HCE Fórum

1702703705707708713

Komentáře

  • Vojtaaaaaaaaa!
  • Rulík ve skyboxu nad s103
  • Dada Bruk už začíná úřadovat ve Vítkovicích 🤣🤣🤣💪💪
  • Dat venku 7 golu a mit 0 bodu je hodne husty jako
  • Nejsem dneska na staďáku (což me zatím mrzí, protože šlapou jak hodinky), ale jak ten pruhovanej nemůže z 0,5 metru vidět ten loket na hlavu, to mi hlava nebere. Na to nepotřebuješ video…
  • Pulpan 2+0 a Plzen 3 body... navrat jako krava, ta ho jeste bude chtit dostat ze Sokolova :D 
  • 5 min presilovka je sance jako krava, jestli to nevyuzijou tak to bude pruser jako krava
  • A pruser to nejspíš bude
  • Fakt tady chybí bitkař, jsou moc měkký
  • Pulpán to je bombarďák :D
  • Nemuzes chtit hrat s Pardubicema na 1:0 no
  • I 2 body bude po prubehu malo, 1 uplne zahozeni. Presilovka 5min ve 2 tretine, k tomu presilovka 4 minuty a my si absolutne nepomuzem. Ale to je psani furt toho stejneho dokola
  • Mě sere to, že v tu chvíli kdy vyrovnávali, měl ještě sedět jejich hráč na trestné, po ruce v obličeji Černocha.
  • Dalo se to uhrát i na těch 1:0!!! Rozhodčí samozřejmě ….. ten Šindel to je strasnej sráč, faul do 3 neodpiskanej, přitom byl úplně jasnej, faul na Černocha, loket na hlavu taky nic. Jak ale kurva ty trenéři můžou dat na power play našeho nejhoršího defenzivního obránce Jakse to proste nedokážu pochopit. A to ze střídáme 3 vteřiny před koncem zápasu taky ne. Zbytečně ztraceny bod. Jinak zapas odfáranej, akorát si to zasloužilo za 3 body
  • Dobre at nejsem prehnane negativni, 2 body s Pardubicema jsem opravdu necekal. 2 dobry, mohly byt 3
  • upraveno 20. říjen
    Zlatý body. Člověk nesmí být hamou. Klasický pravidlo nedáš 5min přesilovku nemuzes vyhrát.
    Rozhodčí špatně výkon. Jinak ta poslední presilovka byla opravdu bad, velká nervozita na hokejkách. Jde vidět, že jim to leží v hlavách.
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Jinak dneska 4800 navsteva, to ten posun moc ty mista neovlivnil :) 
  • Škoda, že takhle před koncem ztratit 3 ,ale zlatý 2 body! Před zápasem by je bral každej z nás ...takhle hrát furt ! Jezdili makali...
  • Flaksa34: hele mě víc osobně štve už delší dobu Pražák- i Berymu dal nesmyslně za tu šarvátku 2+2 on ...a když někdo Pce vyloučil byl to Šindel

  • Tohle je hodne husty :) 
  • No i když škoda, tak 2 body určitě proti těm dřevákům dobrý.
    Já jsem spokojenej, a to moc. Spíš mě mrzí ještě ta Olomouc, páč tam se dalo bodovat úplně v klidu.
    No co už, dva body doma, super počin.
  • Tarmo je bůh…hlavně to sólo v prodloužení, to bylo něco
  • Ted hlavne nenakoupnout Budejovice v patek. Pak nas cekaji zapasy z tymy z top 4
  • Dneska zase pěkně odmakáno, kéž by to bylo takhle pořád anebo aspoň častěji, hned by se na to dalo koukat lip…je vidět ze v tom týmu to je a to chybí Ilo. Mít tam nějakýho toho střelce a možná i nějakýho “čističe” vzadu tak se s takovým výkonem nebojim ze by jsme nebyli v top 6

    Dneska jsem hrozne Frodovy tu nulu a kord proti Dědkovicím přál

    Nechci nikoho kritizovat nebo vyzdvihovat nějakou chybu protože mě se ten zápas líbil i když by se tam něco našlo ale proste Salsten na puku hodne slabej…naopak se mi líbil sapoušek dneska, lital a ne jen tak bezhlavě a bojoval a proste šel vidět na tom ledě…verim ze do 2 let kdyz nabere nějakou tu hmotnost a získá zkušenosti bude hodně platnej.
  • Hlavne je dobre,ze kluci ted doma vyhravaj pred plnou arenou.Snad lidi budou chodit ve stejnem poctu.
  • Jak tu bylo psáno, dva body s "koupimesiapreplatimekohochceme" týmem beru jako skvělý dva body. Mnohem méně pozitivně vnímám třeba ztráty v takových dlouhodobě nehokejovych destinacích jako je Olomouc.. 😬🙄 nebo náš blackout v Kradci. Ale oka, máme čtvrtinu za sebou, není to zlý, je na čem makat a pokud se ta hra ještě trochu usadí a budeme zdraví, potenciál na skok o další dva , tři fleky je určitě reálný
  • Asi ty dva body zaslouženě. Sice nás občas mleli, ale ten gól byl trochu náhoďák. Celou třetí třetinu PCE jen házeli puky na branku a doufali, že tam něco dotlačí. Takže uhrát za 3 se to dalo, spadnout jim to tam mohlo dřív. 

    Reunanen je přesně ten bek co tady chyběl. Kolik on připraví dobře rozjetých útoků je neskutečný. Útok je slabší než loni. Odešel Hlad s Rachnou a místo nich tam je teď jen Salsten. Ten je absolutně zero. Spousta jeho rozhodnutích, kde se pohybuje mi přijde mimo i takticky. Rozumím, ze jsou hráči co nejsou dobří dozadu (třeba ten Rachna), ale pokud nedělají body, tak jaký je jejich přínos? Čihař a Sapi jsou fajn, ale prostě to na nich ještě nemůže stát. 

    Jinak celý tým bojovnost, nasazení a spousta věcí které jsou vidět opakovaně tzn. začíná to dostávat nějaký systém.
  • Ono ten Hradec je ted v laufu. Bura Sparte, nas taky golove prejeli, dneska 9 golu.. jedou na vlne. Ale ta Olomouc me sere hrozne, dlouhodobe mi ten tym prijde strasne nehokejovej ale i tak hrajou dlouhodobe nad nama. A my 7 proher v rade s nima.. 
  • A ještě jedna taková vtipná vsuvka ohledně dědkovic…kamarád na hokeji mi říkal ze jeho syn včera večer potkal v jedné varske restauraci Pažiho s Pardubickým Sýkorou (Dedkovice tu uz byli od včerejška) a seděl kousek od nich tak slyšel jak se Paži úplně vnucuje Sykorovy ať ho vezmou do Dedkovic. Kdyz pak odcházeli tak Paži říkal Sykorovy ať mu dá co nejdřív vědět ať to dopadne jakkoliv…

    Takže bůh ví jak to je nebo bylo s tím Pažiho odmítnutím, nebo si to rozmyslel když vidí ze nikoho nemají a vede to Baďouček 😂😂
  • Kdo je Paží? 🤣

    Reunanen je strašný borec, jeden z nejlepších playmakeru na obrance. Jeho nahrávky jsou přesně rychlé strelba na vysoké úrovni. Asi si koupím jeho dres na památku 😂

    Super rozhovor s frodem: zásadní věc

    "Dnes přišlo opět k pěti tisícům diváků, pomohli vám hodně k tomuhle výsledku?
    Určitě pomohli. Myslím si, že přišli díky naším výkonům, i když jsme teda teď dvakrát prohráli. Předtím jsme ale měli čtyři výhry a před vyprodaným stadiónem jsme porazili Plzeň 6:1. Plno lidí se tak určitě vrátilo a my jsme si teď po zápase říkali v kabině, že pokud budeme předvádět takový hokej, tak tady bude chodit pět tisíc diváků furt a my z toho hokeje budeme mít větší radost."

    Nějaké prohry mě také serou, ale zase jde vidět, že pracují na těch nedostatcích. Radši prohrát nyní než v závěru. Upřímně Vary vždy měli problém s repre pauzema, kdy fakt hráli špatně a hlavně jim to moc nešlo ani po novém roce. Vyjimkou je rok asi 2020 s Pešoutem, kdy tam byla větší série výher.

    Ja osobně bych přivítal 2 křídla střelce. Uvidíme myslím si,ze přivést někoho letos není nemožné. Ukazujeme,ze máme mladé a perspektivní mužstvo.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters