HCE Fórum

1673674676678679700

Komentáře

  • ty vole. jedna věc je ztratit puk za vlastní brankou, ale druhé je nechat soupeře samotného před bránou. tady to podělali všichni na ledě. prostě ochota hrát 0, 0, prd
  • upraveno 1. říjen
    @12Stig12 S neochotou hrát souhlasím. Ale bohužel tohle vychází z toho, že hraješ přesilovku a nečekáš, že pod tlakem nehodíš puk jedním nebo druhým směrem a totálně to zasekáš u sebe za kasou. Kdyby se to stalo, jdeme okamžitě do přečíslení a ten hráč před kasou by propadl. Tohle za mě ta chyba úplně není, ta je jinde...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • tak to se omlouvám :),ale me se zdalo,že uplne na zacatku tam zazmatkoval Jaks a Černoch se to snažil jen vše hasit :)

  • upraveno 1. říjen
    7 zapasu - posledni misto, 24 obdrzenych golu = nejvic ze vsech z ELH. Tzn nejhorsi obrana ELH. 14 vstrelenych golu. Je brzo na paniku?
    Post edited by kinkis on
  • > @kinkis napsal(a):
    > 7 zapasu - posledni misto, 24 obdrzenych golu = nejvic ze vsech z ELH. Tzn nejhorsi obrana ELH. 14 vstrelenych golu. Je brzo na paniku?

    ta začala uz s Litvínovem
  • Kinkis: Podle me brzo není teda, cítím strašný pruser letos 🙈V podstatě máme útok z hráčů typově do 3. 4.útoků, s tímhle pravidelně vyhrávat nebudeme. Plus teda i obrana je bída, kdybysme neměli Froda, tak jsme úplně nekonkorunceschopny
  • Zabalit to, a dál se neztrapnovat.To bude asi nejlepší.
  • V pátek Brno? 😂😂😂😂
  • Tak zase a zase znova si to ve 2 prohrajem... Čeče poslední 2 zápasy u 6 gólů to na centra kterej je víc defenzivní je sakra průser...1 gól nesmyslný jeho vyloučení za podražení v rohu ,který nic neřešilo a místo aby šel proti Glavasovi aby vůbec vystřelil stáhne se ke kruhům a pak sice blokuje, ale kdyby nenechal Galvase vůbec vystřelit nemuselo to bejt...2 gól totál jeho měl ject do rohu nebo to odpálit do p..e a ne to co předvedl pak přesilovka - ok tam mu nic nevyčítám to bylo super sehraný, ale bejt u 6 gólů to je fakt hrůza za 2 zápasy...
    4 - gól Mamcics- chlap jak hora a on tam u tý tyčky čumí ? Tam musí lítat,,třísky" s jeho postavou ...pak bouchá naštvaně do tyčky to je pozdě...v 1 třetině jsem viděl snahu ,odhodlání a pak zase tohle...štve to...
    Jak tu psali jiní fandit i chodit budu dál ( za ty léta jsme zvyklí) ikdyz budem hrát baráž a budem poslední, ale sakra někdy mi připadá, že té smůli už bylo sakra dost vždyť dopr..LE to Kladno nemá lepší kádr to není možný...v trenérech problém není ! Potřebujeme zdravej kádr, trochu štěstí a setřást tu sr..ku kterou teď zase máme v hlavách sakra...no a možná ještě teda 1 útočníka abych nebyl skromnej ( víc je nereálný)
  • Lidi na sockách už Pateru vyhazujou :D za mě by teď největší tlak měl být na trio Kalous + Šenkypl/Tobolka. Ten tým nemá kvalitu a je potřeba s tím něco udělat.
  • ...Rachna 1+1 ...v pátek jsem na to zvědavej snad vyhrajeme nic jiného si nepřeju! Ale v mejch očích to bude i souboj Rachna -Salsten- ač měl mouchy tak prostě Rachna bodoval- Salsten měl být náhrada ( mozná né přimo post, ale bodama a do prvnich 2 lajn jo)tak sem zvědav zatím bohužel .Kéž by se probral a ukázal, že nebyl omyl Rachnu pod smlouvou pustit ,že byl nepotřebný
  • Škoda,že nemůžou být otázky přímo na hráče. Rád bych se jich na nebo zeptal.
  • Možná vás tedka naseru :D 

    Čistý svědomí nemá nikdo. Upřímně ani ne FRODL, začíná mě trochu srát ty jeho dlouhé přihrávky na zakázané uvolnění a ten výjezd. + mu letos vypadávají často puky není tak dominantní jako v minulém roce. 

    Nefunguje to, budou muset být nějaké změny, mají prostě tu deku na sobě a sere je to víc než nás. Upřímně já budu chodit, jsem narozen v KV a podpořím je. Kdyby tu nebyl hokej tak je to v prdeli celý. Chodit na posrané volejbalisty nebo florbal je fakt nuda.  A peníze, lidi stejně utrácejí peníze za větší hovna. Jestli lidem vadí pár kaček, než nějaká "podpora" města tak se na to vyserte. 

    Upřímně těch nefungujících mužstvem letos je hodně. 


  • @Uklízečka_kabiny_HCE - Naprosto nesouhlasím s tou poslední větou. Všecky "nefungující" mužstva začínaj fungovat, kdežto u nás je to naprostej opak.
  • Já nevidím jediný světlý bod co by fungoval, vloni jsme aspoň první čtvrtinu fungovali a bylo se i na co koukat. Letos je to Vsetín cup už od prvního kola tvl .
  • Mě prostě vadí to, že dejme tomu v Litvínově to nevyšlo, ono to s nimi zatím nevyšlo nikomu. Nicméně hráči říkali, že přestali 10 minut hrát, a tím to bylo, a že už se to nesmí stát.
    Proc se na to tedy Ti hráči nezameri? Vždyť to samý, ale úplně to samý bylo dnes zase.
    Já to prostě nechápu.
  • @three7

    Nefunguje - KV, CB, Brno, Olomouc, Plzeň, Třinec, LIberec, HK. - To že jednou vyhraješ a odskočíš  o 3 body, protože to je našalapané neznamená, že to funguje. Ty výkony těch mužstvem jsou nekonzistentní a den a noc. Liberec v pátek prohraje nebo to bude plichta apod. Upřímně tyto mužstva prostě nefungují momentálně. 

    Horká židle je CB a BRNO. 
  • Není tam vůbec nic letos. Krom zápasu se Spartou je Frodo sněhulák.

    Obrana hoří max Reunanen snese přísnější měřítko, zbytek cizinců z obrany vyházet a než Jakse, tak radši Tureckovi dát šanci.

    Útok, tam úplně chybí jakákoliv souhra. Každej se to snaží zlomit individuálně a nejsou schopny na dva metry poslat přesnou přihrávku. Radši ať hraje Koffer, než Salsten. To i Chalupa si tu snad odehrál víc.
  • Uklízečka kabiny HCE

    No vesměs máš pravdu, nicméně mě osobně ale nezajímá,kde to funguje a kde ne.
    Mě zajímají výkony mužstva mého srdce.A ty vůbec nejsou dobrý.
    Ať si tam v těch ostatních klubech dělají co oni chtějí, tady jsou Vary, tady jsme my.
  • kanis

    Já jsem to uváděl spíš k zamýšlení. Samozřejmě nám jde o naše mužstvo. 
  • Jasný no. Sorac, já jsem z nich úplně vydeptanej dneska.
  • upraveno 1. říjen
    Aby tady nebyla jen deprese, zde je vitez nejdebilnejsiho komentare na FB dnes, uprimne jsem se u toho zasmal :D a to "Predni fanousek" to cele jen dodelava
    Post edited by kinkis on

  • Já bych naopak řekl že v posledních zápasech máme velice konzistentní výkony. ;)
  • Kinkis: Nejspíš Paní už nebaví ulice, tak kouká na něco čemu si myslí, že rozumí.
  • Nic ve zlým, ale vyházet celý tým a dát tam Turečka se Šikem jaksi není řešení. Zatím je to jak loňská sezona. Kluci bojují, ale výhra či nějaký bod je otázkou náhody. Není to důsledek naší hry. Takže je otázka zda se budeme motat od kola ke kolu neboKalous někoho přivede. Když říkám někoho, tak je to hráč do prvních dvou lajn. Jinak je to čekání na baráž. 

    Máme ještě spoustu kol, ale musi se začít jednat.

    úplně stranou nechávám už tradiční přístup komunikace HCE. Přijďte v říjnu na hokej, zaplaťte, uvidíte jak ve druhé třetině vypneme a pak budeme v křeči. Jo a hlavně nečekejte, že k tomu startu něco řekne sportovní manažer či trenér. No a protože jsem zaplatil tak tam budu, ale ze bych byl z toho nějak odvařenej… jsem asi případ pro psychouše
  • Můžeme mít někdy klidnou sezonu? :D
  • Tak podle Pluta to byl už jen 5ti minutovej výpadek…takze je to na dobré cestě 😃 každým zápasem se ten výpadek zkrátí a pak uz budeme hrát bez výpadků a vše se obrátí 😂😂
  • FeryBo

    Samo 😂😂😂
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters