HCE Fórum

1654655656657658660»

Komentáře



  • Mě by zajímalo, co by říkali, kdyby hrál hovno v tom Sokolově. Jako kdyby 1-2 zápas hrál takovou roli. 
  • Ja bych po dnešku fakt do sestavy nesahal. Je dobře, že to v Sokolově šlape a potřebujeme, aby tam hráči sbírali sebevědomí. Stejně tímhle style k tomu otočení dojde, ale po jednom zápase dělat závěry - relax….
  • Určitě. Ta sestava bylo okey. 1. útok mě baví. Ilomaki je prostě center a má vítěznou mentalitu. Furt si tam skládá hráče jak potřebuje. Beránek s Jiskrou s ním mohou mít průlomovou sezonu. Tato lajna byla velice nepříjemná. CO se možná změní tak bude Kružík a Koffer, že si prohodí pozice. Koffer měl dobrý utkání, ale byla tam chyba, kdy nahrál přímo soupeři na hokejku v mezikruží. 

    Uvidíme co se stane v pátek #veVaru! 
  • Jako jo,Procházka je(zatím)pro Sokolov rozdílovej.Zatím.Hraje s tím že se chce ukázat vedení Varů.Zatím mu to tam padá a má kB.Ale voni si ho soupeři načtou a....?Já jenom aby stačil do těch Varů aspoň nakouknout(tím že zapadne "do šedi 1 ligy").
  • Mě spíš pobavilo tohle....
  • Tiskovka bude v pátek 
  • Tak když se podíváte na tabulku, uvidíte jednu věc, kterou už v této sezoně neuvidíme
    Třinec pod námi. Já sice dneska hokej neviděl, ale prej zase až tak úplně blbě nehráli, tak alespoň neco pozitivního. To jsem slyšel od člověka, od kterýho to moc často neslyším, tak to asi opravdu tak špatný nebylo, krom tedy výsledku.
    Seřídit mířidla, a ono to půjde.
  • Sice první zápas, ale ukázal přesně, kde nás bude tlačit bota. V produktivitě. Jiskra je prostě defenzivní centr, a ne křídlo, co to tam bude ládovat. Kružik bohužel na to nemá. Máme příliš centru a málo bodových křídel. Prochy s formou by mohl zaujmout jedno to místo v 2/3 útoku.

    První útok bavil. Ten druhý už tolik ne. Třetí taky dobrý, hlavně Černoch a Čihař, Sapoušek si myslím, by potřeboval nabrat tak aspoň 15 kilo v Sokolově. Čtvrtý útok taky dobrý, jenom si říkám, že by to tam chtělo nějaký velký těžký hovado :D obrana si ještě sedne.
  • After not playing with our best line-up in preparation, do the lines now need ten 'pre-season' matches in the regular season to find its shape?
  • Sapoušek na to moc zatím postavu teda nemá no. Ten by fakt těch 10-15 kg ve svalech potřeboval nabrat, jinak to dlouhodobě hrát nebude moct. Jinak Procházka už dneska v KV, Kružík do Sokolova
  • Ilomaki včera 81% úspěšnost na buly
  • Jak jsem psal Ilomaki je pravý center 1.lajny. Rozdíl oproti Cernochovi je výrazný z pohledu do ofenzívy. Velice silný na puku, přehled. Celá ta lajna bude nebezpečná. Jiskra tam feeluje velice dobře. Lépe než Griger. Tahle lajna, dělala včera Motoru problémy.

    Upřímně na FB nebylo tolik nablito. Byli rádi, že ten herni projev byl změněn.

    V debatě expertu zaznělo, že Patera ma výborný cit pro hráče, kteří k sobě sedí. Řada lidí namítne, že s Procházkou byl přešlap, ale bylo to tak kdyby v Sokolově zahrál hovno? Upřímně ty góly byly chyby obrany a gólmana. Něco co je prostě v extralize pochytano.
  • upraveno 09:03
    @HawK71 If it was only 10....
    Post edited by three7 at
  • A to je přesně ono...Motor hrál celou přípravu prakticky v plný sestavě a bylo to vidět. Musím ale vyzdvihnout naší rozehrávku v první a druhý třetině, to byla rychlost. Takhle by to mohlo fungovat
  • To je pravda... Ale herně tam včera až takovej rozdíl nebyl, Motor jsme přestříleli. Jen tam nenapadaly góly. A to už je dost o formě a individuální schopnosti toho koncovýho hráče.
  • upraveno 14:34
    Ještě ze včerejška důležitá věc.¨
    Včera šlo dost vidět, že Budějky hráli dost opatrně, evidentně se báli naších přesilovek. 

    5na3 z naší strany bylo nepovede, málo času a nevyhrané buly a pak je tam Budejky nepustily. A ještě to bylo dost nervózní to stejné i ten konec. 

    Takže očekávám v pátek nějaký gol z přesilovky. Rozhodně by letos měli mít lepší úspěšnost. Změnili systém a je to více v pohybu. V tom první zápase osobně nemohu hodnotit ty přesilovky, protože to bylo už pod tlakem a naši, když hrají pod tlakem tak dělají chyby. 

    Ohledně střelby to bylo celkem dost početné - stříleli doslova všichni, což je za mě posun. Oni trochu změnili u to pásmo. Pamatujete jak vždy hráli stylem nahození a pak boj u mantáku, to včera doslova nebylo! Ten přechod do útočného pásma je rychlý a hlavně přesný. 

    Jaks 25min - hrál i oslabení, což bych nečekal. Nicméně 22min Reunanen - upřímně jeho hra je taková zvláštní zde se mi strašně pomalý, má dobrou techniku s holí, ale je to takové rozštěkané, mám z něho zvláštní pocity. 

    Plutnar i když byl zapsaný NEHRAL! Několikrát jsem to psal, očekávám jeho výměnu. Chtělo by to změnu + pro něho nový impuls. Klidně výměnu za útočníka. Jen bohužel Plutnar zřejmě nebude hot zboží. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE at
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters