HCE Fórum

1691692694696697699

Komentáře

  • Ilomäki had previously prevailed twice against Sikora, who was partially disorientated. In his frustration, Sikora attacked Ilomäki insidiously. 

    The two scenes before (better screenshots here).l
  • Snad bude Arttu v pořádku 🙏Chtělo by to nějakýho "zlýho muže" do týmu a taky toho útočníka no.



  • As you can see from the two screenshots below, Sikora came from the blind side and the attack also went towards Ilomäki's head. It would be nice if the disciplinary committee penalised Sikora accordingly.

    Nevertheless, we need a protector in our team.
  • @Uklízečka_kabiny_HCE pracuju na zachrance a pokud si clovek po takovem KO nic nepamatuje automaticky je to brano jako otres mozku.Arttu dostal neskutecnou bombu.Predpokladam tezky otres mozku+hnutou krcni pater s tim je pak automaticky spojene zvraceni(zavrate) nebo take tzv.vertigo.Predstav si ze si proste stoupnes nic si nepamatujes a citis se jako na lodi.Blejes hned.Nezavidim mu tu cestu z Trince..Muzem jen tipovat co mu je,ale otres mozku se nabizi a za me tipuji minimalne mesic out.
  • Jinak si myslim,ze ten zakrok byla naprosta prasarna.Kdyz se na to podivate ten Trinecak naprosto vedel co chce udelat.Mohl ho,,dohrat,, mel casu dost ubrat na sile,navic v moment hry se nic neresilo..Misto toho jak byl rozjetej tak ho proste sundal vsi silou.
    Ale to je muj nazor.
  • @LukasCZ - super děkuji za info! 
  • @LukasCZ: You are right, it was intentional - and neither bad luck nor within the rules, as some people wrote here.

    Just look at the screenshots or the video on hokej.cz.
  • Incidentally: In my eyes it makes no sense to sign the best players if we can't protect them on the ice and from injury.
  • upraveno 13. říjen
    And the referees should be asked since when such an attack to the head, on top of that resulting in injury, is not a 5+20.
    Post edited by HawK71 on
  • Rok co rok říkáme, že nám tady chybí hovado, co by nám chránilo hvězdy…něco jako Štich, Marcel…Sikora za ten zákrok neměl odjet po svých, sice tam nějaký náznak msty byl, ale nemůže nám jít bránit hráče Jaks, to by byla další citelná ztráta
  • Holweq sem
  • Prostě nějaký hovado, hodit ho na soupisku jako 13. útočníka/ 7. obránce. Hokej ani hrát nemusí umět. Co děla třeba Dotchin ? Holt dostane 1-2 pět + dokonce ale pak už nám jen tak nikdo nebude likvidovat klíčové hráče.
  • https://www.eliteprospects.com/player/275275/dave-hamel

    Tohohle borce…za deset let nemá ani bod, ale má 129 kilo a rvát se umí :D
  • No zatím takový mstitel letos byl trochu Šalda, ale souhlasím. Jinak so té pozice by se hodil Rulík 🤣, ale kdo si historicky pamatuje Marek Ivan to bylo hovado.
  • Zpátky Libora Ustrnula!  :)
  • Tak nějak jsem čekal, že tohle bude dělat Mamčics, parametry na to má
  • XaxxZ: Myslím, že název posledního a aktuálního klubu tohodle borce hovoří za vše: Izolace.  =)
  • Měl by to být Vojtovo příbuzný, tak uvidíme, co je na tom pravdy .. furt je to na úrovni JPP

  • Tohle taky není špatný postup. Ten kluk v sobě něco má,a je dobře,že je už součástí klubu.S mládeží se tady špatně nepracuje, a jak je vidět,tak Ti kluci sem chodí rádi. Kež by to takhle bylo uz nekdy taky co se týče A týmu.


  • Chtel jsem si koupit listky na Budejovice a koukam ze je uz vyprodano 😀
  • @LukasCZ- Ten dětskej zápas? Psali že tam bude minimálně 4k "žáků".
  • Na dětský zápas nebudou žádné vypsané lístky. Byla dokonce i informace minulý týden
  • Ale permice furt platí, ne? V pátek mám volno, tak bych tam rád šel
  • Platí, ale bude vyhrazený prostor pro perníkáře
  • Jooo tvl ja zapomnel ze to je ten detskej zapas…
  • Ja myslel ze tam muze i verejnost
  • upraveno 14. říjen
    Pochybuju, že tam přijde tolik lidí...co jsem pochopil, tak všichni s permicema budou sedět ve 101 nebo 102. Já běžně sedám ve 110 a svého místa se fakt vzdát nechci, tak jsem zvědavej, jestli mě vyhodí nebo co :D 
    Post edited by Xaxxz on
  • Jj veřejnost může ale prodej bude spuštěn až 21.10.
  • Zde to píšou
  • @Xaxxz Nějaké učitelka tě vyhodí, že sedíš na jejím místě 🤣🤣🤣
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters