HCE Fórum

1650651653655656660

Komentáře

  • To zavání Tobolkovinou nebo z hlavy některé z dam, které jsou teď ve vedení...přesně jak se tu píše myšlenka slušná ale na neděli případně svátek nebo kdy je volno třeba o vánocích jak se hraje ne takhle! V tomhle formátu je to opravdu pí..vina pardon 😀
  • Borci klid, kecal jsem s Reunanenem na autogramiádě. Už je zdravý a na 1.kolo bude ready😀
  • Vary zveřejnili post ohledně poslání hráčů do Sokolova. 

    V komentářích je velice velká zábava. :D :D 
  • A jestli jste nekdo ve skupine Fanousci HC Energie K. Vary, tak tam v tom chatu je to taky dobry peklo.. skupinu na instaci jsem uz opustil, tam to byl jeste o level horsi extrem :D obcas mi prijde prumerne IQ tech lidi co tam pisou velmi velmi nizke..
  • Jsem teď nějak mimo realitu,co zase plánují s dětmi?
  • Nějaký zápas se bude hrát v poledne nebo co?
  • 25.10. ... pátek kva vs cbu od 12.00
  • 😂😂😂😂😂, dobrej špek 😂😂😂😂
  • Uklízečka - dle komentů na FB mám pocit, že Prochy je hráč co dělá aspoň 80 bodů za sezonu v NHL a je pravidelným tahounem na MS
  • upraveno 12. září
    FB no, beru to opravdu s rezervou, protože málokdo tam napíše něco konstruktivního. Většinou to jsou věci typu, proč on, udělal bych to jinak atd. A nenapíšou, jakou změnu by udělali. Takže výkřiky do tmy. 
    Já na hokej koukám už dost jiného hlediska, za těch let co jsem nakoukal, i ostatní ligy, tak se u toho člověk ucelený analyzační pohled, ale furt se chci u toho bavit :D

    Když to uvedu na příkladu - https://www.youtube.com/clip/UgkxKU5fcr9ocU0MK3giJvmGJfswoF5f0u4h 

    Tak normální diváci prostě vidí gol a dobrou střelu Jakse. 

    Jenomže ten gól skrývá dalších xx věcí. 
    1. tlak BK
    2. Vyhození o manták Moravce a střídání lajny 
    3. Vzdálená střídačka a rychlé napadání Šíra A Redlicha, který díky bodyčeku, získal puk a nahrál nahoru. 
    4. Šír jde před bráno - sice mine, ale nebylo to proněho, protože by to nestihnul v čas. 
    5. Sjezd Jakse přesná střela + bordel Šíra

    A takové vnímání jsem si prostě vybudoval po xx let sledování, jako malej kluk v plechárně přes, extraligu, khl, finskou a nhl + občasně swiss. 

    Ještě jeden problém je, že vlastně ty defakto nemůžeš říct "svůj" vlastní názor, protože si pak budeš hrát na trénera jak to říkají čeháčkové na FB. Většina si myslí, že nemůžeš udělat sestavu, svůj pohled nad sestavou a že vlastně tomu hokeji nerozumíš. Samozřejmě můžeš je to věc názoru, pohledu a ted se dostává k tomu, proč Prochy má tolik komentů na FB. 

    Prochy udělal progress 1. sezona v TELH úspěšná, nebyl to extra boom, ale na borce do 3 lajny body super. Dost lidí tam referoval ten stav, že minulou sezonu hrál dobře.. A co jako? To, že jsi hrál dobře minulou sezonu je doslova jedno a nikoho to nezajímá. Navíc Prochy udělal dobrý dojem a lidem to prostě zůstalo v paměti a jeví se pro ně jako hráč 2-3 lajna. Pro nás asi tady na forku taky. Všichni jsme ho tipovali do sestavy. 
    Prochy je taky dost evidentně oblíbený, sice jsem jeho dres moc neviděl nosit fanoušky. 

    + Ještě řada lidí moc nevnímá určité roli hráčů apod. 

    Jinak jeden borec tam napsal koment na Habala. Dokonce tam psal, že Hamalčík nic neodhrál v přípravě. Hamalčík měl velmi dobrou přípravu za KV skvělé zápasy a za Sokolov taky. Borec prostě nic netušit. Díky komu vlastně vyhral Sokolov při prvním zápasu? Hamalčík. Cornell 0 a pak v Chomutovu. A myslím si, že Hamalčík je prostě větší jistota než Habal,  
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Aby jsme ve středu v Budějkách nakonec nehráli vodní polo.
  • Předevčírem měla být TK, o tom samozřejmě nikdo nevěděl
  • nabavili jste se nekdo s dlapou kdy se vrátí?
  • Líbí se mi ta komunikace ze strany HCE... Stále na prd 👍

  • To už lepší nebude
  • Prostě amatéři 😏
  • Ta komunikace klubu je tragicka. To neni o tom, ze to jsou amateri (tady se muzeme dohadovat treba o designu podpisovych karticek - proste to vypada levne jako udelane doma na kompu we wordartu), ale ignoranti.

    Pochopim, ze se treba ceka na neco co ovlivni konani tiskovky (nejsou dresy (technickej problem), novej partner, majitel musel nekam pryc atd.), ale tahat ty informace ted od boku a strilet je ledabyle od boku (7 hracu do Baniku, 1 utkani od 12.00...) je proste pohrdani fanousky a partnery. nadavame na Tobolku jako jednatele, ale tohle jde plne za Kubelkou. aspon podle webu je zodpovednej za PR, ale proste tam je fokus na meme na socialnich medii. casto je to vtipne, ale bohuzel super bezobsazne. 

    ale co uz. varskej fanousek je jako svedska ocel - musi vydrzet vsechno. jinak kluby chteji fanousky navnadit, prilakat na stadion, prote vygradovat atmosku smerem ke startu extraligy, my rusime tiskovky, neukazujeme dresy atd. 

    v arene na zapse budu. ne kvuli nasemu PR/komunikaci a lidem co jsou za ni zodpovedni, ale presto jak si fanousku a partneru vazime (napr. kolik tymu neprestavilo dres? kolik nesdelilo plany na sezonu? atd.).

    se divim ze jim Eder da nejake prachy nebo auta k dispozici (novy hlavni partner). Ani neudelaji tiskovku (nemluvim o clanku na webu) kam prijdou novinari a prestavi ho jako vyznamneho lokalniho partnera klubu. aspon trochu viditelnosti z toho. si ho vic lidi spoji s volejbalem. 

    snad se budeme aspon bavit hokejem, kdyz z atmosfery/pristupu klubu to rozhodne nepujde.        
  • jenom doplnim jak to treba delaji v druhe nemecke soutezi...
    Erfolgreiche Premiere: Blue Devils Night begeistert Weiden - Blue Devils Weiden

    trochu mensi mesto nez Vary. Dovedete si predstavit kdyby hrali ligu mistru sveta, s mistry sveta v kadru jako my? je pravda, ze maji teda totalne horsi meme... 
  • huttula a juusola proti sparte na sport 2
    juusola uz dal gol
  • upraveno 13. září
    Tak už všech třináct týmů ukázalo nový dresy...kdy my? To kvůli Frodovi museli celý překopat? :D
    Post edited by Xaxxz on
  • upraveno 13. září
    @Xaxxz Opravdu všech 13? Tak v takovém případě je to fakt už na budku s tím vším co nám tu (ne)servírujou....
    Post edited by three7 on
  • @three7 ;

    Přesně tak, byli jsme jen my a Brno a to je ukázalo hodinu zpět
  • Muzu se zeptat co cca je za ostudu ukazat dresy jako posledni?
  • kinkis
    Za mne osobne nejde o ostudu, ale o problem v marketinku. Cim driv je predstavis, muzes je dat do prodeje. Takhle uz po nekolikate nebudou k dispozici ze zacatku ELH, ale az od yx kola...
  • Souhlasím s tím, že je to prostě pozdě. Na druhou stranu - ta liga začíná taky pozdě a ještě ve středu. 
    Prodeje jsou nejintenzivnější první kola. Když jsem se ptal ve fanshopu, když jsem si šel objednat dres tak Jsem se ho zrovna ptal, kdy oni mají největší poptávku po těch nových dresech. A on říká, že to je prostě první domácí zápasy. + časový nesoulad výroby, který je cca 14dní. Z pohledu marketingu to je prostě špatně. 

    Pak mám jednu fanfikci, ten frodlův leak byl  29.8.2024. Foto je černobílé, ale jde vidět šedivá barva, která je dominantní takže šedivá/bíle/černá. 
    Je možné, že ten dres předělali a dominantní logo dali alternativní, přeci jen to máš ty dresy budou hotové. 

    Samozřejmě, jsem tipoval, že budou v pondělí oznámeny, tak uvidíme. 




  • Ok, takhle to beru. Ale zacina me trochu vysirat to nekonecny si stezovani na uplne vsechno. Takhle ok, to co pises dava smysl. 
  • Když už jsem u těch dresů. Tak  Liberec má dres original 4950,- a repuliku od 2650. Četl jsem jejich komenty na Fb a prý se jim to zdražilo o 50%, což je solidní porce. Jinak nelze nyní u nich objednat dres xD. 

    Ohledně toho co je vše špatně, tak PR dlouhodobě to asi není třeba komentovat, pokud tu je nějaký PR guy klidně ať pošle životopis a třeba ho i vemou. 

    Tím, jak se blíží začátek, tak všichni jste sledovali přípravu. CO takhle rozjet nějakou diskuzi i o jiných týmech, pokud jste je někdo trochu více sledoval. 

    Kladno mě osobně překvapilo v posledních zápasech, celkem dávají dost golů na zápas Hults to tam láduje o sto šet a myslím si, že nebudou takové ořezávatka. Každej sniam počítá na 14 pozici, ale mohou překvapit. 

    Olomouc vyhrála všechny přáteláky, stabilní mužstvo posíleno o pár jedinců + kohout a Machovský. Takže Mora bude kolem toho předkola. 

    Vítkovice jak tu někdo psal líbí se mu, ani se nedivím první lajna bude divoká. útok mají dobře vyladění, ale co si myslím, že je velký průšvih je obrana, kterou osobně já počítám mezi 4 nejhorší obrany. Taky očekávám vyhození Bruka a příchod Plutnara xD. 

    Sparta je na tom podobně jako my - velká golová impotence. Minulou ligu jsem ji měl jako černého koně i tip na vítěže, ale letos ta Sparta je prostě divná, nefunguje jim to. Samozřejmě, Sparta má vždy slabší začátky, ale aby měli problém s Madarama a prohrali s ANGLIí... 

    Brno jako vždy taky slabší začátek, příprava celkem bad a pasování sebe jako jeden z týmu na titul je trochu fanfikce. To mužstvo, každým rokem vysoké cíle, ale na mě musí až moc overrated. Beaudin a Zohorna a Postava super příchody, ale prostě to starší jádro s čele alkoholikem Bartejsem je prostě next level. 

    Top 3 favorit - Třinec, Pardubice, Sparta. Titul: Třinec. Pardubice ho nevyhrají. 

    Baráž Kladno, ale bude tam souboj ještě jednoho týmu (doufám, že ne my) xD). 

    Osobně očekávám naše ve spodní částí, ze začátku ligy. Pokud budou prohrávát okey, ale nechci tam viděl nulu, ať už o 1 gol, ale golová impotence prostě zmizela. Pokud zase to bude ten trend, že venku hrajou jinak a doma svoje a vidět tak 8x 3:0 :D se snad nestane. Doufám, že jejich forma se bude stupňovat uvidíme nějakou velkou herní serii, která by mohla zaútočit na klubový rekord! 
  • Souhlas s tím, že PCE titul prostě neudělají a taky mám z toho všeho pocit, že Kladno si o baráž ještě "zabojuje" a mám pár "favoritů", s kým to bude, ale raději s tím počkám.

  • za mne to vidím na Spartu či Oceláře, kdo vezme titul, ale baráž, tam to bude napínavé až do konce ZČ a to mezi Kladnem a Plzní
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters