HCE Fórum

1670671673675676700

Komentáře

  • Jak už tady někdo psal…většinou z arény odcházím se zkaženou náladou, ale stejně budu chodit furt, když budu moct…když už mám ty permice
  • Já letos hoooodně dlouho rozmýšlel, jestli do těch permic jít a pak jsem se nechal zlákat + nabral ještě jednu navíc  =) =) Takže já na staďáku budu i dál, kdyžtak dáme ten badminton ala Kladýnko za nějaký týden  =)
  • upraveno 29. září
    Já jsem zvědavý, kdy se začně něco v TELH dít. Protože těch týmu co nefunguje je letos poměrně dost. :D Příští týden by mohl být divoký. Doufám, že se něco udá. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • upraveno 29. září
    Jestli prohrajem v Liberci a Brno doma s Pardubicema, dost mozna si to pak v patek pinknem o posledni misto. Ze tohle budu psat po 6 kolech me ani ve snu nenapadlo ..
    Post edited by kinkis on
  • @Uklízečka_kabiny_HCE
    no je jasny co bude…v Brně poletí trenér a k ledu sestoupí sám velkomožný než sežene jiného trenéra a v Hradci tam zase hráčům naordinují samozřejmě opět nevědomky bílé koření a oba týmy půjdou nahoru jen kv se propadnou níž 😂🙈
  • Jasně že na hokej budu chodit. Za náma je zatím jen 6 kol, ale mě spíš děsí, že prostě v tom útoku (až na Arttu) nevidím ani střednědobě prostor na zlepšení. Salstenovi nevěřím že to půjde ještě nahoru a udělá třeba 30 bodů :) takže fakt nevím kdo má být ten produktivní útočník v této sezóně. 

    obrana bude dle mě OK a to včetně Jakse. Teď da par utkání Pluto a uvidí se o složení. Tam je prostě konkurence. 
  • Upřímně si myslím, že bodově Beránek, Cernoch, Jiskra a Procházka jsou tak standardně. Griger by mohl mít trochu víc. Chybí tam body Nora a Fina to je cca tak 7-10 bodů. Což by Rachunek asi dal a Kanga taky (když beru v potaz "náhradu). 

    Dneska na FB bylo zrovna tabulka porovnání po 5 kole, 2023 a 2024. 
    2023 - 8. pozice 13:7 6 bodů (2 první vyhrané zápasy 6 u vítkovic)
    2024 - 10. pozice 10:14 6 bodů  

    Zas takový rozdíl to nebyl, u nás se to sezoná ztratila v tom období po nové roce. 22 zápasů a 8 výher.

    Liberec > Brno > Kladno > Plzeň - Pokud z této čtveřice získáme 6 bodů budou zlaté. Nejsou to mužstva co se jim daří. Liberec bída, Brno bída (možná už tam vyhodí kouče). Kladno - Jágr nám dá zase z té pozice gola a Plzen nestřílí goly. 

    Jinak naši celkem málo faulují, vyjímka byla ten litvínov, ale upřímně jsem rád, že Vítkovicím dali jenom jednu přesilovku, ale ta byla sakra nebezpečná dobře ji tam hrajou tedy.  



  • Nejhorsi je ze jsme doted hrali s tymy,ktere jsme meli seknout za 3 body vyjma Chezi.
    Marna Bolka,zahozene tutovky v CB a dnes Vitky.Ty body budou chybet a uz chybi
  • @LukasCZ a 3 z nasich 6 bodu mame proti Sparte, co ted jede jak valec :D horsi je, ze ty nase vykony co tu ctu, jdou spis dolu a ne nahoru

    Co se ELH tyce, zatim mi vychazi, ze Budejovice pred sezonou naprosto precenovali. Naopak teda ta Boleslav.. to je solidni prekvapeni pro me.
  • Blby je, ze to jede v lonskych kolejich. My utrpime nejen prohry, my utrpime i vyhry. Proste kdyz se to nejak nahodou a se stestim sejde a souper nema svuj den, tak nejaky body udelame. Ale ze bysme nakopli nejakej "zelenej valec" ( aspon takovej ten malinkej, co se s nim delaji chodniky  :) ) - to ani naznak.

    Me jako divaka/fanouska tohle fakt nebavi. Jak Vitky v suchym triku na pet minut zapnou, ty goly proste daj a cau.... Nic novyho. Mistama pusobime jak materska skolka na lede, mistama ma nase hra parametry 1. ligy .... a to kdo vi jestli. 

    Osobne nejsem masochista. Budu chodit na hokej, kdyz to bude za neco stat. Pokud bude trvat soucasnej stav, tak mam 100 lepsich zabav, co muzu delat.
  • Reunanen včera další asistence, za 6 zápasu 1+4…to vypadá, že se fakt docela povedl. Kdyby měl ještě lepší spoluhráče, tak těch bodů má výrazně víc
  • Já tím že jsem z daleka, tak na většinu zápasů koukám na O2 a taky jsem se přistihl, že poslední dobou mě ta hra prostě nebaví. Dřív jsem za celý zápas nespustil z obrazovky oči a užíval si to a teď u toho stíhám dělat tisíc jiných věcí, hokej mám jako podkres a pozorněji sleduju, jen když se něco děje. Prostě ta hra mě nebaví. Pešouta nemusím, ale za jeho éry i když se prohrávalo, tak mě ten hokej a předváděná hra aspoň bavila.

    My jsme bohužel za 4 roky nedokázali nahradit ani jeden odchod z útoku. Podle jmen se zlepšila obrana (I když ani to zatím na ledě vidět moc není), ale útok bohužel po 4 letech slabší a slabší. Už jsem to tu vypisoval několikrát ale těch bodů co odešlo je moc a náhrady za ně prostě nefungují.

    1. Chybí mi střelec typu Koblasa
    2. Chybí tvořivý hráč typu Rachůnek nebo Ika (Vím že do obrany nic moc ale i takový hráč je potřeba), kteří dokážou na sebe navázat hráče a vytvořit šanci a prostor pro ostatní.
    3. Chybí rychlý a tvrdý hráč typu Kohouta, který si ve třetí lajně svoje body pravidelně udělá.
    4. Chybí hráč typu Skuhravého nebo Vondráčka, který klidně ze 4 lajny dokáže strhnout celý tým aby jezdil po držce a svou zarputilostí dokáže dotlačit gól do branky a s 3 hráčema na hokejce.

    Věřím že obrana se srovná a bude to lepší, ale ten útok mě prostě straší. Věřím že třeba Čihař se ještě rozstřílí, že kluci si srovnají mušku a bude to o něco lepší, ale nevěřím tomu, že to půjde snadno. Naopak očekávám že i tak se na každý gól v téhle sezoně prostě nadřeme.


  • Vossy - nelze jinak, nez souhlasit. Nektery ty pokusy jako Zetterberg nebo Salsten byli trochu naivni co si budem. Nezbyva nez doufat, ze Kalous ted jede intenzivni jednani a Tobolka mu nebude hazet klacky pod nohy. Ale teda nevim, jestli se takova posila da privest ted, kdyz uz sezona jede.
  • No ono je třeba vzít potaz ten fakt, s kým hrál Salsten v Storhamar. Nestárnoucí Patrick Thorensen, ten který to před 10 lety ládoval v Petrohradu a láduje stále :D a Peter Quenneville, který bude mít vydařenou sezonu u nováčka Kiekko ve finské. 

    Situace se Salstenem je doslova na hovno. Nemyslím si, že by byl nějak drahý, ale byl to pokus co nevyšel (zatím). Problém je, že drží místo IMPORTA, takže nejlepší varianta je se ho zbavit a máš volnější ruce k lepšímu manévrování. 

    Takže si myslím, že Salsten dostané nějaké ultimatum a půjde o dům dál. To, že to někomu naše liga nesvedčí neberu v potaz v nějakém chybném scautingu, tohle byl prostě pokus, on by zapadal do té koncepce, ale nedokáže to na ledě prodat. 
  • Nepsal tu někdo náhodou dva týdny zpět, že Kalous nějaký dvě jména řeší?
  • ale i kdyby je resil, tak to bude zase loterie. proste ted jit na jisto je snad i nemozne a proto myslim, ze tech hracu budeme muset protocit vic. Salstenovi bych nechal cas do konce ctvrtiny a pak pripadne pa pa... u Iky jsem videl techniku, u Zety strelu, ale u Salstena zatim nevidim ani bojovnost. lita tam jak zpomalenej madar v kukurici a nema nic.., preci pri treninku musi videt jestli to nejak pujde.

    proste zatim ze dvou importu do utoku nehraje ani jeden... a ti rozdilovi hraci je to co chybi.
  • Já slyšel o nějakým mladým myslím ze Sparty.
  • Ale to je pro vší úctě k nim samej Čihař,Sapoušek,mladej ze Sparty apod. Chce to zkušenost. Salsten se zatím opravdu jeví neplodně slušně řečeno. Být trenérem, nebo majitelem, tak bych mu docela dost důrazně vysvětlim, že takhle opravdu ne.Dak bych mu týden na vzpamatování, jinak by šel.
    Jak psal Vossy, chybí tady opravdu hráči, kteří to zblázní. On sám Bery to nedokáže. Je to zacarovanej kruh. Já pořád věřím v to, že se to brzy zlepší, ale samo to nepůjde.
  • Názor máme všichni podobnej - z posil hraje více méně jen Reunanen, Mamcics průměr, ale jakž takž a pak Jaks a Salsten zatím průser, Ilo out....a to nám ještě přesně jak psal Vossy furt scházejí adekvátní náhrady za Kobliho/Vondrce/ Fleka i Kohouta
    Kupčo/Sapi/Čihař /Moravec o těch to není snažej se do budoucna některej asi ok , ale teď nás to nevytrhne- schází kvalita hotovo tečka.
  • Nalejme si čistého vína, těm útok jak je složený tak je jeden z nejhorších v lize. Ilo vypadal fakt dobře, rozdilový hráč bohužel out. Černoch letos vypadá taky o hodně líp, Bery si svoje odehraje ale zbytek je spíš průměr nebo podpruměr. S tímhle "materialem" to bude sakra těžký a body budou jenom když Frodo chytne skvělý den. Můžeme jenom doufat že ještě někdo do útoku přijde jinak to bude další klasická Karlovarská sezóna.
  • To i včera a přesto jsme s nimi rupli?😂😂😂
  • třeba čekají na start nhl a týmy zúží soupisky😂
  • Jasně, Kulich se do áčka Buffala letos zase nedostane, tak přijde dohrát sezonu k nám :D...teď už jsou stejně v Praze, tak to má blízko
  • nevim zda je nas utok nejhorsi v lize, ale co vim, ze zase hrajeme hrace v rolich, ve kterych nejsou nejsilnejsi. arttu a eirik byli do prvnich dvou utocnych dvojic a v rpvnich sesti utkanich nic... pred sezonou jsem psal, ze uplnej nesmysl si myslet, ze nam 20 golu za sezonu da Cihar nebo Sapi. to proste neni jejich role. ty se maji rozvijet a rust. to ale muzou delat, pokud ty body bude nekdo delat.

    jak jsem psal. obrana je ok vcetne jakse a moravce. vrati se dlapa. to je ok. jaksovi to nelepi, nevim kde je problem, ale toho lze probudit a body budou. ono se mimochodem ukazuje, ze kdyz hraje s kasickama, tak jako obrance vetsinou ty body delas. on i tolik tady kritizovany salda neni uplnej propadak. v soubojich tvrdy, sice obcas nejaka chyba, ale v utocnym pasmu aspon vzdy hleda zakonceni a ne dalsi prihravku do strany ci rohu...

    ted se ukaze Kalousovo oko a stastna ruka na doplneni.   
  • Gríger (Sice mě sere jak je bez Rachny poloviční, ale on se rozjede) - Ilomaki - (střelec typu Koblasy)
    Čihař (Případně nějaký nahravač s přehledem, ale věřím že mladý by v téhle lajně vyrostl) - Černoch - Beránek
    (Hráč typu Kohouta) - Jiskra - Procházka (varianta Sapoušek i když toho bych nechal nabírat sílu a hrací čas v Sokolově i když zrovna jemu fandím)
    Redlich - Šír - (Hráč typu Vondráček co umí proměnit šance když se do nic dostane a je soupeři nepříjemný)

    Takhle by se mi to líbilo a mohlo by to fungovat. Chce to podle mě udělat alespoň stále dvojice hráčů kteří si toho třetího nakonec vždy srovnají podle sebe.


  • A já Salstenovi fandím,jako jsem měl rád a fandil jsem Zetterbergovi,ale toho bohužel zbrzdilo onemocnění....tak i Salsten není nejhorší....
  • Fandeni je hezka vec, ale byl u 10 nasich obdrzenych golu z 18 (stejne jako Bery, ale ten dal 3 goly) a ma jen jednu asistenci ze 6 utkani. Muze se to zvednou, ale ja proste nevidim kde. U Zeta to bylo o strelbe (tu mel velmi dobrou), ale cim je zvlastni Salsten jsem jeste neodpozoroval.  
  • "Energie dále v sestavě postrádá Ondřeje Dlapu, který rehabilituje po dubnové operaci. V posledních duelech chyběli ze zdravotních důvodů také útočníci Arttu Ilomäki a Robin Sapoušek, stejně jako kvůli nemoci Daniel Kružík. Zda se někdo z nich vrátí do sestavy už proti Liberci bude jasné po úterním dopoledním rozbruslení."

    Nemate nekdo vice info k tomu Ilomakimu?
  • kinkis: Napis dopis, dej na nej znamku a posli ho postovnim holubem na adresu KV Areny. Jestli vybiraj schranku, tak ti mozna odpovi. A nebo taky ne. Co koho zajima, co se stalo nejvetsi letni ofenzivni posile HCE a jak dlouho bude mimo. To prece nikoho nezajima....
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters