HCE Fórum

1447448450452453660

Komentáře

  • A to je právě to, proč jsou ty výsledky kolikrát takový.
    Furt se to točí,a hovno z toho 
    Nechal bych to jako na Spartě,tam jim to takhle sedlo.
    Co víc zkoušet.
  • Jenomže stejná sestava jako na Spartě hrála taky proti Kladnu a jak to vypadalo.
  • Ale to bylo doma,venku hrajou jinak.Vyhovuje jim,že nemusí nic moc tvořit.
    Tvořit hru jim moc nejde,což doma musí, kór když přijede beton a agresivita jménem Kladno.
  • Na jednu stranu jsem rád, že se s tím trenéři snaží něco udělat a zkouší (protože kdyby ne, tak přesně tohle jim budeme předhazovat), ale během posledních 2 domácích zápasů mi to trochu přišlo už jako panika a zkoušíme cokoliv, aby se to trochu chytlo...

    Každopádně i tak věřím, že z Liberce dneska dokážeme 2 body odvézt
  • Vítkovice odkládaj zítřejší zápas kvůli viróze, tak jsem zvědav, jestli v pátek vůbec dorazí...
  • Asi nedorazí
  • Se nás bojí 😂😂😂
  • Dorazí, na konci 19/20 jsme k nim poslali juniory my, tak letos je pošlou oni  =)
  • Zetta ve 4. lajně. Chápu, že teď trenéři míchají sestavu víc než kuchařka polévku, ale jestli nezabere, tak bych se jeho konci o repre pauze nedivil, když se takhle propadl sestavou
  • upraveno 24. říjen 2023
    Koffr s Procházkou jsou teď platnejší bohužel...já bych ho bejval v ty 3 nechal ještě pár zápasů, ale cizinec ve 4 lajně a číslama ,který zatím má to je špatný...zkoušejí ho probrat kde se dá..uvidíme kéž by se jestě probral! Na začatku a v pripravě nevypadal zle pak v jednom zápase 3 tyčky a od tý doby zapadl do stínu..ty první 2lajny podle mě šlo o to ,že ta původně 2 sice dost obstarala a vypadala dopředu nejlíp, ale taky dost dostávala...Čeče je o ranec definzivnejší než Gigi chtějí to vyvážit...zkoušejí možnosti když to hapruje v útoku to se asi musí! Já bych bral i boda dneska...
    Post edited by maverick on
  • Já hlavně schvaluju roztržení 1. lajny, protože těm to fakt nešlo, tohle by mohlo probrat jak Čečeho tak Beryho, snad. Jakýkoliv bod dneska by byl super s ohledem na naprosté odevzdání 3 bodů Kladnu, tak snad!
  • Mimochodem na Facebooku, Twitteru atd dostáváme bídu s ohledem na to odložení zápasu Vítkovice - Pce :D Pce píšou, že přece nejsou KVA aby jim to neodložili a že my byli hrozný svině že jsme nastoupili proti juniorům :D
  • At si trhnou ploutví
  • Nam to taky Vitkovice neodlozili
  • nevadí, já si tu jejich sůl rád užiji :)

  • si děláš prdel... vlastenec po pár sekundách
  • 😂😂😂😂
    To je zase začátek jak stehno
  • Téměř každej zápas musíme otáčet protože dostanem gól v v prvních 5 minutách, taky špatný ..
  • A z čeho mi už taky přepne, proti Kladnu dvě nebo tři tyče, teď za první třetinu už máme zase dvě nastřelený ..
  • Za co šel Černoch do konce?
  • Za to,že šel bránit spoluhráče.
  • Type your comment@Xaxxz
    3 do bitky. ale je pravda, že Rachna měl poukázat na to, že se Iikka nechtěl prát a neshodil rukavice
  • @Xaxxz prej za to ze vlitl jako 3 do férové bitky…při tom mi to moc férové nepřišlo když schodil rukavice jen ten picus a ika se ani prat nechtel
  • Tvl. 2x během pár sekund dostane Ikka krosček zezadu, mezitím je jednou podražený, pak ho ten blbec začne řezat i když Ikka se rvát nechce, Černoch ho jede bránit, Libereckým naskočí 2 hráči ze střídačky přímo k rvačce a rozhodčí to vyřeší takhle???? Jděte do píči
  • Klima dostal 5 minut
    Kangič 2 minuty.
    5 minut + OK měl dostat i Klíma.
  • Koukám na to, tohle rozhodčí nezvládli
  • upraveno 24. říjen 2023
    Začátek snů - hned dostat a jít do 4. Nějaký šance byly, ale Liberec jich měl ještě víc, takže 1:0 ještě dobrý...

    Co se týče bitky, tak souhlas, že Klíma měl dostat ještě jeden trest (navíc tam bylo na Kangu jasné podražení), prostě se chtěl za každou cenu rvát. Ale jinak trest pro Čečeho pochopitelnej. Jsem rád, že ho šel bránit, ale prostě přijel tam navíc, to tak je, je třeba to akceptovat. Trochu mě tam teda nasral ten dement Vlach, kterého mohli vyleji taky. Ale jak se "obětoval" Čeče za Kangu, takhle teď ve 2 třetinách se musí obětovat ostatní pro tým, protože obrana zase hrozná...
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Tak to je rozbor. Nakonec za to může Ikka protože se po několika sraženích sám ohnal po Klímovi. Akorát mě ty moderátoři zase nasrali.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters