HCE Fórum

1693694695696698

Komentáře

  • Ani jsem to nedopsal a Kladno druhej bod, takhle se o ty body bojuje
  • Dnešní oba souboje byly ukázkové. Hradec hrál furt a nás nikam nepustil a ani jsme neměli převahu střeleckou. Vítkovice přestaly a Kladno tu od 2.třetiny tlačilo furt dál. 
  • Ono kdyby Hradec přestal hrát, tak to dopadlo podobně jako ve Vitkách. Oni si toho byli moc dobře vědomi.Zda se mi, že ani už kluci s tím dělat nic moc nechtěli. Šetří síly na Olomouc.
  • upraveno 16. říjen
    No ja budu doufat, ze ten Ilomakiho faktor neni az tak velky. A tim nemyslim body, ty zatim nema, ale ta jeho povaha, hecovani, burcovani. Za me citelna ztrata a snad se to nepodepise i v patek.
    Post edited by kinkis on
  • Před Kladnem určitě klobouk dolů stejný po 1 třetině jako my a vyválčit z toho 2 body to je solidní morálka- asi tam byl větší kartáč než u nás...u nás to dorazil 5 gól ...hodit za hlavu a poučit se ,že takhle to do obrany rozhodně nepůjde víc se v tom nemá cenu babrat...
  • @kinkis

    Já bych právě řekl, že minimálně to hecování v těch zápasech od něj bylo znát. Taky nemá to áčko na dresu jen tak
  • A ještě k tomu Ilovo zranění. To určitě nemělo být bez odezvy z našeho klubu. Mělo se to určitě hnát přes disciplinarku. Ten hráč je náš stěžejní, a i kdyby nebyl, tak prostě měli podat namitku, to samý u Koffera.
  • upraveno 16. říjen
    PS: Je to obrázek, ale líbí se mi výraz Bruka. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • @Uklízečka_kabiny_HCE tobe ale ten Dada hodne lezi v zaludku :D 
  • Jinak jak uz jsem psal, bylo jasny, ze tahle snura jednou skonci. Me jen stve jak. Tyhle vypadky nas pak proste stoji uplne celej zapas. 3-4 minuty uplnej blackout a je po zapase. To me stve opravdu hodne. 

    V patek velice neoblibeny souper, jeste venku. Snad hra bude mit trochu jine parametry nez dneska.
  • @kinkis Tvůj tým posere zápas (choke) a tváříš se na rozhovoru jako vošoust? Už jenom ten jeho výraz mě fakt vytáčí xD A viděl jsem ho celou minulou ligu ty rozhovory byly prostě na pěst. 

    K těm blackoutům zatím se stalo 4x, což by měl být prostě už vykřičník. Doma s Hradcem a venku Litvínov a Liberec a Hradec. Dnešek nemá cenu komentovat, to se vyloženě nepovedlo.

    S tou Olomoucí si myslím, že to bude zajímavý zápas obě mužstva dostala naloženo v posledním zápase. Všichni víme jaké zápasy s Olomoucí jsou nejhorší ze všech s tím, že ten hokej je hnusný, nezáživný a o jednom golů max většinou 3 goly. 

    Očekávám tentokrát zcela jiný vývoj. Vary je přejedou a Frodo vychytá nulu. 
  • Absolutne jsem nechapal, jak pred sezonou delali, ze dvojice Archambault a Merezhko jsou top posily pro Plzen. Jeden byl prave vyhozen a druhej ma za 11 kol 1+1. Rikam to furt ze slovenska liga je cca na urovni nasi Maxa ligy.
  • Zajímá informace - Va Varech se prodalo zhruba 2500 pernamentek. To dělá zhruba 44% celkové kapacity. Což není vůbec špatný číslo. Navíc návštěvnost se pohybuje kolem 0
    60-65%
  • Prodalo se jich dost, horší je, že část jich teď přestane chodit z důvodu posunu nedělního času
  • Jsem zvědavý jaký bude mít dopad změna času v neděli. Uvidíme.
  • @Xaxxz opravdu jich prestane tolik chodit kvuli posunu casu? jako, ze to jsou stovky lidi? porad si myslim, ze nez nejaky cas, program nebo show, tak nejvetsi vliv na navstevnost maji vysledky a hra. pokud bude Reunanen kouzlit a budeme strilet goly, lidi budou chodit (mozna trochu jina skladba navsetvniku) i kdyby se hralo od osmi vecer...

    ale priznam, ze nejsem objektivni (a na webu v drtive mensine), protoze mne ta zmena vyhovuje (dokonce bych snesl i pozdejsi zacatky). v nedeli vecer nikam neodjizdim, telenovelu v TV nesleduji a takhle si typicke rodinne (nedelni) veci vyridim ve vetsim klidu. v tydnu po praci je to tak lepsi. ale rozumim, ze to ostatni maji jinak. snad to na klubu dobre zvazili. mimochodem, to neni jen o tech co chodi, ale i o tech co by mohli chodit a treba kvuli tomu, ze je prijizdi az v nedeli po obede z chaty, tak nechodi...    
     
  • Dost jsem se bal, ze bude vlastne prazdna hala. 4300 deti je teda solidni cislo uz.
  • Jako já chápu, že na FB je jenom ta hlasitá část, ale určitě bych řekl, že z držitelů permic ti tak 50-100 přestane chodit, protože to prostě nebudou stíhat. Já teda chodit budu furt, i když pak hned po zápase jezdim do Prahy. V každým případě je prostě nesmysl měnit časy v průběhu sezony
  • @kinkis

    Otázkou je, jaká bude atmosféra? Vůbec nevim, jestli mají nějak ošetřenej kotel, protože mít zápas bez kotle by nebylo dobrý
  • Jestli kotel bude, umim si predstavit, ze se deti zapoji a muze to byt paradoxne lepsi, nez gaucaci co ani nezatleskaji :D 
  • Kotel zastoupí učitelky =)
  • Uklizecka: To nejsou prodany permice, ale vydany permice. Tzn. prodany + partneri, sponzori atd.
  • @pOne Whatever point je využitelnost kapacity. Když odečtu případné permanentky pro ten stuff tak jsem na úrovni 2,2-2,3 a to mi děla 40%. Ve výsledku se to nic moc nezmění. 
  • uz to vidim, v pripade nespokojenosti leti na led kridy... jenom rolbarum zustane sluzba na tabuli (led) a o prestavce to budou muset utrit. 

    ono s tema permicema - kolem me sedi spousta duchodcu (tem ten zacatek asi az tak nevadi), pak tam znam i par co nema klasickou pracovni dobu (podnikatele, zivnostnici, lidi co delaji sichty), takze bych rekl, ze cast permanentkaru bude...
  • Jsem koukal, že junioři hrajou v Chebu, tak jsem si říkal, že super, takový ozvláštnění zase pro Chebáky...no a on si klub nechal pro sebe, že jsme nuceni hrát mimo Vary kvůli trestu od disciplinárky :D  

    https://www.hokej.cz/juniorka-energie-hraje-v-chebu-kvuli-trestu-svaz-ji-uzavrel-hriste/5084063 
  • @Uklízečka_kabiny_HCE


    Brukovo úsměv po zápase vytočil opravdu hodně fans Vítkovic na FB...sranda to číst :D. Mimojiné tam zmiňujou, že trenéři vůbec nedokázali reagovat na vývoj zápasu. Kde jsme to už jenom viděli...
  • @Xaxxz tak to zas dostanou nalozeno na facebooku :D 
  • > @1140bxl napsal(a):
    > @Xaxxz opravdu jich prestane tolik chodit kvuli posunu casu? jako, ze to jsou stovky lidi? porad si myslim, ze nez nejaky cas, program nebo show, tak nejvetsi vliv na navstevnost maji vysledky a hra. pokud bude Reunanen kouzlit a budeme strilet goly, lidi budou chodit (mozna trochu jina skladba navsetvniku) i kdyby se hralo od osmi vecer...
    >
    > ale priznam, ze nejsem objektivni (a na webu v drtive mensine), protoze mne ta zmena vyhovuje (dokonce bych snesl i pozdejsi zacatky). v nedeli vecer nikam neodjizdim, telenovelu v TV nesleduji a takhle si typicke rodinne (nedelni) veci vyridim ve vetsim klidu. v tydnu po praci je to tak lepsi. ale rozumim, ze to ostatni maji jinak. snad to na klubu dobre zvazili. mimochodem, to neni jen o tech co chodi, ale i o tech co by mohli chodit a treba kvuli tomu, ze je prijizdi az v nedeli po obede z chaty, tak nechodi...    
    >  

    Jestli si pamatujete kdyz se to zavadelo bylo taky spousta lidi proti. Mam pro to pochopeni. Sportuji, lyzuji, chodi ven, maj nejaky resty z tydne. Jsou veci ktery pres zimu moc za tmy vecer delat nemuzes nebo nechces. Jim ten hokej zabije cely odpoledne. Jsou rodiny kde ani ty deti/zeny na hokej nechteji ale taky chteji aby jsi s nima travil cas, nekam je vyvezl apod. Pres den jsi s rodinkou a vecer jdes na hokej das si pivko pak uz nic nemusis, ale neumim si treba predstavit ze bych to otocil, sel na hokej a pak sedl do auta a jel treba vecer na bezky nebo na lyze. Da se vymyslet miliarda duvodu proc mit ten hokej vecer, a taky ze se to tenkrat propiralo. A je mi zaroven jasny ze studenti kteri pak jedou na koleje radi nebudou. Tim se myslim tenkrat argumentovalo k odpolednimu casu.
  • Klub už jedná s Reunanenem o prodloužení
  • @VANEKnaZDI

    výborně, snad aspoň na dva roky
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters