HCE Fórum

1490491493495496660

Komentáře

  • hmmm, necelých 370 000 Kč, tedy 185k na den, takový plat bych si nechal líbit :D
  • https://www.hokej.cz/dynamo-prislo-o-klicoveho-hrace-ma-stop-kometa-plati-za-fanousky/5078543 

    Ten Dvořákovo hit má evidentně stejnou váhu jako Beránkovo "faul", obojí za dva zápasy...totální výsměch
  • klasický Ujčík - hodí si kostkou a ta rozhodne o délce stopky
  • Mame nejake zpravy o marodech? nevite nekdo?
  • O marodech ne jen Haby dalsi rok plus 1 opce
  • Aby se nahodou treba neukazal tady. Tvl Sparte chybi dva hraci,a uz shaneji.
  • No tak už je to zase týden,co bylo vyjádření ,že jsme na trhu hodně aktivní.Den před zápasem s Třincem,a zase opět nic.
    Nic není ani psáno,že by se někdo zázračně uzdravil.
    No zřejmě opět zjistili,že se dá hrát i stím co máme, a že se to slatat dá,a sbírat bod po bodu.
    Spartě chybi dva hráči, (Nám 9) jsou druhý,a hned mají.
    Ja to prostě nepochopím,ale to je asi jedno, stejně to neovlivním.
  • Co je na tom k nechápání? Nejsme Sparta ani podobnej velkoklub, kterej má trochu jinou politiku. Je to pár dní, co se to tu za souhlasného mručení probíralo. Nechtějí sem tahat jen tak někoho. Stačí to takhle?
  • upraveno 11. leden
    Jako jo, potřebujeme doplnit tým, ale ne přivézt noname Kanaďana jenom proto, aby se někdo dovedl. To fakt ne. To radši ať hraje Čihař, než takováhle přestupová politika.
    Post edited by kinkis on
  • Tak to se neprivede nikdo. A ten Kanadan dal vic golu,nez odehral zapasu.Takze to zadny nymand neni.
  • A v jaky lize? To je stejny jako vzit nejlepsiho strelce Chance ligy, ta sance, ze se prosadi, je 50 na 50
  • Těch přestupů z Chance ligy tady taky bylo...a jedinej, kdo se uchytil, je Procházka. Takže fakt radši nebrat úplně kohokoliv odkudkoliv
  • U toho zmíněnýho Kanaďana je vtipný, že dokáže hrát jak křídlo, tak centra, tak obranu...dobrej univerzál :D 
  • Já nenapsal,že se musí brát konkrétně tenhle hráč.
    Ale přijde mi,že už se vybírá docela delsi dobu.
    Ale dejme tomu,že ti hráči co by vedení chtělo, prostě zatím nejsou.
  • VnZ : poslechl jsem si celé lákalo mě to že zvědavosti když jsem to na sportu viděl...jasně v něčem mají pravdu,ale na konci mě z obou začala bolet hlava 😀 Duda je individualista na ten skills trénink může bejt fakt dobrej , ale názorově je hrozně proti klubům a přitom bez nich
    by žádnej hráč nikdy nebyl...no a Paží klasika...já já já 😀 některý názory nemá špatný, ale jsem rád, že je v Chomutově a ne tady
  • Tak jsem zvedav s jakou soupiskou zitra budeme hrat
  • https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-liga/2-liga-chomutov-martin-pesout-vedeni-v-tabulce.A240112_770797_hok_1liga_czo

    Je fakt úsměvný, jakej ten prasozmrd dostává prostor v médiích :-) Jinak jeden z těch dvou hráčů, který tam zmiňuje je Pecháček.....
  • Rachna, Bery a Hlado na rozbrusleni, Gigi si asi jeste nejakou dobu nezahraje
  • No kdyby dnes hrali,bylo by to fajn. Hlavne aby to neuspechali,a nebylo to potom nedejboze na dyl.
  • upraveno 12. leden
    Hroznej zápas pro diváka! Třinec 2 góly my dvě tyčky, takže skóre jasný! Jednou sme špatně rozebrali hráče a jednou špatně vyhodili a ono to stačí na 3 body... ale jako 3 body sme si nezaslouzili bohužel....Měl jsem ,ale radši starej útočnej Třinec tenhle Motákův, ala Olomouc to je děsný se na to koukat...jen čekaj na chybu a zaparkujou pak autobus na modrý ...Jasně jsou 3 v tabulce ...loni s tímhle titul, ale hned po nás jsem jim vždycky fandil za to jakej hráli hokej teď je to hrůza pro oči
    Post edited by maverick on
  • Nepřišlo mi, že bychom hráli nějak blbě, Třinec nás akorát vůbec k ničemu nepouštěl. Ty zápasy s nim jsou totálně neatraktivní a nudný.
  • upraveno 12. leden
    Jak jsi napsal, 2x tyc 0 golu, bohuzel nebylo prano, dneska bylo pro nas blby kolo, spousta tymu okolo nas hralo spolu, takze nas bodove dotahli/nam utekli
    Post edited by kinkis on
  • co jsem nechápal, bylo odvolání Froda. ten tam dělal tak minutu rozcvičku, než ho odvolali. Jo chápu, neměli jsme puk v útočném pásmu, ale ani když ho konečně odvolali, tak jsme nebyli usazeni v útočnym
  • Tvle musim si zakazat cist ty komentare na instagramu a facebooku, tam je to dement vedle dementa to neni ani mozny
  • @kinkis
    Zas odvolávaj Bruka, ne? :D
  • @Xaxxz taky + Rachunek hraje hovno a nebavi ho to, Rachna a Bery by idealne meli sedet na tribune protoze prej ty hraci ze Sokolova hrali lip.. no lepsi fakt nekomentovat :D
  • No, kdo je fakt špatnej, tak je Plutnar. Nějak na nej začínám bejt vysazenej.
  • Ještě, že na fb a insta. nekoukam. Pluto to má tak,že dvakrát ne,jednou jo.Ale koho jiného,že ano.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters