HCE Fórum

1652653655657658660

Komentáře

  • > @Uklízečka_kabiny_HCE napsal(a):
    > https://x.com/sigi_je/status/1835196852041662743 
    >
    > Někteří borci tam tipovali baráž Vary xD 

    já 🤣
  • upraveno 15. září
    @TomK34

    Ty jsi ten s tou profilovkou Dresu Skuhravého? xDDDDDD jinej borec :D 

    Já mám taky obavy, abychom my nebyly v první části poslední. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • upraveno 15. září
    Tak to se máme, že 1. sadu dostaneme již zítra ráno... 🙄

    Post edited by 12Stig12 on
  • Dalsi logo ktere budeme pouzivat?
  • > @Uklízečka_kabiny_HCE napsal(a):
    > @TomK34
    >
    > Ty jsi ten s tou profilovkou Dresu Skuhravého? xDDDDDD jinej borec :D 
    >
    > Já mám taky obavy, abychom my nebyly v první části poslední. 

    jooo to jsem ja😂😂, ja se hrozne bojim neproduktivity v utoku a toho ze se nam v pulce sezony sbali jaks a pujde do zahranici...
  • Pokud se bude víc používat alternativní, bude to jedině dobře…jestli tam bude nějakej historickej odkaz na becherovku, tak to taky špatný nebude. Jen doufám, že tam nebude žádnej podobnej grafickej exces jako loni EC
  • Já mám takový pocit, že od příští sezony bude hlavní logo to Alternativní. Myslím si, že vedení asi půjde tímto směrem. 

    Už to jde vidět i u těch pruhů, přeci jenom je to historicky u KV. To mini logo se mi hodně líbí. Je to prostě charakteristika karlovarského kraje. Pohár, Hvězda - Slavie, To logo musím říct, že je velice povedené. 

    Ečko osobně moc se mi nelíbí, je to sice moderní, ale udělali logo, které je naprosto mnohem víc lepší a zábavnější. Uvidíme co se v budoucnu stane. 
  • Čím méně "E" tam bude, tím lépe... Ale uvidíme no.
  • upraveno 15. září
    Co říkáte na vystupování naších týmu na CHL. Řada lidí to moc nebere v potaz. Ale rozhodně Pardubice asi mají větší cíle v CHL, ale ty poslední zápasy nic moc. 

    Sparta tam evidentně jela na výlet. Ta jejich golová impotence je otřesná. To bude v Praze velmi veselo. 
    A čím to je? Evidentně chtějí vypadnout (už nemají ani šanci na postup) a hrát jenom extraligu. Fakt tam hrají lejno. Bylo to tedy záměr? 

    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Dle toho co jsem já četl m, tak si stezujou na to,že se jim zranili Kempný, Němeček, a ještě jeden,nevím kdo teď.
    Ale že se prej na to nevymlouvaji, přitom o tom dost mluvili, a taky o tom,že nedávají góly.
    Ta soutěž mě přijde taková nějaká divná v hokeji. Ve fotbale je to zažitý, má to šmrnc, chodí na to spousty lidí, v hokeji to ještě míč velkou váhu nemá si myslím.
    Možná se mýlím.
  • Ta liga by potřebovala překopat, silnej marketing a potřebovala by sehnat fakt silného sponzora. Ta soutěž má potenciál, ale dojíždí na nízkou atraktivitu, proto na to nikdo nechodí a většina týmu své zápasy hraje v tréninkových halách. Týmy z NHL by se v rámci přípravy mohly účastnit, to by najednou chodilo lidí
  • Co říct…mě se libi
  • Jsou moc hezký
  • Venkovní bílé za mě hezký dal bych palec nahoru...snad přinesou potřebné štěstí!
  • upraveno 16. září
    Asi půjdu proti proudu, ale mně se nelíbí. Jsou tam skvělé detaily (Vyšívané logo, staré logo Slavie ap.), ale celkově je to poskládané strašně divně, jako na náhodu. A ty barevná loga to všechno zabíjejí, stejně tak jako Holoubek nad jménem hráče.
    Post edited by Vossy on
  • Dresy jsou v pohodě. Nášivky mám rád, protože to vždy je top na hokejových kartách. Lidem se nelíbí malé číslo. Problém je, že bílá varianta v dresech díky zachováním log partnerů vždy budou bad. Partnery nad jménem nemám rád.
  • Jinak tiskovka měla být minulý týden ve středu, ale zrušili jí pro malý zájem ze strany médií. Místo toho bude jen tiskový sdělení před sezonou. Pořád provinční klub. :/
  • @Vossy je to jako skoro u vsech tymu co zatim predstavili dresy, venkovni maji barevny loga, u domacich ocekavam loga sladena s dresem. Maji to tak zatim snad vsichni co jsem videl (az na Pardubice samozrejme)
  • Zrušení tiskovky na základě nezájmu médií. Upřímně na to bych se taky vysral. Navíc není někde pravidlem, že je třeba tiskovka. Kdo ji vůbec měl. Vybavuji si maximálně tak a Třinec. Mě osobně nevadí jenom zpráva.
  • Mně se moc nepozdávají ty světlý šortky. Vypadají jak pyžamo. Uvidíme, jak to bude vypadat v reálu. Obecně bych víc používal kontrast černá/bílá. Šedou bych poslal k šípku. Šedá je myš. Éčko na hrudi je super!
  • @Uklízečka_kabiny_HCE a Pardubice myslim, zrovna z tiskovky bych hlavu fakt nedelal, me to obecne prijde naprosto zbytecny, kord u klubu nasi velikosti
  • Jj za sebe taky musím říct k čemu tiskovka ? Ještě když by tam byl 1-2 novináři?
    Cíl jasnej x krát řečenej, všechno představený od trenérů po hráče...příprava zhodnocená jak na webu tak v rádiu byl Kalous i Patera ...,takž k čemu to ? Hlavně ať přivezou boda z Budějovic pokud to nezruší voda ...nějaký keci už jsou teď prd platný
  • ale problem prece je, ze ty novinari na tu tiskovku nejdou protoze se neudelalo nic, aby doslo k nejakemu "hype", ze ve Varech zacina sezona. Ve Varech prakticky nemame regionalni redakce, takze tech novinaru nebude hodne. ale zajem o klub nezvysis rozeslanim pozvanek. 

    kdyz jsou schopni vymyslet hokej ve vsedni den od 12.00, tak meli premyslet na komunikacnim vygradovani konce pripravy a zacatek sezony. 

    ta tiskovka nebo jinej event nam neprinese zadne body, ale proste je to prilezitost jak zviditelnit partnery a klub. 

    ted uz je to jedno...  
      
  • Dresy nejsou špatný,ale já bych prostě nechal barvy černá, bílá a místo šedý bych dal zlatou....
  • čísla jsou moc malý. chápu že prachy od sponzorů jsou nezbytné, ale sakra, vždyť podle čísla poznáme, kdo má puk, ale takhle mezi jménem, Holubem a Ederem to není nic moc
  • Tak ono je i divný to jméno pod Holoubkem,bych to dál místo Holoubka a číslo zvětšil....
  • To jméno, rozmíštění spoonzoru (zadní část) je stejné jako minulou sezonu. Dole není erotic city ale někdo jiný. 
  • upraveno 16. září
    Za mě to teda taková bomba není, kvůli který by se museli mazat dotazy ohledně zveřejnění nových dresů. Jméno zapadlý mezi reklamama, taky mohlo bejt nad sponzorem místo vlaječky. Škoda no. Holt máme tým plnej Holoubků s nějakým číslem....
    Chtělo to tmavé kalhoty a celkově se už vykašlat na šedou.
    Líbí se mi to logo "30".

    Tiskovka klidně mohla bejt, máme tu mistra světa, olympijský vítěze, proč se to nezpromovalo? Aha, PR...
    Novinářům mohli dát nějakou pozornost, určitě by jich 5+ sehnali, kdyby se snažili.

    A přesně tak s "HYPE" k začátku ligy - nikde nic. Vypadá to tu, jak když to tu vedou úředníci z Prahy a je to škoda, když máme novej kádr, peníze a novou sezónu před sebou.
    Yzomandias běhá po stadionu, proč nepřitáhnout nějaký jeho fans na hokej atd.?

    MIMOCHODEM - proč není žádná propagace v Němčině??? Když sem jezdí tolik Němců, někteří i 3+ hodin a pro ně se nedělá už vůbec nic...
    Post edited by three7 on
  • The shirts could have been very nice. Many details are very nice - the big E, the crest with the cup and the stars (why is the ‘30’ on it?), the number in the front of the collar, the flag under the collar on the back...
    But: All in all, the shirt looks overloaded with all the logos and lettering. Above all, the back is a complete failure because the player's name and number hang far too low - only because the Holoubek lettering, which is far too large, has been squeezed over the player's name.

    Let's see if that works a bit better on the black shirts.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters