HCE Fórum

1443444446448449660

Komentáře

  • Ja si porad myslim, ze problem je v obrane. Az na vyjimky nerozhrajeme poradne odzadu. Dneska jsem sledoval kolikrat na par metru nahrajou na nohy a pak to drbem po prknech. Spousta (I uspesnych) utoku zacina nahozenim nebo protecovanim nastreleni. Pak to tam vybojujeme, ale zadne zalozeni odzadu. A prijde mi ze nasi beci jsou o dost pomalejsi. Sand s vyjimku Mikysky… 

    ale doplnit jen pokud by byl nekdo rozdilovej…
  • Kdo je bohuzel total mimo, tak je Havlin. A neni to zaujatost, jeho jako hrace mam docela rad. Ale dneska mel takovych kiksu, ze bych to ani nenapocital. Rozhodne nas nejhorsi bek.
  • Nebyl to špatnej hokej dneska, Pardubice jsou prostě jinde, těch 300 mega je hned znát…nicméně by mě zajímalo, jak moc by Varaďa byl úspěšnej, kdyby dostal do ruky průměrný tým…a velkou pochvalu si zaslouží fanoušci Pardubic, po dlouhý době konečně normální fans
  • Jj Fans Pardubic byli fajn. Ja tedy na hokeji nebyl ( práce ), nicméně se u mě v práci na jednom takovém vyhlídkovém místě ve Varech zastavili na klobně a točené Cole, ( pivko nechtěli )
    Byla to skupinka 6 lidí, a uplně v pohodě.

    Jim říkám,si nedáte klobnu na hokeji? A oni,že určitě taky, že klobás není nikdy dost.
    Tak jsme chvíli kecali, a oni i složili kopliment, že nehrajeme vůbec špatně, a že určitě nedáme kůži zadarmo, a že to budou mít možná těžší, než si kdo myslí.

    Tak jsme si popřáli hodně stěstí, a šli. Prostě se najdou i normální.
  • Každej to vidíme trochu jinak no...
    Já osobně chybu u našich obránců nevidím...jasně nejsou dokonalí semtam někdo chybu udělá, ale v rámci našich možnosti to podle mě není tak špatný a neprohravaji nam zápasy beci...někomu vadí Havlin někomu Pulpán ... u beka se chyba vidi hned u útočníka to tak videt neni ,ale hokej se hraje na góly...v Bolce 0 s Litvajzem 1 včera 0 ..v Budějkach 1 z přesilovky a jeden od beka .. v Hradci dal rozhodující taky bek pak jeden do prázdný..
    Poslední zápasy více méně opravdu jen 2 lajna a na góly je to chudý! Pokud se máme udržet ve středu tabulky bude to chtít víc..bez gólů to nepůjde...Letos to bude fakt ranec vyrovnaný od nakýho 5 místa dolů kde budem my to bude nářez...
  • @maverick jasne, ze se hraje na goly. ale pokud se na gol nadreme, tak potrebujeme mit vic snaci nez mame dneska. a ja myslim, ze nase sance vznikaji zejmena po nahozeni, vybojovani puku a nasledne akci. myslim, ze tech prihravek do jizdy, presen na hul utocnika je od obrancu strasne malo. naopak vidim, ze jsme jasne v drzeni puku, ale 2-3 nepresnyma prihravkama v obranem pasmu (nekdy dokonce za branou) se dostavame pod tlak misto abychom utocili...

    samozrejme to muzeme hrat na to, ze Frodo nepusti vic jak 2-3 goly a my vyuzijeme 1/3 presilovek (jak ze zacatku), ale to je hodne riskantni. 

    za me musi beci pridat nebo musi prijit nejaky, ktery je vyrazne lepsi nez jsou soucasni...    
  • Jasně že chybu udělá každej, ale v obraně je rozhodně směrem dopředu a teď myslím do rozehrávce co zlepšovat. Nemyslím úplně ofenzivního beka do přesilovky, ale borce, co dokáže zrychlit hru a dát přihrávku, kterou překoná ten první blok. Jmenovitě naše borce hodnotit nechci, není to o jednom jménu, Na druhou stranu ano, takovej na trhu není a asi jen tak nebude. Každopádně jsem letos viděl doma už 3 zápasy, kde soupeř takový beky měl minimálně 2. Když škrtnu Pardubáky, tak 2 mančafty a ten rozdíl v založení útoku je pak ohromnej...

    Směrem dopředu nám chybí fakt střelec do první lajny, ale toho neseženeme a nebude, takový stojej peníze, který nepřeplatíme ani v rámci ligy. Ale na druhou stranu si myslím, že se dají už teď najít hráči, kteří by to oživili. Uvídíme co po zranění třeba Bernovský, ale Kružík a Přikryl pro mě na ELH nejsou, Kofroň musí letos taky prorazit, jinak to bude na farmu...

    Uvidíme, za chvilku za nám první 1/4, bodově to není špatný a herně taky ne. Probudit se trochu víc první lajna, tak bude i nějakej bod navíc. Ale jak už jste tady dobře uvedli - boduje nám jenom Gigiho letka a to si dlouhodobě nemůžeme dovolit...
  • Z mýho pohledu problém, že to jedeme pořád (cíleně) na málo střel. Občas to může vyjít, v některých zápasech, ale dlouhodobě spíš ne. Ty naše zápasy s ani ne 20 střelama....? To je bída. Nevystřelíš, nedáš fíka. Odrazy, dorážky, náhoďáky.... je fajn, že jednou za 10 zápasů to rozeberem totálka do prázdný.....ale to nebudem dělat v každým zápase 2x, aby to neslo body. A to je, oč tu běží.

    Nerozumím tomu, proč trenéři roztrhli to jediný, co nějak obstojně fungovalo - 2. lajnu. 

    Ostatní tady padlo a je očividný...jako že první lajna musí začít dělat body. Tak to nebudu opakovat.

    Po prvním domácím zápase (s Kometou) jsem si říkal na adresu první lajny - wau! dobrý .... to přesně od nich čekám..... No, ale bylo to taky asi téměř to jediný. Bohužel.
  • První lajna je průser, ty kluci si nenahrajou, neudrží pásmo, neudělaj tlak a samozřejmě ani nedaj góla .. ty potřebujou nějakej impulz a to co nejdřív
  • @kinkis
    Fakt bych jim tam zkusil dát Zetterberga, v tý druhý lajně byl výraznější, rozhodně bych ale Beryho a Čečeho netrhal...a posunul bych jí na druhou a z druhý bych udělal první, samozřejmě v původním složení
  • i když jsem rád, že Hladonik má prostor v 1 lajně, tak bych ho vrátil do 3 k Jiskrovi a Redlichovi a souhlasím s posunutím Zetty k Čečemu a Berymu. To by je mohlo oživit + triu R+J+H to loni sedělo
  • Xaxxz
    Je úplně jedno, jestli jsou napsaný v první, nebo druhý lajně. Bruk je tam nasazuje podle potřeby. Spíš se pak podívej na minutáž. Občas chodí na úvodní vhazování naše "bránící" třetí lajna.
  • Pulpán na několik týdnů mimo, příležitost doplnit tým :D
  • Teď to akorát čtu 
  • "3. listopadu 2013 – tehdy naposledy Sparta doma proti Energii nebodovala. Na západočeského soka zkrátka umí, vždyť z posledních osmi vzájemných duelů ovládla hned sedm."

    Tak že jsme na tom s tou Spartou až takhle bídně si ani nepamatuju, čas to dneska zlomit!
  • Osobně tam budu, snad nebudu odcházet nasranej
  • Mimochodem, Káňa skončil ve Vítkovicích…loni se mi hodně líbil a chtěl jsem, aby hrál u nás, furt si myslím, že to je nadstandardní hráč
  • Jj, ted to čtu. Určitě by zvýšil konkurenci,a náš by mu seděl.Umím si ho tady představit. Ten ale půjde bud Kladno, Plzeň,Bolka.
  • A nebo Frýdek Místek.
  • Zajímavé složení útoků dneska...by mohlo jít-za me dobry napad!Aspoň boda ...držme palce!
  • Jak to,že za ně hraje Irving a Mikliš? Vždyt dostali přeci oba stopku.
  • Na jeden zápas, to už Sparta odehrála
  • najs, pěkná, rychlá odpověď
  • nastavená noha a hákování, ale Bery dostane 2 za filmování... upřímně nechápu, jak to může být podrážení a filmování naráz. tak buď Bery filmoval či byl podražen
  • upraveno 18. říjen 2023
    Wow, porazit Sraltu 5:2 ...Pěkně
    Snad nepředbíhám :D
    Post edited by three7 on
  • Otázka za zlatého bludišťáka
    Habal vs Hamalčík?
    Respekt k Habimu za minulou sezónu.
    Ale Hamalčík prozatím drží Sokolov a dnes např 47 úspěšných zákroku. Procentuální úspěšnost má momentálně na 95%
    Vzhledem k věku bych mu dal šanci a asi bych postupně viděl jeho flek druhého gólmana se střídavýma startama do Sokolova. Btw, už ho platíme třetí sezónu jako vlastního gólmana.
  • Spartě bůra, no ty vole! Nutno podotknout, že hráli bez Chlapíka a Sobotky, ale pro nás mega důležité 3 body!
  • @VANEKnaZDI těžký … v těhle zápasech kde chytá Frodo mi příjde zbytečný, aby tam Hamalčík seděl, ale v zápasech, kde Frodo odpočívá bych mu tu šanci už určitě dal
  • Hoši děkujem =) Velmi příjemné překvapení ;)
  • wow, nečekal jsem výsledek 5:2 po 2 třetině. Další výhra v zápase, kdy jsme skoro nestříleli. Nechápu jak to kluci dělaj :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters