HCE Fórum

1484485487489490660

Komentáře

  • Fakt nemáte někdo alespoň náznak nějákého drbu, kdo by mohl přijít?😏
  • upraveno 30. prosinec 2023
    No jasně, McDavid a do obrany Hughes :D ne, zatím fakt ticho po pěšině…uvidíme, jestli vůbec někoho top přivedou do konce ledna, jak tady proklamovali
    Post edited by Xaxxz on
  • Podle mě už vědí, akorát nám to chtějí dát jako dárek k Novému roku.
  • Super mač, maximální spokojenost. Jen tak dál a Bruk do každé rodiny, teda týmu soupeřů...
  • upraveno 30. prosinec 2023
    MAJKL:Jo,má áčko u vítěznýho gólu
    Post edited by pepin on
  • Jestli se z tohohle fóra začne díky některým jedincům stávat další FB skupina "Fanoušků HCE", tak to tady po novém roce tak možná rozpustíme. Chápu emoce, nebo že kdokoliv dává najevo frustraci, naštvání atd, ale výrazy typu "dementi", jiny nadavky nebo dokonce silny vyhruzky jsou opravdu hodný nedokončený základky a špatných nervových zakončení...

    Dnešek je prostě opět jen o efektivitě. Mohlo to být 3:0 nebo 4:0 a byl by klid. Místo toho hrajeme dobrej zápas v ne úplně ideálních podmínkách a po 2:2 se totálně po a hotovo. Nápad s 5-ti útočníkama na PP se mi hodně líbil, ale bohužel jsem pochopil, že to je hlavně o tom, že nemáme beka se střelou. Z Pluta už x-tej týden umíram, protože to má být borec, co skvěle rozehraje, přečte hru, vystřelí, ale není tam v letošní sezóně nic. 

    Někdo tu napsal, že nám tu chybí někdo, kdo by uměl rozdávat a naprostej souhlas a podtrhuju. Každý tým má někoho, na koho jsem už před zápasem vysazenej, dohrává nás, pošťuchuje, provokuje a u nás prostě není vůbec nikdo...

    Škoda, tenhle týden měl být minimálně o 7 bodech a máme 3 + dost domlácenej tým. Co jsem tak slyšel po zápase, tak bych se nedivil, kdyby ještě někdo odpadl. Pokud během ledna nepřijdou 2 hotoví hráči do prvních dvou pětek, tak to bude motačka max kolem 10 fleku a houpacka…
  • upraveno 30. prosinec 2023
    Budeme doufat, že tou posilou bude někdo, kdo má zámořské kořeny. Borec, co dá góly a zároveň se dokáže všem dostat pod kůži, někoho seřezat...prostě aby si soupeři nedělali co chtěli
    Post edited by Xaxxz on
  • Trochu odbocim.Vim,že tady je nemáme rádi,ani toho pána nad nima.
    Nicméně, teď jsem cucel na 3 třetinu na Pardubice na Spengler cupu,a z 1:3 během posledních 3 minut na 4:3 ,to klobouk dolů.
    Takhle nějak prostě ten tým má vypadat,ať si můžeme říkat,co chceme.
    Jsou prostě dobrý no.
  • Tak ono se taky jinak hraje, když máš prostě tým za 300 mega, že jo
  • No právě,a o tom to i je.
    Pak jsou výsledky.
    Je fakt,té do toho rve,a rve,a titul u nás za poslední léta nemají, nicméně,jsem presvedcenej,že letos to udělají,ať už je klid.
    No a příští sezonu my no.Nic jinýho nezbývá 🙂

  • Když to řeknu takhle z pohledu laika na finanční prostředí.
    Nevím jakým kapitálem disponuje námi oblíbený v Pardubicích v poměru s našimi majiteli.
    Nicméně mám takový dojem,že by Naši majitelé byli schopní vytvořit neméně schopně konkurující tým.
    Myslím tím,jádro týmu ponechat,a k tomu přivést hráče, které budou neméně dobrý.
    Toť můj názor.
    A ten tým samozřejmě ponechat do budoucna.
    Ne,že udělat jednu sezonu dejme tomu bům,a pak to rozprodat,a zase baráž.
    Já nevím no, asi létám v oblacích.
    Chápu, hráči jsou na trhu rozebrání, nicméně,asi by to šlo.
  • Já mám tušení (a nejspíš to i vsadím), že ty Pardubice ani letos ten titul neudělají. A to potom budeme koukat, co tam nastane za zemětřesení. 
  • Ani nevíš,jak bych jim to přál,aby to bylo tak,jak říkáš.
    Mluvíš mi z duše.
  • Mně se tedy více líbí cesta postupného rozvoje se zapojením vlastních hráčů než sběr Pokémonů. Navíc až to Dědka přestane bavit, hodí se to na hrb eráru, ať se postará.

    Takže i když to není ideál, ten progres vidět je.
  • Pardubicím samozřejmě absolutorium za ten dnešní závěr, to byl zase jednou zážitek u TV:) no ale jak jsem tam viděl toho Dědka tak si říkám, tvl ten je "sympatickej" už od pohledu 😄😬 zlatej Senkypl. Na devadesát procent jsem přesvědčený že Pardubice V ELH titul nezískají, samozřejmě se můžu mýlit. Co se týká movitostí těchto dvou pánů, Senkypl by klidně těch 300-400M vysolit mohl, jenže to není jeho styl. Nevím jestli někdo tady sledujete jakým způsobem se snaží skrz investici Pale fire capital nechat vstát z mrtvých Groupon, dá se o tom najít dost článků na internetech. Moc zajímavý příběh ☝️ a hlavně a o to jde především, strašný kvanta práce s nejistým výsledkem. Hele oproti tomu je budování HCE v podstatě hobby job taky s nejistým výsledkem ale zároveň v řádu drobných peněz. Tím nechci říkat že má HCE Senkypl jen jako odkladiště dividend bez nějakého dalšího zájmu. Ale je to člověk co nechce koláče bez práce, takže to bude platit i v HCE, nebude tu sypat nesmysl peněz aby... Bude to trvat třeba pět let, ale nikdo neříká, že se ten tým někam nevytahne. Krom toho všichni víme co všechno se musí pro úspěch sejít, letos - bídná produktivita stěžejní lajny, do toho teď zranění atd atd a najednou všichni koukaj a hledají viníka. Nehledejte ho, prostě se to nepotkalo, bohužel. A buďme rádi že tu máme takového majitele jakého máme.
  • Ale jo,vse v pohode. Ja tomu zase az tak nerozumim.Me se nejaka ta vize budovani kadru do budoucna taky libi. Je to sympaticky, nikdo nemuze nic rict.
    Ja mel jen na mysli to,ze uz by to mohlo klidne zacit =) =)
    Tak nejak jsme myslim vetsina z nas tady pred sezonou cekali trochu jiny pribeh HCE,nicmene i tak je to fajn. Je o cem diskutovat =),co by to bylo za debaty,kdyby jsme byli furt prvni,druhy,treti.To by byla nuda v Brně.
    No nic,ona tahle fraze je hodne zavadejici,vymluvna,a diletantska.
    Ale nejak to hold dopadne,a verme v lepsi zitrky.
  • Nevim jestli mam jen ruzovy brejle, ale ja Senkyplovi furt verim a jeho idea se mi libi 100x vic nez to co dela Dedek. Letosni sezona asi nebude tak dobra, jak jsme cekali, cloveka to nastve, ale v zivote by me nenapadlo delat to, co predvadi opice na FB. Jasny, posrali to, ale tvle nejde o zivot, jede se dal.
  • Moc pěkný shrnutí od @Screepyho. Šenkypla sleduju skrz jeho aktivity a už jenom to, že on dostal na starost, aby Groupon přebudoval a postavil na nohy, svědčí o sakra moc věcech. Je vidět, že má za sebou úspěch a ví, že musí začít budovat od začátku a postupně. Já vím, že se to spoustě fanoušků nemusí líbit, ale základní kámen pro budoucnost udělal a to je Frodo + podpisy Černocha a Beránka. Já vím, že to nemusí vypadat velkolepě, ale třeba to zpětně půjde vidět jako první krok a budou následovat další. Navíc to, že letošek jde spíš dolů než nahoru jasně ukazuje, že ty domácí úkoly pro příští rok se musí udělat dřív a líp. Takže kdo ví, co se v zákulisí peče nebo upeklo. Udělat rychle trejdy nebo podpisy pro tuhle sezónu je prostě sakra těžký. Kdyby nebylo, tak už týmy pod náma rvou prachy jinam. A ne že Bolka přivede borce, co je výkonnostně komplet mimo Extraligu a ještě někteří naši fans na sockách tleskaj, že Bolka aspoň něco dělá...

    K Dědkovi - pokud Pardubice letos neudělají titul, tak to fakt nechci vidět. Protože buď mu jeho ego nedá a nacpe do toho dalších 100M navíc nebo to rozpustí s tak velkou finanční sekerou, že se z toho Pardubky budou sbírat ještě pár let. A o to jde - Šenkypl nepotřebuje dávat na odiv svoje ego a něco si dokazovat, Dědek ano. Je to takovej Babiš českýho hokejovýho prostředí a samozřejmě na to má plné právo, ale já bych tohle fakt sledovat nechtěl. Chápu, že fanoušci v Pardubkách jsou po těch tragických letech zase v euforii a užívají si hlavně tu sportovní stránku a možná to vypadne i luxusně dobře, ale to riziko neúspěchu a dlouhodobýho propadu je stále kontrastně vysoký. Protože sázka je pouze na jednu věc - titul nebo nic. A už loni bylo vidět, že stačí maličkosti a neklapne to. Tak se necháme překvapit, já ten titul přeju hlavně těm fanouškům, Dědkovi ne...
  • Fanoušci Dynama jsou asi nejnormálnější, mě si dost získali tím, jak u nás děkovali Frodovi s tím transparentem, to v Plzni na něj po derby lítaly nadávky. Co vidím na Twitteru, tak někteří jsou takový magoři (ale v dobrým slova smyslu), že jezdí na úplně všechny výjezdy a nechybí ani na těch zahraničních, jsou schopni vyprodat vlak do Prahy atd...přesně, jak píšeš, ten titul by si jejich fanoušci, kteří tam chodili ve vysokým počtu i v těch sračkách, které se tam děly pár let nazpět, zasloužili. 

    Mně ten klub je nesympatickej jenom kvůli Dědkovi a myslím si, že je to asi případ nás všech. Ten u mě klesl totálně poté, co po loňským mistrovství hrál hlavní roli v tom odstřelení Jalonena a taky jak na sítích komentoval výkony Beryho s Čečem, když přitom ti jeho borci z Pardubek nebyli o nic lepší, ne-li horší.

    A budu se opakovat, ale jsem rád, že nejdeme stejnou cestou, i když by si to tady většina zoufalců z Facebooku určitě přála.
  • Pisalci na fejsbuku by si měli sednout na prdel a šoupat nohama tvl, proto mě kolikrát i tak nadzvedává že se tu fakt nelibě komentují špatný výkony - jo taky mě to občas naštve, ale co už, prostě to tak je, furt nehrajeme Vsetín cup, buďme rádi za ty dary. Ano, až tu bude Senkypl s Tobolkou pět let tak můžeme jít sčítat zajíce a říct si, jestli se nám ten projekt daří nebo nedaří a pokud ne, co dál proto můžeme udělat nebo ne. A ještě abych se vrátil k tý vlastnický struktuře, já jsem třeba fakt rád že s tímhle vedením se tu už nebude brát (nebo aspoň doufám) město jako rukojmí - dej prachy nebo končíme s hokejem, že se nebude vydírat o nějaký peníze protože mi jaksi nevyšel rozpočet atd atd. Všichni víme jak to tu fungovalo za Karla, a to není nic proti němu, prostě si to uměl osefovat a město sklopilo uši (kde je chyba ať si každý rozhodne sám), ale ten moc dobře věděl že se mu ta investice do hokeje ještě dvakrát vrátí jinde, takže v podstatě si na tom dělal pěkný byznys - to asi fejsbuk fans moc netuší. Jakej bordel tu ve výsledku udělal Pešout, se kterým už by na zimaku promluvil maximálně náš bývalý slavný kapitán 34, který už tam teda akorát lije pivo z oken. A vůbec mě překvapuje z toho jeho rozhovoru věta, že mu nikdo z klubu nedal žádnou oficiální nabídku, tvl sedmilhar je slabý slovo ☝️😡 Ten pán mohl dělat na co by si pomyslel, jenže skrz svoje pomatený ego teď akorát lije to pivo z oken, vocas. Takže shrnuto podtrženo, to prostředí se především očistilo, finančně, lidsky, a to už samo o sobě je základ nějakýho úspěchu nebo aspoň já to tak vnímám. A pevně věřím že do pár let budeme mít i výsledkovou radost a nemusí to být hned titul, na ten si tam vždycky budou pomýšlet jiné a movitější kluby, ale v době kdy jsme titul měli jsme taky nebyli nejbohatší ani nejsilnější na papíře ☝️ takže, uvidíme.
  • Tohle stoji za shlédnutí se jen tak na téhle urovní nevidi ...pan trenér ujel fakt trochu
    moc 😀 https://www.hokej.cz/emoce-na-spengleru-kartac-jurca-i-potycka-radila-se-stranskym/5078315
    A Radil s tím cikánem taky slušná reklama
  • I wish everyone a happy new year party and a wonderful 2024. I think the path we are currently taking with D Šenkypl is the right one - I had already wished for something similar years ago in the old forum on the HCE website as a solution to the situation. Btw, I laughed a lot recently about the renaming to "HC Lazarett Karlovy Vary" (@12Stig12) and the comparison with the Pokémon (@kjetel). 🤣👍
  • Z power rankings na hokej.cz. Asi tuším jak zareaguje klub 🙄
  • Jojo, byli jsme v power rankings kolem 7. místa a probíhá solidní pád
  • Trochu odbočím..Né ,že bych s Antošem ve všem sohasil, ale vyjádřil se teď k Hradci a tomu dopingu pravdivě! Tvl oni nedokážou za 8 nebo kolik je to měsíců rozhodnout ? To se tak boji Schöna nebo čeho ? Házejí pak pravidla do záchodu...ať nikdo neříká, že nemají výsledky testů! Podle mě jen nevědí jak je potrestat...Bejt tam Ujčík tak ten by jim nasázel rozhodnutí hned...Hráči nehrajou ok ! Ale trest má mít i tým a tam se někdo boji do toho bouchnout! Trapný bohužel
  • upraveno 2. leden
    Schön už tam snad ani není, ne? Ledaže by na ně měl páku někdo jinej. Prostě je měli před sezonou hodit do první ligy, a když už ne tohle, tak jim sundat aspoň 30 bodů. Takhle tady vznikne precedens, kdy každej bude beztrestně dopovat a bude to tady vypadat jak v KHL
    Post edited by Xaxxz on
  • Ty kráso, tak Slováci co nás smázli jak žáčky jsou venku a my jsme v semifinále přes mistry světa :)
  • A Rymon 0+2, Kulda 0+1
  • od Kuldy jsem čekal hlavně góly, ale pokud ty asistence vedou k výhrám, tak proč ne. Super výkon od kluků
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters