HCE Fórum

1643644646648649660

Komentáře

  • Už zase řešíme FB? Však víme, že většina jsou zoufalci...když se oznámil Salsten, drtivá většina psala, že s tímhle týmem musíme dát minimálně semifinále :D
  • @Xaxxz

    Můžeme dát soutěž o co nejhloupější komentář na FB :D 
    Aspoň je trochu zábava :D 
  • Já tedy srandamače už několik let ignoruju. Výhry drobně potěší, prohry nic neznamenají. Vše se bude rozhodovat jindy.
  • Kdybych kvůli tomu nejel ještě tou debilní objížďkou kolem Bečova, bylo by mi to jedno, takhle to lehce zamrzí 😂

    Ale teda jeden poznatek, kterýho jsem si všiml k Ilömakimu. Křiknul si o přihrávku - nedostal jí. Po chvilce si vysloveně zařval - nedostal ji znovu. Tak šel střídat a ještě se vyřval, když jel na střidačku :D projev toho hráče je naprosto jiný než třeba Kanga, byl tam zápal, velká snaha. Jsem na něj fakt zvědavej!
  • kinkis

    Aby se to nestalo jeste parkrat a neotravilo ho to. To by si mel hned potom s tim dotycnym vyrikat,aby meli kluci jasno s kym hrajou,a ze to neni nejakej Pepa z horni dolni.
  • S Gigim to pak resili na stridacce hned :)
  • Ty přípravný zápasy nemá smysl vůbec řešit. Hráči to hrajou z plnýho tréninku, tzn. i když se ten den hraje, tak je normálně dopoledne trénink. Navíc se v srpnu dělá objem na ledě, takže jsou hráči utahaný. K tě, složením útoků...... trochu mám strach, že máme ranec centrů a někteří tak logicky budou muset hrát na křídle, což není úplně ideální. A ještě jedna věc, já bych se zbavil Koffera, pokud má tenhle kluk hrát ve 4.kouli /na víc to nebude/, tak je to prostě nesmysl, nemá na to vůbec typologii, to tam hrát radši někoho, kdo je víc fyzickej, bude jezdit, dohrávat souboje....... A Moravce určitě hrát, příští sezonu to může být do prvních dvou obran, pokud teda nebude už letos .....
  • @Flaksa34 - ja bych nebyl na Koffera tak prisnej. Vic nez na 4. lajnu to ted neni, ale prestoze do ni nezapada silove, tak bojovnosti a rychlostne podle myho jo. navic oslabeni taky OK. je porad jeste mladej (23, takovej Kofron 25)... nevim samozrejme jak to je u nej s pomerem cena/vykon + si myslim, ze mu nejvic uskodilo, ze byl soucasti toho trejdu za Vondrce a prezentovan pomalu jako budouci Flek. Koffer bude vzdy maximalne delnik ledu. 

    osobne ja porad nechapu Kofrone. Prilezitosti v priprave dostava, ale zatim nic resp. to stejne co loni, zadnej progres. nevim jak to pujde v sezone (sezona je jina nez priprava), ale pokud v utoku budou hrat Cihaka a Sapiho, tak budu spokojenej. tam vidim potencial na zlepsovani. ale u kofrone? prislo mi lito, ze Sik je v Sokolove, protoze to co jsem videl, tak dravosti byl mezi lepsima, ale sezona je dlouha...   

  • Koffera jsem včera řešil se @Skopec
    Nechápu ten trejd dodnes, Vondrce tu měli nechat dohrát sezónu. Včera jsem Koffera pozoroval a nebylo tam absolutně nic. Mimo šťouchance do Furcha v brankovišti. I jeden známej (hráč) mi říkal když ho vidí v tréninku, že tam nic není. Že nebude dobrej ani pro Sokolov.
  • Taky nerozumím rozhodnutí hrát Kofroně s Kofferem místo Šika s Kupčem...výkonnostně na tom nejsou hůř a hlavně to jsou odchovanci, takže ti tam nechají všechno
  • Kupča musí být nějaký větší problém. Odehrál Myslím 2 utkání. Cornell a Litvínovem. Nicméně těch příležitosti moc nedostal. Takže těžko říct.
  • No ohledně Šika tak jsme se bavili s jeho tátou a rikal ze je slušně nasranej. Říkal ze měl jít raději do toho Litvínova kam ho chtěli a nabízeli mu i větší peníze než tady ale chtěl být doma proto to podepsal tady. Ještě nedávno když ho poslali do Sokolova mu z Litvínova volali a ptali se ho jestli si to ještě nechce rozmyslet a jít tam. Tak říkal ze už je pozdě a má podepsáno, jedine to zkusit na hostování. Taky mě mrzí ze nedostal víc šanci a místo nej se hraje Koffer a Kofroň i když nechápu proč, raději bych tu viděl jeho. Ale to asi ví nejlip trenéři no
  • hele, rika se ze doma neni nikdo prorokem. z Kupca jsem byl zklamanej, ten v tom malu co hral neukazal nic. Sik aspon dravost, rychlost a tah na branku. ale bylo jasny, ze nekdo do Sokolova bude muset. verim SM a trenerum, ze vi co delaji. nastvanej bejt muze, ale pokud s nim jednali na rovinu, tak OK. ma je presevdcit, ze se mylili a to triko si ve Varech uhrat. uz v priprave rikat, ze jsem mel podepsat jinam, neni (del myho) zrovna dobrej signal proto ten tym udelat...

    .         
  • Teeeeeda, pánové děkuju za zajímavý čtení. Aspoň že tu není nuda...
    Já teda přípravu pravidelně vynechávám a nenechávám se ovlivňovat ani výhrama nebo prohrama. Až začátek zase ukáže, láme se to klasicky v prosinci, ale bylo by fajn začít sezónu nějakýma bodama a ne se hned topit ve spodku. Sestavu asi tipovat nebudu, myslim si, že variant je víc. Což je taky celkem fajn věc, že mají oba trenéři už teď vymyšlený, jak reagovat, kdyby si něco nesedlo a nevypadalo dle očekávání. Ale souhlas, že těch "origo" C máme hodně...

    Jinak k těm hráčům kolem 4. lajny - je to úplně jednoduchý
    • Přišel Vondrc, udělal progres
    • Přišel Hladonik, udělal progres
    • Přišel Redlich, udělal progres (ano, ta poslední sezóna nic moc, ale i tak je výš než byl před příchodem)
    • Přišel Procházka, udělal progres (otázka, co druhá sezóna)
    A zmiňovaní Koffer a Kofroň - fajn kluci do šatny, rozhodně makaj, rozhodně chtěj. Ale za mě je to už dávno na trejd (co za ně ale dostaneš), nebo prostě první lajna v Sokolově a ukázat, že na to můj, udělaj dobrou sezónu a chytí sebevědomí. Jinak tady už nemají co dělat, šancí dostali dost. Navíc Koffer mi trošku (berte mě s rezervou) připomíná Kubu Fleka, když se pral vůbec o A-tým. Jenže jejich cesty nejdou úplně porovnat, protože Flíček si to pak vydřel a vracelo se mu to krokama, který dělal a tréninkama, který měl. Tenhle progres Koffer těžko udělá (třeba se pletu). 

    Nechápu, proč přivedeš Šika po povedených sezónách v Jihlavě a tu šanci mu nedáš. Aspoň že ten Sapi hraje a Čihař musí taky zůstat v sestavě. Ale přesně na tomhle principu má fungovat 4 a třeba i 3 lajna - nezahraješ 2 zápasy, zkusíš si Sokolov a šanci dostane někdo jiné. Navíc ty zranění přijdou taky...

    Jinak stejně jako @Flaksa34 vidím Moravce, abysme si ho letos připravili na další roli. Neříkám, že to je stejnej příklad a nechci mu nasadit batoh, ale stačí si vzpomenout, jak rostl třeba Ondra Němec vedle Řezníčka.
  • Copak je to za dresy? Ze by nový na příští sezonu? To nejsou tréninkové nebo na pratelaky ne? To by v nich nedělali takovýhle foceni nebo?
  • Jsou to nový dresy, Frodl docela propálil :D
    Poznáš to podle oficiálních reklam na rukavech
  • To si Frodo akorat domlouva rande s tou fotografkou :)
  • Ale ty betony a rukavice ma vymazlený, moc pěkný
  • @kanis fotografka je manželka Lukáše Mensatora :)
  • Chudák Frodlik takhle to propalit…příběh už smazal 🙈😂😂
  • Ja vim :) Sranda musí bejt
  • Když už se neleaknuly posily tak aspoň dresy xD 
  • Vam tady nic neunikne! 😁😁😁
  • tvl jestli tohle jsou movy dresy...tak to hodne zhosili
  • Prosim Tě,vzdyt je to videt jen mlhavě,nebo máš tedy oči jako rys. Já tam na tom poznám jen Ečko.

    A jen tak pro zajímavost. Sleduju jak se daří Kohymu v Olomouci,a zatím minimálně bod na zápas. Tak nějak tajně jsem doufal, že by se mohl vrátit sem před sezonou.
  • HC VÍTKOVICE RIDERA – HC OCELÁŘI TŘINEC 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)

    Ještě máte někdo pochyby, jak se bude Vítkám dařit? Je to jen příprava, ale Třinec hrál téměř v plné sestavě.


    Branky a nahrávky: 23. Košťálek (Přibyl), 27. Mikuš (Bambula), 39. Yetman (Nellis), 48. Kalus (Bambula), 52. Nellis (Yetman) – 56. Teplý (Cienciala).
    HC VÍTKOVICE RIDERA: Klimeš – Prčík, Košťálek, Marcel, Demel, Mikuš, Bialy, Glos – Hladonik, Yetman, Nellis – Bambula, Barinka, Zdráhal – Kalus, Hašek, Lednický – Glas, Peterek, Přibyl.
    HC Oceláři Třinec: Kacetl – Smith, Adámek, Nedomlel, Kundrátek, Marinčin, R. Mrtka, Jank – Teplý, Cienciala, Daňo, Walega, Vrána, Kurovský, Dravecký, Čacho, Hrehorčák, Macháček, Haas, Ramik.


Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters