HCE Fórum

1485486488490491660

Komentáře

  • Kulich nezažil na dvacítkách konec ve čtvrtfinále. Vítězný typ :D
  • Sice z prdele klika, nicméně platí,a namyšlený Kanadýři jsou venku.
    Krása 💪

  • https://www.hokej.cz/hrabal-splatil-duveru-rika-pesout-a-v-cem-vidi-zasadni-chybu-soupere/5078362 

    Já nepochopím, proč je skoro každej druhej článek rozhovor s Pešoutem. Ten tam (a na isportu) na ty rozhovory snad má monopol 
  • Já jsem slyšel, že prej Pešout některý ty novináře dobře zná, že prej se s nimi vždycky domluví, aby měl prostor v médiích :-) Je teda vtipný to, že to komentuje zrovna on, jediný český trenér v historii, který s mládežnickým nároďákem sestoupil.....
  • drtiva vetsina novinaru jsou jen lovci clickbaitu tzn. potrebuji co nejsebevedomeji vyjadreny jasny nazor a to Pesout dodava. Co je obsahem sdeleni, zda ten co to rika je verohodny, zda to dava smysl je vubec nezajima…
  • Myslím si, že ostatní nemají takovou potřebu být vždycky vidět a cokoliv komentovat. Kdežto Pešout se vždycky potřeboval všude prodávat. Navíc on ne vždycky přemýšlí a vystřelí věci, který by ostatní neřekli a tudíž nebyli tak "zajímaví" pro čtenáře...

    Pár lidí ve Sportu znám a lehce potvrdím to, co napsal @Flaksa34, je to často jeho iniciativa.
  • Tak Hudacek do Kladna, solidne to schytavaj na netu
  • Naprosto zaslouženě
  • Ty Švédové si nějak moc věří.Zitra se měli hrát obě semifinále od 19:30 , a oni jako domácí tým mají možnost si vybrat dřívější čas.
    Tak do dáli na 15hod s tím,že aby měli delší regeneraci na finále.
    Aby kluci ještě necuceli.
  • Pro nás to je taky takhle lepší, v obou případech budeme mít delší čas na regeneraci. Včera jsem koukal na ten jejich zápas se Švýcarama a nebýt rozhodčích, tak bychom zítra hráli s Finama. Nehráli nijak přesvědčivě, navíc doma na ně bude tlak jak kráva. Mám takový tušení, že nás bude čekat loňský scénář s tím rozdílem, že tentokrát Švédi nebudou muset letět domů takovou dálku :D 
  • No právě , aby to ty rozhodčí zítra taky  nenamichali,dle domácího koktejlu.
  • To už je fakt výsměch tohle, když už se vrátí Bery, tak jsou mimo Frodo a Ikka …. Dneska by byl i bod zázrak
  • Booooooože,jak to,nemoc nebo co?
  • No tam by to nebyl bodík asi ani s nimi.
    Uvidime,treba jo,hokej je hra prekvapeni,viz vcerejsek.
  • Nemoc oba :/
  • My az budeme komplet,tak bude po sezone.
  • Navic,ted to obdobi je docela klicovy,zadna sranda,to nekdo zaklel,jinak to neni mozny.
  • Ty vole, snad to tentokrát nebude mít stejnej průběh jak minulej měsíc :D 

  • Nebudu radši čekat do konce. Ale start snů, naprosto start snů a nečekanej. Už jsme zažili x zápasů, kdy tohle přišlo a nakonec jsme o to přišli úplně. Tak schválně dneska, pojďme hoši!
  • Asi v Litvinove radi sazej s handicapem v zapase s nama😀
  • Tak dneska super začátek, jen se nezaseknout a hrát dále svoji hru
  • Zrovna jsem chtěl akorát napsat,že už to tady jednou bylo 🙄
    Teď by chtělo dát ještě jednoho,nebo radši dva,a možná,bych tomu už i trochu věřil.
    Ale jinak fakt překvapivé no.
    Jen tak dál.
    A než jsem to dopsal tak 1:3😂

  • Já to snad ani sledovat nechci, už jednou jsme nad nima 3:0 vedli a všichni víme, jak to dopadlo …. :D
  • Asi tak ...3-0 už jsme tam letos vedli a jak to dopadlo všichni víme...hodnocení radši až po zápase! Bude to hodně o Habim tak snad potvrdí, že na to má a dokáže to vychytat...3 -1 v našem případě je prd náskok....
    Jinak si neodpustím jednu věc-je smutný, že Šik jako náš odchovanec hraje za Litvínov a my bereme hráče odjinud na jeho úrovni (Bernovský, Kofroň,Přikryl) nevím kdo za to může Bruk asi ne (jeho zrovna řešili asi předchudci) ...jen je mi to líto, že ho vidím v Litvínově
  • Procházka by měl být nastálo vedle Grígera
  • upraveno 3. leden
    @Xaxxz Zrovna jsem ke konci třetiny přemýšlel nad tím, jestli s Ikkou nejsou až moc hračičky a nedat ho radši k Čečemu a Berymu. Navíc se mi dost líbí spojení Jiskra - Hladonik. Ale uvidíme...

    @maverick S Kofroněm i Bernovským jsem třeba OK, že se to zkusí, ale pokud se během 2 měsíců nedostanou do prvních 3 pětek, myslím si, že jim spíš prospěje 1. lajna v Sokolově. Za Šikem je ještě něco trochu jinýho z minulosti a hlavně teď sází na to spojení s Vrabelem, kterej z něj byl v Jihlavě happy. Ale kdo ví, třeba se tu ještě někdy objeví, ostatně má tuhle a příští sezónu na nějakej průlom, věk na to má...

    Jinak k Sokolovu - já doufám, že Tureček a Hamalčík budou na příští sezónu v širším kádru. Oba si myslím, že tu příležitost maj "vyhranou"..
    Post edited by HCE_Majkl on
  • @HCE_Majkl ;
    Procházka hraje dobře kdekoliv, však taky bodoval asi v pěti posledních zápasech, ale jakmile je vedle Grígera, tak mi, aspoň v týhle fázi, ta lajna přijde opticky výraznější. Tenhle kluk se fakt povedl a věřím, že příští sezonu bude ještě lepší. 
  • Griger out😪
  • Jakto? Nic tam o tom nevidim?
  • Mně přišlo, že normálně hrál
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters