HCE Fórum

1699700702704705713

Komentáře

  • Ale snaha se našim ve druhý třetině rozhodně upřít nedá
  • upraveno 18. říjen
    Hradec si vodi 4:0 Spartu, asi jsme jim tam tu nasi formu nechali v darkovem baleni
    Post edited by kinkis on
  • Škoda,že Čihař "jen" tyčka 🙄 ,ale prostě proti té zdi to budou mít těžký, musí to hrát rychle,z hole na hůl, nějak je roztáhnout.... uvidíme, třeba nějak zázrakem vyrovnají...
  • Teď to odspuntujou, a dva body budou.
  • Tisíc faulu před brankářem, po odpiskani, držení a rozhodčí těm olomoucakum nepiskne vůbec nic. I když kdo ví jestli by nám to pomohlo.
  • Však to je taková klasika tam...viz hned loňský první zápas, kdy jsme to prohráli díky nesmyslnýmu vyloučení asi 10 vteřin před koncem
  • A je to.. 2 zapasy, 2 goly, 7 inkasovanych. Treneri maji nad cim premyslet.
  • Hele nevšimnul si někdo jaké bylo rozležení útoků v 3. třetině?? 
  • upraveno 18. říjen
    Není náhodou, když se podíváme na celkovej počet obdržených gólů, jak tou tabulkou jezdíme sem tam. Navíc to teď vypadá jinak, než při tý šňůře - ať už hráče nebo hru bych hodnotil jinak než před týdnem. Ty dosavadní zjištění pro mě v týhle sezóně jsou:

    - obrannej pár Tarmo a Pluto je daleko před všema, Jaks-Moravec-Mikyska a Šalda zatím zklamání, Mamcics si tak nějak odehraje to, co od něj čekám
    - 3 a 4 lajna nám přináší v dosavadním průběhu prostře hrozně málo
    - když to nejde herně, tak nám hrozně chybí jednoduchej důraz, k tomu prostě chybí agresivita v pohybu a kila
    - předbrankový prostory jsou pro nás zejména dozadu bolestivý místo
    - hra v oslabení hodně špatná
    - nejvíc střel z TELH, ale % úspěšnost špatná (a tady si stojím za tím, že nám chybí elitní pravaso - ať už do první nebo druhý lajny)
    Post edited by HCE_Majkl on
  • A co s tím trenéři udělají, když nemáme střelce? Max jedině se zaměřit na tu obranu….plus bychom teda měli hrát v šesti až tak 15 vteřin před koncem při vhazování v útočným pásmu, protože jsem fakt dlouho neviděl naše si vytvořit šanci při hře v šesti…vždycky to propadne na modrý
  • Zaznamenal jsem jen ze Sapi hrál s Čečem a Berym a Čihař se objevoval vedle Salstena.
  • Fakt mě to sere, protože jsme se zase porazili sami…dva góly darujeme a tihle čuráci od druhý třetiny hrajou na půl plynu a stejně jim to na nás stačí
  • Do toho zase milion přehlídnuti od pruhovaných, neodpískanej icing…a Kohout dva góly
  • upraveno 18. říjen
    Podepisuji se pod to co píše Majkl. 

    Upřímně občas ty obranné dvojce obránců při oslabení mi přijdou zvláštní. Na druhou stranu není tam prostě typický defezivní obránce. Oslabení hraje Reunanen a Jaks což upřímně si nemyslím, že je dobrá volba.  Dave Gust when? :D :D Ty zápasy jsou opravdu jak nahoupačce. Nedivil bych se kdyby v neděli vymlaskli Pardubice. Uvidí se. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Nic se neděje, nohy nahoře, dlouhej kouř.Co na to víc říct.
    Hloupý vyloučení, a v první třetině je de facto po zápase, páč prostě tak no. Jinak Olomouc nic nehrála, úplně v pohodě to tam na body mohlo být.
    Prochy bohužel neříkám to rád, nicméně buď opět Sokolov, nebo jinam.
  • Z 9 bodů v tomhle tejdnu uděláme? Hm...asi mám tucha :s
  • upraveno 18. říjen
    Prochazka je tragickej celou dobu, oproti loňsku jak vyměněnej…první gól jde za nim. S Kruzikem ho vyměnit za Kubíka
    Post edited by Xaxxz on
  • 2 úplně zbytečný fauly ! Špatný oslabení a góly furt to samé - důraz u naší brány!!!!! Potřebujeme zdravého Dlapu tohle je furt dokola bohužel... na těch oslabeních uz je potřeba zabrat Kladno/Hradec/Olomouc furt ty samé goly doprčic...ve finále škoda no Olomouc pak byla marná, ale co je to platný 1 gól byl málo! V útoku je potřeba to řešit, že když vypadne jeden hráč jako Ilo tak je potom ta kvalita na málo lidech...záplaty ze Sokolova nefungujou! To je jak nic!
    Když člověk viděl tu Olomouc ve 3 třetině tak ta prohra pak na..re !!
  • Jde videt ten rozdil kdyz Ilomaki je a neni. Clovek nemusi byt profik v oboru aby tohle videl. Ale u nas to vypada na pohodicku, klidek a zadne posileni se neplanuje co?
  • Fakt by to chtělo nějaký posily, protože tohle nefunguje. Vždy jen nárazově a pak zase bída.
  • Ilomaki prostě musí být top v kabině
  • A bez něj máme ucházející jenom první dva útoky
  • Jinak Reunanen byl dneska na ledě skoro 25 minut, jakmile měl puk na holi, tak to byla radost sledovat
  • Tarmo je prostě poklad, ke kterýmu jsme přišli asi omylem  a musíme ho udržet.
  • @kanis screepy se dneska neodvážil a dobře udělal, raději jel z Olomouce fuč na víkend 😆 tvl zas bych byl nasranej..po kolikátý už bych tak odcházel z ty jejich stodoly
  • upraveno 18. říjen
    Plutnarovi snad ty ruce vyráběl Mengele ne? To že ti ujede jednou za čas puk na modré , tak to se dá odpustit. Pořád jsme lidi a každý děláme chyby ale aby každý zápas ten puk takhle ztratil už je vážně divné. Dnes jsem koukal v práci a jen letmo ale z toho co jsem viděl mi opravdu dobře nebylo. Systém je dobrý, atraktivní ale obrana zase na 💩💩 i s 3 a 4 lajnou. Doufám, že něco vytrejduji. Hodně se mluví o Plzni ale kdo tam stojí za trejd? Max Holesinsky ale za koho? Koffer úroveň 1 ligy , Kružík úroveň žákovského hokeje, Salsten max první Norska liga nebo čínská liga. Za mě se povedl jen ten Reunanen s Illmaki. Jaks občas něco vystřelí ale v obraně je jalovej.
    Post edited by weis1 on
  • Jako v podstatě je to strašně jednoduchý. Ilomaki out, což je naš kličovej hráč. Přišel po zranění do sestavy, pěkný hokej, dobrý výsledky. Pak přišel ten polskej smrad, sejmul ho, pár týdnů out, super. Útok je prostě na hraně, nezlobte se.
    Jsme hodný klub tak to radši nebudem řešit dál...... nemám slov.......
  • Podle mě půjde Salsten,za Kubíka.
  • Nevím, jestli by to byla výhra.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters