HCE Fórum

1454455457459460660

Komentáře

  • Ach jo,temer vyhranej zapas.No nic.
  • Gratulace... Z 3:1 prohrát na nájezdy 4:5.. To je umění....
  • upraveno 1. listopad 2023
    Paradoxně jsem celkem rád, že z tohohle není výhra. Je to minimálně třetí-čtvrtý domácí zápas v řadě, kterej dáme z ruky, hrajeme lehkovážně, děláme zbytečný chyby. Znovu psát o obráncích a laxnosti útočníků nechci, každopádně to takhle půjde setrvačností víc a víc dolů...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Tak řekněme si upřímně, darovali jsme dnes dva body slepicim..zas jsme měli zápas v našich rukou a projebali to. Přesilovky strašný, rozhodčí strašný. No aspoň to byl zajímavý hokej narozdíl od neděle, ale to je málo halt.
  • Další naprosto odevzdaný body, takhle na nějakej boj o 6 můžeme rovnou zapomenout
  • Divokej zápas...dobře rozehraný ,ale některý fauly z naší strany prostě hloupí a jim dneska 3 přesilovky vyšli a nám žádná a to rozhodlo...za mě špatný hlavně ten gól na 4-4 ...před tím ok Kaňa trefil vingl...pak smůla vlastenec ,ale ten 4 když dáme před tím gól v oslabení....to se měl sežrat puk a totálně to umlatit a ne dostat z dorážky gola ač to bylo oslabení!
    Škoda no !
    Jdeme dál máme další 2 důležitý mače do přestávky...
    Nas.. ný bejt můžem, ale fandit musíme dál !
  • Ale co, zase se napíše nějaká alibistická snůška keců a jedeme dál. Urve se jeden bod v Plzni (ne) a všichni se budou radovat.... Přijde mi, jakoby Bruk vyhořel, protože přece není možný, že nedokáže s týmem nic vymyslet.................
  • Nedokáže, a to věčný míchání lajn taky není k ničemu
  • Vidím ty titulky
    "Musíme začít pořádně fárat" burcuje Plutnar
  • Nezklamali
    Jak řekl Havlín a předtím Pluto
    "Musíme zápasy házet za hlavu"
    ........dobrá strategie
  • 😂😂😂

    Nesmí tak míchat se sestavou.Vzdyt ti kluci ani pořádně neví,co mají hrát,kde mají hrát,a s kým mají hrát.
    To takhle nejde,musí se to ustálit.Potom je jasný,že ta hra vypadá,jak vypadá,když se to pořád takhle točí.
    Chápu,něco zkouší, nicméně tohle nejde pořád dělat.

    Celkem mě dožrala ta věta Tomajka: My jsme dnes poprvé zvítězili ve venkovním zápase,za to jsme rádi. I kvůli tomu,že je to sem daleko,tak jsme jeli až dnes,o to víc,si toho ceníme.

    Hold jsme holky utěšovatelky,jinak to říct neumím, bohužel.



  • Nevíte někdo, jestli ma nakou dohru ten hit na Prochyho? Jestli je v pohodě, pac momentálně to byl asi nás nejlíp bruslici útočník.
  • Ti naši junci mi silně připomínají naše Ačko. Vedou v Liberci 0:2. Na 0:2 dali v oslabení, a hned jestě v tom oslabení za 20 vterin dostali na 1:2. A to se jim nestalo poprvé.
    On to tady áčko i je, snad někdo učí, jinak to není možný.
  • Zase je otázka, jestli by byl platnej...taky nemůžeme brát všechno, co se na trhu objeví, to už tady jednou bylo.
  • @kanis Sparta si to muze dovolit risknout… Bud se casem u nich chytne, nebo to bude mladej do 4. lajny - to si my dovolit nemuzeme. Kdyz posily, tak 1A reseni + financne to musi davat smysl, takze tezko se budes poustet do dostihu se Spartou…
  • upraveno 3. listopad 2023
    Kanis by bral všechno co umí plácnout do puku s vidinou že to je plejer do první lajny :) no jenže takhle to nefunguje. To radši ať do toho puku plácá nějakej náš junior. Krom toho i jak píše @HCE_Majkl voni i tomuhle junákovi dají třeba kilo měsíčně, nedělejme si iluze, jim je to v podstatě jedno. A s tím se prostě soupeřit nedá, protože by to postrádalo jakýkoliv zdravý rozum. A Šenkypl není vocas, kterej se bude předhánět ekoniomicky s někým jakou jsou Spa, Pce, Tri apod..i když by mohl, ale nechce a já to kvituju
    Post edited by Screepy on
  • A koho by jste si tady představovali vy?😂

    Někoho z junku? koho? Ne nechci se dohadovat,ani tady nechci leckoho, nicméně ten Mužík špatnej není.
  • Já bych si tu představoval první lajnu z Pardubic, Třince a Sparty. A naší druhou lajnu. 😄 tak, chceš ještě něco slyšet?
  • Mě by se líbil Frk i když vim, že nepříjde :) není to bůhví jakej hokejista, ale ta jeho střela je něco, co nám chybí. Kdo z našeho týmu je vysloveně střelec, kromě Zetterberga, kterej ale taky nepředvání bůhví co?
  • Prosím jaké má Mužík přednosti, v čem je dobrý, v čem tak vyniká, že by nám okamžitě pomohl?
  • upraveno 3. listopad 2023
    @VnZ Naprosto v nicem :-) My potrebujeme a musime nacpat prachy do uplne jinyho typu plejera…

    A tim vubec nerikam, ze se nemuze chytit a byt fakt hrac do 2. lajny Sparty. Ale do takovyho risku (cena/vykon) jit nemuzeme. V tomhle profilu na nas proste zatim zbyvaji hraci jako Kruzik, Kofroň, Prochazka nebo Bernovsky. To je realita…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Vzdávám se😂
  • upraveno 3. listopad 2023
    "Společnost Hockey Club Dynamo Pardubice skončila v období od 1. května 2022 do 30. dubna 2023 ve ztrátě 53,7 milionu korun. Rok předtím činila ztráta 19,3 milionu, ještě o sezonu dříve měl extraligový klub ztrátu 16,9 milionu. Většinový vlastník společnosti, firma HokejPce 2020 miliardáře Petra Dědka, požaduje po Pardubicích, jimž patří menšinový podíl, uhrazení ztráty rovným dílem, což město odmítá, řekl ČTK primátor Jan Nadrchal (ANO)."

    1. udělat za 2 roky ze ztráty 17 mega přes 53 je solidní počin :)
    2. jsem blbej já nebo Dědek, ale požadovat platbu ztráty rovným dílem s MENŠINOVÝM vlastníkem mi přijde jako totální hovadina :D 
    Post edited by kinkis on
  • upraveno 3. listopad 2023
    Dědkův byznys plán nějak nevychází 🤔 halt bude muset vytáhnout ze štrozoku nějakou vatu 😄 anebo začne klasicky po žokejovsku vydírat město a to se sklopenou hlavou zaplatí, ale to by teda byl velkej bizar.

    Na tohle téma fakt doporučuju poslechnout si podcast na střídačce kdy tam byl Senkypl ☝️ ano, můžeme tu říkat tvl ty hokejisti jak to vedou, zbytečně prohraný zápasy, kdekdo tu chce posily. Jenže pro mě je mnohem zásadnější koho ten tým má za zády a jaká je filozofie a že to celý bude ekonomicky zdravý a nebudou se tu vylejvat miliony kýblem do kanálu a vydírat se město apod. Senkypl moc dobře ví že mít u nás hokejový klub je v podstatě druh charity a je to pro něj taková ta "quilty pleasure". Ale to neznamená že se to nedá dělat podle nějakých pravidel byznysu. Křetínský by o vyhazování peněz do jeho milovaný Sparticky mohl vyprávět:)
    Post edited by Screepy on
  • upraveno 3. listopad 2023
    Dědkovo cesta je absolutně neudržitelná, tam prostě jedou na okamžitý úspěch a je jedno, kolik to bude stát. Žádná koncepce tam není, takže se za pár let úplně klidně může stát, že budeme vídat Pardubice tam, kde jsme na ně byli zvyklí pár sezon nazpět.
    Post edited by Xaxxz on
  • Já fakt nevim co si o tom Brukovi myslet. Od nějakýho 2. zápasu lajna Hladonik, Černoch, Beránek nefunguje. Bum je tam znova ..
  • Já bych tam dal spíš Mužíka 😂😂😂
  • A co takhle vyměnit Bruka za jinýho mužíka ? ;)
  • Dědek byl a bude k smíchu ...nakoupit takové hráče a pak po sezóně říct ať jdou s městem půl na půl ,že se nevešel o 50 míčů 😀 ..jestli mu tohle sežerou tak jsou stejně na hlavu jako on...ale on samozřejmě zase půjde přes výhrůžky ,že jim na to hodí bobek..
    Narážíte tady na Bruka ...Můj názor je ,že sem rád ,že tam je...Když to v útoku nejde tak tím míchá každej trenér na světě!
    A lepší hráči na trhu nejsou a nebo když se objeví chce ho hned X dalších...taky bych rád posily ,ale je potřeba aby to fakt posily byly a to není tak lehký je sem dostat!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters