HCE Fórum

1700701703705706713

Komentáře

  • Jako za me je na trade u nas ready Salsten, kteryho si ale nikdo nevezme, a i Jaks. Branit mu moc nejde a dopredu je furt nulovej bohuzel..

  • Tohle je taky hustarna
  • Můžete mi někdo vysvětlit, proč se u nás tel hráčům nedaří? Jaks v Litvínově kvetl jak růže. Salsten úplně nevím, ale v Nor repre mu to jde.Ze by hracema kolem sebe?
  • Salsten nehrál s Ilomakim blbě…u Jakse to je záhada, když v přípravě měl snad v každým zápase bod a tehdy vypadal i líp jak Reunanen
  • Salsten za Kubíka nikdy nenastane, tak blby Budejky nejsou…

    U Jakse je hrozne dulezity, aby mel vedle sebe nekoho, kdo ho neustale jisti a on to vi. Navic ty presilovky hral Litvajs vzdycky s nim a nejakym pravasem, coz se oboje tezko hlídalo. Ale uprimne - my nikoho na ten onetimer nemame, takze o to snazší to uhrát. Co je pak navic jeste skoda, ze proste nemame nikoho kdo umlátí druhy puky treba po jeho nahozeni / střele…
  • A co Holík ze Zlína rád by do extraligy a zpátky do Brna nechce
  • Těch by bylo, co by rádi do extraligy. On nechce do Brna z jediného důvodu, a to je ten, že už ho nechce spíš Brno. Nevěřím tomu, že kdyby mu od nich přiletělo laso ( od Komety ), že jim řekne, že to ne, sem nechci.
    Můj názor je takovej, že ten kluk byl a je výbornej hokejista i člověk co jsem slyšel. Nicméně na tu ELH už bych řekl, že to není, nebo alespoň ne dlouhodobě.
    Možná na výpomoc na pár zápasů, a uvidělo by se.
  • Salsten s Kofroněm ,který bohužel jen bruslí a Sapim nebo včera Čihařem to je samozřejmě málo a slabota ! V narodaku Norském měl k sobě Thoresena a ještě jednoho bombarďáka ( vypadlo mi jméno) ...je platnej když má k sobě hráče , ale není to tahoun co se na něj ostatní nabalej...
    Nemůže se stát, že nám vypadne jeden hráč a nám se rozpadne celá lajna...

    Melem to tady všichni furt dokola schází nám 1 kvalitní křídlo !

    Sapi se snaží, ale to je úroveň max 4 lajna bohužel! Včera dohrával v 1 ,protože se Patýs snažil asi rozhejbat tu 3, ale se Sapim v 1 lajně nemůžem hrát on si na tu ligu furt zvyká potřebuje čas to ten Čihy je v 1 mnohem platnější...
    Ještě k tomu Kofroňovi...- kdo přijde ze Sokolova by měl bejt hladovej poprat se o flek aby tu zůstal u něj už to fakt bohužel nevidím!

    Beci - důraz hlavně ! Kolik gólů dostanem z dorážek nebo brankoviště je do očí bijící
    Jaks se trochu zlepšil ,ale jak je tu psáno potřebuje k sobě parťáka, kterej ho bude jistit! Do oslabení bych ho vůbec nedával! Na přesilovce to musejí postavit tak aby měl hráče se kterýma si to dá ( aby se využil jako to dělal Litvajz - měl k němu hráče)
    S Reunanenem si tam podle mě překáží jsou to podobní hráči taky jim dost často někdo ujel nebo to přehrajou ...jeden v první a druhej u Gigiho...lip ty hráče využít...

    Uzdravení Ilo ,Dlapa + jedno pravaso do první lajny ! Ten tým ukázal, že hrát umí jen by potřeboval bejt komplet a ,, malé " doplnění pak věřím by to nebylo takhle jak na houpačce...
  • Taky by se mělo řešit, že nám v prosinci nejspíš na x zápasů vypadne Čihař kvůli dvacítkám
  • Tohle je hráč, kterého bychom potřebovali, ale asi nemáma na to přetáhnout monetálně druhého nejproduktivnějšího hráče  finské ligy a nejlepšího střelce. Ve 14 zápasech 16+8.



  • U toho Salstena jsou problém spoluhráči. Zkoušelo se u něho Griger, Prochazka, Jiskra, Cercnoch, Beránek a Cihař Sapoušek a Ilo. Nejvíce fungoval v formaci s Ilomakim. 

    V repre a norské v podstatě hrál Zuccarello Salsten Thorensen. v Norské to bylo Thorensen Salsten a Peter Quinville (který hraje Kiekoo Espoo). 

    Salsten zatím nebyla ideální volba nebo spíš volba rozdílového hráče. 

    Upřímně achylová pata je prostě 3 lajna - Sapoušek, Kofron,  Kružík jsou borci co na to prostě nemají = > Sokolov 

    4 lajna upřímně mě baví a dělají jsou práci skvěle. Redlich, Šír a Koffer - nedostávají goly, hrajou aktivně do těla i Koffer a hlavně bodují nějak střídmě. 

    Rozhodně chybí 1 křídlo možná i 2 křídla. Procházku bych už do 1-2 lajny neviděl, prostě si borec uhraje svoje ve 3 lajně. Jak jsem psal doplnil bych to o 2 křídla a postavil bych to na úroveň Ilomakiho. Klidně Kubík + import. 

    Co se týče obrany, tak momentálně chybí čiště defenzivní bek, co bude hrát první oslabení cca 1:30min. Klidně at je Jaks nebo Reunanen na druhé defezivní formaci, ale prostě řízek typu tam bude bránit jako divý prostě momentálně chybí (Nevím jestli to po zranění bude dělat Dlapa, ale v tékové pozici měl být teoreticky Rulík nemusí odehrátvat puky, ale prostě čistit ten prostor. 

    Uvidíme - tabulka je opravdu nesmírně vyrovnaná a ani bych se nedivil, kdyby od 5-13 to bylo vždy o 1 zápase do konce ligy. Baráž a 13.místo si myslím, že nás mine. Ta Plzeň se rozhodně nezvedne, nemá od čeho se odrazit a výměny nemá co nabídnout, upřímně jsou téžké prdeli ještě horší než slavná jízda Kladna minulý rok od prohry k prohře. 
  • Tak do Plzně má v pondělí přijít nějakej ceskej hráč ze zámoří, takže tam s tim aspon taky něco dělají
  • @Xaxxz To je hodně chabej pokus o oživení, takže uvidíme, jak jim klapne, ale žádná posila to není (můj názor)…

    Jinak vím, že tu řešíme pořád hráče typu Kofroň nebo Kruzik. Ale při současný formě bych tomu Šikovi šanci dal. Klidně i na úkor Sapouška, kterej je prostě nulovej, to je realita.
  • Jinak Habal dneska chytal za Sokolov v Kolíně.
  • A to jméno které si vyhlédla Plzeň je jaké?
  • Já bych klidně zkusil vyměnit Prochyho, Sapiho, a Kofroně, všechny tři. Nabízí se i Krůža, nicméně tomu bych šanci ještě dal.Ten Salsten taky no. Klidně bych zkusil opravdu zkusit přivábit znova Kangase,a to už v týhle sezóně, popřípadě hned.
  • Posilu potřebujeme ale tady by se zas měnila půlka týmu. Sapoušek je mladej a věřím že herně poroste. Včera byl v té první lajně vidět a makal jak bejk. Vybojoval několik puků a měl i dobré nahrávky. Z Procházky nikdy nebude rozdílový hráč ale svoje si většinou odehraje a nějaké body taky udělá. My v tuhle chvíli prostě nemáma žádné horké zboží na výměnu. Takový jsou hráči co už prokázali že jsou pro tým přínosem a v tuhle chvíli se jim nedaří a takové mi prostě nemáme. Buď se nám povede přivést někoho klasicky za prachy nebo nikdo nedorazí. Počítat s tím že by chtěl někdo měnit kvalitního hráče za naše hráče co jsou kvalitou na hranici 1. ligy, je prostě nereálné.
  • Šalda gól za Sokolov
  • nice proti Měchurovi, ale to je jako kdyby jsme my teď během sezony přivedli Sapiho a doufali, že přinese lavinu gólů.
  • Za me je to jmeno co dava smysl, kdyz mas hotovej kadr. Privedes mladyho hrace, co jezdil na repre, je tam ta vidina toho zlepseni do budoucna. V jejich situaci tezko rict. Horsi nez to co tam ted maj asi nebude.
  • No nevím, nejde to no. Měl to být příspěvek z tiktoku, tam foto Froda ve Varskym dresu, a nad ním titulek, " Brzy se vrátíš" a psal to někdo pod jménem " HC PLZEŇ "
  • kinkis - Děkuju.
  • > @kanis napsal(a):
    > No nevím, nejde to no. Měl to být příspěvek z tiktoku, tam foto Froda ve Varskym dresu, a nad ním titulek, " Brzy se vrátíš" a psal to někdo pod jménem " HC PLZEŇ "

    jde to ...
  • Jde to rozbalit?
  • Mě právě ne
  • jojo mne jo
  • To je dobře,
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters