HCE Fórum

1656657658659661

Komentáře



  • Všichni víme jak to chodí, že! 
  • Chválím výměnu “kus za kus” a nerozhození ostatních lajn
  • Fun fact. Obránci z minulé sezony, kteří pravidelně hráli v základu. Letos.
    Plutnar 7.bek
    Bartejs. 7.bek
    Havlín 7.bek
    Stříteský 2 góly v Vsetínu.
  • Dneska jsem vzal na hokej Mamku. V minulé sezoně byla na zápase s Hradcem, který skončil 3:0 dokonce měli o minimum střel. Dojem tedy velmi špatný. Doufám, že tentokrát to bude padat jako v ročníku 20 🤣. I když dvojce Frodl - Furch bude proti.
  • Tvl kterej debil má na starost režii Kv arény, nebo aspoň pousti tu hudbu…to vážně neslyší jak to v hledišti řve ze se neslysime co sedíme vedle sebe a musíme na sebe hulakat? A to nemluvím o těch diskofilnich hovnech co poušti…
    Já chápu ze se snaží dělat nějakou atmosféru ale a tou hlasitosti by mohl ubrat, po 10ti minutách jsem normalne musel odejít na chodbu
  • Vynikající choreo

    Náš zakladatel
    Váš vládce
  • Přesilovky budou furt stejný asi navždy, ty vole
  • 4 třetiny bez góla, přesilovky 0 ..
  • Ten puk je poslán na prd, že to nemohou vystřelit z první. Ať už Sapousek na Reunanena nebo zpět. Hrajou to hodně nervózně.
  • Co to je za zkurvenou diskotéku. To se někdo posral. Prestrihejte jim někdo dráty. Fakof tohle
  • Jako tohle uz zacina byt tragikomedie
  • Tohle je vážně tristní! Přesilovky to je prokletí. A ta nepřesná střelba je tragédie. Nejspíš by bylo zapotřebí trénovat střelbu každý den od pondělí do neděle. Od rána do večera pouze s pauzou na oběd.
  • 5 tretin, 6 presilovek, z toho jedna 5 min a jedna kratka 5 na 3 a mame to za krasnych 0 golu.
  • V první třetině jezdili po zadku,ale ve druhé třetině nějak nestíhali🙄ta nervozita na hokejkách už jde velmi znát.....a chudák Moravec,ujel mu puk a hned je z toho gól,mě od našich chybí větší tlak do brány
  • To byl Šalda, Moravec hraje dobře
  • Ve 101 sedí Koreis s mladou. To je náš nový fanda? 😃
  • To zase bude od Koreise nablito 🤣🤣
  • Ty vole, to neni možný...
  • Ani do pulnoci by jsme nedali gola..
  • Hraje se to na góly no. A to bude problém letos, to je myslím už víc než jasný!!!
  • Dneska radsi bez komentare. Tip boje o baraz evidentne nebyl uplne mimo.
  • Ta vyjebana Boleslav zahrála totální hovno…nebýt toho kiksu, jedou se nájezdy
  • Což furt neomlouvá 6 třetin a milion přesilovek bez góla. Kdyby jsme prohráli první 2 zápasy “normálním” výsledkem, byl bych v klidu. Po skóre 0:5 nejsem v klidu vůbec.
  • Chce to klid a nohy v teple :)
    Některý dnešní "silný" výroky jsou zbytečný, i když chápu tu frustraci. Ten zápas bych normálně tipoval do prosincovo-lednový křeče a ne na začátek sezóny. Ale po 2 zápasech 0 bodů, 0 gólů = není malých výzev  =)

    Berte mě hodně s rezervou, protože nechci soudit a napíšu fakt jen dojmy z dnešního zápasu. A ten je takt letos první, které jsem viděl live. Takže tady moje desatero

    1. Bolka naprosto hrozná, tragická, špatná - ale veze 3 body.
    2. Loni tohle zažila Kometa, tak uvidíme, kdy ten gól dáme  =)
    3. Ten tým fakt působil dneska jako by se sešel poprvé - v Budějkách mi to herně přišlo v TV daleko lepší.
    4. Ta herní nesehranost a chybovost byla místy až na amatérský úrovni. A musím říct, že složení útoků je pro mě hodně velkou záhadou a moc mi to nesedí...
    5. Jestli se přes léto trénovaly přesilovky, tak jsem tam dneska neviděl absolutně žádnej vzorec a to je sakra smutný, když máš kompletně celou 5-ku, kdy můžeš defacto i rozhodnout zápas...
    6. Střelec v týmu bude téma na celou sezónu. I když jsem slyšel, že Kalous dvě jména řeší.
    7. Jestli tady někdo hejtoval a měnil Plutnara, tak ten by se do sestavy dneska v pohodě vešel a výkonnostně by to FLOP nebyl (víc k obraně nenapíšu)
    8. Lajna Čihař-Černoch-Sapoušek nemůže hrát pohromadě v takový formě. Naprosto urgentně jim chybí kila v soubojích
    9 Kilogramy a důraz je něco, co mi dneska chybělo celkově v tý hře a bohužel nám na to chybí i trochu materiál.
    10. Zahraniční posily (mluvím o Reunanenovi, Ilomäkim a Salstenovi) nevypadaj vůbec zle. Myslím, že mají týmu i Extralize co nabídnout, ale snad se nemýlím.

    Nezbývá, než se vrátit po snění do reality. Patera s Moravcem mají teď co dělat, aby udrželi koncentraci a poctivej trénink. Jinak než tvrdou prací to prostě nebude...
  • Už jsem to trochu vydejchal :D ale Sparta v dalším kole bude oříšek, po tom výbuchu na Kladně si nemůže dovolit prohrát
  • To bude v pohodě. První zápas 3:0 druhej 0:2, třetí bude 1:0, ctvrtej 1:1, a pak už to bude v pohodě.
  • Moravec hraje dobře, ale ten Boleslavskej vzal puk jemu ne Šaldovi 😉
  • @Vargas88 Kdyby vzal. To srovnávaní, kvedlani s pukem a nerozhodnost co udělat byly od Saldy fakt hrozny. To nebyl ani pořádně presink, proste jen odevzdanej puk…
  • Na mě tam je moc přihrávek na slepo někam mezi kruhy, od nás tam nikdo není, soupeř sebere puk a už otáčí hru. Třeba to tak maj hrát ale asi ta sehranost chybí
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters