HCE Fórum

1693694695696697699»

Komentáře

  • @VANEKnaZDI jezis to by byla skvela zprava kdyby se tohle povedlo! 
  • Super zpráva, ale dokud to nebude potvrzeny,tak neuvěřím 😉
  • Varga
    Co chceš mít potvrzený? Že se na to vedení nevysralo a jedná už teď?
  • upraveno 17. říjen
    Hodim sem jednu věc do diskuse - Říčka tragickej v Brně, nejspíš už za svým zenitem. Brno ho nabízí všude možně, dokonce za něj nechtěj protihodnotu.

    A teď otázka - stál by za to do druhý k Gigimu? 😉😶 Nebo případně k Ilomakimu? Úmyslně neříkám svůj názor…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Me jt o obrzek 1 osoba sportovn obleen a text 
    Koukám, že kluci se hned adaptovali na novou hvězdu a už to dojí. Tak se to má dělat. 
  • @HCE_Majkl kdyby to bylo za adekvatni penize, kterych by nemel dostat moc, rikam si proc ne. Do konce sezony. Ale musela by tam byt i podminka, ze pokud bude spatnej, klidne ho muzou poslat do Sokolova. A na takovy podminky by asi v zivote nepristoupil.
  • Snad nejednaj jen s Tarmem, i když je skvělej 👀

  • Říčka - smlouva v Brnu je fail.  35 borec podepsal na 2 roky + 1 xD asi dobrý agent. 
    Co se týče herně do druhý lajny to momentálně není. Raději bych tam měl Ondru "McDavida" Procházku, protože by skončili +- na 20 bodech. 

    3lajna by mohla dávat smysl, ale raději bych tam osobně měl mladého borce, než vyhořelého týpka. Typově nevím co to je za borce, ale myslím si, že herně by momentálně asi moc nebyl fit do naší sestavy.

    Nadruhou stranu nevím jak je to s hostováním nebo tak. Pokud by se za něho nic neplatilo tak proč ne. Kdyby ano měl bych s tím problém. 

  • Každopádně třetí lajnu potřebujeme bodově zvednout. Říčka by k Ilomekimu nemusel být špatný. Ale nemyslím si, že vedení bude chtít přivést hráče v takovém věku. 
  • Hlavne potrebujeme aby se Ilo vratil a vydrzel zdravi, furt si myslim, ze ma co predvest, ale ne takhle kdy je vic na marodce nez hraje :/ 
  • Tak to,že s ním už vedení jedná teď,tak to je super,ale ty jseš z vedení? nebo jak víš,že s ním jednají? 😉
  • @Vargas88 VnZ je skoro z vedení, taková Šenkyho asistentka v podstatě 😄
  • VnZ totiž uklízí jeho kancelář a v kalendáři měl napsano 17.10 - Reunanen na 2 roky DNES!
  • Dík za info 😉jen mě to prostě zajímalo, když vše takhle ví dřív než my tady 👍
  • co jsem tak okoukal, tak to co napise VnZ se v 99,9% pak opravdu vyplni :D proto se sem obcas bojim jit podivat, kdyz vidim ze psal, pac ty zpravy dost casto nejsou pozitivni :D 
  • Vargas
    Jestli mám něco společného s vedení, tak maximálně to, že ho mám dlouhý (to vedení) 😀
  • @kinkis protože má zdroje a myslí mu to politicky 😄☝️
  • @Screepy Tak by mě zajímalo, proč to politicky tak “úžasně” letos dopadlo na kraji! 😁🫣
  • 😂no právě,že mu to většinou vychází co napíše,tak jsem si myslel,že je u zdroje
  • @HCE_Majkl o tom mi ani nemluv, tady u nás v Olomouci to dopadlo možná ještě hůř, tvl to zlatých 5:1 včera v Kradci, na to člověk za pár hodin zapomene, tady když jedu kolem kraje autem tak si na toho vidláka z místního JZD hned vzpomenu a abych hledal kýbl na zvracení 🤢
  • Já si furt pamatuju jak Nám dal Říčka ten jejich postupový gól v Chomutově po chybě Hlada.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters