HCE Fórum

1488489491493494660

Komentáře

  • Kdo by cekal ze dvou zapasu venku 5 bodu? Navic Litvinov, Hradec. Ja ne tedy.
  • Střely na branku: 46 – 19, tohle jsou sakra dulezity body
  • Mimochodem - 6x jsme letos hrali najezdy - 5x vitezne
  • Vary? Nemají na rozdíl od Komety ambice, chci se vyrovnat Furšínovi, říká Lukeš

    Pardon, já musel.
  • Novase mám pořád rád, i když z kraje sezony podepsal v Bolce, ale tomuhle se stále směji:

    Já sem jdu s tím, že chci vyhrávat a být maximálně vysoko v tabulce, protože jsem posledních pět let byl spíše v těch nižších patrech, což člověka omrzí. Chci být s týmem co nejvýš a bavit lidi. Prostě abychom si to tady všichni užívali.
  • > @Martin25 napsal(a):
    > Ja si skoro myslim,ze sem Kohout ani nechce. Podle me,kdyby chtel a energie nejak vyrazne projevila zajem,tak ho brno za nejaky peniz pusti. A ani si nemyslim,ze by to nejak vytrhl..i kfyz lepsi nez Kofron,Prikryl,Kruzik,..ty sou fakt do poctu.

    Tady bych jen rád poupravil, že Kohout podepsal Kometu o dva týdny dříve, než byl vyhozen Venca 🙂
  • Kohouta bych bral zpet hned, byl a je to dric

  • Ty blaho,jakoze asi dobry no,ale takovych zakroku ma Frodo za zapas 5 a nikdo se tim nechvasta,a on to je prej snad i zakrok roku? Dovolte abych se zasmal =) =) =)


  • @VANEKnaZDI V tom kontextu ted je to sakra vtipny 😁😁 Ja myslim, ze ten se doma bude uz bat vlezt do branky, kdyz i vlastni fans říkaj, at tam daj radsi toho 18-letyho, at se vychyta…
  • Vzdyt i ten posledni zapas co tady ted Kometa hrala chytal ten jejich mladej, Kavan? a Lukes byl jako dvojka,tak co si o tom myslet. A ten mladej to neodchytal vubec blbe,ba naopak me docela mile ( nemile )  prekvapil.
  • Jank od příští sezony končí v Hradci, protože už podepsal někde jinde. Neví tady náhodou někdo, jestli to náhodou nebylo u nás?
  • Type your comment@Xaxxz

    Tak nám ho tam musel včera nakourit,aby se pořádně předvedl,co v něm je😂
  • Kumulovaná ztráta 77M, tak město buďto to zaplatíte nebo mi dáte i zbytek akcií klubu 😄 tvl s tímhle člověkem chceš sedět u jednacího stolu. A další perla, jinak bychom dopadli jako Mladá Boleslav..no tak jsem toho nasypal 400 míčů abychom tak nedopadli 😆😆
  • upraveno 6. leden
    @Xaxxz Zaslechl jsem něco o Třinci, kterej pravidelně tyhle hráče sbírá hned a většinou první nabídkou. Takže si myslím, že jde hlavně za lepšíma penězma než měl v Hradci.

    @Screepy A to je přesně to, co jsem tady popisoval. Dědek je jen jedno velké ego a totální narcis. Sice se tváří, jak má rád ten klub, jak má rád ty hráče a bůhví co. Jeho vyjednávácí taktika rovná se taktice spálený země. A vyjadřovací rovina do veřejnosti je přesně ve stylu Babiše. Vezměme nejhorší extrém a dle toho porovnejme, že jsme o parník lepší, ale jen v jedné rovině (tady počet bodů). Ale stačí letos neudělat titul a buď ten účet nechá zaplatit někoho jinýho a zdrhne, nebo to celý rozpráší. 
    Post edited by HCE_Majkl on
  • upraveno 6. leden
    @HCE_Majkl
    Já už pak taky dohledal, že nejspíš Třinec nebo Vítkovice, každopádně díky.

    Co se týče Dědka, to je fakt bizár. Nechápu, že borec udělá skoro 80 mega sekeru a pak čeká, že to zatáhne někdo jinej. Jak tenhle člověk může vůbec úspěšně podnikat, to taky nepochopím…docela by mě zajímalo, jak k těm penězům vůbec přišel :D… Já si fakt přeju, aby letos Pardubice ten titul neudělaly, to bude neskutečný zemětřesení, který pocítíme až tady.
    Post edited by Xaxxz on
  • @Xaxxz Já bych úplně nedával dohromady jeho hokejový aktivity a podnikání ve smyslu rentability nebo profitability. On ten hokejovej klub nakonec bude brát jako rukojmí vůči veřejný sféře (městu, kraji, státu) a případně konkurenčním podnikatelům. O nic jiného v tom prostě nejde. Úspěch si přivlastní a neúspěch hodí na všechny, kteří mu házeli klacky pod nohy. Jak říkám, aktuálně Babiš v hokeji (a Lojza mu zdatně sekunduje).
  • Tak jak to dnes vidíte?
  • Max dva góly doma. Jestli to Frodo zavře, tak na bod.
  • Těžší než v pátek u nich tím, že dostali celkem rychtu -dají si vetší pozor ...bude to o gólmanech tam můžeme mít navrch když bude Frodo chytat jako v Hradci je to víc jak 50 % úspěchu ..pak už musíme jen něco dát 😀 kéž by hrál Gigi ať sme v předu silnější- v Hradci to byla klika ..věřím ve 3 body dá se s nima hrát ! Není to mašina jak na začátku!
  • Kverka a junior Čihař v sestavě. To nezní dobře, bojím se, že se zase rozrostla marodka...
  • No tak to je pecka….

    Trenérský štáb tak pro nedělní derby s Litvínovem nemůže počítat s útočníky Ondřejem Beránkem (zranění v dolní části těla), Janem Hladonikem (zranění v horní části těla) i Tomášem Rachůnkem (viróza). Už ve středu navíc nedohrál derby v Litvínově nejproduktivnější hráč týmu Dávid Gríger, který bohužel nenastoupí ani v nedělní Podkrušnohorské odvetě
  • to uz je skoro na odlozeni zapasu tvle ...
  • Takze marodka: Rachůnek, Beránek, Gríger, Zetterberg, Hladonik, Dlapa, Mikyska, Havlín, Půlpán 🤷🏻‍♂️ moc hezky 🤦🏻‍♂️
  • Zacinam si uz rikat, ze tohle prece nemuze byt jenom nahoda... fyzicka nepripravenost tymu? Spatna priprava? Protoze jestli je to opravdu jenom smula, tak letos je to extrem
  • Fyzická nepřipravenost po tom, co k nám přišel ten super kondičák?
  • Já bych to zkusil odložit,tohle opravdu asi mít cenu nebude.
    No je to na nich,ale podle mě to bude marný boj.
  • Na to odložení zápasu,už je stejně pozdě 
  • A taky nechápu, že se nepokusili o odložení. Tohle je už dost vážná situace
  • @Xaxxz ne vzdy, ale velice casto zraneni prave z fyzicky nepripravenosti prameni, nerikam, ze je to nas pripad, ale tolik zraneni jako letos si fakt dlouuuuuho nepamatuju :/
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters