HCE Fórum

1453454456458459660

Komentáře

  • A zase tam cpou hráče, který v repre hrajou úplný hovno, typu Jašek, Kodýtek, Tomášek, Špaček, Stránský...
  • Alespoň si odpočine, píšu to už podruhý.
    Co bys dělal,kdyby přijel z repre zraněnej?
    Buďme rádi,že nikam nejede.
  • upraveno 1. listopad 2023
    Většina te nominace je sakra úsměvná  =) Ale Rulík na ní má právo, on si ponese odpovědnost a on má asi důvod. Těch jmen tam chybí trošku víc z TELH, který si zasloužen na Karjalu vyrazit a Frodo je rozhodně jeden z nich...

    Ale jak už bylo řečeno - aspoň odpočinou a pořádně potrénujou...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Tvl sorry ale začínám mít averzi na Bruka…místo toho aby se snažil “rozhejbat” první lajnu popřípadě nakopnout třetí…tak on zase rozdělí jediny co funguje.
  • Nemá cenu plakat nad rozlitým vinem...ale jen pro info...V bombách na ledu Davd Kaše zmiňuje, že po konci ve Spartě chtěl domů a bylo to buď Vary nebo Litvínov nakonec Litvajz ,protože ten lákal bráchu ,takže kdyby jsme bejvali chtěli oba možná mohlo bejt...
  • No kurva…snad už to taky vidí a nechá tuhle letku spolu…na druhou tretinu už je dá spolu a hned z prvního útoku krásná kombinace a gol…ale neeee bruk to bude porad jebat jinak
  • Btw ale přečtěte si rozhovor s Rulíkem ohledně nominace bratrů Kašových, ty kluci ani nechodí na všechny tréninky A týmu. Vždycky po domluvě s trenérem. Takže jo, dokud budou zdraví tak body budou generovat, ale..je to u nich evidentně taky s otazníkem.
  • upraveno 1. listopad 2023
    Možná je lepší, že tma Frodo není.
    Mohl by tam zářit a lidi by měli velký očekávání. A jak tu padlo - je to jen příprava....
    Spíš bych ho chtěl vidět v Praze ;-)
    Post edited by three7 on
  • A ještě jedna věc, když dneska vidím co všechno se píská jako faul tak si říkám kam jako ten hokej směřuje, nebude z toho za chvíli florbal tvl? 🙄
  • Benda úplně zbytečný faul tvl, má puk, nedá si tam tělo, a ještě podrazí..
  • Tvl, ty pruhovaný 🔷️ si nemohli pomoc a slepicím dali další přesilovku 5 na 3
  • Ty vole, co to zas bylo za vyloučení? 
  • Tenhle průběh, kdy jsme dostali 2 góly během 2 oslabení si už odněkud pamatuju  :o Ale co chceme - máme přesilovku, zase úplně totálně podceněná věc, pak zbytečnej Plutnarovo faul a Bendovo faul úplně jasnej a ještě víc zbytečnej...
  • Jestli to byly fauly nebo nebyly je úplně egal, zase jsme zbytečně úplně marnou Olomouc dostali do hry kurvafix, připomíná mi to ten zápas u nich, až nepříjemně
  • Olomouc dva góly z prdele, fakt neví jak
  • Jak? Úplně jednoduše…z presilovky, to ty naši když maj presilovku tak nedokážou ani rozehrát nebo udržet pásmo a faulujou…dneska už 2x
  • Faul při vlastní přesilovce je pro mě něco nepochopitelnýho
  • Yes BERY! Tohle potřeboval chlapec...

    Každopádně už mi vadí, jak lehkomyslně přistupujeme prakticky v každým zápase k některým pasážím a říkám si, jak funguje v týmu hierarchie. Protože v takovej moment to do svých berou ti zkušení a lídři, ale u nás je pak v přesilovce schopnej Plutnar udělat totálně zbytečnej faul nebo nevidím útočníka, kterej by to vzal na sebe, zavezl to a podržel třeba...
  • A než to dopíšu, tak to dáme zase z ruky.... Hrozný  :/
  • Jsem rád, že jsem dneska nemohl jet, vezla by mě rychlá .. :D a teda můj odhad na 1:0, 2:1 byl hodně mimo :D
  • Co to dop..... dělají s tím faulováním ???
    To snad není možný :#
  • Zkurvenci pruhovaný. Slepice v 7 či 8 a nic, žádné 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě... 🤬🤬🤬
  • A nějak nechápu, proč hraje Kanga jednu třetinu v první lajně a pak se tam vrací Hladonik, furt se točí se tam a není z toho prakticky žádnej efekt...

    Já se modlím, ať doklepeme to 4:4 a ve třetí se vrátí ze šatny trochu soustředěnější a bruslenější tým, stále stejná písnička...
  • Protože Bruk je vocas no
  • No největší vocasové jsou ti pruhovaní...
  • upraveno 1. listopad 2023
    @FeryBo: Sorry, dokážu vzít kritickej názor nebo argument, ale tenhle je pro mě nekomentovatelnej. Pokud tobě stačí, tak samozřejmě v pořádku.

    @kjetel: První moment, kde jsou dneska totálně mimo pro mě a doufám, že se k tomu někdo vrátí, protože tohle je 5+DKU.

    Ty naše přesilovky jsou fakt neskutečně marný... A zase pustíme do nějakýho úniku, forčekingu atd a uděláme z toho faul, zase Pluto, to už je na flastr...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Tvl Prochyho odvezou a nic. Zajímavý,sam bych se rad rozhodcich zeptal,jak to maji nastaveny,hlavne v hlavach.
  • Naše přesilovky dnes to se dá jedině se zavřenýma očima.. 😬😬
  • Pořadí tragičnosti v dnešním zápase
    3. Místo - sudí
    2. Místo - naše přesilovky
    1. Místo - počet ztracených přesilovek naším faulem
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters