HCE Fórum

1644645647649650660

Komentáře

  • upraveno 29. srpen
    Sleduji ex Varáky za zmínku stojí fakt Kohout, myslím si, že z něho spadl tlak a bude hrát konstantně druhou formaci. V přípravě to zatím válí. 
    Kanga v Pelicanes asi 1.formace s Horkým. Taky bodově to tam láduje, ale to se dalo čekat ta finská je pro něho ideální. 

    Ostatní ex Varáci asi není třeba zmiňovat.

    Dresy jsou smooth, typický dres s logem týmu, Když bude jméno našité a logo tak to je paráda. 

    Ano Vítkovice tipuji na boj o předkolo v rozmezí 10-13 místa. Navíc Vítkovice mají pomalu jednu z nejhorších obran, takže budou mít co dělat.  

    EDIT: 22h - zapomněl jsem na Havlína, ten zatím bodově velmi pěkně. Hraje 1.formaci s Pyrochtou zatím překvapuje. Nicméně až jsem dorazí Bolka tak tam hned loupnu, že Havlín assitence. xD 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Příprava super, ale prijde sezóna a borci ti daji bod v 10 zápasech

    Jsem hroznej klubista, to znamená hrozný hovado…a jakmile někdo hraje v jiným týmu v extralize, tak mu prostě nepřeju
  • @Uklízečka_kabiny_HCE Havlín se ukázal jako klasickej Havlín, když v úterý přijela Bolka :) furt stejnej dřevák
  • Pokud bude hrát pravidelně v 1-2 formaci bude mít přes 15bodů a bude to prime Havlín. Dokonce měl i asistenci při tom přípravném zápase u nás. Je to spíš tušení, ale uvidí se co se stane. 
  • Tak jsem se ptal na xichtbuku kdy nám představí nové dresy když už jsou propaleny a nejdřív bez reakce a pak když jsem k tomu dal tu fotku od frodlika tak mi smazali oba komentáře 😂🙈
  • A další věc je, ze zítra se má konat autogramiada hráčů energie v shoplandu…v tescu…a na varskym fb nebo webovkach o tom ani zmínka, při tom shopland už to má taky týden na fb i webovkach, je mi jasný ze asi ne všech ze to bude zas jen pár jestli teda vůbec ale nikde proste ani slovíčko 🤷🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ a to jsme je tady tak chvalili
  • to jsou dovolenkovy nedorazy.  :) 

    vysledky v priprave (vcetne bodu pro hrace) bych prilis nehodnotil. jde spis o postupnej progres v systemu hry atd. vsechny tymy porad trenujou a do toho hrajou bez nejake specilani pripravy na utkani. my hraly 6 utkani (michodem Sik z toho 3, kdyz se budeme bavit o sancich v tymu) a vic nez vysledky me zajima, ze se kostra zacina tvorit. mas nejake dvojice nebo uz i trojice se kteryma zacneme. myslim, ze je dulezite zacit ladit i presilovku

    na dresy si pockam az je predstavi. hlavne aby to nebylo preplaceny. nejkrasnejsi jsou pro me stejne ty z Klingenthalu.    
  • rip Johny Gaudreau
  • No ty bláho, to koukám jak blázen.😳😳😳😔😔😔 Dle všeho všeho má být po smrti i jeho bratr Matthew.
    Prý byli na těch kolech spolu, a smetl je ten řidič oba, a oba to prý nepřežili.
  • Co se týče Gaudreaua, je to šílený…jedeš na svatbu svoji segry a zabije tě ožralý hovado
  • upraveno 31. srpen
    Co se týče Gaudreaua je to velice smutné. Samozřejmě, že takové věci jsou bohužel v dnešním světě na denním pořádku. Nicméně o tom tolik neslyšíme. 
    Navíc Columbusu je to už další hráč, co takhle zesnul. Takže pro všechny je to šílený nápor. RIP Johnny Hockey!


    Kofferův rozhovor byl velice zajímavý. Celkem mě překvapilo, že se přihlásil na VŠ a změnil nějaké věci. Copak bylo důvodem..?

    Ona ta situace na prahu 3-4 formace - Sapoušek, Redlich, Sik, Sír, Koffron, Koffer, Kupčo, Kružík, tito borci tam budou bendlovat na základě výkononu. Otakara mi bylo celkem smutno, v přípravě hrál dobře, pokud zůstane na výkonech, může mít z těchto jedinců nejvíce zápasů za Ačko. Věřím tomu. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Bery v zápase hvězd hned první gól
  • a už má hattrick
  • Jinak poslední zápasy Kupco 3 góly. Zatím tam válí. Kern taky celkem dobře 2 asistence.

    Kluci v Sokolově hrajou dobře. Uvidíme další zápasy.
  • Viděl jsem na FB HCE několik dotazů ohledně dresů a vše smazáno.
    To je teda jinej level PR 🤢

  • Me naopak prijde ubohy, kdyz naprosto ocividne bylo Frodlikovo story jen chyba, to furt nekde komentovat a vytahovat jako 10 lety dite. Dresy ukazou, az budou chtit. Tohle je za me znamka toho, ze clovek neni fanousek klubu, ale jenom vysirac. Me by nic takovyho v zivote nenapadlo, jit to cpat na facebook pod prispevky atd.
  • No tak třeba to mažou protože potrebujou prodat co nejvíc starého merche proto je i ve slevě. Protože kdyby ukázali nové dresy tak už toho moc neprodaj a lidi si počkaj na “novou sérii”
    Já to tak třeba mám, chtěl jsem si koupit tričko a mikinu ale když jsem viděl nové dresy tak proč bych si kupoval starý design když vím ze bude nový
  • Mažou to, protože každoročně dresy představují na nějaké akci spojené s autogramiádou.
  • Další přípravák bez Reaunanena, tentokrát i bez Ilomakiho - není v tom zdravotní problém?

    Kdy by se měli vrátit Jaks, Mamčins a Salsten k týmu?
  • Už se připojili k teamu, ale maji volno je to logické. Navíc dneska je mediální den a tam asi z Varů bude taky někdo.
  • Tak jsem si tak nejak naivně myslel kord když hrajou poslední pripravenej zapas doma ze poprvé uvidíme aspoň tu předpokládanou 1.lajnu (gigi,ilo,bery) spolu a zase nic, no moc zápasu na sehrani nezbývá tak snad to zvládnou na trénincích nebo budeme poslouchat minimálně první čtvrtinu sezóny jak se kluci sehravaji a že si to musí sednout atd atd? 😃
  • Dneska mi ta sestava přijde trochu zvláštní. Kofroň s Rulíkem už by dávno měli mít sbaleno do Sokolova. A celkově už jsem víc očekával zapojení “A soupisky”. Snad ví, co dělaj :)
  • Mě spíš trápí ten Reaunanen,že zase nehraje,ani nepíšou jestli je zraněn🙄
  • Reunanen - ja myslim, ze mu normalne davaji pohov. toho snad odehral z posil skoro nejvic. kazdopadne dneska jsou pvni tri utoky takove necitelne, ale jsem rad za Jiskru na centru prvni lajny :)

  • Reunanen v posledním zápase nehrál z důvodu nachlazení. Takže volno nebo absence kvůli nemoci. Většinové volno pro hráče dává smysl, protože 5 mají další zápas a 10 poslední. Následně ten rozpis od 18. je celkem jízda, tam ty zápasy jsou za 2-3 dny. 

    Psal jsem tu, že plnou sestavu očekávám proti Chomutovu. Uvidíme jestli to nakonec bude tedy pravda. 

    Dnešní zápas ta sestava je hodně nečitelná, ale jsou tam zase nějaké nové varianty co trenéři zkoušejí. A některé poslední šance pro hráče. 

    Co mě dost překvapilo tak je zatím Šalda, který hraje bud 3. formaci nebo 7 obránce. 

    Ještě poznámka k Reunanenovi, veškeré zápasy hrál v párů s Moravcem. Jinak v té obraně je taky celkem dobrý přetlak a konkurence. Tu bych tedy nechtěl skládat. 
  • Šaldu bych tam nechal,ale Pluto je pořád marnej,teď může být rád za 7 beka....
  • upraveno 3. září
    Klasickej příprávák (vice méně vyrovnaný ,ale naše impotence byla větší) hráče šetřily oba týmy v tom bych vůbec nic nezkoumal kdo a proč nehrál, ale souhlas v tom co se tu psalo v týdnu s Kupčem a Šikem... proč má Kofroň a Koffer tolik prostoru v přípravě,když hrajou bohužel stejnou tužku jako loni a v uvozovkách jen bruslej ? Hrajou prd máme kluky co za ně můžou hrát místo nich ,ale nedáme jim skoro žádnou šanci? Když už se šetřili hráči tak tam oni mohli bejt aby se mohli ukázat!
    Post edited by maverick on
  • upraveno 3. září
    Viděl jsem pulku 2.třetiny a 3. a nemyslím si, že by Vary hráli špatně. Lepší pohyb, nahrávky i tlak, ale zase naše impotence. Koffer golová šance ze slotu, Odrazený puk pro Procházku nahrávka na Jiskru a obránce stihnul dát hokejku, ale odkrytá branka. 

    V poslední třetinu už hrál Černoch s Jisrkou a Beránkem. - 2 goly do prázdné byly prostě zkoušela 6-4 a 6-5. 
    Plzeň fakt nic nepředvedla. Ten druhý gol Holešínky to uplně špatně trefil a ještě to šlo po zemi. 

    Těším se na uplakané komentáře na FB xD   
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters