HCE Fórum

1457458460462463660

Komentáře

  • Xaxxz: Jenže s naším předsezóním prohlášením, by jsme neměli hrát vyrovnané zápasy s Mladou Boleslaví, Plzní a Olomoucí. V těch zápasech má rozhodovat schopnost soupeře přehrát a ne to, že to snad dobře dopadne a Frodo to vychytá. Problém je že prostě není vidět systém a máme tragicky pomalý, nebo téměř žádný přechod do útoku.
  • Screppy: U těch gólů to je tak. Rozhodčí jdou řešit něco co rozporují a u tohoto gólů to byla vysoká hůl Černocha. Nenahlíží se na to jako na celek ale řeší se jen ta daná situace.
    A pak si každý může v trenérské výzvě reklamovat další věci a MB chtěli posoudit nedovolené bránění brankáři. A tady platí že i kdyby v tom záběru rozhodčí objevili, že jsme gól dali vyhozením rukou, ale neobjevili nedovolené bránění brankáři, tak by gól měli uznat, protože posuzují jen tu reklamovanou situaci.
    Alespoň takhle to vysvětlovali když se trenérská výzva zavedla. Jestli je to tak stále to nevím, ale vím že i nám kdysi pomohla, že proti nám gól nejdřív dle videa rozhodčí uznali, ale na základě trenérské výzvy ho zrušili.
  • Mě by spis zajímalo proč něco co fungovalo rekneme do nějakýho 5.-6. kola teď absolutně nefunguje, vzdyt naše útoky měli hlavu a patu,byli nebezpečné a slušně jsme tam dotakazali soupeře motat,založení útoku vypadalo dobře, vzdyt jsme tady i “chvalili” obrance ze konečně dokážou rychle založit útok ze už maj i koule konečně něco vymyslet a pomoct tomu útoku a teď? Chápu ze naše presilovky si soupeři nakoukaji a pak když tu jedinou naši natrenovanou nám pokryjí tak jsme v haji protože nic nedokážeme vymyslet protože naši obránci neumí vystřelit a snad jen ten rachna dokaze sem tam trefit koblasovku a to je taky z hola málo. Doma ty zápasy jsou katastrofální, jak už se tady několikrát zmínilo tak doma se musí tvořit hra…pokud teda nepřijede nejakej silnej tým co nás bude mlejt od začátku a mi budeme věřit v nějaký ty protiútoky…ale to zase bez založení rychlého protiútoku taky nejde….a tvořit hru neumíme, ze začátku se o něco snažíme a pak se prizpusobime hře soupeře a vypada to jak to vypada.
    Další věc co se mi nelíbí je Bruk s jeho reakce na to co se děje na ledě. On nepřijde s žádným novým nápadem, s žádným oživením proste nic. Kolikrát jen tak stojí a kouka bez žádného hecovani, podporováni…pak o přestávce prohodí nějaký hrace a tím to konci a buď anebo. Divím se ze porad chodí tolik lidi se na ten hnus koukat. Snad jedinej Frodlik je ten faktor proč se jít podívat protože on je fakt pan brankar
  • Řekněme si upřímně že pokračovat v sebevědomych výkonech z kraje sezóny kdy se na to fakt dalo dívat tak bychom se tu netrasli s nějakou Bolkou nebo Olomouci jestli budeme mít vůbec bod nebo dva 😬 netuším co se stalo. To šesté místo je v podstatě z 90 procent zásluha Frodla, to v člověku vyvolává dost smíšené pocity a to především z důvodu že mít trochu potentní hráče tak jsme s tímhle gólmanem na 3.- 4. Fleku a máme dlouhej kouř. Přitom si nemyslím že máme špatné hráče. Jen ten projev je teda něco šíleného.. 🙄
  • Proto mi přijde, že to vyvolává otázku, jestli je Bruk ten správnej trenér pro tenhle tým..
  • > @kinkis napsal(a):
    > Proto mi přijde, že to vyvolává otázku, jestli je Bruk ten správnej trenér pro tenhle tým..

    No to je prave taky to co říkám celou dobu, možná to není špatný trenér ale řekl bych třeba pro tu 1.ligu popr pro mládež, na extraligu to moc nevidím, možná jako asistent kdyby vedle nej stal někdo zkušenější a časem získal ty extraligové zkušenosti. Vzdyt celou dobu byl u mládeže pak 2 roky u acka litomeric a pak hned u nás 🤷🏻‍♂️
    Podívej se na Pešouta dlouho stal na střídačce jako asistent ať u nás či v jiných týmech a když přišel bylo to znát, ať byl jakej byl tak ten tým zvedl a nastolil nejakej systém kterej se jen zlepšoval a nesl úspěchy hlavně s tím co měl k dispozici…pokud dam stranou to jeho chovani tady u nás tak by mě taky zajímalo co on by dokázal s tímhle týmem teď co tu je…i sám to nějak říkal v nějakým rozhovoru kdyby měl takovýhle možnosti co teď Bruk je tým jinde…ale to jsou jen slova ze 😁
    Každopádně to neznamená ze bych tady chtěl Pašouta ale jen říkám ze mi u Bruka chybí nejake zkušenosti nebo zkušený kolega na stridacce
  • Vůbec nevíme co Bruk hráčům ordinuje, vidíme jen to co oni předvádí. Jestli si to vůbec přenášejí do hry...
    Já si stále myslím, že problém je od obránců. Když nemáš beky co dokážou rozehrát, těžko si budeme výtvářet šance. Ono z těch dloubáčku, zakázaných uvolnění a namazávání na hůl soupeři při rozehrávce si těžko něco vytvoříme.
  • Ty vole ..... Pešouta nebrat.... ani do diskuze!!! Ale jinak já už teda taky pochybuji o tom Brukovi..... Všichni jakože Brouček, Brouček, Brouček, ALE herní projev toho týmu je v posledních zejména domácích zápasech naprosto šílenej. :-( Jak tady správně napsal Pone, kdybysme neměli Frodla, tak se tady hrálo včera o poslední stock. Obrana kromě Stříteskýho /ten se mi poslední zápasy celkem líbí/ a dejme tomu Havlína /minely dělá taky, ale u beků je +- statistika pravdy a tam je dobře/ je tragická. Co se stalo Plutymu, to asi ví jen on sám :-/ neuvěřitelný věci tam předvádí. Útoky moc nefungujou taky, první útok vůbec /že by to bylo tím, že prostě ať se to někomu líbí nebo ne, tak Čeče prostě není první centr!!!!!!!!na to nemá herně/, Gigiho lajna za mě Ok, zbytek nemastný neslaný. Z pole pro mě zatím nejužitečnější hráč Rachůnek, nejen že dává góly a pravidelně boduje, ale ještě hraje dobře i dozadu /včera třeba skvělý backchacking kdy zabránil vyložený šanci Bolky/. Hlavně ale hrajeme pořád stejně, absolutně nejsme schopný zejména v domácích zápasech reagovat na jejich vývoj..... s Kladnem třeba doma třetí třetina úplný průser, hrálo se dál na 4. útoky což jsem nepochopil doteď. Bruk tam stojí a nic, koučing nula..... včera se po tý bitce Hutully 5 minut nehrálo a dal tam 4. útok. Bully vyhozeno přerušení, komerc pauza a znovu 4.útok, tohle se prostě nedělá no. 
    A přesně jak napsal Screepy, kdyby ten projev byl trochu lepší, tak jsme v klidu 3. 4. i s parasem na tácku. Takhle to jakoby pořad vypadá skvěle. Jak s botama novýma, si je koupíš, strašně se Ti líbí, ale rozlepí se Ti někde, ale vypadají pořád parádně, chceš je nosit. Jenže pak se Ti rozlepí tak, že už je nosit nemůžeš. Tak abysme se nerozlepili v předkole. To leda by si Frodl opravdu vytrhl kyčle z prdele a postavil tam zeď, tak potom možná jo. Ale jinak nevěřím, že tenhle tým přeleze předkolo. Začne se tam hrát o level rychlejší hokej, což bude prostě pro tenhle tým problém.....
  • Tak vam nevim zda ma smysl tady hovorit o nejakem odvolavani trenera... Sice souhlasim se spoustou veci a zejmena ze velka cast bodu jde za Frodo (ale proto se taky kupoval, ne?), ale presto vsechno jsme porad sedmi, mame prumer 1,5 bodu na zapas (loni 1.3) a mame po 18-ti kolech 11 bodu na prvni nepostupove misto do play-off. Problem je samozrejme ve hre resp. v produktivite. Predpokladam, ze kdyby nam tam padaly pravidelne branky, tak i ta hra dopredu bude lepsi/uvolnenejsi...
  • upraveno 6. listopad 2023
    Rozhodně bezhlavě neodvolávat, ale zase pokud by byl k dispozici dobrej trenér co by měl zájem, byla by to za mě cesta, která by ten tým mohla posunout. Klidně Bruk zůstat, ale jako asistent. Ale to neočekávám, stejně jako neočekávám žádné změny v kádru přes repre pauzu
    Post edited by kinkis on
  • Tak Holaň je volnej, že jo :D plus se bude do Evropy vracet Smejkal nejspíš
  • Já Vám nevím... Přál bych si zase nějakou kontinuitu a myslím si osobně, že Bruk by ta volba být mohl (každopádně do denního chodu a jeho myšlenek nevidím, je to všechno jen z doslechu JPP). Už jsme tu probírali možná 5-6 trenérů a jejich chování na střídačce. Vždycky jsem byl zastánce, že chci vidět emoce, že chci vidět, jestli ho to štve. Stejně jako mě. Ale na druhou stranu si myslím, že to není úplně nutný a jeho přístup na střídačce mi přijde OK, jelikož vidím, že s hráčema mluví a už párkrát rozmluva v kabině zabrala. Takže já jsem pořád pro, aby Bruk nebyl vůbec předmětem diskusi a trenérskej post, ale chtěl bych rozhodně nějakou dílčí analýzu a následný kroky.

    Na druhou stranu dávám za pravdu většina a napsal jsem to včera sám, že nějakej zlepšující se trend v herním pojetí týmu vidět není. Myslím si, že i Šenkypl to včera musel sám vidět a určitě zaznamenal pár momentů, kdy se halou nesl pískot, kterej nechce slyšet žádnej majitel. Moc dobře ví, že se udělalo dost práce, lidi se s tím počátečním nadšením chytli, návštěvnost je letos na poměry v HCE nadstandardní. A v tý práci s fanouškem se musí pracovat, protože lidi (většina) primární nechodí na hokejový výkony. Ale když se nabourá ta pozitivní aura, což teď právě díky výkonům je, tak to může zhatit kompletně celou tu dosavadní práci...

    Proto si myslím, že teď během pauzy je ideální čas aspoň zkusit se poohlédnout po nějakým playerovi, což se stejně musí dělat i tak pravidelně. Na papíře to může vypadat, že máme, ale chybí nám fakt 2 konstruktivní beci, centr pro 1. lajnu (souhlasím tady s @Flaksa34 a myslím si, že Čečemu by i pomohlo, kdyby se ta tíha odpovědnosti vzala z jeho zad) a typický gólový pravaso (Zetterberg to bohužel není). Jak už tu psal @VANEKnaZDI celá ta hra se odvíjí v první řadě od rozehrávky, která nám nejde ani trochu. Ano, začíná u beků, kde je aktuálně naprosto tristní - a třeba velký zklamání zatím je i Pluto a snad se zvedne. Výkonnostně aktuálně nejlepší Stříteský. Ale platí to trochu i pro útočníky, kde my neumíme systémově přecházet jakkoliv střední pásmo. To, že nám chybí pak trochu kreativita a rychlost kombinace v útočném pásmu, s tím taky souhlasím, ale to je taky tím, že nám hrozně trvá, než tam vlezem, a než se tam udržíme v nějakém dobrém postavení.

    Jsou tu borci, který buď půjdou pomoct do Sokolova hrát čelo Chance League a budou muset výkonnostně vyrůst. Možná je to krutý, ale i takovej Kofroň nebo Koffer prostě možná budou růst spíš v 1. lajně o patro níž a sbírat každej zápas body než hrát tady 4. lajnu. Bohužel tu by aktuálně měl hrát Víta Jiskra s Redlichem a Procházkou, ale to nechci házet teď na ně. Ten tým mají táhnout jiní a to se neděje.

    Když to shrnu závěrem - já chci na střídačce i dál vidět Bruka, ale očekávám, že někdo na to zareaguje i hráčsky. Na trhu nějaký jméno je, my ale nemáme moc co nabídnout, takže potřebujeme přebírat smlouvy. Otázka je, zda nějaký peníze uvolněný jsou. Pokud ne, tak doufám, že po včerejšku budou.
    Sorry za tapetu, jsem toho pořád ještě plnej ze včerejška, kdy jsem se fakt těšil, že po dlouhý době uvidím dobrej domácí zápas. Ale ten jsem naposledy viděl s Kometou...
  • @Xaxxz ke Smejkalovi: "Pokud by se skutečně s Ottawou dohodl na předčasném ukončení smlouvy, pravděpodobně by se vrátil zpátky do švédského Oskarshamnu, který na něj drží práva. „Pokud nechce hrát v AHL, působit může jenom u nás," nechal se před časem slyšet jeho sportovní ředitel Thomas Fröberg."
  • Vymenime ho za Zetyho 😀
  • Plně chápu naštvání ze včerejší hry a samozřejmě i některých zápasu před tím, ale chlapi mě přijde ,že tak obsáhlé komentáře co vše je špatně tu nebyli ani X let zpátky a to na ně bylo právo! Buďme sakra rádi za to jak to vůbec dopadlo s předáním klubu (bláznů jako Šenkypl je jak šafránu )a za to jak na tom teď jsme ač to rozhodně není dokonalý tak je to rozhodně lepší než za Vaňka atd...jsou tam jasný krůčky kupředu toho klubu a jestli je nikdo nevidí tak ať se podívá 2 roky a víc zpátky!
    Podívejte se někdy na jiné ligy NHL nebo Švýcarsko co jsem viděl to by taky člověk někdy blil a bolejí oči! I mnohem lepši mančafty hrajou někdy tužku ! My ji nehrajeme furt někdy ano, ale nemáme dokonalej kádr tak to je ... Ten kdo chodí na hokej dlouho musí vědět, že je to normální! Únava,forma , dobrej soupeř nebo naopak slabši ale hraje antihokej proti kterýmu se hraje težce...Teď nám to doma nejde ,protože se očekává od lidí, že doma budeme tlačit jenže soupeři nejsou blbí a ani totálně slabí ta liga je sakra vyrovnaná tak hrajou hokej kterej nám nevyhovuje! Stejně jako my to hrajeme venku a proto venku taky bodujeme víc!
    Nejde přes léto vyměnit 6 obránců a 10 útočníků!!!
    Máme 1 v bráně doslova a přesně jak říkáte, je to z 90 procent jeho zásluha kde jsme..
    Přivedl se Kanga,Procházka taky fajn..
    Kondiční kouč Iterský taky dobrej je vidět, že fyzicky jsme na tom dobře hlavně u některých kluků je to vidět oproti roku zpátky (Rachna ,Gigi... mimochodem 2 hráči, který tu půlka z vás loni posílala někam...)
    Máme analytika a scauta (Sequens) myslím si ,že to taky k něčemu povede jen to chce čas!
    Něco se nepovede s nákupama něco ne to je normální všude!
    Za mě největší škoda když to teď vidím tak že se neudržel Klobli ( rozpadla se 1 lajna ) ale tam nese určitou vinu Venca...motal jsem se po klubu a viděl jak s hráčema jednal v kanclu...každej začal podepisovat až když byl pryč! Do ty doby prd ! A mezitím byl Hynek rychlejší...
    Jasně nejen včera jsem si občas zanadával, ale jsem fakt vdečnej za to ,že to mají v rukou tyhle lidi ...od majitele po trenéra...
    Neříkám, že sou dokonali to vůbec
    ,ale v mejch očích vidím spoustu plus ...chce to čas na další posun ... By jste tady chtěli rači Míru Vaňka s Pažim ? Za nich tu taky tyhle zápasy, že by člověk blil byly a sakra jich bylo A troufnu si tvrdit ,že za těch dvou by tady spousta lidí v kádru nebylo ! Já budu soudit až na konci roku teď ať pracujou maji na čem to né ,že né! V tabulce jsme tam kde jsme reálně chtěli bejt !Kdyby se povedlo 1-2 doplnění hned by to bylo samo lepší, ale není na trhu ! Je ale blbost, že by tenhle kádr byl pod jiným trenérem na ještě vyšším fleku...
  • Dobře ty,dávám palec ;)
  • maverick:

    Dovolím si 2 reakce na tvoji tapetu:

    1. analytik: Ty vidíš ve hře nějakou reakci (v průběhu zápasu)? Nějaký ovoce analytický práce? Změnu taktiky, změnu tempa..... Já ne. Jedem furt dokola tupě to samý. Někdy to vyjde, někdy ne.... uvidíme. Tak to hrajem.

    2. kondičák: Čekal jsem, že budem nabušenější fyzicky. Budu doufat, že se to třeba ukáže v pozdější fázi soutěže. Ale zatím to na mě teda dojem nedělá.

    Neříkám, že všechno je špatný. Ale domáci zápasy (krom prvních dvou) jsou herně naprostej hnus. Sorry, ale na to se nedá vůbec koukat. Pokud má majitel nějaký ambice, tak na tomhle musí chtít pracovat. To nebude donekonečna fungovat, že Frodo chytí v každym zápase 5 gólů.
  • 1. Netahejme sem zpatky Paziho/Vanka/Vencu. To je historie. Jsme jinde. 
    2. Herni projev je spatnej a je treba s tim neco udelat. Ale nevim zda jsme v takovem luxusu, ze vymenime trenera potom co jsme z 18 utkani vyhrali 10. Dle myho se ten tym muze ozivit dvema zpusobama. Bud zacnou hrat Cece s Berym a sejmou tlak z Gigiho lajny (proto porad toci sestavou a hleda jak je nabudi) nebo udelaji nejaky pohyb v kadru. Na vymenu u nas nikoho koho by nekdo chtel (mozna Zeta?) a my ho meli pustit. moc nevidim. Takze je to o dalsim hraci. Vubec nevim zda jsou na neco takovyho prachy a hlavne co rozumnyho je na trhu. Hrace jako je ten plzenjskej mladas co sel do SPA bych vubec nebral. To jsou hraci, kteri chteji jen prachy a klidne hrat 4. lajnu (a to jeste obcas). Jemu nejde o herni progres nebo lepsi angazma v zahranici, pokud jo, tak by nesel do SPA.
    3. Posilit podle me potrebuje hlavne nase obrana. Pluto je uplne mimo (mozna ten by sel taky vymenit). Pulpan, Bartejs zraneni. Sice fajn, ze mame siroky kadr, ale z tech kreativnich obrancu zbyva snad uz jen ten Strita. Takze se zopakuju - silneho, velkeho Kanadana s klidnou rozehravkou a dobrou strelou. Idelane co pravidelne dela body nekde jinde v Evrope.
    4. Utok - nevim zda potrebujeme dalsiho centra. Spis mi chybi ten strelec typu Koblasy. Zeta mel byt podobny, ale 6 bodu je na import malo.

    Hlavne by meli hosi pres repre pauzu potrenovat (nejen presilovky) a trochu si mentalne odpocinout. Ke konci uz to bylo hodne utahany zejmena psychicky...    
  • Během repre pauzy by měl vyjít rozhovor s Brukem a Šenkyplem, tak uvidíme, co nám řeknou
  • Jasně každej máme jiný názor a to je v pořádku od toho fórum je ať se tu můžem vyblejt a podrbat vše co se děje.. vidíme to každej trochu jinak a v uvozovkách jsme všichni včetně mě nejlepší manažeři a trenéři dohromady 😀
    Já osobně to nevidím prostě tak černě.Chodim na ten hokej už přes 20 let a těch trenérů a hráčů co tu bylo...každej trenér zase buduje podle sebe jinak...Proto bych Bruka určitě nechal do konce a pak hodnotil..
    Rozhodně je pravda ,že doma to není dobrý, ale vynahrazujou to bodama z venku ...
    Co nadělá trenér s tím ,že je Čeče, Pluto,byl i Bery a jiní z formy...to chce čas oni se dotoho dostanou! 99 % z nás bylo radost, že podepsali...

    Pone: Sequens měl co jsem slyšel prsty ve výhlédnuti Kangi -za to má můj palec nahoru...hledá další ,ale najít je jedna věc a přivést druhá..
    Během zápasu je to těžký je přilepenej na obrazovku a je v kontaktu se Sikem...těžko se obhajuje vizuálně jeho práce...za mě je dobře, že tam je ...

    A ten kondičák já tam jeho práci vidím...ale možná jen já 😀

    Už dost těch tapet to se omlouvám...Možná mám růžový brejle no...doufám, že na konci sezóny nebudu nosit černý
  • Ja furt trochu nechapu, proc furt hraje lajna x/Cernoch/Beranek ... a to nemyslim spatne vuci nim, diky za to, ze je mame, ale proste jim to spolu nejde + Cece momentalne na 1. lajnu neni, to si myslim se shodneme vsichni. 
  • Pokud by Hlados byl schopnej hrat centra, tak bych prubnul lajnu Prochy-Hlados-Bery. A Ceceho do treti.... Zatim to ale vypada, ze Cece ma neotresitelnou pozici.
  • upraveno 7. listopad 2023
    @maverick : Ale houby růžový brejle. O tom přece diskuse a fórum je. Že každej sdílí svůj názor, vnímá jiný názory a ideálně se obohacuje a přemýšlí nad věcma. Přesně k tomu to má sloužit a je dobře, že tady aspoň drobná diskuse je...

    Já za sebe jsem názoru, že zpochybňovat trenérskou pozici, je v aktuální situace trošku mylná úvaha. Zároveň ale jsem názoru, že dílčí hodnocení interně uvnitř klubu musí být. Protože trenér možná neovlivní, jakou má hráč formu (nebo má rozhodně menší vliv než samotnej hráč), ale je zodpovědnej za denní práci, komunikaci, coaching-mentorství a nasazování toho hráče. A bohužel tady nutnost vidím, protože těch otazníků je teď malinko víc, než bych sám čekal...

    Druhá věc je, že výměny určitě nepřijdou. Na tom jsme se shodli, že k tomu nemáme ani materiál, takže musí přijít obohacení. Jsem názoru, že se kouká hlavně ven, protože zdejší trh je přebranej a hlavně zatraceně přeplacenej. Ale tu potřebu posílit hlavně v obraně o rozehrávku a střelu, za tím si (bohužel) stojím...

    Scouting je věc, která se u nás teprve vyvíjí a začíná se na ní pracovat. Buďme rádi, že vůbec něco je. Kritizovat práci kondičáka taky nechci. Ten tým je fyzicky připravenej, jen si herně kolikrát přidělá daleko víc práce, než aby si jí ulehčil. Určitě může být ještě o něco líp, ale byla to první příprava v rámci spolupráci a o kondici to rozhodně není...

    Takže teď trochu potrénovat, vydechnout, uklidnit se a vypnout. Polistopadová fáze nebyla vždycky naše nejúspěšnější, takže pokud po 35 kolech budeme mít přes 50 bodů, já budu asi spokojen  B)
    Post edited by HCE_Majkl on
  • oni ani ty body doma nejsou uplne hruzostrasny (8 zapasu/12 bodu) tzn. stejne jako venku. co je hruzostrasny je ten herni projev a fakt, ze proste nedavaji goly a jede se na situaci, ze vyhrajeme na 2-3 goly (Frodo vic nepusti). pokud ale chces aby lidi chodili na zapasy, tak  musis zlepsit ofenzivu a zvysit sanci na vitezstvi resp. na ocekavane vitezstvi. my proste doma nemame silu navic aspon cast zapasu dominovat. slo to proti VIT a LIB, ale jakmile nedame goly (treba i v presilovce), tak to cele utkani je protrapene (=opakovane nezajimave pro divaky). 

    jen mi pripadlo, ze za Venery se zacinalo taky tak. pokud jsme dali 3 goly, tak uz to vypadalo na vitezstvi. Ale pamatuji jak se to muzstvo porad postupne doplnovalo (pamatuji napriklad na prichod Jardy Kristka) a vzdy to tymu dodalo nejakou dalsi energii nebo dynamiku. hodnoceni bruka (pripadne hracu) je bud objektivni podle vysledku nebo subjektivni, ale ja proste nevim co a jak rika hracum a jak je branej v kabine atd. ale co jsem slysel, tak pro pripadne odvolani neni ani objektivni ani subjektivni duvod. 

    Cece a 1. centr - ja nevim zda se na to az tak hraje. S Berym jsou jedna z nej dvojic do oslabeni v extralize, na presilovku (vzhledem k buly a predbrankove aktivity) by ho dle meho chtela velak cast muzstev v extralize. takze dle meho je do specialnich tymu jasnej. pri hre 5/5 je asi celkem jedno zda zacinas nebo jdes az ve treti formaci. ja si porad myslim, ze jim chybi snajpr. v te lajne byl strelcem Koblasa a Zeta to do prvnich 6. utocniku neda (ani v presilovce ho neni videt). 
      
  • Hladoš centra občas hraje ,ale použivají ho na křidlo prvni ,protože tam se nechytl Zett ani moc jiní...Prochy tam taky něco málo odehrál a taky nic...Čečemu to nejde, ale aspoň to nahrazuje černou praci, obětavostí a ma dobré buly to mu nemůžeme upřít,ale jasně od 1 lajny čekáme góly a těch teď moc nebylo...Taky si myslím, že by možná stálo za to je rozdělit úplně na čas...
    Souhlasím ,že uklidnit ,odpočinout, potrénovat a k naší spokojenosti najít gólové pravaso a beka typu Nosek
  • A kdy se tam měl Zetterberg chytit, když tam hrál dva zápasy v přípravě a odehrál je dost solidně?
  • @maverick nejhorsi je, ze kdyz uz je rozdeli, tak tim automaticky rozdeli i druhou lajnu, coz nedokazu pochopit. Jedina lajna, ktera ma opravdu konzistentni vykony, na tu proste nesahat
  • Xaxxz: Zett od prvniho zapasu, co jsem ho videl ocividne herne naprosto nestihal pri 5na5. Uplne neviditelnej hrac. Ja si rikal, jestli mu to tam bude padat, ok. Jenze jemu to tam jaksi ani nepada. To, ze by mel hrat prvni lajnu je za me joke....
  • @kinkis: Gigi a Rachna je už prověřená dvojice, která spolu stejně vždycky skončí. Ale tvrdit, že tahle lajna má konzistentní výkony, s tím nesouhlasím. I oni už jsou pod dekou a ani oni nehrajou nic přesvědčivého. Líbil by se mi s nima trochu víc Hlad nebo Procházka než Kanga (i když k nim typově sedí)...
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters