HCE Fórum

1487488490492493660

Komentáře

  • Velký potlesk a respekt části kladenských fanoušků a sponzorů🙏
  • Už ho z Kladna vyhodili, to je komedie :D
  • A měli by i toho blba Smolenaka,kterej to vše spunktoval,a ještě veřejně podporoval.
  • upraveno 5. leden
    Musím říct, že jsem hrozně rád, že o tomhle už nemluví jen pár lidí z hokejového prostředí. Klobouk dolů přes Kladeňákama (myslím tu konkrétní skupinu fanoušků), protože jim patří fakt obdiv. Zastávat dneska nějaký hodnoty není jednoduchý a všechno není jen o úspěchu nebo penězích (a ne Kladno teď hodnoty nezastává, jen ukazuje, jak amatérsky vedenej klub to je). Doufejme, že tohle bude jeden z příkladů, na kterej bude většina klubů myslet...

    Smoleňákovo komentáře k tomu přestupu asi ani nechci zmiňovat, protože to jen ukazuje, jak jednoduchej člověk to bohužel je a jeho argumenty jsou jen sprostý alibi. Co mě ale udivuje, je Džegr. Ten chlap zaslouží za svojí hokejovou kariéru neuvěřitelnej obdiv. Ale to, co předvádí v roli funkcionáře a člověka mimo kluziště, to je naprostej opak. 
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Jak jsem čekal - Gríger mimo.. k tomu zase Pulpán
  • Mimochodem co ten Zetterberg? Mě příjde, že nehraje už tak 2 měsíce :D
  • Kinkis
    Dva měsíce to nejsou. Jen byl tak nevýrazný 😁
  • Nemáte někdo info o Kohym? V Brně nejdřív 13. útočník, teď už není ani v sestavě a nevypadá to, že by měl být. Vondrc ve Vítkých 4. lajna.... No, škoda obou kluků...
  • Mam takove tuseni ze Kohy se vrati
  • Tak ta U20!? Ulet!
  • Tak to, co předvedli junioři, to bylo něco neskutečného.
  • Teď doufám, že se všichni ti zoufalci Kuldovi omluví…4 body, neskutečný
  • Tohle jsem fakt nezažil…2 minuty před koncem 4;5, za 50 vterin 8:5…tak ještě aspon my ten bod
  • @Xaxxz At se neomlouvaj. Takovejm nema Kulich co dokazovat, protoze si do ted vse odmakal a muze je mit v patřičných mistech…
  • Pro Finy hodně bolestivý, ty se viděli už ve finále, pak vedení 2:0, 5:2 a nakonec bez placky, pro naše obří palec nahoru, že to nevzdali. Kulda jako kapitan nezklamal
  • Wow, neuvěřitelný od kluků. Kulda, Rymon - paráda a musím říci, že bych jednou rád vidě Bechera ve Varskym dresu, kvůli bývalému názvu klubu (a protože odehrál super turnaj 😀)
  • Jinak brnensky forum uz přestává zvladat Lukese 😁 Nevim, jestli nejakyho brankáře casteji střídal v prubehu zapasu junior…
  • Jako Lukeš je díra, ale jak může rozhodčí uznat gól, když padnul až po přerušení hry? On písne protože si myslí že má brankář puk pod kontrolou, puk najednou vypluje z pod lapačky, Sparťan dá gól a platí? Já prostě ten první gól Sparty nechápu.
  • Po odpískání nikdy gól platit nemůže, to se na mě nikdo nezlobte. Rozhodčí se může tak max omluvit, že se upískl, ale ne tohle uznat přece.
  • Pravidla dovoluji i gól po odpisování
  • Aha, tak to jsem uprimne netusil
  • My jsme jeli do Hradce na slusnej kolotoc koukam.. 
  • Docela by mě zajímalo, jak by asi vypadala nějaká dlouhodobá statistika zranění klíčových hráčů jednotlivých týmů. Člověk to u jiných mančaftů tolik nesleduje, ale u nás mám už řadu let pocit, že ta marodka Energie je extrém. Prostě jako kdyby se každý hráč podpisem smlouvy ve Varech stával o 50% náchylnější ke zranění a nemocem, než v celé dosavadní kariéře. Zároveň po odchodu z Karlových Varů pak další sezony dohrává v jiném dresu naprosto v pohodě celé sezony bez jediného problému. 
  • upraveno 5. leden
    @Kulasec
    Řekl bych, že extrémní to je hlavně poslední dvě sezony. Možná ta častá úrazovost je spojená s tím naším stylem, tzn. hodně blokovaných střel, rychlý pohyb...
    Post edited by Xaxxz on
  • U vašeho onlajnisty se člověk fakt pobaví🤣
  • Ta Plzen se nam nejak rozjela. Minule Olomouc 8:0 a dnes Kladno zatim 6:2
  • Ja si skoro myslim,ze sem Kohout ani nechce. Podle me,kdyby chtel a energie nejak vyrazne projevila zajem,tak ho brno za nejaky peniz pusti. A ani si nemyslim,ze by to nejak vytrhl..i kfyz lepsi nez Kofron,Prikryl,Kruzik,..ty sou fakt do poctu.
  • Bod v týhle sestavě je zlatej
  • Frodo buh, na to jak jsme tam jezdili jak na retizkaci je bod super
  • Ještě lepší
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters