HCE Fórum

1672673675677678700

Komentáře

  • jere karjalainen...jiz jsem psal v lete ze bych ho tu chtěl a je stale bez angažmá...libil by se mi tu
  • Konkurence v obraně, je to důležitý…stejně rád bych tohle viděl v útoku, ale tam nemáme moc kvalitu
  • @Uklízečka_kabiny_HCE tezko rict, jestli jako jistota, kdyby prislo zraneni?
  • já spíš nechápu, proč využíváme 19 z 20 pozic. buď můžeme mít 4 obranné páry či 7 obránců a 13 útočníků. Jasně, 13. si moc nezahraje, ale třeba to případné zranění či spešl potřeba a hned by se hodil
  • Gol ve vlastni presilovce jsme tu dlouho nemeli
  • Po kolikáté letos už se stalo, že přijde zpáteční přihrávka v pásmu při přesilovce a na modrý u manťáku není nikdo!

    Co se dělo pak v tom obranném pásmu, to je prostě jen další totální individuální selhání. Hoši, hoši...
  • U toho druhého inkasovaného gólů byl zase Jaks ne?
  • Dostat skoro 2 goly behem jedne vlastni presilovky, to je uz fakt solidni pocin
  • 😂😂😂😂😂😂
  • Weis: No Jaks tam sice byl, ale udělal to Černoch….. mimochodem borec je za poslední 4 a půl třetiny minus 5🙈🙈🙈lídr jak má být. Jinak, ze nehrajeme na 7 beků což je dneska víceméně standart nechápu vůbec
  • 2. tretina = mame po zapase. Jedeme stale ve stejnem scenari. 
  • Dneska asi hotovo :D 
  • Type your comment@weis1 jj,byla to chyba Jakse...

  • S prominutím všech, ale ať jdou už doprdele. Tohle není normální. A oak zase budou říkat, přestali jsme na 10 minut hrát, a proto jsme prohráli.
    Těm tým prostě na to nemá. Letos střídáme Kladno v garáži.
  • Díky, mě to přišlo , že tu chybu udělal Jakš. Nicméně tohle už je na vážný pohovor u majitelů. Tímhle stylem letos budeme hrát vážně baráž.
  • Schválně si pusťte někdo Kladno jak točí s Třincem. Tohle u našich ( borců ) prostě nevidíme. Úplně jinej zápal
  • Já jsem to naštěstí neviděl :D jen nasraného Černocha. 
  • upraveno 1. říjen
    Protože jsme zase v situace, kdy Černoch hraje prvního centra, chodí do 1PP a už loni jsme tu řešili, že jeho role je prostě totálně jiná. Jestli tenhle tým je trenérů a Tobolkovo, tak zatím to vypadá všelijak, ať si Smoleňák v podcastu říká cokoliv, mě to přestává bavit. V pátek samozřejmě půjdu a snad pošlem Kometu ještě níž, ale teď už to není o klidu a trpělivosti. Ani o trejdech, ten tým potřebuje doplnit 2-3 hráče do útoku a ideálně do 1-2 formace. Hlavně ať Šenkypl s Tobolkou neříkej, že peníze jsou, ale trh není. Protože i trh je a už se i nabízej někteří hráči za tabulku (ano, je to drahý, ale jednat se dá)....
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Mam se smat nebo brecet? 2. tretina 3:0 pro Liberec. Loni uplne to stejny. Neuveritelny opravdu.
  • No nic další zápas co vypínám. Začalo mi v 19:00 lineage 3 aka Throne n Liberty. Aspoň si to zkusím. 

    Celkem bída, nemá cenu se k tomu více rozepisovat.  
  • No ty krávo.Nemít už lístky na pátek tak fakt nejdu :/
  • jako trenery bych určite nechal,ale proste to musí všichni videt,že se musí posílit ten utok aspon o dva hráče.....a Jakse bych asi vymenil,ten zatim hraje od zacatku hrozne......

  • Meli by zkusit i trejdy, neni tam momentalne nikdo, kdo by se nedal nahradit. Muze to snad byt horsi? Po dnesku jsme posledni.
  • https://x.com/telhcz/status/1841166085661376718

    tady se na ten nas masterpiece muzete podivat
  • Jedině sebevrazi kinkis
  • Já koukám na Kladno, parádní hokej
  • @kinkis tvl jedou tam dva, úplně v pohodě by si to mohli hodit, laxnost jako kráva..
  • Vargas: chyba Jakse to fakt nebyla, Černoch ztratil puk za vlastní branou 🤷‍♂️🤷‍♂️
  • Souhlasim s Flaksou, tohle je Cernochovo gol. Tohle udelat pred vlastnim brankarem v presilovce...
  • Černochovo jasná chyba za kasou. Ale sakra, jak můžu takhle zahodit puk z útočnýho, kdy tam Čihař hodí puk za sebe a na tom manťáku nikdo není. Tak buď to má podržet a rozdat nebo je tom sehraný a musí tam někdo být. Hrajeme přesilovku, tam nemůže ani vzniknout ta situace, že se dostanu ve svém pásmu pod tlak. Katastrofa...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters