HCE Fórum

1446447449451452660

Komentáře

  • 3 zapasy doma, 2 goly. S tim at se jdou vysrat. A s produkci jako dnes ve treti tretine taky..... To je bida - utrpeni.
  • Je to nádherné hrát pro tolik diváků a doufáme, že takhle budou chodit celou sezónu......Budou,ale až budou výsledky a nebo aspoň to,až bude vidět,že na ledě necháte všechno B)
  • Jak jsme body ukradli SPA, tak nam dnes KLA. KLA na to jakej maj kadr hraje neskutecne obetave. Dneska jde prohra za 2. lajnou. U obou golu byli na lede a vepredu nic nedali. 
    Zklamani je Prikryl. V SO jeden bod za druhym a tady je uplne hluchej. 

    Navsteva dobra, ale pokud nebudou vitezstvi ubude I ta 1 000 navic.
  • Tenhle tym nenaplnuje ambice. Pokud majitele nechteji, aby navstevnost sklouzla na uroven 2700, je potreba s tim neco delat i na lede - nejen na sockach a o prestavkach. Osobne bych zacal s tim, ze bych se rozloucil se Zetterbergem. Prisel do prvni lajny, hraje treti a nestiha. Cizinec musi byt vyssi level. Obrana je na sirsi diskusi - ty zamrdy jako dnes pred prvnim golem, nulovy pokryti dorazek, rozehravka....atd. To chce taky resit...
  • trochu z jiného soudku - Slepice zastavily Litvínov. To bych nečekal, že to budou zrovna Slepice.
  • @12Stig12
    Já jo, Litvínov na ně dlouhodobě neumí
  • @pOne
    Já bych mu fakt zkusil dát šanci v tý první, nevim, na co se ještě čeká
  • souhlasím, já bych Zettu taky zkusil v 1., ať se může zase udělat lajna Redlich-Jiskra-Hladonik, které to loni šlapalo
  • A nevim, koho napadlo hrát před každým zápasem hymnu...to je věc, která mi v NHL vždycky vadila. Chápal bych, kdyby hrála před nějakým velkým zápasem, během svátku a tak...ale před každým zápasem to je prostě zbytečný, myslím, že to tu hymnu postupně "zdegraduje" 
  • Zetterberg pri 5na5 nestiha. A pri PP neKoblasuje. To je fakt.
  • Ale při těch přesilovkách mi přijde, že ho vyloženě na tu střelu nehledaj...on na tom křídle stojí, ale zřídkakdy dostane přihrávku na střelu z jedničky...přitom takhle v prvním zápase dal dva fíky
  • Zetteberg se ukazal pouze v jednom zápase. Jinak se mi taky dlouhodobě nelíbí. Rozhodně s tím co předvádí doteď, mě nepřesvědčil a za posilu ho prozatím nepovažuju. Chybí prostě střelci.

    Odešlo nám loňských 29 gólů (Koblasa s Kohoutem 1. a 5. střelec týmu)
    Předloni 36 gólu (Vondráček s Flekem 1. a 2. střelec týmu)
    V sezoně předtím byly tito hráči dokonce srovnaní od 1. do 4. místa v týmové gólové produktivitě.

    Prostě přišli jsme během 2 let o 4 hráče kteří nás v posledních 3 sezonách gólově táhli a dodnes se za ně nepovedlo přivést náhradu. 
    Máme Beránka s Černochem kteří toho spoustu vybojují a ujezdí ale chybí hráč který by se jim ukázal v gólové pozici a kterému by přihráli. Rachůnkova lajna má světlé útočné chvilky ale někdy se bojí všichni vystřelit. 3 a 4 lajna se hladá. Světlé okamžiky tam má akorát Procházka a Koffer, ale bohužel i můj oblíbenec Redlich je momentálně marnej a Jiskra se svezl s ním.
    Obránci bohužel trafí většinou prvního blokujícího hráče nebo netrefí bránu a rozehrávka bývá taky špatná. Zrovna dnes před třetí třetinou jsme si říkal proč to naší útočníci nehrají víc přes obránce a začal jsem to sledovat. Přišli 4 chyby obránců na modré kvuli kterým jsme pokaždé přišli o pracně vybojované útočné pásmo a to i v situacích při kterých měli čas. Ach jo.

    Budu doufat že se to zlepší ale prokoučování podpisu bratrů Kašových je velký průser, který se nám klukama ze severu prostě nepovedlo zalepit.
  • zetta jeste ma par zapasu a pak je zralej na vymenu. Vsechny goly udelal pri PP na zacatku a ted nic. Ani neni v tech sancich… to uz ten Koffer je uzitecnejsi. Letos je to od nej OK. 

    Kazdopadne nam chybi goly prvnich dvou lajn a tam ten Zetta nehraje. Zejmena Bery a Cece jsou letos zatim jalovi, ale aspon to tam tocej…
  • Mimochodem, viděl někdo závěr zápasu OLOxLIT? Olomouc je prostě banda zkurvenejch hovad
  • My jsme tady všichni chytří jak všichni okolo.
    Všichni vidíme všechno, stejně s tím nic neuděláme.
    Hlavně si tohle vše musí vyříkat kluci v kabině s real.tymem.
    Nechal bych tyhle spekulace na někom jiném.
    Jasně,je to fórum,kluci ale tohle určitě čtou, a k sebevědomí jim to určitě nepřidá.
    Ano,taky jsem tady měl pár vitek vůči nim, nicméně zápasy se povedou,pak nepovedou.
    Je to na nich,hokej hrát umí,jak říkají,hrajou to pro lidi.Ti lidé na ně chodí v hojném počtu,a pokud chtějí aby chodili takhle dál ,musí s tím kluci něco udělat jen oni sami.
  • Nemyslím si, že by ho někdo z extraligy chtěl, víc k tomu psát nebudu. Za mě je to import, který prostě musí být v některých věcech rozdílový. On se vůbec nechytá ve hře 5 na 5, ten útok s ním hraje v podstatě ve dvou. Dal bych mu šanci do repre pauzy a pak ho případně ukončil. Kterákoli lajna s ním nefunguje totiž, a rozhodně to není typ hráče, který by měl hrát s Víťou a Redlichem v útoku.
    Jinak jak tady někdo psal, že s touhle obranou to na čtvrtfinále nevidí..... pod to bych se podepsal tučným písmem!!!!Včera to bylo jasně vidět...... ty naši obránci to ani neřežou, ani nevynikají v rozehrávce, ve všem spíš horší průměr. Jedinej Pluty snad malinko vyčnívá, ale rozhodně bych si představoval na pozici prvního beka týmu hráče s dominantnějším výkonem. Naprosto nechápu jak může Huttula hrát v první obraně a už vůbec nechápu proč hraje přesilovky, vždyť ten kluk neumí pořádně vystřelit. To je bek možná do třetí obrany. I ten druhý gól Kladna jde z půlky za ním, protože kdyby nepropadl jako dorostenec na modrý, tak by Kusýho nemusel bránit Kanga. Havlín pro mě možná největší zklamání, v tom klukovi to je, ale ne a ne to z něj dostat. Celkově se týče obrany, tak tam nechápu, že se neudělali vzhledem k ambicím klubu /čtvrtfinále/ aspoň 2 obránci. Kdyby to dávalo nějaký smysl, tak se nebál nějakýho beka vytrejdovat, v tomhle složení se obávám, že prostě bohužel. Frodo dává tomu týmu šanci vyhrát i zápasy, ve kterých bysme vloni třeba vůbec neměli co dělat, ale ve finále to bude stejně málo.

    Včera škoda strašná, plný barák lidí. Můžeš prohrát, ale ne takhle. Třetí třetina vůbec nic, žádný tlak, jen křeč. Ten tým tady pořád jakoby ne překročit svůj stín, jsou tady kluci který hráli na MS, jádro relativně dlouho pospolu, dřív se tým označoval jako černý kůň soutěže, lobotom Pešout říkal, že ho vidí do dvou let v semifinále, ale pořád to není ono prostě.....Type your comment@1140bxl
  • Jinak posledni 3 domaci zapasy = skore 2:9 .. dat 2 goly za 180 minut hry je hrozivy
  • S odstupem malého času včera jsme byli každej nasranej! Buďme rádi za to co tu máme za bývalého vedení by tu ani tenhle kádr nebyl !
    Ale jasně jsme namlsaní...kdo by nebyl!
    Máme Froda ...peníze asi taky náké...schází tomu přesilovkovej bek a střelec hotovo tečka...tenhle kádr v týhle podobě horko těžko na první 8 bude mít...oproti konkurenci máme hrozně moc průměrných hráčů do počtu...
    Když vidím jak ti co měli bejt dole posilujou (tím neříkám, že to byli hráči pro nás)
    Ale Kladnu Smolenak golove pomáhá...
    Olomouc Kaňa a Plasek taky jim pomůžou
    Plzeň, Vítkovice,Bolka s tím taky hejbou...
    Nezaspat když se něco objeví na trhu!
  • Po první čtvrtině je to prostě tak jak to je. 8 místo je reálná síla současného týmu. Můžeme si říkat co chceme, ale máme tu prostě kádr který se pár let plácal na hranici playout, ze kterého v průběhu 2 let odešli jeho 4 nejlepší střelci, kteří nebyly nahrazení nikým a jako posily se zatím jeví pouze Ikka a Frodo. Ti ale góly dávat nebudou. Obránci jsou průměr ligy, tzn není to průser, ale ani nic na oslavu.
    Navíc proti týmům stylu Kladna nebo Olomouce to prostě dlouhodobě neumíme.
  • obrana - psal jsem to nekolikrat. chybi nam jeden extra obrance. Huutula x Plutnar. Nestudoval jsem zaznam, ale Huutula mi zrovna prijde jako nekdo kdo v te rozehravce nezmatkuje. Podobne to mam i s Bartejs. S Plutnarem ja mam osobne trochu problem. Ma zablesky super rozehry, ale pak to kolikrat drbe a prihrava neskutecne slozite a nebezpecne. Proste to neni konstatne dobre.

    zmeny v kadru - vzdycky je to risk, ale jak tady nedko psal - import by mel byt vzdy lepsi nasince. Zeta zatim spatny a dle myho je zralej na to (pokud to jde) usetrit jeho plat na nekoho jinyho. kazdopadne ne neco jenom pro zmenu (viz Boleslav), ale nekoho kdo je aspon trochu nakoukanej. panikarit nemusime, jsme mezi prvnimi osmi a nastesti nemame nejake dlouhe snury bez bodu. kdyz jsem e pytal po vitezstvi v HK kolik udelam z dlasich 6 zapasu bodu, tak tu nekdo rikal 18. Ja mel docela obavy, ale zase uplnej pohreb to taky neni. I kdyz, 5 bodu :-/  
  • @Flaksa34 : mluvíš mi z duše. A při pohledu na Joonu na přesilovce jsem si říkal to samý. On umí celkem dobře rozehrát, ale potřebuje na to víc času. Do přesilovku to ale za mě moc není. Na druhou stranu chápu, že to trenéři zkusí, protože se tam zatím nikdo nechytil a o to místo si nikdo neřekl. Obránce prostě dva potřebujeme a jedná se vyloženě o konstruktivní typy, který jen tak nejsou. Havlín tu je třetí sezónu, vždycky má takovém záblesk, ale netuším, kam ho zařadit. Nejdřív byl nekompromisní, důraznej, hrál jednoduše. Teď by kolikrát chtěl hrát Makara, na což nemá. V jeho věku si stejně myslím, že tady už nikam nevyroste (rád se budu mýlit). Ale v tomhle je pro mě zklamání i Bartejs, od kterého jsem po přestupu nečekal moc, ale minimálně spolehlivost a stabilitu, kterou zatím moc neukázal. A hodit včerejší druhé gól na Kangu je úplná blbost, ten jenom hasil už vzniklej požár. V útoku nám odešlo pravaso, který zatím ne a ne nahradit a k tomu nám chybí ještě minimálně něco málo do produktivity...

    Upřímně si nemyslím, že bych patřil mezi namlsaný fanoušky. Ano, přišel Frodo, celkem se povedl Kanga, marně nevypadá ani Procházka. Ale já od toho týmu nečekám nic víc než třeba v minulý sezóně. Ale po takovým výkonu proti Kladnu proste kritika logicky přijít musí a musí přijít i interně. V dnešní době to bez sebekritiky a hledání potenciálu nejde v ničem, ani ve sportu. Že nás tady přejel Litvínov nebo Pardubky, neřekl jsem půl slova, protože to výkonnostně a hokejově jsou kluby v jiné váhové kategorii (aktuálně...).

    Jak už psal @maverick, tak je třeba mít oči otevřený, protože na trhu se teď něco málo hejbat začne, bohužel mi nemáme co nabídnout. Já si jen přeju, abychom začali doma víc dominovat a vyhrávat, protože to bude pro druhou polovinu sezóny zatraceně důležitý - lidi chodí, atmoška je dobrá a musí z toho vzejít i body...
  • Polášek byl před sezonou volnej.

    Ten by se hodil.Prehled,rozehrávka,střela,tady by byl nadstandardní.

    Nejspíš,a já to nikomu nezazlívam mělo vedení,a trenéři ve všem jasno,že tohle co máme bude stačit.
    Nejsme na tom zase tak blbě, nicméně zezdola se to začíná hodně tlačit,a těch bodů už není navíc opravdu moc.
    Dalo by se říct,že jedna naše prohra a výhra týmu pod námi,nás bude stát sesup na 10-11 místo,což není to, co by se asi chtělo.
    Před dvěma zápasy jsme byli 4, teď jsme 8.
    Je to nášlapný,a ty prognózy s vyrovnanou tabulkou od 4 do 14 místa se vyplňují.
    Je hodně vidět,že Koblih prostě chybí,i když si to nikdo nahoře nechce připustit.
    Ten se měl udržet stůj,co stůj. V Litvínově navázal na skvělou práci co od odváděl u nás.
    Toho mít teď u nás,tak jsme jinde.
    Tohle mi nikdo nevymluvi.
    On i Kohi chybí,tu černou práci odváděl výborně.
    Prostě chyba s těmito hráči,že odešli.
    Teď už nemá cenu říkat, psát, " Kdyby " nicméně kdyby tu byli Tihle dva,tak by jsme se tady teď tak nehandrkovali s trejdama.
    O tom jsem přesvědčený.
  • Ti spokojeni by si meli uvedomit diky komu tech 17 bodu mame. Za minimalne polovinu muze jediny muz a ne nas herni projev, ktery neni zadna hitposka. Privezt 3 body ze Sparty je super a zahreje, ale kolikrat se takovy stesti bude opakovat, ze dame ze 14ti strel 5 fiku? Za me je tohle ustrel a meli bysme sakra pracovat na zlepseni herniho projevu. Frodo vydatne pomuze, ale vsechno nezmuze....zvlast za takovou (ne)obranou.
  • "Baník Sokolov v Baťově městě potvrdil, že se pyšní nejlepší obranou ligy." - když už s nima spolupracujeme, nemají tam nějakou mladou obranou naději, která by zasloužila šanci?
  • kinkis: Jednoho takového tam mají. Martin Rohan 😁
  • Kinkis
    Já ti nevím. Byl to zápas jak SPA KVA.
    Zlín asi 44 střel (chytal Hamalčík), Sokolov nějakých 13
  • btw dorost si dnes povodil Spartu 10:0
  • Na twitteru asi na půl minuty unikla dnešní zahajovací formace...do prvního útoku posunuli Iikku a Rachnu
  • Pokud tomu tak je, tak tomu moc nerozumim. Jednak z pohledu toho, ze se trha neco, co jako jediny obcas funguje. A kdyz uz, tak bych jako centra prvni lajny dal i Grigera, protoze Griger je v letosni fazone z myho pohledu vic "centr prvni lajny" nez Cece.
  • Souhlas, nerozumím tomu trhání jediný fungující lajny
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters