HCE Fórum

1649650652654655660

Komentáře

  • Já Erotic nevidím ani na manťáku hele ,ale možná jsem slepej...asi to na Karlovarsku nezvýšilo prodej 😀
    Myslím si ,že v tom vedení narozdil od Mirka pokrok bude( ve shánění novejch sponzorů )
    Teď to jen konečně prolomit na tom ledě - nikdo tu v uvozovkách nechce titul, ale +- střed a playoff ne konec v předkole sotva se do něj dostat...
    Pokud umím počítat když se uzdraví Reunanen tak můžeme klidně využívat 13 útočníka ne ? Hloupost nevyužít jako teď v Bolce 4 pětky + 6 beků...někdo hraje tužku tak mám kam šáhnout
  • @maverick pokud vidim dobre
     
  • @kinkis- klasika - Vlk se nažral a koza zůstala celá. Už to vyšetřování který trvalo celý rok o nečem vypovídá. Když si frajer od perníků dá lajnu někde na mejdanu dostane skoro okamžitě  stop na dva roky a o kousek dál u sekaček si dá vlastně lajnu celý mančaft a teoreticky se nic nestane. Ti tři chycený už hrajou a ty dvě mega Kmoníček vlastně rád zaplatí, jen u toho musí mít blbý keci, jakože je to strašně moc. :s
  • kde jste zjistili toho procházku...a nemyslite ze by byl lepsi misto miklise nejaky útočník? za me radsi sanci mladsim bekum nez kupovat nekoho kdo je furt na trestny
  • omalovánky mi nevadí, teda až na ty půlené kruhy pro vhazování. To se mi nikdy nelíbilo 
  • Aha,tak už to tady zaznělo, jsem si nevšiml.
  • Jenom malá vsuvka pro tu dnešní diskusi - proč neberete v potaz, že třeba Prochazka (nebo i Šik) prostě nemají mít roli ve 4 formaci (jako třeba Koffer - i když k tomu tady padlo dost) a prostě budou soupeřit třeba o ten flek s Kružíkem, kterej dostal aktuálně přednost?

    Neříkám, že to tak rozhodně je, i když jsem nějaký úvahy zaslechl. Jen bych nedělal závěry do první sestavy, ta bude krystalizovat celý září. I když se přiznám, že výkony v přípravě jsem úplně nebral v potaz…
  • upraveno 11. září
    Výsledek hradecký kauzy je absolutní výsměch...loni jim měli vzít tak 20 bodů, hráčům daleko větší distanc, obrovskou pokutu a sebrat medaile...a jako kontumace už prohraného zápasu, to je taky výbornej trest :D 
    Post edited by Xaxxz on
  • upraveno 11. září
    Podle me by byl Prochy svyma dispozicema a duraznejsim hernim stylem i ve 4. lajne tymu prospesnejsi nez Koffer.

    Edit: Vzdyt 4. lajnu hraval i Vondrc.....
    Post edited by pOne on
  • Očekávám větší fluktuaci hráčů Vary - Sokolov.- v Sokolově musíš hrát top, aby jsi se dostal do Varů. 

    Kupčo, Šik i Kern měli dobrou přípravu. Procházka by tam měl hrát 1 křídlo a ládovat ty goly. Souhlasím s tím, že to nejsou hráči do 4 formace. Nicméně 4. formace v tohle složení dělala svojí práci perfektně. Byli rychlý, zvládali oslabení, vytvářeli i šance. 

    Ta konkurence je tam obrovská a v Sokolově máš další vlčáky co chtějí to místo. Ve výsledku být ihned ve Varech není výhoda, ale spíš větší tlak na tebe. 

    Vyjádření je asi už fuk, mělo to mít dopad na minulou sezonu. Tedka je to fuk. 

    Mikliš ještě není jasný. Jsem zvědavý koho Sparta uvolní, ale to drama s Miklišem je taky hloupý. 
    Kdyby jsem přišel, tak Plutnar hosting Vítkovice. :D   
  • Pone: Souhlas..... Procházku poslat do Sokolova je totální nesmysl. Ten Koffer je strašnej, do 4.koule se nehodí vůbec, tohle fakt nechápu. Trochu jsem teda čekal, že budou chtít hodně hrát Sapyho /psal jsem tady, že bude hrát i přesilovky, což se v generálce na extraligu potvrdilo/, ale narozdíl třeba od toho Prochyho není tou extraligou prověřený. Kružík mi zase přišel vždycky lepší, když přišel hrát ze Sokolova jako výpomoc, oproti tomu když byl tady v týmu delší dobu.... Beka dalšího za mě nepotřebujeme, ten za nás góly nedá. Jinak tady někdo psal, že Víťa není křídlo do prvních dvou lajn...... tady je třeba si uvědomit, že on hlavně není vůbec křídlo, je to centr. Trochu mi přijde, že jsme sice jako na papíře posílili, ale že brali hráči kteří byli k mání a všichni útočníci co přišli jsou v zásadě centři. Ono pak není prdel říct tomu hráčovi teďka běž budeš hrát křídlo a dej 15-20 gólů, takhle to nefunguje prostě. Jinak všechno jsou jen predikce, uvidí se až v sezóně jak na tom ten tým je, chce to chytit hlavně začátek, pokud možno nějak pravidelně bodovat. Bude to zase vyrovnaný a někde pak honit body bude kurva těžký....
  • Ona ta spolupráce Vary-Sokolov bude asi hodně věcí kompromisu a dohody. Protože Baník bude chtít mít nějakou "jistotu", na který bude moct stavět. Konec loňský sezóny, jak se to seběhlo, je dost vytrestal. Ale to byla svým způsobem souhra okolností. 

    Určitě by dávalo smysl, aby (zejména mladý hráči), který ve Varech v pátek budou mít ice time 5 minut, šli hrát v sobotu za Baník (doma), kde dostanou větší ice time. Ale zase mi nedává smysl, cestovat v tu sobotu někam Poruba, Frýdek apod. Jako tady hrál loni Vachy 1 zápas na otočku. Nebo jako pendloval Víťa Jiskra. To radši (podle mě) dodatečný trénink + kvalitní regenerace, než takovýhle přesuny přes celou republiku. Baník navíc bude chtít mít nějakou stabilitu v sestavě určitě.
  • Nebylo cílem vytvořit v Sokolově extraligovou pětku? Prostě první formace jenom z našich hráčů, pokud to k tomu směřuje, tak za mě jedině dobře
  • Dneska je autogramiáda, dočkáme se konečně představení dresů? V programu o dresech nic nepsali, tak doufám, že je neuvidíme poprvé až ve středu v Budějkách :D
  • Kdyby jste někdo vyrazil na autogramiádu, schválně se podívejte, který z borců tam nebude....
  • Jestli ani tady nebude Reunanen, tak už to bude trochu divný

  • Autogramiada by opravdu mohla napovedet kdo bude Vary a kdo Sokolov
  • Reunanen prý ještě nebyl po nemoci připraven na úterní zápas v Bolce.
  • oni se uplne posrali s tema budejovicema ...proc to neudelaji na zapas juniorky tvl nebo je nepozvou na zapas odpoledne...fakt tvl hokej pro fanousky...buzeranti
  • @TomK34 kliiid. neni vubec treba pouzivat silnych vyrazu. sice se na hokej asi nedostanu a tech 170 chtit zpet nebudu. jeden zapas rocne muzou venovat detem a mladezi... samozrejme je mozne koukat se na to jinak (jako proti fanouskum), ale myslim, ze udelali vetsi preslapy nez toto

    cekam, ze prijde ta nabidka - uvolnis misto, tech 170 muze jit na xxx nakup vstupenek na dalsi zapasy pro deti
  • Na jednu stranu fajn akce,na druhou je to opravdu blbej cas.Pokud chteji nalakat deti coz je v poradku,tak stejne vetsina by sla s rodici a to my budem stejne v praci 😀 dovolenou asi nedostanu kvuli hokeji 😀
  • Za mne kravina. Je sice pěkné, že budou moci dorazit děcka ze ZŠ a studenti ze středních, ale jsem zvědav kolik učitelů bude ochotno zrušit výuku kvůli hokeji.

    Jedna věc je nemít hodinu matiky, dějáku či těláku kvůli kinu, aby děcka načichla kulturou, ale veme si třeba čas potřebný na přesun ze ZŠ Růžák či ZŠ JAK do KV Areny, tak to znamená konec po 3. vyučovací hodině (10:45) či zkrácená 4. hodina (končí v 11:40). A to nemluvím třeba o dětech na školách v Ostrově či Nejdku.

    Nechci jim přát nízkou návštěvnost, ale očekávám pod 2 tisíce (a to započítávám fankušky seniorského věku).

    Jeden zápas oželím, ale doufám, že to nebudou chtít praktikovat opakovaně.
  • Myslím, že chtějí nalákat děti, který by třeba nikdy ani na hokej nešly. Přes děti vede cesta - za mě. A mj. taky tato akce nějakým způsobem rozvíří mediální a PR vody. Takže chápu ten nápad.
  • Myšlenka dobrá, ale propracování horší. 
    Nespočet fanoušků úvolní místo - já ho taky uvolním. Kdo si pamatuje, když tam bylo free vstupné za studenty, tak tolik fakanu fakt nechci poslouchat. 
    Senioři - upřímně největší procento návštěvníků jsou senioři, jsem sektor 108, a vždy kolem toho žrádla je starců, že se divím, kde se sakru berou. Ty zřejmě dorazí. 

    Pokud Motor by dělal výjezd, tak stejně ti lidi si musí vzít minimálně půl den dovču, kdyby se to odehrálo 17:30. Takhle je to realné taky jejich výjezd, ale asi se neuskuteční. Nicméně si myslím, že Motor jim to musel schválit, jinak by ta akce nemohla být zrealizována. 

    Kdyby byl já v pozici realizovat tuhle myšlenku tak na základně stanovení času, bych se na to vysral xD 
  • Já se silnejch výrazů nebojim. Je to píčovina. Myšlenka fajn, provedení debilní. Kdo chodí s malejma dětma na hokej? Rodiče. Kde budou rodiče v pátek v poledne? V práci, stejně jako 3/4 lidí co na hokeji dělá atmosféru.

    Kurva vyhraďte děckám třeba sektor jako Třinec, dejte lístky školám zadarmo (jen si pohlídejte aby nefandili Plzni jako tehdy Mariánky když dostaly lístky od Vaňka), nebo když už chcete hrát brzo, tak vyberte nedělní zápas.

    Ale tohle je píčovina a kdo s ní přišel, má viset za koule v luftě.
  • https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Spoluprace-se-Sokolovem-Banik-na-startu-sezony-posili-sedmicka-energetiku-14481 

    Hokejová extraliga začne už za osm dní. Sportovní vedení Energie a trenérský štáb A-týmu v těchto dnech finalizuje přípravu na novou sezonu a také ustanovilo kádr pro start soutěžního ročníku. V partnerském Baníku začne sedmička energetiků - brankář Vladislav Habal, obránce David Tureček a útočníci David Kofroň, L’ubomír Kupčo, Otakar Šik, Jan Kern a Ondřej Procházka.

    Spolupráce s partnerským Baníkem dostává letos konkrétnější obrysy. V Sokolově začne sezonu zmíněná sedmička energetiků, v černožlutém dresu navíc mohou dostávat prostor i nadějní junioři Energie.

    „Letos jsme se snažili postavit širší kádr, protože vždy existuje riziko zranění nebo nemoci. Pokud je kádr užší, je důležité mít kam sáhnout. Tito hráči jsou členy našeho týmu, ale protože momentálně nehrají u nás, velmi oceňujeme spolupráci se Sokolovem. Mohou tam dostávat dostatečné zápasové i tréninkové vytížení,“ říká o aktuální sestavě Energie a spolupráci s Baníkem Jiří Kalous, sportovní ředitel Energie.

    „Kluci začnou sezónu v partnerském Sokolově, ale to vůbec neznamená, že by nebyli součástí našeho kádru. Pořád s nimi počítáme jak pro tuto sezónu, tak do budoucna. Je pro nás důležité, aby měli dostatek herní praxe. Mít širší kádr je výhodné i z hlediska konkurence – každý hráč musí bojovat o místo v sestavě,“ říká o výhodě širšího kádr hlavní trenér Energie Pavel Patera.

    Prvoligový Baník čeká soutěžní premiéra už v sobotu na ledě Litoměřic, Energie zahájí extraligu příští středu na ledě Českých Budějovic.

  • Takže Hamalčík teda dvojka? A ten Procházka je za mě furt překvapení teda
  • Trochu přileji oleje do ohně.

    Neviděl jsem Reunanena na tiskovce z klipu na Instagramu xD 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters