HCE Fórum

1459460462464465660

Komentáře

  • Že dávají Vítkovice pryč Gewieseho mě hodně překvapilo, myslel jsem si, že dělá body a on je letos v solidní krizi. Zajímavá výměna.
  • Na hokej.cz byl rozhovor s Brukem, kde nastínil, že po repre pauze by mohl nastoupit Bernovský. Třeba to bude trochu oživení pro 3./4. útok a trocha konkurence. Pulpán pomalu taky začíná být ok.
  • https://www.hokej.cz/peterek-je-pripraveny-ohlasi-navrat-do-ceska/5077149

    Hned na začátek - je mi jasný, že k nám nejde ani náhodou. Ale tohle je třeba typ hráče, kterýmu bych u nás dal šanci. Mlaďas, ve druhý finský dělal body, vysokej, centr..
  • Kinkis: chápu jak to myslis ,ale centrů máme dost Čeče ,Gigi ,Víta (Hlados )...
    Potřebujeme elitní křídlo na úrovni Kobliho do první lajny ...těch průměrných hráčů na úrovni 3,4 a 5 lajny tu máme až až...
  • 😂😂😂, mě se líbí,jak tady máme všichni přehled,jak by jsme měli posílit,jaký jsme trenéři, manažeři na úrovni.
    Ty woe, kdokoli tady potom napíše nějaká jména, jméno,tak je to špatné,že by to byl hráč do 3-4 lajny.
    Koho by jste chtěli? Gretzkyho? Vždyť píšete,že na takové hráče,nejsou peníze..
    Nikdo jiný,se nesežene, pokud chcete pořád někoho měnit.To přeci není normální.
    Kdokoli viz já,se tady zmíním o někom,kdo je na trhu za normální peníze,a určité výkony má,tak je to špatně.
    Kdo by dle Vás všech těch trenérů tady měl přijít?

    Hold to máme kinkis těžký. Vše se tady zavrhne, všichni hned ví,že je to špatný.


  • Tak já jsem obecně proti podepisování “hvězd” kterým je 35+ a nemají žádné spojení s naším klubem. Jako např Boleslav co podepsala Aaltonena, já neříkám, že je to špatnej hráč, ale proč brát takhle “starýho” hráče? Proto mě zajímaj spíš tihle hráči jako Peterek, kde jasně, může se stát, že bude 2 roky pinkat za Sokolov a čau, ale na druhou stranu se může taky vyhrát v druhýho Fleka, Kulicha, atd atd
  • Upřímně doufám, že až se Bernovský trochu rozehraje, že dostane šanci.
  • A přesně tohle jsem myslel třeba u Mužíka.
    Ja Ti to nemám za zlé, spíš naopak.
    Ale tady je víceméně každý hned se vším co kdo napíše hotový raz,dva.To jsem myslel.
  • Ty jsi asi jedinej,kdo tohle chápe.
    Teď přijdou otázky na to,že to nemá cenu,cena, výkon,šlus.

  • Kluci, nebuď tak kritičtí. Tady padají jména, která nám můžou pomoci až třeba v nějakém horizontu např dvou let. My ale potřebujeme kvalitu, kdo to tady zvedne hned.
    Perspektivních hráčů do budoucna myslím momentálně máme dost.
  • Hoši nikdo nemohl vědět, že Cece s Berym budou takhle marní, počítalo se s dvěma údernými lajnami, no jedná se bohužel od začátku sezony souží. Blbý no, ale za to nemůže ani trenér ani Senkypl ani nikdo. Ti kluci hokejovou kvalitu mají, Cece bojuje jak lev a není mu to vůbec u prdele, žádný klouzání na trojnožce. Bohužel, tak to je. Nejsme v tomhle první ani poslední..kdy se elitní útok trápí. A co chcete vyčítat Brukovi v tomhle směru. Je to těžký no. Mě se na to taky nedívá hezky, ale dělat zase nějaký nonsens nákupy je blbost.
  • Borci, VnZ má pravdu...proč sem tahat mladý hráče odjinud, který by pro nás měli užitek až za pár let, když sami jich máme dost? Prostě momentálně potřebujem hotovýho hráče
  • Máme jich dost,fajn,sem s nimi...Kdo? Sem s ním.Urcite Brukovi naznačte.

    Já nejsem už od začátku pro sem někoho  tahat.

    Nicméně když se tady rozjela mánie s tím,že sem někdo musí chtě, nechtě, přijít, přilil jsem olej do ohně s nějakými jmény.
    Celkem mě překvapila odezva.

    Že najednou ne, páč to chce jiná jména,ale ta se očekávat nedají.

    Neblázněte.

    Tenhle masaft na to má. Mistři nebudeme,to ani nikdo nečeká.
    Střed hrajeme, co víc?.
    Že do nekonečna to tak nebude?
    Vím..
    Ale to není otázka sem.

    Ano, fórum je fórum, nicméně dělat tady občas z lidí jiný lidi páč mají jinej názor než Ti ostatní,není dobré.


  • ...je tohle diskusní fórum? Diskutuje se tu? Ano a ano. Za mě je tu vše v pořádku.
    Když má někdo názor a napíše ho na internetové diskusní fórum, obvykle dostane odpovědi a obvykle kritické. Tak už to na světě chodí.
    Zdejší diskuse je na úrovni a argumenty věcné. Děkuji :)
  • kanis: Já tvůj názor chápu. Tak jsem pro systematické doplňování kádru ideálně mladými hráči kteří se vyhrají podél zkušené osy týmu, a to se podle mě u nás děje. Máme tu kluky co se tímhle způsobem můžou dostat výš, kdy třeba u Hladonika ten pokrok vidět je, Jiskra to v sobě taky má a to samé Koffer. Další se nám rozehrávají v Sokolově a to jsou přímo naší bývalí junioři. Já osobně bych dával na ledě prostor klidně i Zahejskymu a dalším klukům z juniorky, protože i tam jsou nadějní kluci, ale zpracovávat tyhle nejmladší je ideální když ti alespoň dvě lajny šlapou.
    Náš současný problém není že bychom měli málo mladých hráčů na rozehrání a rozvoj, ale že za 3 roky odešli nejlepší střelci klubu a dodnes jsme je nenahradili. Za Fleka, Vondráčka, Koblasu a Kohouta prostě nepřišli lidi kteří by navázali jak na jejich čísla tak na jejich rychlost a bojovnost. Ještě Koffer se tou bojovností a rychlostí může rovnat, ale k číslům se bude muset propracovat. Nechci zattacovat ani Zetu, ale zatím taky neplní to proč jsme ho kupovali. Může se to otočit, ona adaptace na nový klub, systém i mentalitu může být delší a třeba z něj budeme v lednu učůrávat radostí, ale zatím nic.
    Další problém že hráči kterým to loni šlo a celkem nás táhli to letos zatím nešlape. Bery, Čeče, Jiskra a Redlich prostě zatím tápou, i když je vidět že se s tím snaží něco dělat a na ledě nechávají vše co můžou. Tak to někdy prostě je a může doufat že se to otočí (já i věřím že to tak bude).
    A právě proto že je podle nás všech tým celkem dobře poskládaný, potřebujeme podle mého názoru do útoku hotového, dobrého, drahého hráče (klidně i jen na rok), který bude umět vzít odpovědnost na sebe a ve vyrovnaných utkáních prostě ten puk vezme a dotlačí do branky. Třeba by to ostatním pomohlo ke klidu na hokejkách a tím i k tomu co od nich očekáváme.
  • @kanis Už ti to tady bylo vysvětleno. Smysl fóra asi netřeba opakovat, ale všechno to k tomu prostě patří. Byla by nuda, kdybysme měli všichni stejnej názor...

    Nepleť si ale prosím to, že by tady někdo čekal Gretzkyho (nebo takovýho hráče). Nebo že by každý tvůj návrh byl blbě. Ale my vážně potřebujeme posílení, který zapadne okamžitě do 1-2 lajny a na to peníze jsou, pokud se takovej hráč objeví. Zatím se ale žádnej takovej na trhu neobjevil. A jak už správně napsal @Vossy , tak hráčů na rozvoj, případně vlastní juniorku tady máme. A vzít dalšího hráče 50:50 typu Kružík nebo Přikryl, to nám nepřinese aktuálně nic.

    K Mužíkovi, kterého tady už potřetí zmiňuješ - ano, ten kluk by tady mohl dostat šanci a mohl by se rozehrát. Ale není to hned frajer do 1 nebo 2 lajny. Kdyby byl, můžeš mu ten koncept nabídnout a třeba se objeví takovej, kterej si řekne, že radši první dvě brázdy ve Varech než 4. lajna na Spartě. Ale když o takovýho kluka má zájem někdo z těch bohatších klubů, tak je při nejmenším celkem riziko o něm přemýšlet. Protože nakonec takovýmu klukovi budeš muset dát peníze, který by měl dostat třeba někdo do TOP 6 útočníků.

    Věřím, že trh sondujeme, ale směrem k postavení v tabulce a optimismu u vývoje výkonů Čečeho a dalších, není důvod zatím utrácet. Stejně se ten trh tak za 1-2 měsíce otevře ještě víc a myslím si, že budou i kaskadéři, který budou bláznit. Pak se takovej hráč objevit může nebo vypadne někdo ze zahraničí. Já teda furt doufám v nějakýho toho beka..
  • Co beků týče, nemáte nějaký zákulisní info, proč nikdo na tuhle pozici nepřišel? Jestli zkrátka nebylo kde brát, nebo jako panovala spokojenost s tím, co máme?
  • Nejspíš to chtěli nechat až na následující sezonu, protože nám po sezóně končí smlouva u 4 obránců
  • Nevim to uplne s jistotou, ale dve jmena do obrany se behem leta resila, ale smerem k finančním požadavkům se do toho nakonec neslo…

    Jinak Karjala zatim vykonnostne vubec neni spatna. Na to, jak se i mne nepozdavala nominace 😁🫣
  • Stejně bych radši Rulíka viděl u dvacítky
  • @HCE_Majkl vzpomeň si loni, turnaje super, hokej hezkej, rychlej, a z těch kluků co odehráli ty turnaje na MS nejela ani 1/3 a bylo po výkonu :D letos to bude ještě větší extrém jak se hraje doma
  • Ty blaho,ty je dneska tedy smetli jak prd.
  • Hezkej hokej hrajou
  • Tak Čechmánek zemřel 
  • 52 let … masakr :(
  • Trochu jsem doufal, že vyjde slíbený rozhovor s Šenkyplem a ono nic.
    Tak nás budou napínat i příští týden.
  • VnZ: Před časem byl s D. Šenkyplem podcast....nevim, jestlis slyšel?
  • Pone
    Jj slyšel. Ale má vyjít rozhovor s Šenkyplem a Brukem, probírat se stav kádru a mají padat i otázky na rozhodčí.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters