HCE Fórum

1671672674676677700

Komentáře

  • Já psal mail D. Kubelkovi a ten mi napsal obsáhle své vyjádření, plus odpovědi od Kalouse, Patery a Tobolky. 
    Takže se na ně musí jen jinak 
  • Maily fungujou, no...loni jsem poslal takhle Tobolkovi a vždycky odpověděl
  • Dneska v podcastu BombyNaLedu tema Vary.Kabina udajne stoji a veri systemu Patery.Prej je v kabine super parta,jen potrebujou cas
    Odkaz na podcast
  • Tak ona kabina přeci i Brukovi věřila, ne? Pak to vzal Fantomas a tehdy to šlo úplně do prdele
  • Když se zeptáš na FB pod příspěvkem většinou odpoví. 
  • upraveno 30. září
    Tady vlastně je to vyjádření Smoleňáka k té kabině čas 21:00 Ta druhá kapitola s názvem Kro by mohl převzít trápící se Brno? 

    Bery to taky zminoval často v rozhovorech, že ta kabina věří a myslím si, s tím, že jak přišli a zavedly "novinky" v přípravě, že se to dělá správným směrem, prvotní krok důvěry k trenérům a taky trochu respect, když tě tam Koučuje Patera s Moravcem doslova legendy tak přeci jenom  budeš věřit, že. 

    Často se to svádí na trenéra, ale u těch hráčů jde vidět bojovnost není jim to jedno a to jsou znamení, že prostě mu věří. Jaks ten se už vidí v Hurgádě, ale ostatní prostě jdou do toho naplno, když pak jsi levej a nedáš goly to je už blbý to kluci treneři moc neovlivní :D 

    To raději neříkejte, že můžeme psát emaily. Jim tam pošlu seznam hráčů co by nechtěli dorazit :D :D :D 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • 1140bxl: To jsem si přesně taky říkal s tím Jaksem, že je dost velkej rozdíl jestli hraješ byť jenom přesilovky s Kašičkama nebo bez nich. Když hraješ s nima, tak Tě nikdo moc hlídat nebude, protože ty dva blázni mají prostě iks jiných variant jak to sehrajou, plus tam s nimi ještě hraje přesilovky Koblich...... tady u nás vždycky jeden bránící útočník vykrývá přihrávku na one timer na Jakse a Jaksi nemáme žádný jiný varianty...... Já ale věřím, že Jaks ten potenciál má a že se někde chytne, potřeboval by nějaký povedený momenty, aby dal gól třeba nebo nějakou pěknou přihrávku na gól, ta hlava dělá strašně moc, ten tým ho prostě potřebuje....
  • @Uklízečka_kabiny_HCE prilis nesouhlasim s tim, ze Jaks je laxni. to je proste utocnej bodovej obrance (loni mel -6 i pri tolika bodech) a pokud mu to nelepi, vypada jeho hra dost nestastne. proste Patera s Moravcem musi prijit na zpusob jak vyuzit jeho prednosti a pak se nestane, ze preskoci puk na modre jako v nedeli. 
    to stejne je Reunanen, lidi kolem nadavaji, proc puk hned jednoduse nevyhodi. ale to neni jeho hra. on proste resi veci kreativne. jasne, nedky to prehani (a ten balanc proste musi v extralize jeste najit), ale po dlouhe dobe mame obrance, ktery to jen nevyhazuje po prknech, ale snazi se trochu hrat.

    ja vidim problem v tom, ze jedna z hlavnich letnich posil do utoku ma za 6 utkani 1 asistenci a 8 strel a je -9. Koffer ma stejny cisla, ale ma skoro polovicni cas na lede a ma jen -1. Mimochodem, Koffer se mi v nedeli libil. aspon neco tam slo videt... 
     
  • Jaks je zatím velmi laxní i v útočném pásmu. Byla situace, kdy my jsme byly v pásmu a on si jeden v klidu střídat a naši tam bojují. To, že mu přeskočí puk se stane, neberu to nějak vážně. I ten gol kdy ho obrali vítkovice byl taky laxní přístup. 

    Co mě nejvíce zaráží je jeho střelba, která je hodně unikátní. Jak jsem psal on nestřílí vůbec golfem. Na modré dostane puk a on sním vyjede a vystřelí tahem, trenuje to na rozbruslení na konci. (Nevim jestli to i dělal litvínově, ale i počas přípravy to spíš nahazoval). Je kreativní má dobrou náhrávku na hokejku, ukázal to několikrát fajn, i tak bodoval tímto a většinou to byly nahrávky na one timer ke Klobasovi nebo Kaše apod. Většinou měl 3 asistence. Celkově ten jeho dojem pro mě zatím působí laxně nebojovnost. Věřil jsem mu, že to prolomí a furt věřím. 
    Viděl jsem jeho i přítelkyně instagram a nevypadá, že by se mu Vary nelíbily, myslím si, že může tu být spokojenej, jen herně je prostě frustrovaný. 

    Souhlasím s Reunanen, hodně technický a silný na puku. Myslím si, že 2x ze všech zápasů se mu nepovedlo vyhodit puk a byl z toho gol. Nedělal bych z toho vědu, zatím jako ofenzivní obránce své úkoly plní chtěl bych ho vidět střílet z první u přesilovek. 


  • tak trochu fantasmagorie do to. vymena s Kometou? Salsten/Jaks za Flek/Ricka? ;-)
  • Na to by Brno v životě nepřistoupilo :D
  • Dneska to vidim na 4:2 pro tygerec…nekde se musi chytit tak proc ne na nas 😂
  • Rachunek a Salsten v jednom útoku to by byla vražda. 

    Říčka už je starý toho spíš nechceš už (To raději Konečného), ale celkově ty jejich nové posily zatím spí. Navíc Říčka a Konečný 3-4 Lajna. Zohorna zatím mlčí a Rachunek hrál 2 utkání. 
  • Pár kandidátů je
  • Já jen nechápu, že někdo říká, že zrovna my bychom měli měnit trenéry
  • Ja uprimne doufam, ze to neudelaj. Vstup neni idealni, nejsme na tom dobre, ale odvolavat Pateru s Moravcem ted doufam vubec neni na stole
  • Tak s Ilomakim to vypadá asi blbě...
  • Artu opet chybi
  • A teda docela zajimavy, ze Salsten je zase na centru a Kofron kridlo, pritom v priprave hrali presne naopak ne?
  • Power Rankings je dostova blbost. Za náma by měl být Liberec a Kometa, protože nic doslova nezahrali. 
  • Když koukám na tu dnešní sestavu, tak mám čím dál tím větší pocit, že někdo chodí sem na forum opisovat. Na konci roku vylezou s tím že tu udělali obrovský sociální experiment, kdy se naše sestavy plánovali podle fora, aby jsme viděli jak tomu hovno rozumíme :)
  • No Salsten se nam krasne propada sestavou, jako mit ve 3.lajne import je luxus takže bud at se probere a ukaze proc tu je nebo at udela misto nekomu dalsimu
  • at hraje Salsten klidne 3 lajnu, ale bud at rozdeluje s prehledem puky rychlym brkum nebo at to je skale pred brankou co ceka na tec/doraz nebo at je to nekdo kdo vybojuje puk za pukem a pripravi sance. u nej je fakt blby, ze ja nevim v cem je treba lepsi nez Kofon/Kupco/Sapi...  
  • To forum bylo, když tu Lukáš Mensator působil, tak ví, kde čerpat alternativní pohledy a názory :D 
  • Tak to je rychlej zacatek dneska. Jedna statisticka - vsechny zapasy, kde jsme jako 1. dostali gol, jsme letos prohrali.
  • upraveno 1. říjen
    Tohle byla Signature Moves by Jaks s tou střelou. Kluci to zahrali dobře, tohle jim zvedne sebevedomí. 

    PS: Dneska jsem nevsadil Jakse KB. Předtím jsem ho tam měl asi 5/5 xD 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Velmi velmi dulezite vyrovnani
  • Jinak stále nějak nechápu tu myšlenku našeho 7. obránce. Víme, že nehráje. Plutnar tam výjimečně hrál ten 4. zápas minuty navíc.

    Dneska tam sedí Šalda. Jestli to je v rámci vyšší vytížení nebo něco ve stylu trestu?... Sám nevím, co si o tom myslíte vy. Jaká je tedy ta myšlenka?  
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters