HCE Fórum

1646647649651652655

Komentáře

  • @Uklízečka_kabiny_HCE dneska Šik 2 góly a Kupčo 1
  • Plusy a mínusy včerejšího zápasu.

    + Sapoušek a Čihař skvělý. Ti prostě musí hrát. Stejně tak Moravec. Líbí se mi i bojovnost 4 řady a včera i Čeče, ktery jakoby se mezi mladýma našel.

    - Kofroň i když podle toho jak lítal sestavou si myslím že je s ním počítáno jako s nahradnikem. Nelíbil se mi ale výkon Salstena. Motal se tam často jako nudle v bandě, jako by nevěděl kam se postavit a celý jeho projev byl takový bezkrevny. V obraně často jen tak stínoval a odebrat puk jsem ho snad neviděl za celý zápas ani jednou. To Ikka byl sice malej, ale kolikrát i v té obraně udělal pěkný průvan. Nevím jak se projeví v ostrých zapasech, ale rozdilovou posilou včera rozhodně nebyl.
  • uz se muze hodnotit priprava a nabeh na novou sezonu?

    vysledkum bych sice nedaval prilis velky vyznam (ruzne sestavy, z plneho treninku atd.), ALE s ligovyma souperema jsme doma prohrali vsechny zapasy a nikdy nedali vic jak dva goly. sice moc golu nedostavame, ale produktivita zacina vypadat stejne jako v lonskych sezonach, coz neni dobre znameni. kazdopadne na toto jsem zvedav v prvni ctvrtine. obrana i pres totalni obmenu nevypada ze by byla vic dezorientovana jak loni. abych to shrnul, je to takove odpocitavani...

    co se VUBEC nezmenilo je komunikacni aktivita klubu. nevim zda to Kubelka tady cte, ale tady by to chtelo nejakou strategii. ted to dela dojem, ze se informace poskytujou pozde, nahodne a proste jen tak. reporty ze zapasu, rozhovory, reporty z mladeze - to vse chvalim. ale informace jako o autogramiade v tescu nebo o dni sportu u areny, to vzdy prijde pozde a nahodile. nedelam predstaveni posil jako loni (asi dobre), ale 12 dni pred startem TELH doufam, ze je pripravene nejake postupne nazhaveni lidi. muzes odpocitavat posledni 10 dni, das nejakej clanek (muzes se vyrkast i to co rikaji jine servery)/ohlasy byvalych hracu/znamych osobnosti mezi fanousky/harce co jsou cizine, ,mezitim je autogramiada ve varyade + bude predstaveni dresu ci predsezoni tiskovka. ale fakt by si mel nekdo sednout a naplanovat co budu dalsi dva tydny mit na webu. ted to vypada, ze to nechavame nahode nebo cekam na zablesk geniality (dobrej tweet s tim kdo ma misto v Arene ci monopostu F1)... a to uz vubec nemluvim o tom, ze bych si predstavoval neco dlouhodobejsiho na celou sezonu. body nam to do tabule neprinese, ale mozna lepsi pocit :)    
  • https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/451795/karlovy-vary-se-budou-opet-spolehat-na-frodla-co-zahranicni-posily.html?kapitola=1125544

    "Model deníku Sport a webu iSport.cz předpokládá, že Karlovy Vary získají 64 bodů. To by mělo stačit pouze na předposlední místo. Predikce kvůli nedostatku dat ale nezohledňuje zahraniční posily (vyjma Jakse a Mamčicse)."

    No... :D :D 
  • Kapitán a asistenti
  • Za mě dobrá volba
  • Svůj finální názor si nechám po posledním zápasu. Protože v tom zápase už očekávám škrty. 
    Ilomaki jako A , když to zvolili hráči jenom ukazuje, že je hoden leadra a bude to dokazovat i v kabině. Nějaké sezony byl A i ve Finsku.

    Jinak zajímavý poznatek čeho jsem si nevšimnul Reunanen i Ilomaki hráli spolu Lukko 18-19 a kdo si vzpomene na tu jejich akci https://youtube.com/clip/UgkxK1DNaorXY-7lpeU57HNgmTwiuv02R8rT?si=wmQiqBfSDQxVh3Y6 

    Tak doufám, že uvidím další synergii těch dvou borců. nejspíše je uvidíme ve stejné lajně. Ale ve Finsku spolu v lajně nehrali Reunanen byl spíše 2-3 lajna a Ilomaki hrál prvního centra. 
  • Však stačilo vidět ten jedinej Ilomakiho gól v přípravě po luxusní nahrávce Reunanena…na přesilovce budou určitě spolu
  • A to ještě nikde není zmínka,že by zítra měla být i autogramiáda u Thermalu😉
  • Měli by na to nabrat někoho dalšího, Kubelka je hlavně vedoucí týmu a přijde mi, že dvě funkce nezvládá
  • Dneska jsem koukal na 1/3 ze tří monitorů na zápas Lahti vs Farjestad. Kangovi se přípravě dařilo odehráýli 4 zápasy a asi 5bodů. Dneska, ale doslova neviditelný, připomnělo mi to skoro ten jeho zápas v Německu. 

    Zetterbergovi v AIKu se taky evidentně daří. 

    Jinak na FB je možnost si nastavit posty na určitý čas a prostě se to tam uploadne. Měli by tam vzít nějaké pracovníka co se v tom vyzná a aby to dostalo šmrnc. 

    Ohledně Autogramiády u Thermalu jsem viděl nějaký ten letáček, ale to prý mělo být 6.9 a to je dnes. 
  • upraveno 6. září
    Proč HCE nepromovala dnešní akci u Thermalu?
    PR hrozný, komunikace na stejný úrovni jak vloni... WOW
    Automatický příspěvky jsou to nejmenší. Takovej web/FB v dnešní době pak postrádá smysl, když máš problém lidi informovat. Ale proč zdůrazňovat to, co už známe...
    Post edited by three7 on
  • Neni to tak, ze autogramiada neni oficialni akce klubu, ale Thermalu a proto o tom klub neinformuje?
  • Ta autogramiáda měla být v pátek,ale nakonec by měla být dnes,v sobotu,ale nikde ani zmínka,tak asi z toho nic nebude,ta komunikace je hrozná.....
  • Iterský z5 v Brně. To mezi fanoušky Komety "zavládne nadšení"
  • @12Stig12 Iterský byl pro mě jedno z největších zklamání
  • Proč na hokej.cz i na onlajnech je psáno ze hrajeme v to úterý doma?
  • @FeryBo

    Protože to je stará informace. Prohodili se ty zápasy 27 a 10 myslím a oni to nezměnili. Bylo to avizované na hokejkv
  • Zítra je poslední přípravný zápas. Nebudu sám zřejmě očekávat finální sestavu, která dle mého bude i úvodní zahajovací sestavou nového ročníku.

    Dáme si tipovacku.

    Budeme hrát 8 obránců nebo 13 útočníků?
    Kdo bude poslán do Sokolova?
    Vaše předpokládaná sestava?

    Myslím si, že budeme hrát 8 obránců. Přeci jenom je nyní přetlak v té obraně. Reunanen, Moravec, Jaks, Mamcis, Plutnar, Mikyska, Dlapa, Salda. Dlapa si myslím, že naskočí do zápasu asi kolem Listopadu nebo Prosince. A Proto tam v posledním def páru bude Rulík.

    Griger - Ilomaki - Beranek
    Jiskra - Salsten - Čihař
    Kruzik - Černoch - Procházka
    Redlich - Šir - Koffer

    Reunanen - Moravec
    Mamcics - Jaks
    Plutnar - Mikeska
    Rulík - Salda

    Cut: Sapousek, Kofron

    Kofron na EP je evidován jako RW, většinou hrál, ale centra + byl neviditelný a měl dost šanci, ale nepřesvědčil.
    Sapousek taky neviditelný, v dobrý lajně, ale zastinil ho někdo jiný. Dávat ho do 4 je blbost. Není to ten typ co bude dělat černou práci. Proč vlastně i ten Sokolov, vyšší vytížení, vyšší role, lepší pro jeho rozvoj mezi chlapíky.

    Kružík a Prochazka jsou best friends a duo, jde vidět jejích synergie, takže určitě takhle začnou spolu.

    Čihař nejlepší v přípravě, což mu dle mého zajistilo místo ve 2 formaci. Druhé křídlo je stále furt open, přeci jenom bych tam viděl někoho jiného nějakou posilu.

    Proč tam furt je Koffer? Měl nejvíce šanci po Cernochovi. Bude hrát křídlo v oslabení. Protože si myslím, že oslabení bude Cernoch Koffer a Šír Redlich.

    Jsem zvědavý na Vaše postřehy.
  • S většinou sestavy bych souhlasil, jen si myslím že druhá lajna bude Jiskra - Salsten - Procházka a třetí Sapoušek - Černoch - Čihař

    Kruzik bude třináct útočník, Šalda sedmý obránce a Kofron a Rulík Sokolov
  • @Vossy Jo, takhle by se mi to líbilo.
  • Kofron jde opravdu do Sokolova, Koffer v tymu zustava.
    V kabine jim radila viroza, proto bohuzel nemohli hrat v plne sestave. Snad uz to zitra bude vypadat jinak.
  • @VANEKnaZDI trochu nechapu, proc vlastne s touhle informaci nesla ven samotna HCE. To stezovani si urcite zaregistrovali a kdyby vydali prispevek, ze v kabine bohuzel radi viroza a ovlivni to tak soupisku na pripravne utkani, vetsina by to pochopila. Ale to jsme opet u te komunikace smerem k fanouskum..
  • Kinkis
    Ja se treba jel podivat  do CV domneni, ze uz uvidim nejsilnejsi sestavu. Kdybych vedel dopredu v cem prijedeme, mozna bych si i cestu rozmyslel.
  • Jinak tip na soupisku uz jsem psal, me prani je, aby od zacatku dostal sanci Moravec a Cihar. Kofron a Rulik na Acko nemaj.

    Co se tyce obrany, tam je celkem solidni konkurence.

    Co se tyce utoku, tam mi 1-2 posily chybi. Prochazka loni prekvapil, letos muze byt naprosto neviditelny. Kruzik take neni hrac pro 1.-2. lajnu. Takze mame Griger, Beranek prvni, Jiskra druha a pak mi prijde, ze uz spis lepime hraci pro 3.-4. lajnu. Idealne bych videl jeste nejaky prichod na tuhle pozici, ale neocekavam ho.

    Muj odhad je, ze jestli budeme mit problemy s vysledky a budeme se placat dole, duvodem bude mizerne vyuzivani sanci. Nase sance je Frodo a lepsi obrana, diky cemuz bychom mohli umlatit nejake body navic.
  • kinkis: Vidim to podobne. Pokud se pristi rocnik Extraligy bude hrat (jako obvykle) na goly, mame problem. Dubnoffky od Jakse stacit nebudou....
  • @VANEKnaZDI cemuz naprosto rozumim. A prave jeste pred venkovnim zapasem by to proste smerem k fanouskum bylo fer. V tomhle se ten klub zatim neposunul ani o centimetr dal.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters