HCE Fórum

1486487489491492660

Komentáře

  • On narazil nekontrolovatelně na prkna,ale pak hrál.
    Je fakt,že teď už nějaký čas na ledě nebyl,nebo nebyl jen vidět.
    Těžko říct,ofiko to ještě není,že by odstoupil 
  • Tak to se omlouvam, ja ho tam nevidel poslednich par minut ani v presilovce. Prislo mi,ze tam je misto nej Hladonik
  • No jo, tak nejspíš fakt nehraje...tak snad to nebude nic vážnýho
  • Je taaaaam,super
  • A Jiskra poslední zápasy taky výbornej...tak snad tohle už udržíme
  • Myslim,ze je hotovo.
  • Dnes to vypadá na zápas snů. 👍
  • Vsadil jsem na počet gólů víc než 4, takže dobrý 😄 ale 1:6, to jsem tedy vážně nečekal, krásná práce 👏
  • Dneska obří 3 body, timhle odčinili ten Liberec, hoši děkujem
  • Je třeba si taky užít takový hodnocení - naprostá euforie, perfektní zápas a zatraceně důležitý 3 body. Nohy jezdili, parádní Jiskra, žádná velká minela (až na Beryho =) ) a Habi taky dost jistej. Hoši, děkujem!

    PS: Pořád jako každej den doufám, že přijde nějaká zpráva o posílení...
  • Toho Liberce je skoda,ale k tomu nema cenu se uz vracet. Dneska velky prekvapeni,ja to tedy necekal.
    Paradni 3 body.
  • upraveno 4. leden
    Paráda dneska nedá se nic vytknout ( kéž by jsme mohli takhle hodnotit aspoň trochu častěji!)
    Na to v jaké to bylo sestavě! První 2 lajny šlapali na 1* a 3se 4 bojovali jezdli tak to má bejt ...před zápasem by to málokdo řekl...
    Gigi po tom nárazu hrál ,ale pak postupně min a ve 3 vůbec tak snad to nebude nic vážného!!!

    HCE_Majkl: jj vím, že velké prsty v tom má Vrábel měl ho tam pod sebou 2 roky na očích...S Jihlavou si občas někoho půjčí má to logiku ...
    Jen těch hráčů odchovanců co na to jo trochu mají je prostě jak šafránu ,když jsou jo super jdou za louži a pak jsou tihle jako on co potřebujou šanci ...jako dostal Víťa treba ...Šik dostal hodně malou párkrát 4 lajna a jinak Sokolov a Jihlava... a jak říkáš nadějnej hráč odjinud ok když se chytne jako Hladoš bo Prochy ,ale Kofroň už je tu rok a půl a více méně ho trenéři dávají jen jako záplatu ...mě se líbí jak bruslí je i hrozně šikovnej s holi -jenze podle mě tu ten jeho potenciál ne a ne rozbalit a rok a půl je sakra doba
    A s Turečkem a Hamalčíkem souhlas!
    Snad je nevyfoukne někdo jinej ,že jim tu šanci fakt dá!
    Tureček tam měl bejt podle mě už letos ! Kdy jindy když je tolik beků out ..ale ne mi se radši vracíme do minulosti s Ruldou a Rohym ...nic proti nim jen budoucnost to prostě není!
    Post edited by maverick on
  • Koukal jsem na Gigiho pad, koleno hodne spatny
  • V rychlosti, noha uplne ohnuta behem pul vteriny, snad nebude na X tydnu mimo :/
  • Včera dobrej zápas,konečně nám to tam napadalo. Čečeho útok super, kéž by se chytli. Jinak se přiznám, že mi začíná čím dál víc vadit, jak si s námi každej vytírá fyzicky prdel. Chybí mi tady hráč, kterej když je potřeba tak to shodí a všechno rozbije. Včera zase faul zezadu /měla být pp 5 na 3 pro nás!/ na Stříteskýho a nic. Asi už chápu trenéry, proč sem chtěli toho Šticha. Na příští sezonu očekávám podpis i někoho takovýho.....
  • Tak Flek podepsal v Brně na další dvě sezóny. Škoda, tak nějak jsem doufal, že bychom ho tu mohli příští sezónu vidět, pokud by mu nevyšlo zahraničí
  • Škoda, to mem hodně mrzí tohle rozhodnutí
  • Junci škoda budu jim přát aby našli zbytek sil a uhráli aspoň to 3 ...brambory nikdo nechce...
    Flíček taky škoda! Je tam spokojenej hold jinak by to nepodepsal takhle dopředu ... Je otázka jestli s nim někdo od nás vůbec jednal ? Hráči podobných kvalit se už takhle dopředu rozebiraji tak to je ... dobrý krok Komety nepodcenila to a upsala ho včas...hold musime koukat jinde ! Stejně jako ostatni Lit,Brno brakujou nás musime někoho obrat mi ( musí manažer dělat svou práci) uvidíme co se podaří našemu manažerskému úseku ať pro letos bo příští rok ...
  • Mohlo to byt klidne uplne obracene,kdyby Kulda a Bares dali ty brejky. Kulda to tam mel nakourit tak jak to umi,a Bares to samy. Nemeli nic vymyslet.No neda se nic delat,pak uz to otevreli,a bylo jasny,ze jeste neco dostaneme.Ale jinak hezkej zapas,mame na cem stavet do budoucna,a to je dobre vedet. Alespon ten bronz by si urcite zaslouzili.
    Docelůa jsem zvedavej na ty Finy s Amikama.Tipuju Amiky.

    No a na Flicka si hold budeme muset pockat no,neda se nic delat.Je to skoda,ale svet se nezbori.Kdyz tam chce zustat,tak at tam je,a at se mu dari.
  • A Muller nakonec do Wolfsburgu.
  • Je to škoda...šancí tam bylo víc než dost a zas tak horší jsme nebyli. Zase jsem udělal tu chybu, že jsem se šel podívat na facebook a zase akorát odcházím totálně vytočenej. Mně je z těch "fanoušků" v týhle zemi fakt na blití. Dva dny nazpátek to byli totální bozi, co porazili Kanadu a teď to jsou neschopný kreténi, že Hrabal je díra, že Kulich by měl v každým zápase nasypat 8 gólů a podobný píčoviny. Prostě diagnóza Facebook, už tam chodit nesmím.

    Zítra uděláme bronz a na tenhle zápas si nikdo nevzpomene, ostatně, kdo čekal, že po tom prvním zápase se Slovákama budeme hrát o medaile?
  • Přesně tak. A na Facebook nechodit.
    Já už tam nebyl asi 5 let i když jsem tam pořád registrovanej,a vůbec mi to nechybí.
    Cheltel jsem se i odhlásit,ale není to tak jednoduchý,co jsem koukal.
  • Xaxxz - tihle diváci jsou všude. Stačí se podívat, jak jejich "kolegové" z Kanady zaspamovali mladýmu Bonkovi IG, že ho radši dal na soukromý
  • @12Stig12

    To jsem nepochopil, ale tam hraje roli ten fakt, že v týhle kategorii prostě nejsou zvyklí prohrávat. My bychom měli být rádi za to, že jsme se už 3x za sebou dostali do semi a ne furt pičovat
  • Jinak, pokud doopravdy příští sezonu bude Rymon hrát u nás, tak se na něj moc těším. Na MS byl u všeho dobrého, byl vidět, a taky byl dle mého docela okraden o cenu pro jednoho z nejužitečnějších hráčů. 
  • Pěkné info od Frodlika a teď si vážím našeho vedení ještě víc.
  • Tak jak to bude dnes?
    Mam zase napsat jakož to pred Litvinovem,ze to bude 0 bodu,a ze dostaneme narez?
  • Frodo je borec a naše vedení palec nahoru…takhle by to prostě mělo vypadat všude. To Kladno je teď slušně v hajzlu, fanoušci stávkujou, Voras jim tam nejspíš skončí…nemám je rád, takže z toho mám radost :D
  • Klobouček dolů, tohle vnímám jako velmi důležité. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters