HCE Fórum

1693694695697699

Komentáře

  • To jsem před zápasem přemýšlel že vsadím Miškáře jako střelce, protože ten dává goly jen nám. A už je tam třetí
  • Tpč dejavuuuuu ze zápasu u nás? Hezky hoši fakt 👏👏👍🤮
  • ty vole, tak tohle jsme už letos viděli...

  • upraveno 16. říjen
    ale zrychlili to, z 2:16 ve Varech na 1:25 v Hradci 
    Post edited by 12Stig12 on
  • Minulej zápas to trvalo necelé dvě a půl minuty ted jim na to stačilo něco přes minutu a půl…tohle ale neni normalni
  • No na druhou otocku si da asi Hradec uz bacha no. A muzem si za to jen a jen sami.
  • Sorry pánové. Já si po letech zase vsadil na nás. Já vím že to nemám dělat, že vždycky pak dostaneme klepec, ale tak nějak jsem doufal že to prokletí už zmizelo a kvůli 30,- korunám se na mě osud nenasere.
  • A mame hotovo dneska. Kam zmizel ten tym co mlel Trinec?
  • upraveno 16. říjen
    Dneska to zřejmě nedopadne. Hrajou hodně špatně a Hradec si hraje svoje. Zaslouženě vedou.  Chybí důraz. Obrana jak chcípla. Pokud to otočí bude to zázrak, ale nemyslím si. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Jak rychle se to dokáže otočit - dáme z ničeho nic góla, pak Mikyska i Šír mají šance na doražení soupeře, místo toho na druhý straně dostanem na 1:1 a totálně se to rozsype. Příšerná třetina, bohužel...
  • Zmizeli mu Koffer s Ilomakim, minimálně Artu bych řekl je hráč, kterej je schopnej ten tým strhnout
  • upraveno 16. říjen
    ...škoda ,že nedal Šír ten brejk - ve finále sme 3 goly dat mohly...2 gól byl Pluta s Tarmem nechat na 4 x dorážet to se nesmí stát...- a naše přesilovky 😀 tam je to těžký když strávíme ze 4 minut 3 na vlastní polovině jelikož si nedokážeme nahrát hrozně profesorský a laxní....zpátky z hrušky na zem hoši!Bez obrany nemůžeme hrát! Hold jsme se viděli někde kde nejsme ...v Olomouci jinak!
    Post edited by maverick on
  • bohužel dnes ani Frodl nezáří,dnes to nejak  z něj vypadává :/ ,ale hlavně dnes uplně chybí obrana a škoda těch šancí,mohl ten zápas úplně jinak vypadat :)

  • upraveno 16. říjen
    Ten Hradec nám dnes dá pořádnou školu. Bohužel v té naší hře dnes není bohužel vůbec nic. Mám pocit, že dnes hráči zůstali myšlenkami u tryskajícího vřídla. Rozhodčí by měli dostat zákaz pískat fauly soupeřům jelikož ty přesilovky nám spíše škodí než plodí úspěch. Vůbec bych se nedivil, kdyby zápas dneska skončil 8:1.
    Post edited by weis1 on
  • Když může dát Hradec za třetinu 4 góly, my také můžeme. Nic není ztracené. Nicméně musí začít hrát.
  • No čumim, co to je... snad jim to nedaji tak lacino...
  • Jsem si ani nevsiml, ze dneska je dvojka Habal, uz je i v brane dokonce.
  • Ze prohra prijde nekdy, bylo jasny. Ale takovymhle zpusobem me to vyslovene sere.
  • ještě, že mi nejede přenos přes onhockey. takhle trpím jen u textu a nevidím tu bídu
  • V pohodě, dostanou facku, a bude to zase dobrý, to se nedá nic dělat, takový to prostě je.
  • No aspon zase spadnou na prdel a začnou opět žrát led jako v Třinci
  • Na dnesek rychle zapomenout.Nic vic
  • V ty posrany Olomouci nám to nejde, ale bylo by fajn tam vyhrát
  • No chtěl jsem v tý posrany Olomouci jít v pátek ale ještě to zvazim:))
  • Přesně tak. Musíme si všichni tady uvědomit, že ten tým není takový, že by každýho přehrál tak jako Třinec, navíc tedy v Třinci.
    Tenhle dnešní výkon je celkem ostudnej, to je taky pravda, nicméně se z toho snad poučí, a v pátek v Olomouci to bude úplně jiná Energie, o tom jsem přesvědčen.
  • Chybi mi ten Ilomaki, i jeho pristupem a povahou. Snad se nepotvrdi tech strasidelnych 6-8 tydnu nebo nedej boze vic.
  • Je fakt, že když nehrál, nedařilo se. Když zase začal byla šňůra, určitě má přínos obrovskej pro ten tým.
  • upraveno 16. říjen
    Tohle utkání je podobné co jsme viděli v Litvínově. To, že to nějaký zápas nejde je zcela normální. Důležitý je z toho se nepanikařit a dále prostě pracovat. Dneska jim prostě nelepí ani přihrávky. 

    Pokud se podaří snížit tak to sebevědomí půjde trochu náhoru. Pokud 5:3 nemám s tím problém. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Ať si vezmou příklad z Kladna…taky tekly uz o 3 góly a uz je to jen o 1 😂
  • Kladno 5:5 a prodlouzeni... masakr
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters