HCE Fórum

1489490492494495660

Komentáře

  • Tohle mít ostatní týmy,tak to zkusí odložit,a buď se jim vyhoví, či ne.
    Potom nic jiného nezbývá.
    Tohle mít cenu opravdu nebude,a bude to zbytečná ztráta bodů,a to tak prostě bude,jestli Litvínov přijede komplet, jakože přijede.
  • „Jednoznačně chceme a musíme reagovat na aktuální situaci. Bohužel ta je na českém trhu taková, že kluby chtějí hráče měnit, což v naší situaci, kdy máme plno zraněných, nelze. Na trhu jsme tak velice aktivní, ale orientujeme se teď hlavně na zahraničí,“ věří v brzký import do hráčského kádru Bruk.
  • Souhlas tohle už je darda 9 hráčů ze základu! Podobně na tom byli Vítkovice a bylo jim vyhověno! Určitě se mělo včera zažádat...teď už se s tím nenadělá nic ! Ta obrana jakž takž,ale útok je děravej jak cedník! Nj budu fandit i tak a přát si překvapení ! I bod v tomhle zlatej !
  • upraveno 7. leden
    Sorry, ale tohle nema co delat s přípravou nebo kondici / fyzickou připravenosti tech hracu. Tak tady nevytvářejí zase mylný spekulace a neukazujme prstem. Za to dam ruku do ohne i ja, i kdyz nemam rad souhru nahod…

    Ale souhlasim s vama, ze tohle jsme mozna mohli zkusit resit doložením primo se soupeřem. Ale co se da delat, treba budeme mile prekvapeni a semknou se ti kluci…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Nemyslel jsem to nejak utocne na kondidacaka, spis proste premyslim nahlas, jak je to mozny. Jestli je to jen smula, tak doufam, ze na konci sezony se to otoci a pujdem si pro finale :D
  • Těch faktorů je samozřejmě víc a neukazovat prstem jsem vůbec nemyslel Iterského, tam bych zahrnul daleko víc lidí, pokud bych chtěl něco zlepšit. V první řadě je prostě pravdou, co tu většina z nás píše už nějaký ten týden - zápasy s náma nebolí, nemáme žádné vyloženě důrazné hráče a naopak do nás jde úplně každej. Tím to celé začíná, pak samozřejmě to, že vypadnou 1-2 TOP útočníci a pak stačí jít z pohledu soupeře do 2-3 hráčů víc, místo do 5-6...
  • Tak ja samozrejme taky budu drzet vsechny prsty co mam,nicmene je to kapanek asi neuvazene.
    Bruk na to rekne,ze si budeme muset vystacit s hracema z juniorky a vypujcenymi ze Sokolova,a ze veri,ze budou bojovat.Tak jasne,ze bojovat budou,to je jasný,ale co to prinese,se hold uvidi no.Kez by to prineslo nejakej bod,ja bych jim to moc pral,ale moje predstava se o tom kapanek liší no.
    Ale to uz jsem v podobnym duchu psal,kdyz jeli k nim,a nakonec vyhrali.
    No uvidime
  • By možná mohli překecat Rymona, ať se hned po ceremoniálu obleče a odehraje to :D
  • To asi nemuze ne,nebo?
  • upraveno 7. leden
    Tak registračku má, stačilo by udělat smlouvu na jeden zápas, domluvit dočasný hostování od jeho současnýho týmu a oznámit to na svaz :D
    Post edited by Xaxxz on
  • Samozřejmě, že to takhle jednoduchý není…ale hodil by se a rozhodně by se neztratil
  • Rymon letí hned po ceremoniálu do USA, to by asi nestihl :D
  • Gol v posledni minute me vzdycky stve tak 5x vic, velka skoda
  • Tak bod hodne dobrej
  • Bod je zlatej, v tyhle sestavě rozhodně
  • Krásná práce,dva body skvělý 💪👍👏👏👏👏
  • Jj velká pochvala za dva body všem! I kluci ze Sokolova i mladej drželi vice méně celej zápas krok a makali to klobouk dolů! Je dobře, že se nehraje úterý!! Ale pak jsem koukal je to dobrej mazec zápasů za sebou ...tak snad se do pátku někdo uzdraví nebo přijde ...dneska ,ale hoši děkujem!
  • Aspoň 5 klobouků dolu, hoši děkujem!
  • Klobouček kluci, díky
  • Velká paráda =)
  • Luxus 👏👏👌 jsem strašně rád že i kluci z B týmu ukázali že se umí porvat o výsledek a ne hrát nějaký druhý housle. Viděl jsem live první třetinu a neměl jsem špatnýho slova, škoda toho golu, ale ..buďme rádi za ty dary:) remíza po zč spravedlivá, bod k nám navíc beru všemi deseti. Teď se trochu uzdravit a snad to bude příště v trochu silnější sestavě.
  • To co dneska chybělo hokejově, tak bylo naprosto s přehledem dohnáno nasazením a pracovitostí. Prohrát jsme si nezasloužili a 2 body naprostá paráda. Pochvala celému týmu a taky realizáku, že v takový chvíli je uměj připravit (tak doufám, že na FB budou zase Bruka vyhazovat)
  • No, dost dobrý teda...tohle jsem fakt nečekal, ale kluci makali fakt skvěle. Nejzlatější dva body. Litvínov je nahoře jenom díky tomu, že na začátku hrál furt doma, jinak by byli okolo nás. Na příští sezonu bych zkusil přetáhnout k nám Koblasu a O. Kašeho, oběma končí smlouva :D 

    Do pátku čekám nějakou posilu a snad se kluci uzdraví...dneska fakt bomba, nečekal jsem to
  • Troufam si tvrdit,ze jsme 1 bod ztratily 😀 ale respekt a kloboucek 👍
  • @HCE_Majkl ;

    Už vyhazujou, že prej jim zakázal střílet a že nebýt Froda, tak jsme nevyhráli :D fakt šašci
  • Dnes velká pochvala, parádní atmosféra, hokej nahoru dolu, prostě super nedělní odpoledne. Děkuji
  • @Xaxxz Jako v některých situacích nechápu, že prostě jenom nevystřelíme. S tím souhlasím, ale jinak jsem si už zvyknul i na slaďáku. Za mnou sedí rada starších a ty by ideálně chtěli střelbu prostě pořád. Dostat se přes modrou a vystřelit...
  • @HCE_Majkl
    Nesedíš náhodou ve stejným sektoru jak já? Nade mnou je taky řada starších, který furt chtějí střílet. Hlavně takové dvě postarší paní s velmi nepříjemným hlasem, které na ten hokej sice chodí už x let, ale pokaždý to komentujou, jak kdyby tam byly poprvé. 
  • no mrzí mne, že jsem nemohl být, ale klobouk dolů - 9 hráčů mimo a vybojujou 2 body.

    každopádně poprvé v sezoně máme 3 výhry v řadě
  • To se Kladnu fakt vyplatilo jit do toho s tim Hudackem. Za ty dva dny mu museli zaplatit 15tisic éček,pokud je to pravda co se povida.
    To je dobrej ulet
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters