HCE Fórum

1701702704706707713

Komentáře

  • Jinak dneska body vůbec nečekam, takže po dnešku nejspíš opět klesneme.
  • Pulpan střídavě starty v Plzní 🤣
  • Kde jsi to vymamonil
  • kanis: právě, že bych dnes tipoval , že vyhrajeme a dáme víc jak čtyři góly. Za poslední sezóny to vždy bylo, že s papírovými favority jsme vyhráli a s těmi pod námi prohráli.😁
  • @kanis ten tiktok je ze zari a delal to nejakej noname nouma z Plzne
  • Dneska vubec netusim, co cekat :D co mi dava malou nadeji, je obrana Pardubic, kde jsou vsichni sice obrovsky, ale taky pomaly. Ale jestli budeme 90% na kolotoci u nas v pasmu, tak to asi nic moc resit nebude :D
  • The first application video was received. =) But neither of them convinced me.  B)
    https://www.hokej.cz/pesti-v-edenu-v-hlavni-roli-tezka-vaha-z-bulharska/5084115
  • Dneska to vidim na 1:4 pro perník…gol za nas grigi
  • Pri pohledu na nasi dnesni soupisku bude pro me jakykoliv bodovy zisk absolutni zazrak
  • Jak to? Já to teď nesleduju, jsem v práci. Nějaký marodí ještě navíc?
  • Me jt o obrzek 6 lid a text kde se pe SESTAVA PRO DNEN ZPAS 44 Frodl 51 6 Habal Reunanen 22 7 Mikyska ska 25 Plutnar 27 Rulik Jaks 41 71 alda Moravec 11 Sapouek 23 21 Jiskra A ernoch 92 C 12 8  Bernek ihar Griger 17 A 20 82 Redlich Salsten 89 Prochzka 76 r Kofron Tipsport 28 ELH Kruik nedle 20 srpna KV Arena VeVaru Xe
    Sapi v prvni mi prijde jako blbost.. Cihar bude ve 3. ztracenej, Kruzik a Kofron jsou jenom abychom meli dost hracu mi prijde. Rulik sestce obrancu. 

    Za Pardubice dneska nehraje Ceresnak, takze ta obrana je dopredu jeste slabsi. 
  • Zbořil do Pardubic? Vždyť se mlátili do prsou v Brně,ze to je jejich odchovanec, jak s nima trénuje, byl se podívat na stavbu nového stadionu a pak ukáže Dědek prachy a tradaaaa…takového hráče pak chceš no 😂
  • Ten Dědek fakt koupí klaždého. Tohle je prostě ujetý. Naprosto začínám chápat platové stropy.
  • Ten Zboril je dobrej masakr :D nechat se vyfotit v brnenskym, na novym stadaku, trenovat s tymem :D a pak cus :D 
  • A hodne se smenu jak pardubicky fanousci pisou, jak je to super prace vedeni, pritom doslova udelali jednu jedinou vec - nasypali mu o 7-8 mega rocne vic nez Brno :D to je teda skvela prace jako prase musim rict :D 
  • Víme, co nám může nabídnout a věříme, že k nám perfektně zapadne. Je to inteligentní hráč s dobrým charakterem.

    Vic asi netreba rikat 😀
  • Slusne jsme na PCE naleteli, ale tolik zahozenych sanci nas zas bude stat body :X
  • To je vyloženě stdcař tvl 😂😂😂😂
  • upraveno 20. říjen
    Jojo, bavili se o tom v Buly, Antoš to řekl ještě politicky, že v tom hrají roli samozřejmě prostředky které pan Dědek má 😄 ale je to už fakt bizarní. Netuším kolik peněz by dostal v Kometě, ale je jasný že žádna malá gáže by to nebyla. A s ohledem na to by mě fakt zajímalo kolik Dedek prisypal aby najednou Zbořil totálně otočil a odjel do Pardubic. Něco to ukazuje o charakteru Zbořila, protože v Kometě by se fakt blbě neměl a za druhé to zase smrdí totálním preplacenim hráče..
    Post edited by Screepy on
  • @Screepy pise se 7-8 mega rocne + klauzule do NHL, kterou mu Zabransky dat nechtel
  • Bery 2+2, jsem hodne zvedavej na zacatek 2. tretiny, 4 minuty bez Beryho budou bolet
  • upraveno 20. říjen
    @kinkis hezký, to ti stačí hrát pár sezón v Pardubicích a můžeš skončit s hokejem protože máš už vyděláno a pak že se nedá hokejem u nás během pár let zabezpečit 😄
    Post edited by Screepy on
  • Do Pardubic se bude jezdit na dovolenou. Když tolik dostal Zboril, kolik bude nabízet Berankovi 😂
  • Podepíšeš na pět let za 8 míčů ročně a už můžeš chystat dlouhej kouř 😄 budou se ti tam točit trenéři jak na obrtlíku..fakt, dream štace tvl😄
  • Funnu moment Pulpan dal góla 🤣🤣
  • Si dělaj prdel ty sudí ne? Slepý na fauly Pardubic, které musí vidět každý i s 10 dioptriema
  • V tom Hradci to je taky masakr 😂😂😂
  • S tím Zbořilem je to samozřejmě vtipný...kdyby tam netrénoval a nešel i na tu halu ,ale tohle naštve...přitom je na to úplně jednoduchá obrana jen se konečně ,,na..t " a začít konečně jednat - tak ať blbouni zavedou PLATOVÉ STROPY a mají to ! Jasně Liborek taky léta preplácel, ale tohle by ho mohlo konečně nechat zamyslet!!!Byla by to obrana pro všechny kluby ...dám třeba 160 max 200 a je to ...Dědek by měl útrum a liga by byla férovější!!!! Dědek teď musí určitě přes 200 mít
  • Ten Dědek snad platí i rozhodčí.
  • Hele nezdá se vám, že to nějak dobře čistí před Frodem? Takový důraz jsem u nas delší dobu neviděl.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters