HCE Fórum

1693694696698699

Komentáře

  • Kurzy furt sestavují lidé a pak se to orientuje podle toho jak moc je to sázené a klesá/vstoupá. 
    Jak bookmaker sestavuje ty kurzy těžko říct - určitě by mě to, ale zajímalo. 

    Nicméně v TELH co se opravdu vyplatí vsadit jsou střelci na goly nebo kanadské body - zajímavé kurzy a příležitosti. 

    Kurz na Hradec v tomhle případě je dost podhodnocen, myslím si, že to utkání by to mělo být vyrovnanější na kurzy v rozpětí 2,3-2,6 +- pro oba. 
  • Bere se v úvahu aktuální forma, domácí prostředí, historická bilance, předsezónní prognóza, statistiky týmů v daný hrací den (jak ten tým hraje ve středu v 17:00, v 18:00)....je toho fakt dost na posouzení :D
  • Tak to je mnohem komplexnější než jsem si myslel :) díky!
  • Těch posuzovaných proměnných je fakt hodně, já jich vypsal jenom zlomek :D neni to uplne sranda, ale samozřejmě, že je výrazně jednodušší tvořit kurz pro tým než pro jednotlivce, proto ma Uklízečka pravdu s tim, že se vyplatí sázet na hráče, protože tam se posuzuje skoro jenom aktuální forma…na týmy sází víc lidi, proto tam je hlubší analýza potřeba
  • Pokud člověk sleduje, tak ti střelci jsou celkem fajn. Jen problém je, když ti někdo na to napíše analýzu tak je tam pokles kurzu. Samozřejmě v NHL tak ty kurzy zase tak hodnotné nejsou, ale kdo by vsázel Pastu za 1,8 -.-. U KV jsou vždy dobré kurzy. 
  • Pustil jsem si ten podcast BKT a v necem maji pravdu.Kdyby si nedej boze Frodo zranil,opravdu nemame,,slusnou,,nahradu.Hamalcik lesti lavici a Habal se asi nasel v 1 lize.
  • "Energie drtivě přestřílela mistra. Že Karlovy Vary porazily Třinec, to by ještě taková senzace nebyla. Že jej přestřílely, to taky zvedne ze židle málokoho. Ale dvojnásobně? To už je něco! Energie vyhrála na střely drtivě 33:16."
  • @LukasCZ zas si rikam, ze tohle je mozna i duvod, proc sem Froda dostali. Je jednoznacna jednicka a ma vlastne jistotu, ze bude chytat v drtive vetsine zapasu. Uprimne jsem docela prekvapeny, ze zatim vlastne vsechny zapasy od zacatku chytal Frodo.
  • Jsem jedině rád, ty čachry, kdy často chytal Habal bezdůvodně jsem nikdy moc nemusel
  • Jako Frodo letos chytá samozřejmě spolehlivě, ano, ale určitě to neni jak minulou sezonu že každej zapas vychytá 2 góly. Tahle "míní série" jde za celým mužstvem a Frodo nějak nevynikal. Stačí se kouknout na čísla. Takže kecy k tyči a pochybuju že Nakládal nebo Smolenak viděli letos vic než jeden naš zápas. Bery 30 let...no asi se mají ještě co učit v bombách
  • Ohledně Froda jsme to tady už několikrát shrnuli, že letos to stojí více na tom týmovém výkonu a jak víme po první čtvrtině minulý rok tak Frodl byl nejlepší český golman ohledně statistik. 

    Jinak Frodl je golman, který prostě musí chytat často a též chytat i pod tlakem. Když se podívat na jeho karieru v TELH viz foto 
    Frodo byl vždy golman č. 1 a nikdy nepůjde zpět do týmu, kde se točí golman 1.A a 1.B navíc tento trend je častý i v zahraničí mít silnou dvojku. U nás upřímně je dvojka slabší, ale Hamalčík je kvalitní záskok (řada lidí o něm moc neví) a navíc HABAL letos je skoro nejlepší golman MAXA ligy. Takže z pohledu formy si myslím,  že kvalitnější záskok je v tomto ročníku kvalitnější než z let minulých. 

    Ohledně Beránka je to jejich názor, ale shodli se v tom, že není důvod proč nezkusit zahraničí i když se nepovede. Upřímně si ho též nedovedu představit v Pardubicích, či Spartě, ale třeba ve Třinci si myslím, že by byl poměrně ideální takový náhrada za Voženílka. 

    Trochu mi to připomíná situace s Flekem (nevím zdali fakt dostal tu nabídku ze Švýcarská), ale ten jeho odchod do Brna kvůli playoff 10 a 6 zápasů celkově. Je prostě nepovedený. A Navíc kdy po 3 letech neslaví u nás gol tak bych byl celkem nervózní v Kometě. Co v podstatě u mě je furt negativum je jeho věk, když mu bude končit smlouvat 34 let.   
  • Stojim si za tim, ze kdyby Flek chtel zpet, nepodepise na 2 roky.
  • No právě to je to divné, podepíšeš na 2 sezony a furt neslavíš gola, furt se pohybuješ v KV kraji atd.? Celé je to pro mě takové zvláštní, v době kdy podepisoval Kometa měla dobrou výchozí pozici, jenomže počas offseason tak výrazně neposílilo, furt ta jejich věková struktura mě celkem děsí, navíc dle EP končí letos dost smluv. Ono se může stát, že Flek může být vyplacen a může po sezoně odejít.

    Upřímně bych se nedivil, kdyby Vary se střetnuli v play off nebo v předkole s Kometou, přeci jenom Vary mají vice perspektivnější mužstvo než Brno. Těch scénářů může zatím být dost. 
  • Jak píše Kinkis. Co Flek podepsal Komete další smlouvu na 2 roky, tak už nevěřím že si u nás zahraje a tak nějak ani nevím jestli chci. Flek je kvalitní hokejista, ale nemyslím si že by jeho výkonnost ještě stoupala a myslím si že naopak s věkem to bude horší. Jeho hra byla vždy založena hlavně na rychlosti a ta se bude s věkem vytrácet. To není jako Pech, který má hru založenou na chytrosti, šikovnosti a výběru dobrých pozic.
    Navíc, pokud jsou tady opravdu rozhodnutí dodržet koncept který si nastavili, tak tu podepisovat 34 letého hráče asi nebudou.
  • Tohle si pojdme uzit, dokud to mame :)
  • Z Reunanena furt nemůžu…už teď mu zbývá jenom 5 bodů na to, aby vyrovnal našeho nejproduktivnějšího obránce z loňska :D
  • To dá dneska
  • Schvalne jsem se koukl na statistiku s Hradcem loni. 2x jsme je porazili a to pokazdy u nich, doma jsme s nima 2x prohrali. Letos 1x vyhra doma po tom obratu. Tak snad dneska natahneme bodovou snuru.
  • upraveno 16. říjen
    "Dlouhodobě chybějícího Ondřeje Dlapu na marodce doplnil smolař Arttu Ilömaki, jenž po tvrdém zákroku nedohrál utkání v Třinci a nad jehož startem v nejbližším zápase visí otazník."
    Post edited by kinkis on
  • Kdyz naposledy "visel otaznik", chybel Arttu pomerne dlouhou dobu
  • Já pořád nechápu, proč je problém oznámit skutečnou délku zranění…v Liberci se jim zranil Filippi a hned oznámí, na jak dlouho bude mimo
  • upraveno 16. říjen
    Dan Kubelka potvrdil: "Nicméně Ilo dnes opravdu nebude. Více za chvíli na u nás na sítích." Hodne me to mrzi a je to citelne oslabeni, ve 3. ocekavam Kofrone, ta lajna bude o poznani slabsi.
    Post edited by kinkis on
  • Tak i Koffer mimo. Na jak dlouho jsme se nedozvedeli.
  • A řešili vůbec vedení ten faul na Artu? Že by se mohl Ujcik trošku ukázat…nebo to prostě nechali být?
  • No, tahle otázka mi taky leží v hlavě od toho incidentu... 
  • to byla akce, hlavně lob od Tarma
  • Tarmo neskutečný…každopádně když vidím ty naše usilovky tak nechápu jak můžeme, nebo jsme mohli být 3. v celé extralize 🙈
  • FeryBo jako to je jedna z veci co je pro me naprosta zahada. Mel jsem tu cest ty presilovky videt na zivo a .. nechapu to :D
  • To je sprcha, ty vole... Tady někdo přestal hrát.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters