HCE Fórum

1481482484486487656

Komentáře

  • Šťastné a veselé Vánoce.
  • Taky přeju krásné vánoční svátky všem a na derby všichni na značkách
  • super! Rymon otevírá střelecký účet MSJ
  • A na dnesek zbyva uz jen jeden listek.
  • mimochodem - Sebastián Redlich s čílem 17 je o 11 let mladší bratr našeho Tomáše
  • Ty vole, ta sestava? Dneska to bude těžký
  • Kam zmizel Zetterberg? Proti Brnu hrál jenom první třetinu a od tý doby nic
  • Nějaké zákulisní info o Zettovi, či na něj jen zapomněli?


  • upraveno 26. prosinec 2023
    Tak prej zdravotni problémy
    Post edited by Xaxxz on
  • Ty bláho,Ti junci dostávají slušně na prdel 🙄
  • No a s tou nasi sestavou? Treba prekvapí,o to by to bylo milejsi.
    No jinak hold to slozit nejde no,vzhledem k siri naseho kadru. Ale to vime vsichni,ze kdyz nekdo vypadne,neni kde jinde brat,bohuzel no.
  • Jinak dvacítka asi dle očekávání, je mi líto těch, který přišli o to loňský…ale prostě byl totální nesmysl dát pryč celej štáb a nahradit ho Augustou
  • upraveno 26. prosinec 2023
    Viděl jsem dvě třetiny a za mě na to v jak okleštěné sestavě jsme hráli tak já nemám v podstatě ani co vytknout 👏 pěkný výkon, vzadu podpořený jak jinak než spolehlivým Frodlem, takže díky chlapci,. pěkný tři body doma a samozřejmě absolutorium Grigerovi 👏👏👌
    Post edited by Screepy on
  • Krásný vánoční dárek, hoši děkujem :)
  • Muze mi nekdo rict jak je mozny ze ted z niceho nic funguje to co celou dobu nešlo? Uz proti kotlete tak ted proti pilsklaunum? Neni to porad uplne to co na zacatku ale uz se na to zalozeni utoku a prechod do utoku da koukat. To se museli fakt fanousci nasrat a rict si k tomu sve i majitele nebo co?
  • Je to zarážející, fakt úplně jinej tým
  • Jinak teda Rohan a Kružík hráli výborně
  • Paráda 👍
    Dulezitej ten gól hned na 3:1,to bych řekl,že byl zlomovej okamžik zápasu.
    Jinak opět Frodlik jistota,smekam.
  • nevím co se s kluky stalo, ale dodržím své slovo - kluci makali, takže na zápas s Libercem půjdu
  • Super, tak aby to tak šlapalo i další zápasy :)
  • =) Opravdu vánoční dárek.Gigi klobouček ;)
  • Kulich hattrick :)
  • upraveno 28. prosinec 2023
    Jsem moc zvedavej na dnesni sestavu bez Beryho. Nejak porad doufam, ze kazdym dnem prijde nejaka nova tvar ☹️

    Snad to ten tym jeste vic semkne. Ale za sebe musim rict, ze mi to prijde sakra prisny, i kdyz jsem to videl jen live…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Docela důležitý zápasy teď pro nás jak dneska tak s Libercem a my máme lazaret a ještě tohle s Berym...no snad se kluci semknou! Když by náhodou nebyl Rachna tak stáhnou Bernovskýho ještě , ale sakra si to teď vybíráme...6 hráčů out to už je moc
  • A Černoch taky out. To je v prdeli.
  • upraveno 28. prosinec 2023
    A teď už to je hodně blbej příběh ale....  :/ Dnešek měl být rozhodně pro důležitý 3 body, teď si říkám, že bod bude good a dva budou nadstandard...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Jakýkoliv bodový zisk bude jen obrovské plus no, tohle není dobrý
  • Šíře našeho kádru dnes umožní klukům co loni hráli 4 lajnu (Jiskra, Redlich), zahrát si dnes ve druhé. 😁
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters