HCE Fórum

1694695696697698700»

Komentáře

  • Jinak jak jsme tu probirali toho Fleka, dneska jen potvrdil moje slova, ze zpet nechtel ani nechce.

    "Asi bych byl rád, kdybych si v té hale zahrál"
    "Ukázal jsem, že támhle bude moje místo.“

    Ta hala se bude stavet jeste minimalne 2 roky.
  • Jinak dneska ta Olomouc no .. :D od nasich souboju v predkole ten tym nemam rad a mam pocit, ze se nam na ne dlouhodobe nedari. Navic v ty jejich plecharne dneska, bude to velice tezke, oba tymy dostali v poslednim zapase klepec a oba to budou chtit odcinit. Ocekavam vyhry jednoho tymu o gol.
  • @kinkis Však zahraje ale s repre 🤣. Jako je to celkem ironie, ale co už uvidí se.

    Dneska očekávánlm jiný průběh než předchozí zápasy. Očekávám hodně gólů a Frodo nula. 😎
  • Reálně, kdo by si vzal Kofroně s Kruzikem? :D
  • Jo to je zase ta druha otazka no :D jestli ty hraci maji nejakou hodnotu :D 
  • Lidi neblbněte Kubík je hráč do prvních dvou lajn a přesilovku proto ho i brali - jasně teď je ve sračk.ch , ale Novotný za něj bude chtít posilu ne hráče do 4 lajny za Kružika ani Kofroňe nebo Kofřika vám ho nedá!
    Taky by se mi líbil třeba by oživnul, ale podle mě ho budou měnit když tak s Plzni za Holešinskýho treba někoho kdo ty čísla měl třeba loni...ale ne s namá za kluky co ty čísla neměli ani nemají..nejsou blbí...a za money je podle mě blbost potřebujou hráče místo něj aby jim pomohl
  • Hlavně, at to neni jak loni…Olomouc nejhorší v přesilovkách, ale nám dali v každým zápase v přesilovce aspoň dva :D
  • Kazdopadne dnesni zapas ma opravdu velky vliv, v nedeli nas cekaji Pardubice a neni nerealne, ze se po vikendu budem krcit nekde na 12. miste
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters