HCE Fórum

1648649651653654660

Komentáře

  • Dnešní zápas byl 1. z celý přípravy, kde hrál celý tým mimo Reunanena a Procházky. 

    První a druhá třetina byla v pohodě.
    1. gol BK byla chyba útočníka, že nepokryl Čajku. Moravec měl svého obránce a Plutnar vyjízděl na svoji stranu. Trochu neštastné, že se puk odrazil do postoru. 
    Poté fauloval Mamcis podrazení, borec mu prostě šlapl na hokej a upadl. 
    2. gol BK a souhra se střelou golfem Lakatošem, který to trefil. 
    Tento moment změnil celou hru a pak rychlej gol, který je zase tou stálící. BTW Golová impotence je už historická, jsem v tom nej :) 123 utkání bez vstřeleného golů. 

    Nemyslím si, že špatná byla 3. třetina. Šance měli dokonce dobře sehráli tu poslední přesilovku i s vyhodou. Jen prostě to zakončení. To je momentálně achilová pata, největší problém, je že potřebuje rozeného střelce či bodového lídra. Upřímně momentálně v tom týmu nikdo takový není. Ilomaki zatím bodově mlčí, ale myslím si, že pokud se rozjede bude to on. Pokud budou všichni +- průměrně bodovat, bude to nejlepší možné scenario. 

    Dnešní přesilovky pokud někdo bedlivě pozoroval, tak první speciální formace byla s Moravcem + 1 lajna a Sapoušek. Rozhodně Moravec nebude hrát tuto formaci, je to spíš orientované na Reunanena. 
    Druhá speciální formace byla Mamcis a Jaks. Útočníky si nepamatuji a jsem línej to hledat :D.
    Jejich přesilovky mají jednoduchý vzorec. Rozhodně si nemyslím, že by se to hralo na Jaks ani nahodou. Spíš se to hraje s přihravkou do stran, kde na jedné je Ilomaki a druhé Mamcis,    
      
    Fanoušci zapomínají na zásadní věci. Celá identita toho týmu je nová, nový systém, nové role. Nezůstal kámen na kameni. Nikdo nemůže očekávat, že vyhrajou všechny přípravné zápasy. Vstoupí vítězně do zápasů. Nejlepší věc bude, aby se drželi středu, protože ten zase bude vyrovnaný.   

    Točení sestavy - hráči jsou pro, každý den hrajou v určitých sestavach a formacích. Jsem zase toho názoru, že pokud furt hraješ stejnou sestavu nebo dua, tak pak mají lidi pocit, že to je nejlepší varianta. ( Černoch a Beránek, že je krásným příkladem. Počkejte až po prvním zápasu, se budfe většina lidi divit, že Černoch je ve třetí a bez Beránka xD).  To, že tam se ti hráči pletou je chyba těch daných hráčů, pokud nestíhají, nepokrývají apod. 

    Já se těším, přeci jenom,bude více věcí sledovat už prostě začínají ligy všude. Takže plno sázení apod. Očekávání jsou při zemi. Osobně si mi ten tým víc líbí nyní a je mnohem zajímavější, ale ještě to drhne, pokud si vše sedne, myslím si, že tento tým může zbořit nějaké týmové rekordy - ale né ten s 0 xD. 
      

  • Jinak Mašín prý do Sparty.

    Sparta prý by měla uvolnit Mikliše - Jedná se o Vary/Litvinov viděl jsem na discordu. 
  • Radši bych útočníka než dalšího obránce...navíc by tady byl jen do konce sezony a za rok Pardubice
  • upraveno 10. září
    Reunanen naposledy hrál  22.8. Avizovali u něho virózu, aby z toho nebylo něco jiného. No uvidíme. Nemohu se už dočkat začátku, budu kupovat Sport Magazin schválně co tam bude za všeobecné info. 


    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Po loňské přípravě jsem byl optimistický, letos ta příprava byla strašná, takže přesný opak :) každopádně uvidí se v sezóně, prvních 10-12 zápasů už napoví.

    Reunanen jestli nastoupí v 1. zápase tak ok, ale jestli bude chybět dál bez jakéhokoliv infa, bude to divný..

  • Dneska ze me vitez nejdebilnejsiho komentare na facebooku :) :D 
  • Tak do Sokolova prej nakonec Prochazka s Kofroňem
  • Je úplně jasný že nás bude tlačit bota v útoku. Střelec tam neni, Jiskra sice dostal "áčko" ale jestli neudělá mega progres tak to taky neni křídlo do prvních dvou útoků. První útok je jasný ale co ten druhý? Přijde mi že máme plno hráčů na 3 a 4 formaci, ale hráčů co můžou udělat aspon 0,75 bodu na zapas moc nevidím. První tři zápasy ukážou jak na tom ten manšaft je doopravdy. Myslím si že to nebude dlouho trvat a přivítáme ještě nejakou tu posilu.
  • @kinkis

    Jsem to sem chtěl dát, byls rychlejší. Po včerejšku tam je zase zásoba kvalitních komentářů
  • upraveno 11. září
    FeryBo: Prochazka?  :o

    S tim Reunanenem je to divny....
    Post edited by pOne on
  • Nová čísla. Reunanen tam stále je. 
    Zajímavý je Procházka z jakého důvodu ho poslali do Sokolova? 

    Jinak ta situacemi s Miklisem by davala smysl. Protože budeš mít obránce na rok, s pustíš někoho, s kým už příští rok nepočítáme, třeba takový Plutnar a jak jsem psal myslím si,ze ho vymění nebo uvolni.
  • Je možný, že Reunanen má nějaký vážnější zranění, akorát to prostě prezentovali jako virózu. Podobně na tom byl loni Kangasniemi, jak ho napadl na začátku září ten vyjebanec Dotchin a nakonec hrál až první ligovej zápas. Nerozumím jen tomu, proč to nemůžou normálně oznámit, ani tehdy žádná zpráva o Kangovo zranění nebyla
  • Myslim si že z Extraligy by si Plutnara vzalo max Kladno. Upřímně doufám že bude hrát letos max 7. beka. Nejvíc přeplacenej hráč
  • Nedělal bych s tím Reunanenem z toho detektivku. Virozy teď řádí a já sám jsem si teď prošel takovou že jsem s tím už 20 dní doma a pořád sotva dýchám. Ať se radši dá pořádně dohromady na ligu. Tam ho budeme potřebovat.
  • Vossy: Hraci jsou vosstry hosi. Co Vossyho slozi na 20 dni, oni vylezi pres noc.  :) Takze "porad divny".  =)
  • FeryBo napsal(a):
    Fin asi stále nemocnej 🙈 každopádně místo kruzika bych dal procházku jestli teda taky není out jinak to vypada zajimavě…nakonec grigi prehozenej s vitou…proč by ne…i když zase jiskra-černoch tak to dobře jiskrilo 😀

    to jiskření byla jen záležitost kontrastu ...
  • reunanen - rozumim tomu spravne, ze vam prijde divny, ze nepostavi do pripravneho zapasu beka s virozou nebo tesne po viroze???? reunanen odehral v priprave 4 zapasy. prepokladam, ze ho chetli jeste na konci aspon v jednom videt, ale dulezitejsi je aby byl ready na sezonu. ten o misto nebojoval...

    miklis - spis bych to videl jako docasnou nahradu za dlapu, ne? 

    slozeni tymu -  jasne, ze k vetsi spokojenosti chybi jeden bombardak na kridlo, ale ten tady neni. myslim, ze tym spatnej nemame. s Prochym jsem fakt prekvapenej, letos mi prijde, ze ta konkurence muze byt vetsi. rozhodne bych nedelal nejake velek zavery po 2-3 kolech. ten tym se seda a uvidime po 8-10 kolech jak na tom jsou a kde to chce neco zmenit. 

    jo a vzdy platilo - spatna priprava=dobra sezona 
  • Jako ten Prochazka je za me obrovske prekvapeni, po minule sezone jsem ho cekal na kridle 2. lajny, ne v Sokolove. Ale zase je fakt, ze v priprave nepredvedl vlastne nic, nemel ani gol ne?
  • Ale měl, góla dal proti Litvínovu, tam právě s Jiskrou a Černochem sehráli výbornej zápas
  • No priznam se ze lajnu Jiskra - Cernoch - Prochazka jsem bral jako jistotu, odehrali toho spolu hodne
  • 1140bxl: Pokud je to takhle, tak cajk. Divny mi prijde, ze viroza u hokejisty trva 3 tydny (pri moznostech lecby a pece, jakou sportovci muzou vyuzivat a pri tom, jaky to jsou bombardaci, pokud jde o nejaky rymicky/kasilky/virozky.) Hlavne aby nemarodil tretinu sezony jako Kanga. Tretinu sezony marodis, tretinu sezony se do toho dostavas a pak realne tretinu sezony podavas svy maximalni vykony.
  • Rozpočet Bolky a ČB je cca 128mil. My měli minulý rok dost podobný rozpočet 🤔
  • Ten náš byl dokonce 132 mil.
  • S tím Reunanem jsem byl asi trochu overacting, ale v těch zápasech, některých hrál dobře dopředu, přesilovky, ale ta defensivní síla byla slabá :D mám ponětí že byl snad skoro při všech inkasovaných golech. Nicméně když jsem viděl ho na těch videii a jinich snímcích, tak mě přišel, že byl trochu nateklý. V přípravě nebyl tedy za mě nic extra, když to má být top obránce. Zatím to zastává JAKS, který ho momentálně převálcoval. 

    Procházka mi furt nejde do hlavy. Odehral skoro celou přípravu, ano povedl se mu ten zápas s Litvínovem a pak jeden bod s Plzní. Rozhodně tam byly lepší adepti na Sokolov. 

    Proč tedy on? 
    Třenéři možná očekávali více od něho, větší borce bodů i golů?
    Výkonnostní problém - nebyl tak rychlý a možná vydrž?  
    Problém v kabině? 
    Nebo postnul na instagram něco co se jim nelíbilo? 

    Alternativní logo bude na ledu a vypadá velmi hot. Osobně to logo se mi líbí. Jsem fanoušek starších log jaký třeba Měla Bechorovka. Dle mého to je jedno z nejlepší log, co kdy KV bude mít. 

  • Trochu hustějši led, ale furt lepší než řešit existenci zda se tu vůbec bude hrát...
  • Maverick
    Díky za foto
    Koukám že SU má zpět své místo z Plechárny
  • A k Procházkovi- taky čumím- zahrál dobře v tom Livajzu to jsem viděl jináč byl neviditelnej, ale že by byl horší než Koffr ,Redlich , Sapi ??? Někdo z nich ne Prochy...nevidíme je v tréninku každej den tak snad vedej co dělají...I Šika je škoda dává gól v každém zápase skoro a taky nedostal víc cuchnout....beru ,že Čihař a Sapi dostávají šanci, ale třeba včera neviditelný ...za mě oba max 4 lajna...
  • upraveno 11. září
    K tomu ledu, kde je EROTIC CITY na ledu. Minule byl u domácí branky. Tedka jenom mantinel :D. Jsem zvědavý jestli bude i na dresech.  
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Led takova klasika, nemuzeme cekat cisty led a penize do kasy :) logo za me lepsi, jen mi tam trochu vadi, ze to "Karlovy VARY" je barevne, kdyby to barevne sladili, bylo by to jeste trochu lepsi
  • Jinak co rikate na trest pro Hradec? Za me absolutni vysmech + jeste Kmonicek si dovoli rict, ze je to neprimereny trest :D 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters