% lip. Nevím koho chtějí nebo můžou přivést, ale bude to zase loterie a tech hráčů musí přijít víc. Proste nejde hrát systematicky vis, kdy mas 2 možná 3 hráče do prvních dvou útočných trojek a 4 další extraligové hráče defenzivního ražení. Zbytek na pomezí extraligy a Maxa ligy. 

    Letos hrajem o baráž a snad to nějak dají dohromady s výhledem na další sezony. Ta cesta zlepšení je dlooooouhá. 
  • upraveno 29. září
    No na ho.no to né ,že né ...1 třetina nakonec vyrovnaná 2 jsme si prohráli zápas 3 to honíme... jako s Hradcem i Litvínovem tam máme totální výpadek kdy ty tam není totálně nic hlavně důraz a bruslení...
    Pluto byl dneska platnej mezi 6 určitě teď patří v obou gólech měl prsty...
    Jaks špatný no .. jasně nejhorší bek zatím ... každej víme ,že bude z beků nejlíp placenej, takže to bije do očí a každého štve- ok nemá formu ,ale je laxní ...
    Jestli má teď někdo bejt 7 bek tak on - úplně byc ho zatím nevyhazoval- to je totiž klasika ,že jinde to bude sázet...
    Kladno šlape no - taky čumim - průměrný nákupy řešili to ještě později snad než my kvuli baráži, ale zatím jim to šlape....těžká sezóna nás čeká hoši !! Posily no- jenže to je ono kde je vzít?Potřebujeme do 1-2 lajny ne žoldáka kterej bude horší než to co máme...jenže to chce i Hradec a další sem někoho dostaňte, když na tom trhu nikdo fakt neni!
    Musejí makat držet se hry - nejsou úplně totálně marný, že bych se říkal jasná baráž, ale ty výpadky to je děs...na začátku koncovka teď zas obrana ...( né že by to bylo dopředu vyřešený )
    Kladno nemá nijak extra lepší kádr než my - taky maj import ... je to o práci dřině!Jinak tu baráž bohužel řešit budem... On i Čeče s Berym dneska -3 byli u všech těch gólů- pak ve 3 jeden dali ,ale od nich je - 3 taky špatný třeba ten první gól úplně přejeli a bek pak zůstal sám...
    Flintu do žita ještě neházet na to je brzo!
    Musejí hrat jako tým jeden za druhého bejt tam nasazení , bruslení, důraz a oni to umějí! Nechápu ty výpadky...
    Post edited by maverick on
  • Těžký život KV fanouška.Jsme na to zvyklí.Chodím z arény bez nálady,ale příště jdu zas.Není tam nic víc než vloni. Tak snad zase příště :/
  • upraveno 29. září
    Jaks prostě vypadá, že tu nechce být. Myslíme si, že má klauzuli, ale s tímto by hrál ve VHL. 
    Jde si to proti sobě, to by nehrál jak postižený. 

    KDE JE TEDY PRAVDA?  Klauzule ano nebo ne?
    Posadí ho Patera v dalším zápase?  :no_mouth:

    Zatím platí pravidlo, že cizincům se tu prostě nedaří :D Reunanen hraje dobře. Velice silný na puku, technicky obránce. Občas má takové zvláštní výpadky v rozehrávce. 

    Bude to ještě divoké. Jsem zvědavý, co se uvaří. 

    Jdu se odreagovat na NFL. 


    Co je třeba vypíchnout je přestávkový program a s práce s publikem. Hudba ještě není zcela vybalancovaná, ale ta grafika baví, hudba je populární co se prostě hraje na hokejích. Informace na FB taky poměrně dost rychle sázejí. Marketing si myslím, že šel hodně náhoru. Moderátor to taky už moderuje jako normální týpek a né jako budižkničemu. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Maverick: První gól jsme dneska debatovali s VaneknaZDI ☝️😊podle me teda Bery i Čeče šli se hrou dolu, gól Vítkovic dával pravý obránce což byl hráč Salstena (hrál ještě v ty době levaso s nima, pak šel hrát centra do trojky a Čihař šel místo nej), který stál mezi kruhama (návyky centra) a neměl nikoho…
  • No, jsem rád, že jsou i týmy, který jsou v mnohem větších sračkách….takovej Hradec a Brno by mohli povídat, bojím se, že Liberec se na nás v úterý chytí a pak nás v pátek čeká Brno …jak to tak bývá
  • Jedu v patek na Brno a lhal bych, kdybych tvrdil, ze se tesim :X
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters