HCE Fórum

1693695697698699

Komentáře

  •  =) sebere mu permici s tim, ze ji vrati na konci skolniho roku.

    ale treba nebude fronta na pivo... 
  • Aby vůbec byl nějakej stánek otevřen :D
  • Místo piva dostaneš točenou limonadu. Místo klobasy dostaneš tu malinkou klobasu xD 
  • Místo klobásy hovězí plátek, UHO a brkaši!
  • semlbaba a kakao. ale pokriky muzou byt kouzelny - napr. Rozhodci, rozhodci kup si kapky do oci. kdo rekne nevhodne slovo v hledisti si pujde stopnout na chodbu a budu se koukat do steny. 

    to utkani dostava uplne novou dimenzi.

    problem je, ze my jsme tak maximalne hulili nebo si cucli piva, skolaci si ted daji trosku kratomu, aby to byla jizda :-/ mame dokonce partnera klubu co jim to pripadne muze dodat nebo soutez v pauze o CBD kapky, ale to asi spis na uklidneni pro ucitele :) 
  • Xaxxz napsal(a):
    https://www.eliteprospects.com/player/275275/dave-hamel

    Tohohle borce…za deset let nemá ani bod, ale má 129 kilo a rvát se umí :D
    One of the most feared fighters was far smaller and lighter...
    https://www.eliteprospects.com/player/9138/tie-domi

    If I could choose...
    ...as goon: https://www.eliteprospects.com/player/73543/rick-hayward
    ...as enforcer: https://www.eliteprospects.com/player/70190/daniel-shank
     B) 
  • @HawK71- Nice, but I'm afraid the club's management will fall asleep again. The important thing is to finally get a brawler in here.

  • Budejovice pracuji na tradech, tak Pechacek dohrat karieru do Varu? 😂😂
  • Teď bych určitě nikoho za nikoho neměnil. Ten stroj šlape dobře. Spíš bych ještě o jednoho hráče navic, posílil útok. A nějakýho toho bijce, páč by to prostě chtělo. Včera ten Sikora neměl mít zuby pohromadě, když odjížděl z ledu po tom zákroku na Ila.
  • To byl samozrejme jen for, on sam by sem nechtel :) :D 
  • Pechacek se prej snad i prestehoval do Budejek,koupil barak a je spokojenej.Prej chce ukoncit karieru zrovna tam.Kdyby prej mel byt trejdovan ukoncuje karieru..zdroj-forum Budejek
  • @three7: My favourite would be a player like D Shank (see link above). Not only was he a fighter, he was also a constant scoring threat because he shot the puck towards the goal from all positions on the ice. A completely unpredictable player that everyone would rather have on their team than on the opposing team.

    Fun fact: After every goal, he kissed the stick on both sides - symbolically a kiss for each of his two children.


  • Ač už to ani moc nesleduji, tenhle díl doporučuji. Věnují se Varům, Čihařovi a Berymu. A i zbytek debaty je zajímavý.
  • upraveno 14. říjen
    Já jsem BKT začal sledovat. Jsem rád, že Koreis i Smolenák řeknou fakt co si myslí. A Smolenák mě tam fakt baví. 
     Navíc je tam dneska nějakých 30 minut jenom o KV. jak píše Vaněk a navíc je to free. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Smolenak me teda dost prekvapil (mile). A teda jako.. tohle se po letech hezky poslouchalo, hlavne aby to vydrzelo. 
  • Koukal jsem na tabulku z loňska, máme jen o 2 body víc. Takže zatím nějakou euforii velmi mírním, teď ta série výher je super, ale vlastně to ještě nic neznamená. Ten tým na mě hlavně psychicky teď působí výrazně líp, ale to je velmi silně ovlivněno tím, že se teď daří. Strašně bych si přál klidnou a úspěšnou (ČF) sezónu, ale je to ještě strašně daleko.
  • https://www.sport.cz/clanek/hokej-prestrelka-mezi-slafkovskym-a-svazem-ze-jsem-mlady-silene-nechape-hrac-5038234

    To je taky slušný tohle. Možná od něj reakce na to, jak k nám odchází do repre výběrů mladí talentovaní Slováci.
  • Slovenský svaz je stejná banda čučkařů jako ten náš. Už jenom to že institucí s obrovským rozpočtem vedou převážně bývalé hokejky a ne vrcholoví manažeři je k smíchu.

    A slovenský výběr národního týmu, kdy je Gigi roky ignorován s výmluvou na jeho "špatné bruslení" nechápu už vůbec. Ale tak aspoň má čas regenerovat a šetřit síly na bruslení u nás. 😁
  • Někdo nějaký info o Ilomakim? 
  • @Xaxxz jen to co psal Ciharovo tata. Jak moc se tomu da verit nevim. Jeho FB profil je teda docela peklo musim rict :D 
  • Taky teda ta veta je anglicky dost divne, ale chapu to tak, ze by mel byt schopen hrat. Tezko rict.
  • Já právě tu větu vůbec nepochopil. Anglicky umím, ale použil dost nešťastně slova, takže první část zní negativně a druhá pozitivně :D
  • Já anglicky neumím, tak je to pro mě tabu 😂
  • Jakoze spojeni "he is unaccounted for" mi fakt nedava smysl :D v kombinaci s tim ze pak ale napsal "he will play" to chapu jako ze by mel byt ok. Ale teda je to dost tipovani :D 
  • @Xaxxz Nějaké učitelka tě vyhodí, že sedíš na jejím místě 🤣🤣🤣
    Vezme ji na klín, a možná i na párek ... :p B)
  • "he is unaccounted for" se právě používá jako dost negativně, když například nevíš, jestli ten člověk ještě žije :D
  • Ted jsem to googlil, takze podle prvni casti bojuje o zivot a podle druhy ve stredu hraje 3. lajnu :D :D takze jsem vlastne nedonesl vubec zadnou informaci :D 
  • Sazite tu nekdo? Ja nejak nerozumim tem kurzum :D Hradec sel sice take nahoru, ale s ohledem na tabulku a nase vysledky a vykony je na nas kurz 3.06 a na Hradec 2.04 :D to mi teda nejak nevychazi
  • To bude tím, že bude hrát doma, a ten kurz je na nás větší páč jsme v porovnání s nimi dlouhodobě za nimi, ne teď že jsme jakože lepší. Pořád nás berou sazkovky jinak no.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters