HCE Fórum

1456457459461462660

Komentáře

  • Je bez debat, že jako profík by se měl udržet. Každýmu to ale někdy ujede. Někdo soupeři napálí po takové situaci pěstí, někdo po něm sekne hokejkou a někdo křičí něco sprostého o jeho mámě. Pluto to neustál a bude za to potrestaný.
  • Tak dostal jen pokutu 10% z platu
  • LOL to je komedie :D Ujčík zase válí
  • Hroznej humus dneska zase
  • upraveno 5. listopad 2023
    Tak ted uz nas pro jistotu netahne ani jedna lajna a opet jsme herne neuveritelne slabi. O tom, ze zadny obrance neumi rozehrat puk, a ze je Pluto herne schopnej spatnyma rozhodnutima dostat sebe 2x na trestnou, ani zmiňovat nebudu…

    Je fakt zazrak, ze mame bodu, kolik mame (Frodo diky)..
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Dneska opět charita, budu hodně překvapenej jestli získáme nějakej bod
  • Umíme upléct z lejna bič.
  • 5 z 9 bodů. Pokud chceme hrát o PO tak s těmi třemi posledními týmy jsme měli mít víc, ale s takovými výkony musíme být i za tohle rádi.
  • Bez konentare
  • Ja to nevidel,byl nebo ne.
  • Kde bylo to nedovolené bránění?!
  • Nebylo, ať už kurva s tím někdo něco děla, tohle není normální
  • Zápas co zápas zářez
  • Kvalita rozhodčích je tristní, ale to za mě není úplně problém, protože to je ve všech zápasech a vůči všem...

    Za sebe řeknu, že bych teď během repre pauzy chtěl po Brukovi a jeho týmu dílčí analýzu sezóny a další kroky (možná i některý opatření), protože herně to rozhodně není progres. Opírali jsme se o Gigiho lajnu, která už je teď taky plonková a nemáme prakticky jedinej útok, na kterém by tým stál. Obránci jsou kapitola sama pro sebe a tam se bez výměn (doplnění) prostě nehneme. 

    Je opravdu zázrak, že máme ten počet bodů, který máme a díky za to. Je na čem stavět, ale pokračovat ve stejném stylu i přemýšlení nemůže být řešení. Každej domácí zápas je herně o kus horší, přičemž soupeři sem jezdí spíš horší (minimálně herně...
  • Jako hra hrozná, sere mě, že máme jenom dva body, tohle měly být tři body a nic neřešit…ale ten výkon? Tohle byla zase silena holomajzna a pokud se to nezmění, tak se to začne odrážet i v tabulce…Frodo je sice bůh, ale jak dlouho mu ta fázona vydrží?
  • Jinak furt v ELH nepochopim, proč furt něco dělaj na “ochranu” rozhodčích, místo aby je opravdu trestali za jejich chyby. Jak se může stát, že jde na video, řekne že je to gól, jede tam hned znova a řekne že vlastně teda ne? 5 zápasů stopka oba ty pruhovaný + 50% platu pokuta. Ale ne, musíme chudáčky chránit a nebudou mít jména na dresu, ať na ně lidi nejsou zlý …..
  • Vsichni kluci v kabine by se meli povinne skladat a kazdej posilat 10 % svyho platu na Frodovo bonusy. Protoze nebyt tohodle chlapka, tak hrajem soutez o posledniho Fleka!

    Hroznej hokej! Ani deti uz se mnou nechtej jezdit. A ja si asi taky repre pauzu protahnu, pokud nedojde k nejakym zmenam, a porad se pojede ta stejna pisnicka o stredu tabulky.

    Obcas mi ten nas vykon pripomina cekani na posledni ranu. Total bez emoci, bez zapachu furt dokola to samy s kupou skolackych chyb....

    Ja na tohle seru! Jsou i jiny zpusoby, jak stravit nedelni odpoledne....

    Opravdu bych byl velice zvedav na nejakou reflexi ze strany trenera a sportmanagera v jedne osobe. A taky by mi zajimala reflexe sportovni stranky a tymu ze strany GM.
  • @pOne já se obávám, že po repre pauze nastoupíme ve stejném složení, bez jediné změny
  • Vono to bude dobry. Kdyz je nekdo k mani na trhu,tak je pro nas nepotrebnej,pac je drahej.
  • "Důvod, proč jsme neměli tři body, je jednoduchý. Nepomohli jsme si přesilovými hrami,..."

    Hm, takze jinak hra asi OK. Aha..... :/
  • Já myslím, že ten systém je celkem jasný. Podle mě to funguje tak, že kluci v kabině řekli Frodovi: "Hele Frodo, my zkusíme dát na začátku jeden gól (kdyby se jó zadařilo, tak dva) a pak už to necháme na tobě. My se mezitím trochu sklouznem...jen tak aby se neřeklo víš? No a kdyby to náhodou nevyšlo, tak se s tím pokusíme něco udělat v prodloužení nebo v nájezdech. Jo a kdyby ses naučil ty góly i dávat sám, tak to by bylo fajn, poněvadž my už bychom si nemuseli ty brusle ani utahovat a ty dresy by se nemusely vůbec prát. Tak jdeme na to!" 
  • Pár sekund před vyrovnávacím gólem jsem si říkal že to od našeho gólů hrajeme tak nějak v klidu a bez boje a koledujeme si o vyrovnání . Ona ta Bolka do té doby taky byla bezzuba a mě přišlo, že i ti naši hokejisti už tak nějak počítají že to mají v kapse. A pak už to zabredlo do klasiky bez gólů. Bohužel jsme prostě bez střelců.
  • Rozhazujeme tady body jak nějaký ******
    Hokej o ničem, výsledky o ničem... Koho to má bavit?!
  • jo, před tím gólem na 1:1 jsem si říkal, to ho přeci nenechají se jen tak projet naším obranným pásmem, že ne? (Mimochodem podobnej tušák jsem měl v noci při sledování NYR vs Wilds, těsně před 2. brankou Wilds. Asi bych měl jít do hokejové věštící soutěže :D )

    Na druhou stranu, RI vypadá pěkně :) 
  • Ať tu nejsme jen negativní.. kdy naposled jsme po 18. kolech 6.? :) ale teda 90% těch bodů jde za Frodem :D
  • > @kinkis napsal(a):
    > Ať tu nejsme jen negativní.. kdy naposled jsme po 18. kolech 6.? :) ale teda 90% těch bodů jde za Frodem :D

    Jeste tam dat to ale..aby to nebylo zase moc pozitivni. Na to tady neni nikdo zvykly😁
  • Kulda u nás na fóru:)) to je největší překvapení dne. K hokeji se vyjadřovat nebudu. Jen mi někdo řeknete jak teda funguje to uznávání gólů, to si jako kluci řeknou že platí, i po shlédnutí videa. Pak se podívají znova asi lepší optikou a řeknou že neplatí? A mohli by to ještě pak třeba dvakrát změnit? Co to je za veteš tohle 😬😬
  • Ale přesně od toho tam ten Frodo je, aby lámal vyrovnaný zápasy v náš prospěch.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters